Visuomenės pokyčių analizė, Liustracija ir desovietizacija

Algimantas Rusteika apie Vytauto Tomkaus sąrašą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 23 d. 22:21

53     

    

Algimantas Rusteika apie Vytauto Tomkaus sąrašą

Dėl „Respublikos“ įtariamųjų KGB bendradarbių sąrašo, koks jis ten bebuvęs, kol kas anksti reikšti nuomones – netolima ateitis parodys, kas kaip elgiasi, ir iš to bus galima daryti išvadas.

Bet jau dabar aišku, kad V. Tomkus sudėliojo gudrią situaciją lentoje, kai visi priešininko ėjimai yra blogi.

Jei kas vaidins, kad nieko neatsitiko ir didvyriškai tylės arba ims V.Tomkų teisiškai persekioti dėl sąrašo skelbimo, vadinasi, sąrašas yra tikras, jau pats VSD įspėjimas buvo beprotiškai fantastiška ir nemokama reklama. Jei nieko nedarys, tas ir toliau sąrašą skelbs. Jei ims aškinti, kad vieni įtraukti teisingai, kiti neteisingai ir tai provokacija – ramiai atsakinės į konkretiką ir trauks savo konkretiką, kurios, be abejonės, turi.

Šiaip Lietuva po truputį grimzta į politinį chaosą, kai niekas nebesuvaldo įvykių ir nebekontroliuoja padėties.

Na, o šis konkretus skandalas dėl KGB sąrašo tai buvo seniai užprogramuotas imitacinėje liustracijoje. Ir tokią situaciją, ir tokio skandalo galimybę sukūrė pati valdžia. Pūlinys kada nors turi pratrūkti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:39
Dva brata akrobata!       2018-02-27 20:27

Darius Kuolys ir Liudvikas Jakimavičius.Ar jus abudu už verbavo,ar po vieną?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-26 3:28

Ponas Rusteika taip rašo: ” Jei kas vaidins, kad nieko neatsitiko ir didvyriškai tylės arba ims V.Tomkų teisiškai persekioti dėl sąrašo skelbimo, vadinasi, sąrašas yra tikras, jau pats VSD įspėjimas buvo beprotiškai fantastiška ir nemokama reklama.”
*

Ponas Rusteika taip logiškai sujungia dvi priešingas kryptis, per jungtuką “ARBA”, o tai reiškia “bet kokiu atveju”, tai yra Rusteika, kaip tikras žinovas teigia: “sąrašas yra tikras”. Jeigu tylės, vadinasi sąrašas tikras, arba jeigu teisis, tai taip pat sąrašas tikras.

Tokius dalykus ir skelbia ponas Algimantas Rusteika.  Jo straipsniu paprastai neskaitydavau, bet kai palietė svarbia temą, tuos užslaptintus kgbistus, tai perskaičiau. Kaip matote pono A.Rusteikos samprotavimų lygį, kurio tikslas SUMENKINTI to sąrašo reikšmę. Gal kepurė dega???

ta, kuris vis apie delną       2018-02-25 17:47

tu mus jau paskiepijai, visi suprantam, kam dirbi - gal pailsėk?

>pamąstymai       2018-02-25 17:00

Irgi skaityk komentarą >price.

>price       2018-02-25 16:58

Tai, kad šis portalas priklauso konservams ir “lesa” iš jų delno.

price       2018-02-24 23:28

portalas moka šeimininkų durnumo kainą- kontorų agentai-vaimiai jame jau šeimininkauja kaip savo kieme

vai me       2018-02-24 23:16

Deja, Tarabilda, Juozapai ir Dzeikai, tai ne Tomkaus provokacija.Jūsų šeimininkas, papuolė į spąstus ir bandydamas, išnešti sveiką kailį,kaip ta žiurkė, nusigraužė sau leteną.Liaudiškai tariant, jus nupylė į unitazą.Per daug nesurinktų galų , per daug zmogzudysčių, milijardinės vagystės,Garliavos byla,be to panašu, kad nepavyko, uždusinti “dangiškosios šimtinės” Maidane, nužudymo bylos. Jeigu ,to nesuprantate, tai man jūsų gaila, nes po to, prasidės, sąsajų su šeimininku, kirtimas.Manau ,aiškinti, kaip tai vyks, nereikia, ar ne?

