Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika: Susigrąžinkime kontrolę

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 27 d. 5:59

31     

    

Algimantas Rusteika: Susigrąžinkime kontrolę

Kokie svarbiausi objektai, norint užgrobti valdžią? Bolševikai pirmiausia užimdavo telefono, telegrafo stotis, paštus, laikraščių redakcijas. Perversmininkai tankais puolė ne Seimą, o Lietuvos televiziją. Norint dabar atsiimti iš žmonių atimtą valstybę, reikia atsiimti tyliai užgrobtą viešąją erdvę.

Ar yra bent vienas, kuris nepastebėjot žiniasklaidos, verslo, finansinių, teisėsaugos ir politinių grupuočių interesų susiliejimo, darančio poveikį šalies gyvenimui ir didele dalimi lemiančio politinius sprendimus ir rinkimų rezultatus? Vos ne kas savaitę matom, kaip naudojantis nutekintais ikiteisminio tyrimo ir specialiųjų tarnybų duomenimis, organizuojami vis nauji valdžiai neįtikusių žmonių ar visuomenės grupių ujimo vajai. Vienašališkai ir kryptingai pateikiant informaciją kompromituojami ir šalinami iš viešojo gyvenimo valdžios oponentai.

O kai mėtymosi purvais kampanija baigiasi ir įtarimai nepasitvirtina, viešai apšmeižtų žmonių nei atsiprašoma, nei apie nepasitvirtinusius kaltinimus pranešama. Ir pasiūloma metų metais bylinėtis teisme, kur rezultatas priklauso nuo tūkstančius kainuojančių teisininkų paslaugų ir valdžios paskirto, o ne žmonių išrinkto teisėjo nuotaikos. Visuomenės informavimo įstatyme turi būti nustatyti privalomi kriterijai, kuriems esant galima atsisakyti paneigti paskelbtą tikrovės neatitinkančią ar asmenį žeminančią informaciją. Visais kitais atvejais paneigimo publikavimas tomis pačiomis sąlygomis ir apimtimi turi būti privalomas.

Valdžios kritika dažnai iš anksto nuslopinama, paperkant įtakingiausius žiniasklaidos organus pelningais viešinimo informacijos užsakymais. Jų finansavimas ir ataskaitos neskelbiamos ir dažniausiai slepiamos, sudarant tarpininkavimo sutartis su viešųjų ryšių agentūromis, motyvuojant komercine paslaptimi. Taip naudojant viešąją erdvę užvaldžiusią bulvarinę žiniasklaidą ir kryptingą indoktrinuoto visuomeninio transliuotojo propagandą, sudaromos sąlygos tų pačių interesų grupių ir keliolikos visiems žinomų asmenų amžinajam gyvenimui politikoje.

LRT ne tik nevykdo savo įstatymais apibrėžtos misijos, tačiau veikia prieš ją. Dabartinė LRT – politinių, verslo ir žiniasklaidos grupuočių, laidų ir programų privačių prodiuserių kovos dėl įtakos ir galimybės realizuoti savo interesus arena. Tapęs genderistinės ideologijos sklaidos kanalu, visuomeninis transliuotojas už visuomenės pinigus aptarnauja kelias politines grupuotes, užsiima globalizmo propaganda ir aktyviai dalyvauja politikoje. Apie jokias lygiateises diskusijas ir nuomonių įvairovę, neva garantuojamas įstatymo,  LRT negalima net kalbėti. Akivaizdžiai nesilaikoma įstatymo nuostatų dėl teisingos, nešališkos informacijos ir neleistinumo panaudoti žiniasklaidą grupiniams interesams, tačiau Lietuvos radijo ir televizijos komisija šių pažeidimų nepastebi ir situacijos nekontroliuoja.

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba radijo ir televizijos transliacijų stebėsenos taip pat nevykdo. O Nacionalinio radijo ir televizijos įstatyme nepriklausoma visuomeninė kontrolė, užtikrinanti nešališkos politinės informacijos pateikimą, atvirus debatus, pažiūrų ir įsitikinimų sklaidos laisvę, iš viso nėra numatyta.

