Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 16 d. 20:34

16     

    

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Vingio parke buvo organizatorių renginys, kada dar yra atskirtis tarp Mes ir Jie. Na, toks kaip spektaklis, kada organizatoriai ir jų parinkti kalbėtojai scenoje kalba, o žmonės iš visos Lietuvos tik reaguoja kaip kokie žiūrovai.

Tada taip reikėjo, supraskit. Kad nebūtų nenumatytų įvykių, nesąmonių ir provokacijų.

Dabar yra žmonių renginys. Patys žmonės iš regionų sprendžia, kas kalbės, ką giedos ar dainuos, ką siūlys – mums tai dažnai net nežinoma. Taip, būna kliurkų, kaip su Himnu. Dabar mes patys esam tik žiūrovai, kokia yra tikroji Lietuva. Raukykitės kiek norit, bet ji yra tokia ir kitokios nėra. Dabar taip reikia, tą irgi supraskit.

Kada penktadienį tarėmės, ką daryti su šimašoidų „draudimais“, tyčia neskelbėm, kad galima ramiai apeiti tuos jų „draudimus“ ir tai bus absoliučiai teisėta. Na, kad negalėtų iš anksto pasiruošti ir jiems būtų netikėtumas. Tegu pasikankina…

Dar dabar ima juokas įsivaizduojant, kaip jie nustebo, skambinėjosi, piktinosi ir ieškojo sprendimų, kaip uždrausti ir nubausti, kada ne vienas žmogus prašo „ponų leidimo“ pasinaudoti konstitucine teise išsakyti savo pažiūras. Kada šimtai piliečių, praktiškai visuomenė pasako, kad mes ateinam ir nėra jokio, na, absoliučiai jokio preteksto to kaip nors neleisti.

Ir visą dieną visi, pradedant Čmilyte, baigiant policijos vadovais, sakė per visur kur: tai teisėta ir niekas nieko nepažeidžia. O vakare – tik obaaa: ir policija „pradėjo tyrimą, ar nebuvo pažeisti reikalavimai nesibūriuoti daugiau kaip po 15 asmenų“. Ir net baudos nurodytos – nuo 140 €...

Ponai mieli, niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja, net Šimonytės draudimai to nebenumato, tai kokias nesąmones čia pezat? Kaip du organizatoriai gali rengti susirinkimus po 15 žmonių, taip ir 200 organizatorių gali rengti susirinkimą toje pačioje vietoje po 15 žmonių, ir bus ten 3000 piliečių – na, ir kas? 

Juk absoliučiai jokių įstatymo reikalavimų tai nepažeidžia – būriuotis daugiau kaip po 15 asmenų niekas nebedraudžia! Tai 100 % pagal jūsų pačių priimtus įstatymo reikalavimus, patys išsidūrėt!

Klausimėlis. Negi jie to nesupranta, jei grasina „policijos tyrimais“ ir baudomis? Aišku, kad supranta. Bet jiems ir joms pilnos kelnės ir kelnaitės baimės, kad žmonės įsidrąsins ir ryt poryt jų bus daug daugiau. Todėl pagąsdinkim, Aušrine, blogiau juk nebus, ania?

Valdžios bėda ta, kad nebesupranta, kad žmonės jų žaidimėlius supranta, įstatymas jų pusėje ir baimė nebesuveiks. Tik dar labiau žmones suerzins ir suaktyvins. Ir visi ponulių veiksmai atsisuks prieš juos pačius.

Tą nesunku suprasti, pažiūrėjus į šį vaizdą. Tai valstybės ir šeimos priešės sėdi prie Seimo, ania?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>mtz. 2021-06-18 8:17        2021-06-19 0:48

prastai dirbi, komiteto samdiny. Žinom tuos pasidavimo nuotaikų skleidimo triukus. Ir nešnekėk už visus vilniečius, jefreitoriau. Neįgalintas.

>CIVILIZUOTAS PASAULIS TAI TIE, KURIE        2021-06-18 11:04

galvą tu išsitrynk su tokiais “partizanais” , kurie užmėto akmenimis žmones aikštėse ir sprogdina mergaičių mokyklas.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-06-18 10:21

To Raigerdas   2021-06-18 7:44   ir kitiems manęs nemylėtojams.
.
https://20min.lt/straipsnis/20707/seimu-sajudzio-organizatoriai-yra-ta-pati-sistema
.
Jau seniai paviešinau savo įžvalgas dėl tų marširantų.
Džiugu, kad yra daugiau mąstančių analitiškai.
.
Kadaise Raigerdas mane užsipuolė (niekino, menkino pašiepė...) dėl mano nick’o, manau kad Raigerdas galėtų būti irgi… Be to Raigerdo teiginiai yra paviršutiniški, painiojantys…
.
Liūdna kad nėra nei vieno tikro kritiško-analitiško portalo.

mtz.       2021-06-18 8:17

galima ir 30 d. piketuoti,neprisijungs vilniečiai gausis šnipštas.t.y jau gavosi.kol nebus charizmatiško lyderio tol nieko nebus.

