Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika: Kas yra zombiai ir kaip su jais kovoti

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 2 d. 0:47

18     

    

Algimantas Rusteika: Kas yra zombiai ir kaip su jais kovoti

Mintis, šeimą ir valgio įpročius kontroliuojančioje valstybėj, totaliai bukinančios, kryptingos informacijos ir bulvarinių nesąmonių vandenyne išjungiamas ne tik protas, bet ir žmogaus moralinis jausmas. Taip gimsta zombiai.

Ir zombiai tikrai tiki ir rimtais veidais aiškina, kad būti atimtam ir be šeimos uždarytam vienatvėje per naktis klykti iš siaubo ir ilgesio yra vaikelio gelbėjimas. Kad pragaras žemėje, kurio nei vienas iš zombių pats neįstengtų ištverti, yra vaiko gerovei.

Juos atpažinsi bematant – tavęs negirdi, akys bukos, lakstančios į šalis, tik ir laukia, kol nutilsi ir galės įjungti savo failiuką, kur viskas sudėliota į lentynėles pagal taisykles ir visas pasaulis išaiškintas viename puslapyje teksto.

Lūpose pranaši bepročio šypsena – juk kalba su nesusipratėliu, nesugebančiu suvokti modernių šiuolaikybių. Moralinio jausmo, visame pasaulyje, visais laikais ir visose kultūrose neklystančiai, per sekundės dalį atpažįstančio žmogaus ir vaiko kančią, zombio viduje nebėra – išinstaliuota.

Vietoj jo proto patamsiuose žybsi pora sektantiškų abstraktybių, vardan kurių paaukotų pusės pasaulio vaikų laimę. Tai ta pati totalitarizmo psichologija, kaip komunizmas ar fašizmas, kada sužvėrėję nuo savo teisumo zombiai griovė miestus ir žudė milijonus vardan žmonijos gerovės.

Zombių galvose egzistuoja tik instrukcijos ir savo subinės nauda. Ir ką nors supranta jie ne per mitingus ir reikalavimus, prašymus ar vaiko ašaras. Reikia perinstaliuoti programėlę, perkrauti – ir veiks kitaip. Reikės ką nors sušaudyti – sušaudys, lieps gatvėse dainuoti internacionalą – dainuos.

Juokingiausia tai, kad asmeniškai zombiai negyvena pagal kitiems nustatytas taisykles, jų aršumas – beveik visada savo pačių kaltės ir nevykėlių gyvenimo maskuotė. Jei kas pasiknaisiotų jų gyvenimuose – daug sužinotume.

Baisiausias dalykas, kurio zombiai žiauriai bijo – kad jiems patiems nebūtų pritaikyta zombių tvarka. Jei kas suorganizuotų anoniminių skundų laviną apie tai, kaip auklėja vaikus zombiai su visa jų plačiąja tetulių gimine visoje Lietuvėlėje – su jų sugalvotais klausimynais prisistatę zonderkomandos aptiktų ne vieną ir ne dešimt pažeidimų.

Tai būtų geras vaizdelis, kai rastų kokią nusipelniusią zombę per zombių baliuką su taure vyno šalia savo vaiko! Ar zombių šeimynėlę, išlėkusią į filmą ir palikusią vieną dukrelę prižiūrėti vyresniam broliukui! Ar zombienės tetulę kaime, kuri išėjo karvių melžti ir paliko atvežtą vasaroti zombytės atžalą žaisti sode!

Tada jau jokių globėjų nebeužtektų, reikėtų atimtiems vaikams skirti kokias kareivines ar mokyklų bendrabučius. Ir patikėkit, po to žaibiškai prasidėtų reformų reformos ir pokyčių pokyčiai.

Tokia šiandien mano idėja Lietuvai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taigi,       2018-11-2 21:54

