Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 12 d. 6:00

27     

    

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Pakartosiu, ką rašiau prieš 3 metus. Nes dabar vyksta karas. Tarp senojo, tikrojo, mano pasaulio ir ateinančio naujojo – zombių ir tuštybės pilno svetimojo.

Kare visada prireikia simbolių.Tam žmonės tūkstantmečiais naudojo plunksnas, kailius ir dažus, raudonus, baltus ar žalius raiščius, uniformas ir antsiuvus, vėliavas, herbus ant skydų ir kitus skiriamuosius ženklus.

Kare ženklas nėra daiktas. Paimti priešo vėliavą, vadinasi, laimėti. Prie vėliavos visada stovi ginkluota sargyba. Praradusi vėliavą karinė dalis, net jei gali sėkmingai kautis, yra išformuojama, o kaltieji atiduodami tribunolui. Net pralaimint didesnė gėda ir nusikaltimas prarasti ne ginklą, o vėliavą.

Karys ne šiaip prisiekia atsiklaupdamas ir bučiuoja vėliavą. Kova dėl simbolių nėra beprasmė – ji reiškia, kad vyksta karas. Iškelti savo ženklą priešo teritorijoje, ant jo bokštų, vadinasi, jį nugalėti. Ženklas reikalingas atpažinti tą, kuris yra savas, jis parodo ir svetimą.

Tam jie susigalvojo Nezabudkę. Ir jiems nebereikalingas mūsų Vytis. Taip jie parodo, kad pradėjo karą, taip pasižymi teritorijas ir atpažįsta savus. Taip ir mes iš ženklų atpažinsime juos.

Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2021-01-13 21:29

tai va šiandien 01 13,  perlėkiau per rajoncentrį ir nemačiau nei vėliavų, nei nezabudkės ženklų. Mačiau tik eglutes su lemputėmis…
Žmonės pasirinko…

Iš Urzulos fon der Lajien sveikinimo kalbos:        2021-01-13 20:10

...Todėl šiandien aš, kaip ir daugelis jūsų, segiu šį simbolį – mėlyną neužmirštuolę, – kad nepamirštume šios Lietuvos aukos. Nepriklausomybės gynėjų auka primena mums, kokios brangios yra mūsų Bendrijos vertybės. Laisvė, demokratija, įstatymų viršenybė, saviraiškos laisvė ir laisvė kiekvienai valstybei savarankiškai spręsti savo ateitį.

Panieka nezabudkininkams       2021-01-13 19:37

Tikroveje nedaug lietuviu bei dar maziau kitatauciu dalyvavo Sajudzio, atvedusio i Nepriklausomybe, veikloje ar grupese. Sie Sajudzio zmones buvo ir pagrindine organizacine jega. telkusia zmones neramiojo sausio dienomis. Tas salies zmoniu elitas ir dabar, Lietuvos demokratija ir valstybinguma naikinant oligarchinei- nomenklaturinei santvarkai (ONS) ir liberalglobalistu buldozeriui , lieka istikimas valstybingumo simboliams ir suvereno teisiu bei savarankisko valstybingumo likuciu gynimui.
  Pagarba sajudzio zmonems uz darba Nepriklausomybei ir jos apgynimui sausi bei uz ju ,bei kitu samoningu lietuviu,  istikimybe sausio dienu simboliui - Gedimino stulpams lauzo sviesoje.
Algirdas

Panašu,        2021-01-13 15:57

jog ta “nezabudke” (bet kokiame pavidale) parodo, kad jos naudotojai yra susireikšminę ir labai RIBOTI…....

> ahui       2021-01-13 12:01

Maišai ir maišai kiekvieną dieną š... su bruknėm. Ar pačiam dar nenusibodo kvailį vaizduoti? Ar nemanai, kad vieną dieną iš tikrųjų pavirsi kvailiu? O gal… tai jau įvyko?

ah1       2021-01-12 23:53

>2021-01-12 22:18   gyvatė ne žaltys, o žaltys ne gyvatė. Žaltys ne kenkia o saugo.

