Demokratija ir valdymas

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 15 d. 19:35

6     

    

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Šiuo metu, kai visuomenė taip susiskaldžiusi, vis dar yra protingų šviesių žmonių, kurie siūlo ne pasirinkti kažkurią pusę, o galvot kaip tas puses sutaikyti.

Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, Lietuvos miestą ir kaimą, demokratiją ir tautos taiką (nuo 46:30 minutės).

Tikrai skirta visiems kas nori, kad Lietuva būtų vieninga. Tiek tiems, kuriems patiko švilpimas prie Seimo, tiek tiems, kurie tai smerkia.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2022-01-16 21:28

,,Švilpimas ne tada” yra vienintelė gynybos priemonė tautos priešų valdžiai. Savo niekingą politiką pridengia karo policija ir aukų atminimu. Parduoda šalį ir kartu ,,jautriai pasipiktina” aukų atminimo ,,išniekinimu”. Net valdžią aptarnaujantis sociologų sluoksnis priverstas pripažinti, kad pasiaukojo ar buvo paaukoti ne tik tada žuvę. Bet valdininkija - buvę komunistai, čekistai ir jų atžalos - piktinasi tautos nelojalumu. Kol kas dar bando save įtikinti, kad tai tik atplaišos - vatnykai ir plokščiažemininkai. Ir jei išdrįs pamatyti, kad prieš juos tautos dauguma, turbūt pareikš, kad tauta nebuvo verta jų pasiaukojančio darbo.

rinkėjai iš Kauno       2022-01-16 18:24

Patikslino: ,,nuo 46:30 minutės”.

Ko norėti       2022-01-16 17:39

iš senukų radijo.

rinkėja iš Kauno       2022-01-16 16:51

apgailėtinas valdžios subinšluostukas tas Perednis. Ar jis tikrai tokio menko protelio , ar apsimetinėjo naiviu , kai darė nustebusias grimasas, kalbant žmogui, kuris sakė , kad švilpimas buvo aiškiai adresuotas konkretiems asmenims - premjerei ir čmil. Net nepasigėdijo to klausytojo dar perklausti: “ai tikrai manote, kad švilpė ne prieš valstybę, o prieš konkrečiuas asmenis?” Nuo kada saldžiašypsnė veidmainė kagebisto dukra ir nuolat cituojanti Šveiką chamė yra tas pat , kas Lietuvos valstybė?
Neturėjau kantrybės klausyti viso to pliurpalo, nes nežinia, kurią minutę kalbėjo prof. Ramonaitė, kuri yra objektyvi ir protinga politologė. P.Nemunaitis galėjo patikslinti, kurioje laidos vietoje kalba būtent ji.

Laiko gaišimas       2022-01-16 13:30

Daugiau nieko. Eilinį kartą įsitikinau, kad Perednis į laidą kviečia ne tam, kad ką nors išgirstų, bet, kad pats galėtų pakalbėti (pasirodyti).
(habilitās)

Nuomonė       2022-01-16 13:03

Mano nuomone, protestavusius smerkia tie, kuriems patinka šiandieninis Seimas ir jo vedamos politikos kryptis (kurių tarpe, beje yra taip pat ir Laisvės premijos laureatai, atvykę priimti iš Seimo vadovybės rankų jiems skirtą premiją), o kiti pateisina protestuotojus tie, kurie piktinasi šio Seimo vedamos politikos kryptimi, kuri pasižymi iš vienos pusės prievarta prieš tuos, kurie nenori vakcinuotis eksperimentinėmis vakcinomis, o iš kitos pusės - liberalumu seksualinėms mažumoms.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.