kaip daromi zombiai? Ką tik pabandžiau pasidomėti,kaip tokia Valinskienė ,kurios garbei reikia pasakyti, kad išlaikė šiokias tokias buvusio grožio žymes ir erotiško balso intonacijas, iš Viktoro Uapaskich bando išvynioti Adomo obuolį. Jeigu būčiau zombis, kas lygu idiotui, būčiau buvęs priblokštas tikrai biblijinės, tegul ir starovieriškos, Viktoro didybės. Viktoras tvirtino, kad sugrįžo į politiką pasimokęs smarkiau, negu Mozės tauta po 40 metų klajonių per dykumas, išsaugojęs geležinę sveikatą kaip Lozorius po kašpirovskiškos Jėzaus terapinės intervencijos, be to, išsaugojęs begalinę meilę savo mokytojams, kurie tiek metų nesėkmingai bandė jį patupdyti už grotų ir galų gale visiškai išteisino. Dabar jis pasiryžęs visas savo begalines jšgas skirti Lietuvos, savo tėvynės, atgimimui ir tame kelyje net velnias jo nesustabdys. Jis šiandien laimingas, netgi santykiai su žmona, buvę, kaip sakoma, nikudyšnyjie, dabar kuo puikiausi, artimi lytiniams. O tiesa tai tokia, kad sistemai vėl prisireikė zombintojo, ir jis vėl išmestas į politinį turgų kaip sausas kiziakas politinėms pakuroms. Didelės ugnies jis neįžiebs, bet to niekam ir nereikia, jo laužo pelenuose atsiras viena kita žiežirba - ir tai viskas, ko iš Viktoro šiandien tikimasi. Taip mumijos laidojamos ir vėl tarsi netyčia surandamos. Išvada: Vyryvajas s moria, iz-za počty, Viktor priot na oščiupj, kar sliepoj…

Rasa        2018-11-2 21:34

Niekas netikrina ,nezino ,nesidomi kur tie atimti vaikeliai ,ar tik ne pedofilu rankose . Ar jie visi gyvi.

...       2018-11-2 20:04

Prisiminiau ir turbut daug kas zino anekdota.Pareina tevas is darbo,o vaiku burys klausia:kas tu esi seimoje???Tevas sako:prezidentas.O tai kas mam???Mama,tai valdzia.O tai kas mes vaikai???O jus vaikai,tai TAUTA.Pareina kita vakara tevas,o vaikai saukia:teveli,pas mus atejo naujas prezidentas,dulkina valdzia,o mes TAUTA,nieko padaryt negalim.Pasirodo ir anekdotuose,kaip ir gyvenime,yra TIESOS.

Misteris       2018-11-2 17:44

Zombių zombė pagimdė dvynukes.
Kas pasidomės ar zombė nestūgauja per pilnatį ant savo atžalų?

Stok        2018-11-2 16:02

į Žmonių partiją, nebūsi zombis. Tik Žmonių partija sugeba iškelti nepartinę kandidatę, nes ne zombiai.

Kodėl mirė vaikai pas globėjus?       2018-11-2 15:16

Laidoje Nuoga tiesa buvo pasakyta, kad pas atiduotus gloėjus mirė virš 100 vaikų. Reikia pareikalauti iš globėjų - kodėl,o gal jie pervsdinti ir parduoti?

Kam neaišku,       2018-11-2 14:07

kad globėjų namai (je tokie yra) beprotnamiais virto? Absoliučiai nesupranta žodžio REFORMA reikšmės nei ministras, nei visas chorelis, kur gieda “reformos reikia”. Kai viską parodys nuo A iki Z -  su vaikais, tėvais, globėjais ir pačiais atiminėtojas…, tik tada matysis ar čia yra nors kiek reformos.
O projektas su zombytėmis ir zombiukais, tai mano įsitikinimu, turi gerai suveikti.

Tam tikra prasme       2018-11-2 13:23

teisus Algimantas Rusteika, tokioje moralinėje, ekonominėje atmosferoje sunku gyventi ir jaunam, ir visutinio amžiaus, ir senam žmogui. Nebadaujame,nešalame, tačiau kiekvienas nepatenkintas savo gyvenimu - nuo oligarcho iki elgetos su ištiesta ranka prie prekybos centro. Kiekvienas turi savo priežastį nepasitenkinumui,kurio spalvos, pavidalai ir formos be pradžios ir be pabaigos. Suprantama, kad taip gyventi, kaip gyvename dabar, kvailoka, ne tiek materialine, kiek moraline prasme. Mus visus labai sąmoningai apvogė, apkvalino ir laiko apsvaigintus, ir laikys tokius, kol mes patys galų gale vieną rytą neatsibusime ir nepaklausime savęs: kas čia vyksta? Mane asmeniškai labiausiai žeidžia beviltiškas beviltiškų žmogelių dūsavimas. Jie kaip šunys - viską supranta, šį tą gali pasakyti,tik įsitikinę, jog nieko negali pakeisti. Tai niekas ir nesikeičia. O kai jie tiki savo neįgalumu tvarkyti savo gyvenimus, tai visada atsiras tokių,kurie jų gyvenimus tvarkys taip, kad badu nemirs, bet, kaip sakoma, prie bobos netrauks. Tada ir šeima nerūpės, ir vaikų turėti nesinorės, o jau apie liaudies dainų dainavimą kompanijoje prie naminio alaus nė nesvajok. Čerči-lis labai gerai pasakė apie demokratiją, jo žodžių nekartosiu, ne kvailiams rašau,bet vieno jis tarsi ir nepasakė: gali - tobulėk,keiskis pats,daryk, ieškok bendraminčių ir tegul tai tampa tavo gyvenimo būdu. Negali. bet esi viskuo nepatenkintas, visada turi išeitį - kamienį ant kaklo, ir į vandens telkinį. Yra ir kitokių išeičių, pavyzdžiui, kaip tas anekdotinis žvirblis, jeigu sėdi žiemą šiltame mėšle - nečirkšk. Viskas tavo rankose.