Paryžiaus arbitražas       2021-01-12 22:26

Bražuolės tiltelis į tautos smegenis, ponai, jau sugriuvo. Teks konservatoriams ir grybams po pačių mėšlą pabraidyti.

>ah1       2021-01-12 22:18

Tas žaltys pats ir yra virusinė programa,blogis ir melas.Gyvatės nuodai žmogaus kūne ir sieloje.Gyvatė arba pasmaugia auką, kaip,kad smauglys-nužudo iš išorės,arba suleidžia nuodus į vidų.Kaip ir tvirtovę gali užpulti iš išorės arba tyliai islinkus(per,kokią ideologiją,plyšį sienoje),kai žmonės miega ir silpnai budi-sugriauna,išnuodija šalį,miestą iš vidaus.Gyvatė šlykštus padaras

ah1       2021-01-12 21:49

> tam tamtaram tam , skaityk Septuagintą Genesis ir klausyk americos balsus iš Kolumbijos apygardos/ Vašingtono/ D.C.

Tam ahui       2021-01-12 20:30

Ką čia primakliavojai? Citata: - Dievo nėra, pasakė kvailys.

ah1       2021-01-12 18:44

globalizme nebus tautų, nacijų, rasių, mamos, tėčio, sūnaus, duktės , sesers brolio - bus tik robotai paklustantys komiuterinėms programoms, naskirianys gerio nuo blogio, tiesos nuo melo - na visai tokie pat kaip ir buvo sukūręs JAHVĖ Pradžios/ Genesis knygoje kol žaltys neįvedė virusinės programos skiriančios tiesą nuo melo, gėrį nuo blogio.

Vadinasi,       2021-01-12 18:15

Nezabudkė yra mums svetima ir ji skelbia mums karą? Prie Sanitarinio karo dar prisideda ir Nezabudkė.

Ayn Rand       2021-01-12 16:29

Tai ryt reiks Sostinėj su Trispalve atlape praeit gatvėmis… Ir be antsnukio.

Prieš pradėdami karą jie išdavė tautą       2021-01-12 15:39

Nebuvo taip, kad mes kaip tauta neturėjome istorinių ypatingų simbolių
ir nebuvo taip, kad Sausio 13-ąją ir kitomis tautai svarbiomis progomis nebūtume šių simbolių su didžiausia pagarba naudoję, krauju pašventinę.
**********************************************************************
Simbolis nuo ženklo skiriasi tuo, kad turi atitikmenį transcendencijoje,
simboliai yra vartai, per kuriuos ateina Dievo, šventųjų ir protėvių visokeriopa pagalba eschatologinei Dievo tautai, prigimtinei tautai ir asmeniui. Vadinasi, mūsų tradicijai tikrai svetimu žydru penkiakampiu brukalu siekiama ir pakirsti tautos šaknyną, ir užkalti šviesą teikiančius langus.
Simbolių galia kyla iš šventybės plotmės - ne profaniško pasaulio,
kuriam akivaizdžiai priklauso popierinis, metalinis ar suskaitmenintas žydras brukalas. Vis dėlto jis puikiai apibūdina tuos, per kuriuos buvo infiltruotas. Aišku ir tuos, kurie lengvabūdiškai jį segiojasi ir kitaip su juo demonstruojasi.
Išties, prisitaikėliai ir banalūs išdavikai pirmieji pradėjo karą prieš savo tautą, tad kas jų laukia, tepaskaito Šv. Raštą. Deja, ne geresnė lemtis ir tų, kurie matydami išavystę, nuspręstų nesikišti, pratylėti.

mėlyna       2021-01-12 15:37

jūra ir dangus
vanduo ir oras
skysta ir neapčiuopiama
nieko tvirto ir konkretaus
ką galima paimti į rankas
ant ko galima stovėti
į ką galima atsiremti

Kas man nesupratėliui paaiškins       2021-01-12 15:09

JAV Demokratai… mėlyna.
ES… mėlyna.
Žydai… mėlyna.
Neužmirštuolė irgi mėlyna.
Ar aš čia kažką supainiojau, gal pasiklydau, gal visai nesiorentuoju… Padėkite susivokti.