Raigerdas        2021-06-18 7:44

“Šeimų Sąjūdžio” organizatoriams reikia turėti omeny, kad su “Kelkis Lietuva”, keliasi ir bolševikai. Štai vienas “atsikėlęs” (savaime aišku, kad būtinai Anonimas, t.y. be nick’o) bolševikinis dinozauras arba apmokamas Rusijos ar Baltarusijos KGB agentas rašo:“CIVILIZUOTAS PASAULIS TAI TIE, KURIE     2021-06-17 14:11
1. Vietname JTO uždraustu napalmu degino gyvus vaikus, moteris ir senelius,
2. Japonijoje numetė dvi branduolines bombas ant civilių gyventojų.
3. Nužudė apie pusę milijono Irako gyventojų.
4. Sunaikino Libiją ir sugriovė Siriją.
5. Šiandien, kartu su Lietuviais, žudo partizanus Afganistane”.
Šitas bolševikinis dinozauras varo Rusijos propagandą, kad, neva, visame kame kalta Amerika, nes Amerika neleidžia užgrobti Ukrainos, neleidžia užgrobti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Sakartvelo, Moldovos ir kitų Europos šalių. Reiškia reikia apkaltinti Ameriką, nes tai yra vienintelė kliūtis, neleidžianti Rusijai “susigrąžinti” jos “tikrąsias” IMPERIJOS teritorijas. Krymą jau pavogė, dalį Ukrainos žemių taip pat, toliau, pagal eilės tvarką eis Baltarusija, o po Baltarusijos užgrobimo prasidės pretezijos Vilniui, tikslu prijungti jį prie Baltarusijos. Toliau eis pretenzijos Klaipėdai, kad prijungti jį prie Kaliningrado srities. O toliau, mūsų politiniai išdavikai, pasirašys, kokią nors “Draugybės ir Brolybės” sutartį su Rusija ir reikalas bus baigtas. Bet žiūrėkite, Lietuva nėra ta Rusijos kažkokia užguita provincija, kur nėra net interneto. Ir štai bolševikinis dinozauras jau turi 6 stribus, kurie pasiryžę tarnauti būsimai Rusijos Imperijos valdžiai, ir pritaria tai Rusijos “kovai” prieš Ameriką. Ar iš tikro vyksta ta kova? Ne, jos iš tikrųjų nėra, nes tai yra DIRBTINAI SUKURTAS PRIEŠAS RUSŲ LIAUDŽIAI, KAD GALIMA BŪTŲ, PRISDENGIANT ŠITA KOVA, PASISAVINTI KUO DAUGIAU TURTO IR PINIGŲ. Šis DIRBTINAI SUKURTAS PRIEŠAS buvo ir Sovietų Sąjungoje, jis buvo ir fašistinėje Vokietijoje (ta pati kova prieš komunistus, o paskiau paversta į kovą su žydais). Dabar, kas tie 6 stribokai? Na, kviečiu visus 6 stribokus į diskusiją ir pasikalbame apie karą Sirijoje, apie atomines bombas, numestas ant “nekaltų japonų galvų”, kai iki to japonams buvo siūloma pasirašyti kapituliacijos sutartį. O kas užpuolė Ameriką? Amerika užpuolė pati save ar ją užpuolė visgi Japonija? O gal Japoniją užpuolė Amerika? O kodėl japonai nereikalauja nieko grąžinti iš Amerikos, bet reikalauja grąžinti Kurilų salas iš Rusijos? Na, ar yra nors vienas drąsesnis iš tų 6 slapta veikiančių bailiukų stribų ir pasirašinėjančių be nick’o? Atliksiu darbą už VSD, nes jie matomai neturi laiko, kadangi ieško “priešų” tikrų patriotų tarpe iš “Šeimos Sąjūdžio”.

Jei objektyviai       2021-06-17 21:31

tai Bidenui jau pelenai byra…pažiūrėkit jis vos į savo auto limuziną įlipa …sunkiai orientuojasi…visus kilimus Šveicarai turejo pakeisti, kad tik Bidenas nesukluptu!… Visiška gėda Didžiajam Broliui!