stasys        2018-11-2 11:47

Čia reikėtu paklausti ar tik negimsta pas mus nauja ‘reguliuotoju’ teisingai karta ?. Tokie niekada neklysta ..tokie visada teisus .. tvarkingai surūšiuotos kojinės namuose ir baltiniai sudėti lentynose . Gaila, bet mus valstybei dar toli iki tokios “teisingos’ tvarkos ..tai LRT su ponia Miliute išlenda nepatogiu komentaru ..ar kokia vaiku teisiu tarnyba neapdairiai pasielgia su svetimais vaikais .. ir peržengia visas įmanomas leisti ir neįmanomas toleruoti moralines vertybės . Kaip tokia netobula visuomenė  (valdžia tik visuomenės atspindys) sugeba dar sugyventi su tokiais kaip Rusteika . Aš neklausiu autoriaus o kaip pas ji sumuštinis iš ranku iškritęs nukrenta ar teisingai ? man tai nesiseka kažkodėl visada sūriu į apačia ..tai gal ir vaikus auklėti nemoku “teisingai” RUSTEIKIŠKAI ? ne pagal ta zombiu dvasia ..?o juk reikėtu išmokti ..jei vieni teigiami kiti privalo būti netobuli ..kaip gi kitaip pareguliuoti ju požiūrius ?

Ką daryti       2018-11-2 11:17

Autorius mestelėjo ironišką idėją. Dzeikas tuoj priminė, kad visuomenės dauguma tėra zombiai, arba gojai pagal slaptus protokolus, kurių nebuvo.
Pagal slaptus protokolus nebuvo ir jokios pedofilijos. Zombiai turi būti klusnūs, mokėti mokesčius, pusę D-vui, kitą pusę ciesoriui, o gavę per žandą turi atsukti antrą meiliai žiūrint smurtautojui į akis. Tai D-vo žodis. D-vas pavydus ir kerštingas. Tai tiesa, nes taip parašyta.     

Kazys       2018-11-2 10:21

Skaitėte apie įvykį Vilniuje? Vaišinosi dvi šeimos su mažyliais.Susipyko mamos,o tada viena anoniminiu būdu iškvietė *gestapą*:4 mėnesių kūdikį perdavė globėjai! Skundikės vaikeliui 9 mėnesiai,ji išgėrusi,bet jos netikrina.Va tokios grimasos valstybės jubiliejų minint.Populiariausios *elito*frazės:moralė ne šio pasaulio,nieko asmeniško,tik biznis.Dirbanti šeima minta iš minimalių algų,o globėjos gauna iki 1000 ! Ir niekas netikrina,niekas konkursų nerengia,ekipažai skuba į šeimas,gal ras diržą ne tėvo kelnėse.

Birute       2018-11-2 10:14

Taikliai,Aciu..Tikra tiesa.

Dzeikas       2018-11-2 9:49

Manau bejegisko inirsio padiktuota fantazija. Zombis yra zombis.Jus jo neperauklesite. Priversite bijoti? Galima. Bet zmogumi jis jau netaps. Beje tai ne vien lietuviskas reiskinys. Tokiu zombiu maciau ir JAV, ir JK, ir Vokietijoje. Jam i smegenis ikalta programa - jis pagal ja veikia. Gal privaciame gyvenyme jis kitoks, bet gincytis su juo apeliuojant i morale ir bendraji laba - kaip i Puntuka kumsciu dauzyt. Jis reaguoja tik i spraga istatymuose arba sukelus juridini ivyki ka moka padaryt tik labai brangus advokatai.
Kodel as sakau, kad Lietuvos valstybes zluges projektas, gi todel kad per savo gyvavima ji kaip jokia okupacija tu zombiu veise paspartintai, greitejant geometrine progresija.Po sovietines mokyklos valdininkai dar laikesi rusisku taisykliu, viena is ju, “vok, bet zinok saika ir padaryk kazka bendram labui.Nes jei ka turesi kuom uzsidengt arba draugu kurie prisimins”. Lietuviska tvarka nueme siuos apribojimus.Paliko tik viena - paklusnuma ponui.
Sakote pastatyt zombi i tas salygas kurias jis kuria kitiems? Pastatomas toks zombis, kuris dar ne visai zombis, bet islaikes sazines rudimentus. O kai jus turesite galia tuos zombius linciuoti - jums patiems tu zombiu paslaugu reikes. Todel meskite tas durnas fantazijas.Nes durnos fantazijos pasak baznycios tevu taip pat nuodeme.