o jeigu agentas dvigubas?       2018-02-24 22:19

Daiva     2018-02-24 0:24

Daiva     2018-02-24 0:24
Visai nepaini ta taktika.Tomkus nesiruošia balotiruotis į prezidento postą, ar bent stoti valstybės tarnybon. O kgb agentas turi mažos vertės , jeigu jis randasi toli nuo valstybės tarnybos, tokių vertė yra menka. Liustracija būtų naudinga tuo atžvilgiu, kad buve agentai negalėtų dalyvauti kiek tai laiko valstybės tarnyboje, kuri yra svarbi tuo atžvilgiu, kad tai liečia visuomenės valdymą. Taigi tie agentai yra pavojingi tik tada , kada apie juos nežinoma, ir taip pat tokia padėtis yra pavojinga ir jiems patiems , nes yra visada pažeidžiami. Dabartinėje situacijoje labai tikėtina, bus apšmeižti ir tie kurie su sovietiniu saugumu neturėjo jokių sąsajų. O gal liustracija galėjo būti tokia; atėjo prisipažino, kad bendradarbiavo ir tauta rinkimuose sprendžia leisti jam būti išrinktam ar ne. dabartiniame chaose mes galime tik spręsti apie žmogų pagal jo nuveiktus darbus, ir nebūtinai pagal apie jį tiražuojamus reitingus viešoje erdvėje.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 22:01

Tarbilda žemiau sako: ” Beje, ir aš ten esu ir tuo džiaugiuosi.” O vėliau Tarabilda sako: “Kažkas matomai dėjo daug vilčių į Tomkaus provokaciją,...”

Tai jeigu Tarabilda yra tame sąraše, pats prisipažįsta, tarkim kaip A.Čekuolis, tai nėra jokio pagrindo teigti, kad tas SĄRAŠAS netikras. Taigi jokios provokacijos nėra. Tai ar TIESA gali būti provokacija?

Tas kas ten yra neteisingai, tai turėtų kelti triukšmą. Niekas nenori būti apšmeižtas. Manau, kad Tarabilda tylės, o tai reiškia papildomas įrodymas, kad tam sąrašui priklauso.

Manau, kad Tarabilda prisipažindamas labai gerai daro, galėtų ir tikrą savo pavardę ir vardą parašyti, mažiau bildesio būtų. smile. Turėtų pasirašyti….kgb. Tarabilda. smile
Nors su Tarabildos nuomone kartais sutinku.

"d.u.a." >> Tarabildai       2018-02-24 21:47

Taip, bajeriuks neišdegė. Tiesą sakant provokacija labai pigi ir siūta snargliais. Matyt, turinys pagal scenarijų buvo absoliučiai nesvarbus. Reiškia buvo reikalingas tiesiog triukšmas. Bet, tas “neišdegė” yra gana realityvus - juk liumpenai tai išsprogdino veizolus ir atidarė stalčius. Durniems bile pirštą parodyk.
Neišdegimas tame, kad lengvatikių choras nebe visuotinis.
Taigi, triukšmas - dūmų uždanga.
Kam? Daug dalykų dienotvarkėje. Dengti yra ką. Tačiau padėliojus atskirus gabalėlius ant vieno stalo,  galima rasti gana pikantiškų koreliacijų.
Ypač, kai ištrauki ir greta padedi tuos dalykus kurie neužilgo bus pagal planą.
Nenuobodu.

Tarabilda       2018-02-24 21:27

Kažkas matomai dėjo daug vilčių į Tomkaus provokaciją, o čia še tai tau - grėblis kotu per kaktą. Kontora niršta, troliai spjaudosi. Neišdegė bajeriuks, per silpni pasirodė Tomuko kiaušiukai, o protelis pragertas. Vot i vsie diela, tovarišči - Bankrot, total košmar.

vai me>Judošiui       2018-02-24 20:54

Mano giminaitis, man sakė, kad matė jus, užvakar,su slidėmis, aerouoste, perkant bilietą į Tel-Avivą. Matyt, suklydo.Aš iš dziaugsmo, net penkiasdešimt, leidau sau kaptelėti.Labai negražiai, pasielgėte, šitaip mane nuvildamas.

KGBešnykų piramidė griūva       2018-02-24 20:53

Jooo…slinktis prasidėjo.
Shudo pamatai ėmė tirpti dėl šiltnamio dujų pertekliaus.

pritariu- komentarui 2018-02-24 21:27        2018-02-24 20:44

pritariu, agentėlius turim saugot kaip perimus kiaušinius: gal vietoj krokodilų taikos balandėliai išsilukštens;valio briliantinei demokratijai-diermokratijai..