Per ilgus metus LRT susidariusios situacijos priežastys sisteminės. Problemų niekaip negalima išspręsti, nes niekas jų net nesirengia spręsti, kadangi situacija naudinga faktiniams šalies vadovams. Visi vadovybės pakeitimai, žurnalistinės etikos savireguliacijos mechanizmai – tik dūmų uždanga. Nominaliesiems valstybės vadovams adresuoti visuomeninkų reikalavimai tarsi pasityčiojimui persiunčiami nagrinėti pačiai LRT.

Visuomenės informavimo įstatyme būtina įtvirtinti Civilinio kodekso sąžiningumo principą ir visuomenės išorinės kontrolės teisę. Pakeisti Žurnalistų etikos inspektoriaus skyrimo ir tvirtinimo tvarką, nustatant, kad valstybės pareigūną, kuris užtikrintų žiniasklaidos veiklos kontrolę, parenka ne pati žiniasklaida, o po viešo svarstymo visuomenėje siūlo Prezidentas ir tvirtina Seimas.

Reikia panaikinti pačią viešo, įteisinto politinio susidorojimo ir šantažo galimybę ir nustatyti ikiteisminio tyrimo duomenų paskelbimo žiniasklaidoje tvarką, užtikrinančią asmens privataus gyvenimo apsaugos principus. Turi būti viešinama sprendimą duomenis paskelbti priėmusio pareigūno tapatybė bei nustatoma atsakomybė už šios tvarkos pažeidimą. Beje, toks projektas jau prieš 4 metus yra parengtas, tik vis pritrūksta „politinės valios“ net jo svarstymui pradėti. Neteisėto ikiteisminio tyrimo duomenų nutekinimo faktai turi būti ištiriami, kalti asmenys nustatomi ir patraukiami atsakomybėn.

Visos iki vienos valdžios kontoros turi viešai skelbti viešinimo paslaugas tiesiogiai vykdančias ar per tarpininkus valstybės lėšas gaunančias žiniasklaidos priemones ir asmenis, pateikiant informaciją institucijos tinklalapyje. Kiekviename straipsnyje, laidoje ar kitame užsakytame informaciniame produkte turi būti nurodomas užsakovas, užsakymo numeris, data ir sumokėta valstybės lėšų suma.

Sistemingas kelių politinių jėgų ar atskirų politikų protegavimas žiniasklaidoje, neužtikrinant teisės lygiomis sąlygomis skleisti įstatymais neuždraustas idėjas ar atsakyti į kritiką visuomeninio transliuotojo eteryje iš esmės yra ne kas kita, kaip politinė korupcija ir prekyba poveikiu ir turi būti pripažintas baudžiamąja veika. Nedelsiant turi būti pradėtas esminis LRT atsinaujinimas, panaikinant vienaasmenišką generalinio direktoriaus vienvaldystę, sustiprinant LRT tarybos įgaliojimus ir pakeičiančios valdymą taip, kad nacionalinis transliuotojas realiai vykdytų LRT strategijoje iškeltus uždavinius, garantuotų Konstitucijoje įtvirtintą piliečių žodžio ir informacijos laisvę.

Turi būti nustatytos kassavaitinės, privalomos visuomeniniam transliuotojui laidos parlamentinėms, neparlamentinėms partijoms ir visuomeninėms organizacijoms. Įtvirtintas skirtingų nuomonių svarbiausiais politinio gyvenimo klausimais atstovavimo pariteto principas, pranešant apie būsimą diskusiją atitinkamų nuomonių lyderiams (asmenims ar organizacijoms) ir numatant galimybę jiems dalyvauti diskusijoje, jei toks pageidavimas būtų pareikštas.

Reikia nustatyti konkrečius komentatorių ir diskusijų dalyvių atrankos kriterijus ir tvarką, kad svarbiausius vidaus ir užsienio gyvenimo įvykius komentuotų ir svarstytų kvalifikuoti ir bendrojo visuomenės bei valstybės gėrio kategorijomis mąstantys įvairių sričių profesionalai, o ne siauroms visuomenės grupėms atstovaujantys ir jų interesus ginantys ideologiškai angažuoti asmenys.

