Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Vilnius

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 12 d. 11:36

4     

    

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Šiandien daug žinių apie Vilnių...

Pasirodo tik dabar sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas, nes Vilniaus savivaldybės valdoma įmonė ,,Vilniaus šilumos tinklai’’ neturi iš ko mokėti už kurą - brangstančias dujas. Skubiai, t.y. iki 2022 sausio 6 d. reikėjo pasiskolinti 100 mln. eurų..., o Lietuvos bankai atsisako skolinti.

Šimašius žinojo tą nuo Kalėdų, bet tik vakar vakare Vilniaus miesto Tarybos posėdžio darbotvarkèje atsirado klausimas dėl 15 mln. Eur garantijos suteikimo Vilniaus šilumos tinklams.

Taigi, trečiadienį bus teikiamas klausimas Tarybai skubos tvarka ir dar taip pat skubos tvarka keičiant iki šiol galiojusias paskolų garantijų suteikimo savivaldybės įmonėms taisykles.

Kodėl to negalima buvo padaryt iškart kai gautas pranešimas ir aną savaitę išdiskutuot komitetuose?? Bbž...

Kaip tokios situacijos nenumatė „Vilniaus šilumos tinklų“ vadovas gaunantis 11000 Eur atlyginimą (pataisykite, jei klystu) kiekvieną mėnesį, irgi nesuprantu.

Norite padėti arba turite kažką įdomaus apie Vilnių papasakoti, rašykite.

Norite paremti, paremkite smile
VšĮ “Tu esi Vilnius”
LT387300010170242423

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

šimašiaus       2022-01-13 10:55

Nerinksime už metalinius garažus. Ne, ne už sprendimą juos nukelti, bet už 2 mėnesių terminą, kuris buvo nepakankamas, kad surasti vietą bent jau garažo turiniui perkelti. Didžioji dalis savininkų buvo priversta atiduoti garažus už 80€, palikdami turto už kelis tūkstančius.
Nors rašte, kurį gavo kiekvienas garažo savininkas, buvo aiškinama, kad teritorija bus naudojama bendriems poreikiams tenkinti, važiuodamas į Karveliškių kapines mačiau ruošiamą statybos aikštelę.
Nebalsuok už šimašių!!!

Praeivis       2022-01-12 22:44

Vilnių šildys LRT propaguojamas nezabudkės, labai juokinga!

Neuzmituole       2022-01-12 19:23

Vilnių šildys nezabudkes ir Stasiukas.

ah.ą       2022-01-12 17:44

iš serijos nieko neturėsit ir būsit laimingi, pagal švabą - šį kartą neturėsit šildymo, dar vienas žingsnis laimės link.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.