"demokratija ube ales" > Tarabildai       2018-02-24 20:27

O kame problemos? Redakcija tokia padėtimi patenkinta, adminas irgi.
Svarbiausia, “kad būtų demokratija” - t.y. kad neduokdiev niekas nepažeistų agentų ir trolių teisių. Tai svarbiaunei kažkokios deklaracijos apie vietą kur piliečiai tarsis kaip atstatyti Lietuvos valstybę.
Bus tų valstybių:) O va, “julei”, “vaimiai”, koloradinės “jotos” - va čia yra vertybės kurias reikia branginti, puoselėti ir saugoti.
Su agentais ir troliais apie Lietuvą “tarsis” redakcija.
Labai gerai “nutars”.
Tolerastija uber ales:)

Pamąstymui       2018-02-24 20:24

Kodėl kaltini kažką kitą, užuot pats ėmęs ir pamąstęs.

vai me> Tarabilda       2018-02-24 20:11

Kgb trolis, rašantis apie “vatnykus” ir sarmatą. Esi apgailėtinas, smulkus niekšelis .Nekankink, visatos, išgerk nuodų.

gražiai N.Sadūnaitė išspardė KGBukų užpakalius       2018-02-24 19:49

cypia, bliauna, inkščia visa gvardija KGBukų nuo vieno gerb.N.Sadūnaitės sakinio: KUR DEIMANTĖ?

pamąstymams       2018-02-24 19:46

O ką ten komentuoti apie Venckienės persekiojimą, jei tai gali gali būti viso labo eilinė “antis”? Negi nepastebėjote, kiek straipsnių delfiai prikepė ta tema per trumpą laiką? Įtariu, kad ir vėl delfia eilinį kartą. Matyt, redakcija nutuokia dėl ko kurstoma isterija ir nenori jai pasiduoti.

kur raštas?       2018-02-24 19:43

Neblogos nuotraukos, bet pačio VSD rašto tai nėra.

Tarabilda       2018-02-24 19:16

Na, ir komentarų bei laikintojų lygis… Ar tik nebus čia Ekspertų, Delfio ir Respublikos vatnykai atgriuvę. Sarmata.
Žinot, pasakysiu jums taip. Jei būtų gyvai Juozas Aputis ir Sigitas Geda, tai po tokios Tomkaus insinuacijos nueitų į jo redakciją ir paprasčiausiai išmaltų šmikiui snukį. Vien už tai, kad pats save ir savo draugelius KGBistus įsirašė į garbingų žmonių sąrašą.

pamąstymai       2018-02-24 19:06

Nemačiau „Respublikoje“ to KGBistų sąrašo, tačiau interviu su Petru Plumpa apie pedofilijos istoriją su didžiausiu įdomumu perskaičiau. Už objektyvumą dėkui „Respublikai“. O kur Tiesos.lt žodis apie vėl atnaujintą Neringos Venckienės persekiojimą? Nejaugi kažkokių niekam negirdėtų merų istorijos svarbesnės? Prarado aštrumą Tiesos.lt.

šis tas aiškėja       2018-02-24 17:38

Tai va dėl ko liberalė Viktorija Čmilytė - Nielsen atsidūrė Tomkaus sąraše! Asociacijos, taip sakant. smile Nes jos tėvas - KGB rezervistas Viktor Čmil Ivanovič. Ne visi susivoks susieti, juo labiau, kad dabar jis labiau žinomas kaip Viktoras Čmilis.
Įrašas apie liberalės tėvą - KGB rezervistą yra net Vikipedijos straipsnyje apie šachmatininkę.
http://www.snaujienos.lt/miesto-gyvenimas/26041-seim-kgb-rezervininko-dukra-kgb-rezervo-karininko-viktoro-milio-ipaintis-su-spragomis.html

Esmė       2018-02-24 16:46

Kas pasakys, kokį ten kagėbistų kokteilį padavinėja Tomkus, tikrą, ne visai tikrą, jam vien težinoma. Esmė ta, kad liustracija, nukišta šimtmečiui, o gal ir visam tūkstantmečiui mūsų raudonu maru tebesergančių seimo narių velniai žino kur, iš tikrųjų yra SVARBIAUSIAS Valstybės DALYKAS - Nr.1.

marketing       2018-02-24 16:31

kvaila diskutuoti.
tipiška rinkodaros akcija.
viarslininkui pritrūko apyvartinių lėšų, išmetė antį buratinams ir per dieną surinko iš lengvatikių apvalią sumelę.
viskas.