Rinkimų dalyvių lygiateisiškumas, paskirstant transliacijų laiką, užtikrinamas tik naudojantis LRT radiju ir interneto portalu, o per privačių transliuotojų laidas, kainuojančias nežmoniškus pinigus, dominuoja ir visus taškus susirenka turtingosios, sisteminės partijos. Būtina parengti ir reglamentuoti viešų rinkiminių debatų tvarką.  Dabar politinės kampanijos metu įsigalėjęs kandidatų viešas, selektyvus egzaminavimas tiesioginiame eteryje, kai kuriuos kandidatus iš anksto galimai supažindinant su būsimaisiais klausimais, prieštarauja teisingumo ir sąžiningumo kriterijams ir yra nusikalstamas.

Estijos pavyzdžiu turi būti įsteigta Nacionalinio transliuotojo žiniasklaidos kontrolieriaus (žiniasklaidos ombudsmeno) institucija – nepriklausoma nuo politinių ir LRT valdymo organų pareigybę Nacionalinio transliuotojo veiklos atitikimui žurnalistikos praktikos standartams prižiūrėti ir visuomenės skundų nagrinėjimui.

Kiekviena nekontroliuojama valdžia išsigimsta. Informacinių technologijų laikais užvaldyta žiniasklaida iš ketvirtosios gali tapti ir tampa pirmąja valdžia, lemiančia rinkimų rezultatus ir valstybės ateitį. Norint susigrąžinti iš žmonių nusavintą valstybę, reikia likviduoti tiesos monopolį. Susigrąžinkime kontrolę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žemyna       2020-08-29 21:42

atsiprašau, bet ВОКЗAЛ Autorius užmiršo užimti smile - ТЕЛЕГРАФ, ВОКЗАЛ, ПОЧТА.

vysy i rynkymus!       2020-08-29 19:51

ateis vėl rudenėlis
gegutė nekukuos
ateis anūkas liandzgrybio
šiknas jums nutarkuos

Jules       2020-08-29 11:46

Pasisakantys prieš milijardierių(Übermensch’ų) suplanuotą Karūnos diktatūrą jau renkasi Berlyne: “Kritiker von Corona-Auflagen dürfen doch in Berlin demonstrieren”. O Vilniuje ar renkasi kas? Ar visi tupi ant sofkutės ir remia kolchoznikus?

ah1       2020-08-28 22:39

Nieko naujo. Pagal suformuotą praktiką - revoliuciją 1917 Rusijoje - tikslai pasiekiami perimant teleoną,  telegrafą, paštą, spaustuvę ir suformuotą pokario praktiką klasių kovą kurstant radiopropoganda, vienu žodžiu pagrindines informacines priemones. O kokios informacinės priemonės šiandien? Tai va kokios informacinės priemonės šiandien, tokiomis informacinėmis priemonėmis ir siekiami tikslai šiandien.

ONS        2020-08-28 20:26

ką reiškia?

Juk ne šiaip       2020-08-28 20:20

vadovauti pasirenkamas ne kultūros šviesulys, o geltonosios informacijos kurpimo patirtį turintis asmuo. Kažkada Delfio svarbiausia, pirmiausia pateikiama informacija buvo seksas ir detalus nusikaltimo eigos aprašymas. Visa kita - nesvarbu, viska tai kažkur žemiau. Dabar LRT negalioja reikalavimas rodyti sekso scenas net ir dienos metu, o ką apie ankstyvą vakarą kalbėti. Štai ir šiandien mėgavomės seselės Beti ,,laisvalaikiu” lovoje…