Dekoltė       2021-01-12 14:59

Ach tos moterys… smile.
Ir visgi…, surimtėkime.
.
Per LRT dažnai rodomos moterys, kurių dekoltė - apverstos penkiakampės žvaigždės formos - satanistų ženklas.
.
Kas turi ausis - teklauso, kas turi akis - težiūri (nebūtinai į dekoltė vidurį), kas turi smegenis - temąsto (nebūtinai apie kontūrus) ..., o apie tai, kas už viso to slypi.
.
Pirmoji “tokia” dekoltė puošė Merkelę.
O apie vėlesnes pasekėjas pasiguglinkit…

Nezabūdkės        2021-01-12 13:59

pasiskolintos iš sovietmečio gegužės 9-sios atvirukų. Ten jų fone būdavo piešiami ryškūs raudoni akcentai: vėliavos, pjautuvai su kūjais, kareiviški šalmai su raudonomis žvaigždėmis ir pan. Iš tų nezabūdkių JIE ir dabar vienas kitą atpažįsta. Jauniesiems tą tiesiog reikia paaiškinti, nes jie tų atvirukų nematė.

Balamutas       2021-01-12 12:34

Mano kieme auga tik ružavos neužmirštuolės, bet prie namo visą laiką plevėsuoja Lietuvos valstybės trispalvė. Kaimynų mažvaikiams ir jų nupušusiems senoliams labiau patinka žydros nezabūtkės. Kaip ir tiems neadekvatams šmėžuojantiems per TV.

Vinculis       2021-01-12 10:49

Originalu ir šiuolaikiška, nes nebūtina skaityti viso teksto - pakanka vien paskutinės pastraipos. Kai vos ne karo laikai, pievelė su keliais šimtais Vyčių, o ne ta nezabūtkinė, būtų pats tinkamiausias pasirinkimas…

Kis       2021-01-12 10:46

as ta Landzbergio pievele,dar ismuzciau idioto pavarade,tai rezidentas is Maskvos,kaip ir jo tetukas.Kur pradangins pelenus,isvezt reiketu labai toli nuo Lietuvos.

raudona žvaigždė juokiasi :)       2021-01-12 10:04

kaip šauniai litovcus sukiršinau smile
kovoja nezabudkės ir arklio gerbėjai smile
———
šauniausia, kad man tarnauja debilas-idiotas-numirėlis rusteika
VOT !!!

Barikadų broliai       2021-01-12 10:00

dabar ginasi nuo bunkerių, o privačių rūmų bei pilaičių užsienyje “bratanai” be eilės skiepijasi nuo koronaviruso. Belieka tik tikėti abejotinos vakcinos letaliniu stiprumu, ką rodo kasdienės pseudomedicinos reliacijos.

Tas pats       2021-01-12 9:55

vyksta ir Amerikoje.Jie užsimojo prieš tai,kas amžina.Apgailėtini.

laja lus       2021-01-12 9:54

susikalsiu šunio būdką
ir iškelsiu nezabudką!

StasysSG       2021-01-12 9:13

Žiūriu, mano dukterėčios feisbuke ėmė puoštis nezabudkėmis. Svieto pabaiga.

stasys       2021-01-12 8:47

O aš nesu tuo tikras .Tokios kalbos vertos ‘politruko’ , tikrai nemanau kad tai didžiausios bėdos su kuriomis susiduria Lietuva ..
- Algimantai ar Jus atviras sau pačiam ? nejau Jus būsite vienas tu kuris puls trypti ta pievele ? Na netikiu ..per daug pompastikos .

Rekomenduojame

Arvydą Šliogerį prisimenant: „Apie vieną kitą grėsmę Lietuvai”

Vytautas Sinica. Pamiršti vaikai Diawaros grybukų istorijoje

Svenas R. Larsonas. Ar gali vėl laimėti D. Trumpas?

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt ketvirtoji (Lapkričio 24 diena)

Jungtinių Tautų analitinis centras iki 2050 metų siūlo „senstančiai“ Europos Sąjungai 60 milijonų migrantų

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.