Kad ir kaip neblogi       2018-02-24 16:06

žmonės būtų ,bet buvę KGB valdžioje ir neprisipažinę ,jie tampa pažeidžiami.Pedofilai ir Maskva jais manipuliavo.Todėl Garliavos byla yra tokia nelogiška.Tik viešai ir net humoru prisipažinę jie taptų stiprūs ir gali toliau eiti į rinkimus.O tas gudrus slaptas prisipažinimas padarė juos silpnais.Matėm Respubliką ir tas paryškintas pavardes.Vertinam atsargiai,bet jie turėtų padėkoti Tomkui.Dabar jie taps laisvi.Nors tauta gali juos ir nubausti už slapukavimą.Priklausys nuo jų elgesio-Venckienės sulaikymas rodo,kad jie elgiasi negarbingai ir toliau.

vai me       2018-02-24 15:05

Ruoškitės padlos. Greitai, jūsų namuose, gros muzika, bet jūs jos negirdėsit.

Albis       2018-02-24 14:54
užkibau       2018-02-24 13:55

Man atrodo, čia Tomkus ne kokią valstybinę paslaptį atskleidinėja, o bando kompromituoti kažkokį kažkieno ruošiamą rimtą buvusių KGB bendradarbių sąrašą. Po visų “su KGB bendradarbiavusių” bilotaičių, žemaitaičių ir anūkėlių vargu ar kas rimtai bežiūrės į tokius sąrašus. Arba vėl bankrutuoja ir bando sau būdingu stiliumi pagerinti tiražo išpardavimą, skandalingai pareklamuoti popierinius savo leidinius. Ir jokio VSD perspėjančio rašto jis nepateikia, bando įtikinti rašto egzistavimu nedideliu stulpeliu. Ir giriasi liepęs padivigubinti tiražą.

užkibau       2018-02-24 13:42

Nebepamenu kada buvau pirkęs “Respubliką”, maniau, kad jos nė neliko. Maniau, kad tik “Vakaro žinios” tebeleidžiamos popieriniame pavidale. Bėgau pirkti. smile Bet ne todėl, kad besąlygiškai tikėčiau Tomkumi, o tam, kad gauti galimą dėlionės gabaliuką, kuris ateityje galėtų duoti kažkokį atsakymą į painius klausimus, kai Tomkus, eilinį kartą gavęs į snukį, imtų klykti ir kaltinti visus. Kad Tomkus delfia ne blogiau už patį Delfį, niekam juk ne paslaptis. Nusipirkau, atsinešiau. Maniau, kad pavardės bus surašytos stulpeliu, lentele. O čia - kažkoks Drižiaus šūdlaikraščio stilius. Pradėjau akimis permetinėti pavardes. Pirmiausia tas, kur paryškintos. Kol nepamačiau Agnės Bilotaitės pavardės. Taigi ji beveik mano vienamžė! Išeitų, kad darželyje užverbuota KGB. smile Paskui - dar geriau: Žemaitaitis, Anūkėlis, Paulius Saudargas. Rimtai darželyje užverbuoti! Pradėjau ieškoti savo pavardės, bet neradau, pasiskambinau motinai ir pasiklausiau, ar mūsų kartais darželyje neverbavo KGB? smile Paskui jau supratau, kad lengviau pasakyti ko nėra tame sąraše, nei išvardinti esančius. smile
Bet baigęs kvatotis nusprendžiau pasiskaityti kas rašoma numeryje, juk 1 Eur. taip ar taip jau išmestas. Ir ten netyčia pamačiau vieną neparyškintą vardą ir pavardę. Šiek tiek pažįstamas verslininkas ir tikrai buvęs KGB karininkas. Man atrodo, jis prisipažinęs ir to neslepiantis, nes net ir aš tai žinojau. Ir jis tikrai turėjęs gana artimų verslo kontaktų su kai kuriais kitais žinomais, bet neparyškintais.
Sąraše, aišku, jis galėjo atsidurti ir iš nuogirdų. Juk pluksnagraužiai ir patys renka informaciją apie juos dominančius asmenis ir apskritai apie viską, paskalas, gandus, kompromatus. Tad spręskite patys ar verta pirkti. Aš tai pasakyčiau, kad nelabai. Nebent dėliotumėte kokią mozaiką ir ieškotumėte kokio laibo šiaudo.