Gaila tiek Rusteikos, tiek musu visu po rinkimu...       2020-08-28 10:35

Pliekia Rust.gerus tekstus, kurie patys nieko nepakeis…Jokiu pokyciu ONS salygomos vis tiek nebus..
Be frakcijos Seime nieko nepakeisi ONS betone, kuris numarins Lietuva…O net frakcijos nebus ir bus juoda LR ateitis, nes tas pats Rusteika su bendrazygiais is NS liepos gale KATEGORISKAI atsisake burti visu ONS oponentu (partiju) koalicija rinkimams esminiu politiniu- ekonominiu reformu paketo pagrindu…
NS dauguma tapo tapo neadekvacios V. Radzvilo ideologines nuostatos ,kad negalima bendrauti net su mazesniu blogiu del didesnio blogio iveikimo, auka…
Tos prazutingos nuostatos nesilaike Sajudis, todel telke Neprikl. zygiui net geriecius komunistus ir pan…Tas pasitelkimas, net kolaborantu dalies is LKP ,  daug prisidejo prie pergales- Nepriklausomybes…
O V.R.., Rusteika ir Ko siuncia velniop Juozaicio, Puteikio, Gorodeckio partiju ir t.t. zmones del sios klaidingos( nors grazios, bet NEGYVYBINGOS…) V.R. nuostatos…Taip NS (automistiskai) pasiuncia velniop ir tu partiju elektorata, nes neturi ONS salygomis, jokiu galimybiu (nei laiko, nei istekliu,nei jegu ir t.t. ) perimti ju rinkejuir pelnys maksimum 3 procentus balsu ...
Taip grazi, tyra Radzvilo, Rusteikos ir ko ideologine nuostata atnes fiasko ne tik jiems,bet ir galimybe tureti frakcija CP ar KS partijai, nes gerieciu elektoratas ribotas…
V.R. ir Ko zino, kad laukia fiasko, todel gudriai stengiasi viesumoje ta savo nesekme ir savo protingos kvailybes .....pasekmes is anksto permesti CP ir kitiems…
Beje, geram Rusteikos tekstui stinga esmines idejos- per istat, pataisa PRADZIAI reikia atimti teise i LRT taryba Seimui ir prezidentui (t.y. politinei valdziai ir nomenklaturai ) skirti atstovus i LRT taryba…
Rusteika ,del mano fanatisko uzsispyrimo ,kariaujant asmenini kara uz rinkimine bendra ONS oponentu koALICIJA, , savaip teisingai mane apibudino beprociu…:)
Uz ta pacia nuozmia istikimybe Sajudzio telkimo patirciai rinkimu atzvilgiu Puteikis mane apskelbe tarnybu irankiu ar agentu…Rusteika labiau adekvatus mano atzvilgiu,turiu saziningai pasakyti…:):)
  Tiek Rusteikai,tiek Puteikiui entuziastingai….. mano atzvilgiu pritaria keistaprotis nusenes ekssajudininkas ,ekszurnaliuga Sarunas V., asmeniskai mane anonimiskai dergdamas tiesos.lt komentaruose, kaip paskutinis amoralus bailys…As rasau,SIULAU, KRITIKUOJU, PIKTINUOSI ne anonimiskai-savo vardu..O tas neadekvatus bailys- anonimiskai,, po kAUKEMIS,smeigia i nugara.Tas bailys prikaisioja net uz tai ,kad dirbau vienos ministerijos pavaldume ,budamas tik auksciau uz valytoja…Beje, darbo ten galop netekau butent uz visuomenini aktyvuma, o kai kurie niekingi kolegos net stukseno virsininkams uz tai…
Toks tas istikimo V.R. kareivio- S.V. dorovinis portretas…
Ir visus siuos mano ,,nukryziavimus’’ si trijules vykdo (ivykde)  tik uz tai, kad as nuosekliai ,kaip uzsispyres (BET ,pasiaukojes viesam interesui asmuo), darau daugiau nei leidzia asmenines galimybes ateities. valstybingumo ir tautos islikimo labui…. Uz tai, kad stengiuosi isvengti sparciai artejancios susiskaldziusiu ONS oponentu tragedijos spali…Perspeti del jos….Tuo paciu ir valstybingumo bei bei politines tautos likuciu tragedijos po ONS oponentu fiaskos spali…
Algirdas

stasys        2020-08-28 7:02

samokslo teroriju pilstytojai apsėdę autoriu masažuoja jo nutirpusia “popą” .

Vardas       2020-08-28 1:06

Patiko Algimanto Rusteikos LRT analize. LRT biudzetas 2020 m. viso 46,3 mln. EUR skirtas parduoti lietuviams LiberalBolseviku Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu partiju Vakarietiska Komunizma. Tegyvuoja Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga ir LiberalBolseviku Vakarietiski pionieriai, Vakarietiski komjaunuoliai, Vakarietiski Komunistai.