To gdr, taip dabar ir pan.       2021-06-17 16:01

Organizatoriai Šeimų maršas iškėlė Partnerystės ir neadekvačių ministrų reikalavimus, todėl apie pandemiją ir nekalba. Komentatoriai, tai jūs surengite mitingą apie pandemiją vietoj to, kad plepėję.

to< aš už tradicinę šeimą!!!       2021-06-17 15:59

Džiugu, kad jūs už tradicinę šeimą, bet jau netikėjimas ir pesimizmas jūsų, ir vis tas 13 jus persekioja. Šiais metais išrinktas seimas irgi 13- tas. Nesigraudinkit, patriotų tikrai yra.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-06-17 14:34

„gdr     2021-06-17 12:21
Ko mitinge niekas nekalba apie pasaulinę plandemijos aferą, ir kad greičiausiai prasidės nauja afera klimato kaitos?“
——
Todėl kad tai, tik garo nuleidimas.
Todėl kad tai, skirta tik paviršutiniškam „pakrapštymui“.
Todėl kad tai žydokomuno renginys (nuo sveikinimo su kovo 8-aja iki Darbo partijos reitingavimo…, ir su miglotu tautiškumu).
Teisingai Stiklo valytuvas dėsto, tik jis naivus, jis dar tiki Atgimimu pakilimu…
Kažkokie marširuotojai:
13 000 (maksimaliu skaičiavimu) Vingio parke.
1 300 (perdėtai didelis skaičius) prie Seimo.
130 (galimai paskutinis kostelėjimas) po kokio mėnesio.
13 (visuomenei nebeskelbiamas pasibuvimas).
.
Marširuotojai be tautos, o tauta be ambicijų...
——
Džiugu, kad tauta susigriebė (hmm) kas yra kas. Ir kartu labai liūdna kad tauta atsižada pati savęs. Nei tikros kairės, nei tikros dešinės, nei tikrų krašto patriotų nėra, o ir pačiai tautai, ypač jaunimui DZIN.
Kiek kartų gali atgimti tauta?! Deja…

CIVILIZUOTAS PASAULIS TAI TIE, KURIE       2021-06-17 14:11

1. Vietname JTO uždraustu napalmu degino gyvus vaikus, moteris ir senelius,
2. Japonijoje numetė dvi branduolines bombas ant civilių gyventojų.
3. Nužudė apie pusę milijono Irako gyventojų.
4. Sunaikino Libiją ir sugriovė Siriją.
5. Šiandien, kartu su Lietuviais, žudo partizanus Afganistane.

gdr       2021-06-17 12:21

Ko mitinge niekas nekalba apie pasaulinę plandemijos aferą, ir kad greičiausiai prasidės nauja afera klimato kaitos?

Kis       2021-06-17 11:04

is iprocio duria ne ten,tai ju palike gebejimai -durstyti ir profesionaliai.Tikrai netikejau,kad zmogus su kupra sitaip save nurasytu.

Taip, dabar       2021-06-17 5:45

vakcinacija yra, perfrazuojant D. Grybauskaitės žodžius po rinkimų, blogiausia, kas galėjo ištikti pasaulio valstybes, tarp jų ir Lietuvą. Todėl visi veikėjai neria į krūmus, tiesiogiai jų apie ją paklausus, tačiau tai jiems anaiptol netrukdo nuolat visokiais būdais ją skelbti, tarsi tai būtų didžiausias gėris. Deja, yra žmonių, tikinčių jais ir “mokslu”.

Jeigu tai suvažiavusių žmonių mitingas       2021-06-16 22:04

ką ten veikia tokie veikėjai kaip celofanas (net jo pavardės nežinau) arba farmos atstovas Vaitkus, kuris mitinge nieko blogo apie rnr eksperimentines vakcinas pasakyti negali ir kad tuo labiau reikia apsaugoti vaikus, jaunimą ir visus Lietuvos piliečius ir aplamai apie visą aferą, nors dalinamose skrajutėse informacija apie juos siaubinga ir aplamai informacijos yra daug neigiamos pakankamai, o pačiose vakcinų aprašymuose irgi tiesiai šviesiai rašo, kad esate eksperimentiniai triušiai. Gal organizatoriai galėtų pagalvoti ką jie ten į savo mitingus kviečia.

Beretėms        2021-06-16 21:15

Ei landsberginiai, pasikarkite savo lauko šikinykuose! Nes nemokate žaisti futbolo, net atrankos niekada nepraeinate wink)) Ei pseudo-patriotai-idiotai, visi bėgte marš į savo 1988 m. Nacionalinio Stadiono griuvėsius ir bliaunate meilės giesmę savo Senam Ožiui. Cha cha xo xo..wink))

Rusteika       2021-06-16 21:14

gerai

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.