NEGERAI,       2018-02-24 13:35

bet aš jau nieku netikiu…...

albina       2018-02-24 13:29

Už Algimantą geriau kažin ar kas parašytų,šaunuolis! Bet man tokia mintis neduoda ramybės:jeigu parašo 15 MIN,Delfis ar parodo bulvarinis KAkadu,tuoj reakcijos ir tyrimai kokie tik įmanomi.Viešoje,toje pačioje,erdvėje straipsniai apie Landsbergio sąsajas su Notabene,elito žurnalistės ryšius su Dargiu ir t.t.,ir ką? Tyla,tartum niekas nerašė ir niekas neskaitė.Kas per fenomenas?

Atsidusėjimai.       2018-02-24 13:15

   
  Kodėl niekas nekalba apie reiškinio ESMĘ? Juk, anot VSD, yra atskleista VALSTYBINĖ PASLAPTIS! Tokiu atveju - kažkas su antrankiais jau turėtų sėdėti areštinėje. Tačiau - mirtina tyla ir ramybė. Jokių žiniasklaidos pranešimų ir klyksmų nėra, nei vienas aukštos valdžios atstovas nepravėrė burnos. Ką tai reiškia?
Kodėl mūsų valdžia lemiamais momentais kyša galvą į smėlį? Atskleista VALSTYBINĖ  PASLAPTIS,  o TAUTA paliekama nežinomybėje ir negali jaustis saugi.  Kaip ir tada, kai valstybės vardu buvo įvykdytas žiaurus nusikaltimas prieš vaiką ir taikius bei dorus žmones. Ar ne putinizmo dvasia vaikšto po šimtametę LAISVĄ LIETUVĄ??? Kur mes nusiritome, vadovaujant “sąrašiniam”  E L I T U I. Ach, kaip giliai tas bolševikinis-kgbistinis mentalitetas įsiskverbė į mūsų kraują. Matyt, jokia dializė jo neišvalys, kol jis neišnyks naturaliai…

komentatoriams       2018-02-24 13:05

isiskaitykite TARABILDOS komentara. Viskas ten tiesa- visos jo paminetos pavardes yra tame sarase. Tad ko vertas tas sarasas?

skaiciau ta sarasa,       2018-02-24 13:02

kol aptikau Nijoles Sadunaites pavarde. Supratau,kad toliau neverta. Beje, visiskai sutinku su TARABILDOS komentaru, kuris kazkodel yra minusuojamas.
Gal kas gali kvalifikuotai paaiskinti, kaip visu savo gyvenimu irode istikimybe Lietuvai zmones atsidure tame sarase? Ar tas sarasa tik tam, kad kirsinti Lietuvos zmones?

Klausykite       2018-02-24 12:08

O kiek tų Tomkų žurnalistų turime, jei dar ir Vytautas atsirado? Ar čia sąmoningai autorius tokį vardą parašė?

Kad ir tyli oficiozai,bet       2018-02-24 11:11

tautos tikėjimas jais tirps ir pamažu sąmonėje vyks pokyčiai.Nors delfi klykia,kad reitingai jo favoritų aukštumoje.

svyla kgbistų klynas       2018-02-24 10:25

su ta pedofilijos istorija pradėjo rimtai svilti kgbistų klynai.
daro viską, ką gali - meta visas pajėgas, tame tarpe super ideologus - tokius kaip v.tomkus.
o beje, ar yra kur internete publikuotas tas v.tomkaus sąrašas? būtų įdomu pamatyti - kokių žingsnių imasi kgbistai užspausti į kampą.

Ėjimai       2018-02-24 10:00

Taip, Tomkaus ėjimai puikūs. Priešininkai nokdaune. Po nokdaunižo atsigaunama. Reikia nokauto. Manau, reikiamu momentu ir Algimantas prisjungtų. Turi gana sunkias bokso pirštines.