NE - ☆ - NE       2020-08-27 18:25

Ne “liadies balsas”, bet TAUTOS BALSAS.
Prakeiktas penktakolonininke.

liaudies balsas       2020-08-27 18:16

mūsų Lietuvėlė visiškai nepriklausoma-nuo jos jau seniai niekas nepriklauso.

kas ta dergmokratija?       2020-08-27 18:13

D e m o k r a t i j a
(Demo versija)

Demokratija - kai gali rinktis, kur migruoti - į Angliją ar Vokietiją. Jau milijonas pasirinko.
Demokratija - tai, kai kita šalis ar šalys valdo tavo valstybę.
Demokratija - tai , kai iš 78 ligonių išgalvotų lyčių gali pasirinkti, kurią nori.
Demokratija - tai, kai gali Laisvai reikšti savo nuomonę, bet už reiškimą gali patekti į kalėjimą.
Demokratija - tai, kai už alų ir skalbimo miltelius “įstoji” į Europos sąjungą.
Demokratinė vergija - tai, kai gali laisvai pabėgti iš šalies, ir gali rinktis: dirbsi fabrike, ar plausi indus.
Demokratija - tai, kai žiniasklaida tau bruka nuomonę, kuria turi turėti.
Demokratija -tai, kai renkiesi, kas valdys valstybę ir laimi tas, pas ką buvo daugiau reklamos. Na, ir pinigų.
Demokratija - tai, kai įstatymams visi lygūs, bet kai kurie ir lygesni.
Demokratija - kai laimi ta nuomonė, kuri turi daugiausiai pinigų.
Demokratija- kai didini kontrolę ir cenzūrą Demokratiškai.

Štai, kas yra
Tikroji demokratija.

Prašalietis       2020-08-27 17:57

Prieš kiekvienus rinkimus visokiomis “politinėmis” spalvomis nusidažę sisteminiai ir norintys pasidaryti sisteminiais “šunys prieš visokias buvusias, esamas ir būsimas blogybes skirtingais politiniais balsais jau 30 metų loja”, o lansberginis lietuviškas išsivakščiojantis karavanas visus 30 metų žygiuoja nenukrypstamai ir užtikrintai naujo šeimininko nustatyta “vakarietiško progreso” kryptimi.

Suaktyvėjimas ☆       2020-08-27 14:51

Pritariu     2020-08-27 14:37

100 % penktoji kolona.

Pritariu       2020-08-27 14:37

„bet gal derėtų paskelbti naujo tinklapio pavadinimo konkursą”

Julius Milaitis ir CO + konstervatorių išangės vyr. specialistas stasys!

Cool:)

Mano nuomonė       2020-08-27 14:24

Susivienijimas.lt - NS portalas su herbu - tai partijos tinklapis ir jame nedera skelbti to kas nesusiiję su tos partijos veikla.
—-
Propatria.lt - tinklapis skirtas patriotinio ugdymo jaunimui, ir tegu toks lieka. Dabartiniu metu jame pradėjo skleisti informaciją kuri nelabai dera su jaunimo interesais. O ir pats pavadinimas - NELIETUVIŠKAS ! Iš esmės jis yra kaip ir jaunųjų NS raiškos vieta, tik to jaunimo ten nesimato !
—-
Tiesos.lt - specializuotos, siauros srities informacijos vieta, ir kaip man išrodo, gerai atlieka savo misiją. Ir būtų blogai jeigu ptadėtų rašyti apie visokius gyvenimiškus, buitiškus dalykus. Linkiu tobulėti, ir kartu neprarasti savitumo.
—-
—-
>> Tikrai BŪTINAS naujas informacinis plačios tematikos (nuo “A” iki “Ž”) tinklapis / svetainė / portalas.
>> Naujas tinklapis NEGALI būti po NS “sparneliu”. Tai būtų neteisinga, ir sulaiku galimai prarastų savo paskirtį - būti ketvirtąją valdžia !! Kaip šio straipsnio autorius rašo “Kiekviena nekontroliuojama valdžia išsigimsta.” Savalaikis apdairumas padės išvengti galimai būsimų problemų.
>> Naujas tinklapis turėtų pradėti veikti kaip galima greičiau !!! Grafinį dizainą ir kitus patobulinimus / atnaujimimus būtų galima atlikti ir tinklapiui funkcionuojant.
>> Nesu tikras dėl tam tikrų piktybinių veiksmų iš nedraugų pusės, bet gal derėtų paskelbti naujo tinklapio pavadinimo konkursą, ar kažką panašaus, bet kad NIEKAS iš pašalinių nežinotų siūlomų pavadinimų kol tai nebus galutinai teisiškai sutvarkyta. (Kad gero pavadinimo nenugvelbtų* piktavaliai).
—-
Labai tikiuosi dėl šių minčių palaikymo iš skaitytojų. Jūsų palaikymas tebus ŽENKLU naujojo tinklapio kūrėjams.
Už šviesą ir tiesą ir vardan TOS.

abc.       2020-08-27 14:06

pritariu AL. reikėtų alternatyvos.pirmieji daigai kalasi jutubėj.

