Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Alabamos valstija draudžia lyties keitimo procedūras vaikams

Tiesos.lt redakcija   2022 m. balandžio 18 d. 21:31

8     

    

Alabamos valstija draudžia lyties keitimo procedūras vaikams

Alabamos gubernatorius Kay Ivey penktadienį pasirašė įstatymą, draudžiantį „socialinės lyties tranzito“ procedūras vaikams ir įstatymą, parengtą remiantis Floridos Tėvų teisių švietime įstatymu, kuris naikina LGBT ideologiją pradinės mokyklos klasėse.

SB 184, „ Alabamos pažeidžiamų vaikų apsaugos aktas kriminalizuoja skyrimą nepilnamečiams, jaunesniems nei 19 metų, brendimą blokuojančių vaistų „ketinant pakeisti nepilnamečio vaiko lytį ar atidėti brendimą.

„Mūsų jaunimas susiduria su tikrais iššūkiais, ypač dėl šiandienos visuomenės spaudimo ir šiuolaikinės kultūros. Labai tvirtai tikiu, kad jei Gerasis Dievas sukūrė tave berniuku, tu esi berniukas, o jei jis sukūrė tave mergaite, tu esi mergaitė“, – sakoma gubernatoriaus Ivey pareiškime.

Šis įstatymas taip pat draudžia sterilizuojančias operacijas nepilnamečiams, įskaitant „kastraciją, sėklinių latakų blokavimą, gimdos, kiaušidžių, sėklidžių ar varpos pašalinimą“, o taip pat procedūras, kurios „dirbtinai augina audinius, keisdamos genitalijų išvaizdą į tokią, kuri skiriasi nuo individo lyties.

Gydytojai, skiriantys „socialinės lyties tranzito“ medikamentus vaikams ar atliekantys žalojančias lyties keitimo operacijas pagal naująjį įstatymą gali sulaukti kaltinimų nusikaltimu ir laisvės atėmimo iki dešimties metų.

Be to, įstatymas neleidžia mokyklos pareigūnams nepranešti vaiko tėvams apie jo ar jos lytinio tapatumo sutrikimą.

„Mes ypač turėtume apsaugoti savo vaikus nuo šių radikalių, gyvenimą keičiančių vaistų ir operacijų, kai jie išgyvena tokią pažeidžiamą gyvenimo fazę,“ - sakė Ivey penktadienį. „Vietoj to koncentruokimės į tai, kaip padėti jiems tinkamai tapti suaugusiais, kokiais Dievas juos numatė būsiančius.“

SB 184 įsigalios praėjus 30 dienų po gubernatoriaus pasirašymo. Daugelis už LGBT pasisakančių aktyvistų grupių, įskaitant Translyčių teisės centrą ir Amerikos civilinių laisvių sąjungą sakė, kad jie kreipsis į teismą, siekdami sustabdyti įstatymo įgyvendinimą.

Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Paski ketvirtadienį sakė kad Biden‘o administracija „įspėjo“ Alabamos valstiją, kad SB 184 gali pažeisti federalinį įstatymą, kaip jis interpretuojamas administracijos. Gubernatorius Ivey atsakė į šį pareiškimą savo interviu portalui Breitbart, tvirtindamas, kad „Alabama tęs savo vaikų apsaugą, neleisdama valstijai nepriklausantiems liberalams, tokiems kaip Jen Paski ar Biden‘o Baltieji rūmai aiškinti mums, ką daryti.“

Kitas įstatymo projektas (HB 322), pasirašytas Ivey, reikalauja, kad mokiniai nuo vaikų darželio iki 12 klasės tualetais ir rūbinėmis naudotųsi pagal savo biologinę lytį. „Čia, Alabamoje, vyrai naudojasi vyrų tualetais, o moterys naudojasi moterų tualetais, tai tikrai akivaizdu“, - sakė gubernatorius.

Respublikonų įstatymų leidėjai įtraukė nuostatą, draudžiančią klasėje diskusijas apie „seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę“, kurios „netinka mokiniams pagal amžių ar yra netinkamos raidos požiūriu pagal valstijos standartus“. Gubernatorius sušuko: „Kalbame apie penkiamečius, nes jie garsiai šaukia!“.

Vis daugiau valstijų pasisako prieš lyties keitimą vaikams.