Tarabilda       2018-02-24 9:38

Nesuprantu, ko čia rašinėjat idiotizmus, to kliedesingo sąrašo neskaitę. Puikus KGB bendradarbių sąrašas - Jonas Jablonskis, Romas Kalanta, sesė Nijolė Sadūnaitė, Henrikas Nagys, Alfonsas Nyka Niliūnas ir šalia jų Vitas Tomkus. Kaip gi į tokį gerą sąrašą savęs neįsirašysi. Beje, ir aš ten esu ir tuo džiaugiuosi.

ruta       2018-02-24 8:41

Buvo didele , nepataisoma klaida , kai ‘..vardan tuos ..‘ir ‘..ka uzsienis pagalvos.. ’ ,nebuvo nuosekliai tyrta ir paviesinta visu tu cepaiciu , cekuoliu , landsbergiu , sliaziaviciu , grybuskaiciu ir kitokio ,prisiplakusio prie Nepriklausomybes brudo, biografiju , pasitelkiant istorine atminti ,archyvus , sveika prota ir logika ..Norejome graziai atrodyti Europos akyse ..

kgbistai...       2018-02-24 8:28

tas sąrašas gali būti pilnai korektiškas.
nes kgbistai yra 3 rūšių:
1. etatiniai kgb darbuotojai (koks č.juršėnas)
2. kgb bendradarbiai (anušauskas, kirkilas ir pan)
3. kgb valdomi tamsoje (dažnai net jiems nežinant) - kubilius, bilotaitė ir t.t.
pats v.tomkus tikrai buvo/yra iš 1 ar 2 kategorijos - tikras kgbistas.
——
kiek aukštai žmogus stovi kgb piramidėje geriausiai liudija balsavimas dėl N.Venckienės

Liepa       2018-02-24 8:20

Apmaudu, kad tas pūlinys tik dabar pradėjo trūkinėti.// Valdžiūnai tyli. Prezidentė iš to malonumo net kalbą prarado, estiškai gieda. Delfistanai,apsimetinėja, kad nieko neįvyko ir kasdien ištransliuoja eterin bent po penkis straipsnius apie “pabaisą” Venckienę. // Internetiniame variante sąrašo Tomkus nenumatė viešint. Mačiau, Raimondas Navickas platino fragmentus savo “feisbukyje”...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 4:46

to “s.m.    2018-02-24 4:09”. Tokį sudėtingą dalyką atlikau prieš Jums rekomenduojant, tačiau internetas pavardžių nerodo. Klaidinate mane. Net komentaruose palikau savo pastabą.

mea culpa       2018-02-24 3:10

t.b.

s.m.       2018-02-24 3:09

atsiverskite, daktare, Respublika. po ww ir su gale .lt

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 0:42

to “Prašalaitis     2018-02-24 1:13”. Ar negalėtumėt man to sąrašo atsiūsti? Tiesiog įdomu. Man svarbiau yra analizuoti pagal paliktus darbus, nes kai kurie gali ir nieko negadinti, o kiti ir be buvimo sąraše orą gadina Lietuvoje.

Dzeikas       2018-02-24 0:36

- “Tiesa jus islaisvins”
Lietuva, 1992m:
- Na… man ta laisve.As est noriu!
Pasirinkom ir turim.
Ir jeigu troksdami laives pasirinktume tiesa tie Tomkaus “schindlerio sarasiuaki” tik ziovuli keltu.
Pasiguoskim nors tuo, kad seria kolkas pakenciamai.Neapgavo reiskia.

Neatlikta       2018-02-24 0:27

išpažintis.Taip gimsta nepasitikėjimas.O Tomkui pagarba-jis prisipažysta ir lieka tik pažvelgti su jumoru.Žinoma ,Garliavos bylų  šviesoje aukštus postus užimantys KGB,kad ir kokius gerus norus turėjo, sukūrė pragarą.Nes pasąmonė ir neapvalyta sąžinė turėjo nekokią programą ir į tautą skleidė netikrumą,nerimą ir baimę.Pasekmės kalba už save.

Prašalaitis       2018-02-24 0:13

Trumpai peržvelgiau ir akis užkliuvo už Bilotaitės su Čmilyte ir dabar svarstau ar Tomkui su galva kažkas negerai ar man? smile

Dar daugiau,karas       2018-02-23 23:56

jau prasidėjo.Pažiūrėkit,kas vyksta delfi po straipsniais po Venckienės sulaikymu.Žinant,kad Rusija Amerikai nedovanos Sirijos įvykių,ir žinant,kad kerštas gali kriti ir ant mūsų,tai toks Lietuvos supriešinimas per Garliavos bylą rodo,kad Kremliaus planas su Garliava pavyko.Beliks pasinaudoti tokiu Lietuvos supriešinimu.

Daiva       2018-02-23 23:24

Jei pastebėjote, Tomkus ir save įtraukė į sąrašą. Tikrai paini taktika.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.