Kis       2020-08-27 13:25

Visuomenine TV ir radijas turi ne varineti propoganda ,koks saunus tas musu Vytulis.Tai turi atspindeti Lietuviu ir Lietuvos gyvenima.Kokia man nauda is Beatos ir beje jau sesute idarbinta,arba Valinskas ir Tapinas us savo “zaidimais"lai eina pazaisti pas mocku ir tokiu Kuzmickaiciu su Miliutemis ,Makaraitytemis ir kitomis “nusenomis"svabromis is kuriu palikusi tik komunistine propoganda.Tokioms personoms TV nera kas veikti,mokami mano pinigai,gal leisyte man uir p-asirinkti?Kalbejimo laikai pasibaige.Arteja rinkimai,reikia triuskinancio laimejimu,kad ir kelioms partijoms ir sluoti tas siuksles lauk,nes dedule nebijo net coronos,sakao bacila nelimpa prie bacilos,gal profesoriai tipo Vaitkaus ir ismano?

Al.       2020-08-27 12:04

Reikia. Bet, manau, pirmiausia turim patys sukurti nepriklausomą portalą ir TV. O atsiverskit NS portalą ir ką ten pamatysim be herbo ? Norint išmokti plaukti, reikia plaukti.

...       2020-08-27 11:13

D ė m e s i o ! ! !

Per LRT 2020-08-13 laidoje “Laba diena, Lietuva” maždaug 14:45 Vykintas Pugačiauskas pasakė: “ES nenori kad Britanija išplaukusi į laisvus vandenis pradėtų vyriausybė netrukdomai remti verslą, kuris konkuruotų su ES verslu kuriam taikomi LABAI GRIEŽTI APRIBOJIMAI”.
————
Ar į tokią ES mes stojom ?!!
Kam naudingas verslo apribojimas ?!!
Kas jie tokie, ir ko siekia ...?!
Akivaizdus ES griovimas pačiu ES vadovų rankomis ?!!
Kodėl apie tai tyli ES parlamentarai, LT Seimo nariai, politikai politikos apžvalgininkai, žiniasklaida ?!!
Dėl Baltarusijos ... Lietuvoje ir ES ryškus sujudimas, o dėl SAVINAIKOS ES - štilis, ir jau daug metų. Kas gali paneigti, kad PSEUDOpabėgėlių politika su migrantų kvotom taip pat nėra to baisaus vykdomo projekto dali ?!!
————
Tiesos.lt reikalingas platus ir gilus analitinis straipsnis, o dar geriau straipsnių ciklas !!!

grumstas>       2020-08-27 9:39

““Diedas     2020-08-27 7:02
Daug prirašyta.
Ir be reikalo.
Televizijos problema išsprendžiama labai lengvai.”“

Tokie diedai “, kaqip pats parašei, vadinami oksimoronais.
Pradžioje parašai vieną teiginį, po to tęsdamas monologą , paneigi savo teiginius.
Rusteika parašė konkrečius faktus, pateikė žiniasklaidos padėtį ir įtaką  valstybės ir santvarkos gyvenimui ir net parodė planus , kelią , kaip pakeisti šią šūd..ną padėtį, kuri naudinga Briuseliui ir Putinui.
Kad išmetei teliką lauk gerai, tačiau kodėl tavimi tyri sekti žmonės , kurie , nemoka , neturi interneto, kuris irgi yra užvaldytas , tačiau dar negalutinai, ypač , suprantantiems vieną kitą rusišką, lenkišką, anglų kalbas.
Būkime kriškesni ne tik autoriams , bet ir patys sau.