Juokas per ašaras...       2018-11-2 9:36

Gerb.Algimantai,Jūs kaip dažnai esate labai teisus.
Žiobienę lauk,Šakalienei apkaltą ir įsteigti visuomeninę Tarybą nuo tėvelių atplėš-
tiems vaikeliams patikrinti jų tolimesnius likimus ir išsiaiškinti kur jie dabar yra ir kaip jie dabar gyvena.Kas su tokių vaikelių tėveliais???

kaip jaučiasi pagrobtieji vaikai?       2018-11-2 9:15

Vis galvoju - šimtai atimtų mažų ir didesnių vaikelių ir atiduoti į “gerųjų fėjų, ar tetulių” rankas. Kaip jie šiandien gyvena svetimoje aplinkoje? Ar juos aplanko seimo nariai, nubalsavę vieningai už įstatymą, o gal pasidomi šakalienės, žiobienės tų vaikelių savijauta?
Turėtų atvirai prabilti ir viena kita tokių vaikučių globėja ir papasakoti kaip jai sekasi dirbti, auklėti šiuos nelaimėlius - pasidalinti “patirtimi”. Juk tai norėtų sužinoti ir plačioji visuomenė, nes šios tetulės išlaikomos mokesčių mokėtojų pinigais. O gal jos daug smarkiau ir skaudžiau “plekšteli” mažyliams, nei jų gimdytojos? Ar globėjas kas nors kontroliuoja?
Manau, ką mes patyrėme iš kauniečių dramos, tai yra tik trupiniai iš vaikų grobimo nuo tėvų istorijų. Daug kas yra užslėpta, tačiau ankščiau ar vėliau visi juodi darbai išlįs į paviršių.

Puiki       2018-11-2 8:38

mintis.Ju iskrypeliskus istatymus isbandyti ant ju paciu skuros.Kandidatu sarasas nemenkas.141 plius visis tei, kurie realizuoja tuos niekingus istatymus.

Liepa       2018-11-2 8:04

Būtent taip reikia ir daryti. Jei valdžiagyvių primestas tautai prievoles visu pajėgumu išbandytume ant jų pačių “skūrų”, gyvenimas mūsų šalelėj pagerėtų akimirksniu.// Na, ar gali, pvz., seimo narys rūpintis savo vaikučiais pagal barnavertų gestapines taisykles? Aišku, kad ne, nes dažnas seimūnas namus pasiekia tik pernakvojimui. Įdomu būtų, jei tokią parodomąją akciją surengtume nors vienam parlamentarui- surašom porą šimtų skundų žiobrienėms apie kokio parlamento aktyvisto vaikučių nepriežiūrą ir stebim, kaip tas padaras, rankutes kilnojantis su partijos paliepimu, vyniojasi iš situacijos.//

Jzp       2018-11-2 7:53

Teorija teisinga, tai įrodyta praktikoje - kai mytiūtių šaršalo banga šūdu perliejo tūlą majaucką, mytiutizmą įkinkiusi sistema užspringo.
Mytiūtių - “prisimenančių” kas kada buvo prieš penkiolika metų atmintys užsiblokavo taip staigiai, kaip ir buvo “nušvitę”.
Reiškia norint stabdyti gestapininkus, tikrai reikia užbernavernetinti keletą politikų.
Nebūtina laukti kol užtiksime kokį politiką/-ę “smurtaujant” savo beibio atžvilgiu- juk pagal Gestapo įstatymą pakanka anoniminio pranešimo, jog jums padirodė, kad smurtauja.
Tad jeigu akiratyje paklius kokia zombių šeimynėlė su atžalomis- skambinkime nieko nelaukę. Getiausia iškarto ir gestapui ir…žurnalūgoms.
Kad neišsisuktų tyliai.
O tada tegul laksto mėnesių mėnesiais po kontoras kol įrodys jog nesmurtavo.
Jeigu įrodys:)
Pagavus du-tris “smurtaujančius” zombius, “reforma” baigsis visiems laikams.
.
Mmmmm, ir kuris gi mūsų didelis zombis turi mažučių vaikučių?
Vaje,  nu gi pats pačiausias - Žaliaskvernis Išverstakis!

 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.