Alabama prisideda prie šio augančio sąrašo valstijų, kurios imasi veiksmų prieš eksperimentinius pediatrinius „lyties keitimus“, įskaitant Arkanzasą. To įstatymo galiojimą buvo laikinai sustabdęs federalinis teisėjas, bet Respublikonų įstatymų leidėjai pastaraisiais mėnesiais pateikė panašius įstatymų projektus visoje šalyje, įskaitant Teksasą, Aidahą ir Misisipę.

Tenesio valstija taip pat apribojo galimybę gauti hormoninius vaistus vaikams iki paauglystės, o Arizonos valstijos gubernatorius praėjusią savaitę pasirašė įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams atlikti „lyties keitimo“ operacijas.

Ši valstijų lygmens priemonių lavina atsiranda tarptautinio pripažinimo apie žalingą translytiškumo procedūrų poveikį vaikams ir paaugliams kontekste.

Vasario mėn. Švedija rekomendavo nenaudoti brendimo blokatorių ir kitą lytį nei biologinė lytinis imituojančių hormonų (angl. cross-sex hormones) nepilnamečiams, kurie turi lyties tapatumo sutrikimą, motyvuodama „abejotinu mokslu“ ir dideliu pavojumi sveikatai.

Alabamos įstatymas pažymi, kad „lyties keitimo“ vaistai ir operacijos yra „nėra paremti įrodymais“ ir „blogai ištirti“... su „daugeliu žalingų padarinių nepilnamečiams, o taip pat dėl naujo ir eksperimentinio šių intervencijų pobūdžio jų poveikių rizika yra tiesiog nežinoma“.

Tiek brendimo blokatoriai, tiek kitą lytį nei biologinė lytinis imituojantys hormonai yra siejami su ypač rimtais pašaliniais poveikiais, įskaitant sterilizaciją: „Tarp žinomos žalos, kurią sukelia brendimo blokatoriai yra sumažėjęs kaulų tankis; o visas brendimo blokatorių poveikis smegenų vystymuisi ir pažintinėms funkcijoms dar nėra žinomas, bet jau yra priežasčių susirūpinti.“

Be to, Maisto ir vaistų administracija (FDA), atsakinga už vaistų patvirtinimą rinkai, nepatvirtino jokių hormoninių vaistų „savo lyties nepripažįstantiems vaikams“, atkreipia dėmesį Alabamos įstatymas. Nei su brendimo blokatoriais, nei su kitą lytį nei biologinė lytinis imituojančiais hormonais nebuvo atlikta atsitiktinių imčių kontroliuojamų tyrimų ar tęstinių tyrimų, kuriuose tirti nepilnamečiai, turintys lytinės identifikacijos sutrikimą.

Galų gale, remiantis Amerikos psichiatrų asociacijos Psichikos sutrikimų diagnostikos ir statistikos vadovu, tyrimai rodo, kad tik 2% berniukų ir 10% mergaičių, sergančių lyties disforija, kenčia nuo šios būklės po subrendimo.

Šaltinis: fsspx.news

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvirtas tikėjimas       2022-04-19 11:30

Alabamoje iš visų gyventojų, 86%  sudaro krikščionys.Kristus sakė:“nebarstykite savo perlų kiaulėms.Alabamos gyventojai nebarstys savo perlų,vaikų kiaulėms.Aišku kiaulės nenustos žviegti,kaip pasiutusios ir vis bandys įtraukti kitus į savo purvynus.

nee       2022-04-19 10:26

vaikų žalojimui - Ne

nee       2022-04-19 10:25

vaikų žalojimui - Ne.

panašu       2022-04-19 8:45

kad Vakarų civilizacija po truputį grįžta į protą.

Pastaba       2022-04-19 7:11

Lytis yra genetiškai determinuota ir nepakeičiama, todėl jos “keitimo” operacijos visais atvejais netikslingos. Problema galvoje, todėl gydyti turėtų psichiatrai ar psichologai.

stasys        2022-04-19 6:40

Euforija slūgsta o į jos vieta grįžta protas ir jį lydinti logika .

Aha       2022-04-19 0:22

pide*rams blogai…

ah.ą       2022-04-19 0:06

Y chromosomos neišoperuosi ir neprisiūsi - o tai reiškia, kad lyties pakeisti neįmanoma.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.