žinia       2020-08-27 9:12

Tratinami mūsų pinigai, o užvaldytoji Lietuvos r bei tv (LRT,) ir kitos tyli.
Apie tai
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=ip61j9GRq2A

Stasiui       2020-08-27 9:11

O tu ka sugebi Stasy? Zarstai suda kitu rankomis?

stasys        2020-08-27 9:09

Žarstekliu tau į kakta A.Rusteika .. Bolševikus mini kaip pavyzdį o va aukščiau ju išrastu tiesu kaip valdyti visuomene tai ir neišeina Tamstai nieko naujo suraityti . Kas spręs ka turi rašyti ir ko ne žurnalistai ? kokia institucija tiek kompetetinga jog gali imtis tokios atsakomybės ?

Tiesa       2020-08-27 8:57

Issamus ir geras str.Aciu Autoriui

To stebiuosi?       2020-08-27 8:56

O jus ka darete? Gera suda vartyti svetimomis rankomis a ne? Geda!Ar jus bent pirsta pajudinate ar tik str.Autoriu,.kritikuoti mokate?

Bijūnėlis žalias       2020-08-27 8:46

Kažkada vienas toks Černomyrdinas sakė:“kokią partija besusikurtų Rusijoje vistiek gaunasi komunistų”.Lietuvoje-kokia santvarka bebūtų-kapitalistinė,komunistinė ,socialistinė ar net diktatūra gaunasi tas pats-susikuria “sava chebra”,kuri naudojasi viskuo isnaudodama tautą.Kas paėmė valdžią LT jos taip lengvai jau neatiduos,o visos tos p.Rusteikos kalbos ir priemones-norai yra tuščios ir nieko nevertos.Kodel suprantate Baltarusijos įvykius,o nesuprantate Lietuvos situacijos?O juk turite žinoti-“mes nieko negausim už dyką...”

stebiuosi       2020-08-27 8:05

O kai dabartinis Seimas norėjo TV pertvarkos, ką tada darėte ar sakėte?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-27 7:39

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.
______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-27 7:35

- Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai) ir todėl apsišaukėlių taisyklės - nusikaltėlių taisyklės.
***
1. Skelbiama visuotinio n_e_p_a_k_l_u_s_n_u_m_o pradžia, (Tautos skriaudikams valstybės viduje) apsišaukėlių (seimūnų) sukurtos sistemos:
- įžūliai milicijai (su užrašu policija) su bjauriu (cccp laikmečio) požiūriu į žmogų;
- nežmogiškam antstolių klanui;
- cccp laikmečio mentaliteto teismų klanui su bjauriu požiūriu į žmogų (pilietį, Tautą, valstybę) bei tuo pat metu pataikūnišku padlaižūnišku požiūriu į nusikaltėlius (antikonstitucinius) apsišaukėlius politikus;
- ir t t.
Nepaklusnumo skriaudikams pavyzdys jau y_r_a.
2. Visuotinė pagarba kariuomenei bei laivynui - savigynai nuo išorės (priešų) skriaudikų.
_____________________________________
Sukilimas
Mūsų ginklas - Konstitucija pirminio 1992 spalio 25 pavidalo (be pakeitimų)

Diedas       2020-08-27 7:02

Daug prirašyta.
Ir be reikalo.
Televizijos problema išsprendžiama labai lengvai.
Jau senokai, kai visi internetiniai portalai kas diena kūrė viena už kitą baisesnes pasakas apie prisidirbusius lietuvius užsienyje, o visos Mockaus televizijos pasitelkę “istorikus” “publicistus” ir kitus pigiai nuperkamus visų galų šmeižto soecialistus knisosi mėšle ir įnirtingai dergė Lietuvą, o garsioji tv žvaigždė “žurnalistė” Rūtka Grinevičiūčia masiškai kurpė reportažus “ar visi lietuviai vagys?” “ar užsienyje sutikus lietuvį reikia iš karto kviesti policiją?” “ar visos lietuvės paleistuvės?” t.t. ir t.t. pagalvojau, kodėl į visą šitą šū dą aš turiu žiūrėt???
Ir automatiškai išnešiau teliką į garažą.
Dar į sieną nusukau.
Metams bėgant jis dingo.
Ir nė kiek nepasigendu.
Gyvenimas be tekiko žymiai gražesnis.


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.