Emigracija, imigracija, demografija, Ukraina, Rusija

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 16 d. 20:39

2     

    

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Valstybinė migracijos tarnyba kartu su teisėsaugos institucijomis atlieka kiekvieno dokumento, išduodamo Rusijos piliečiams ir leidžiančio laikinai ar pastoviai būti Ukrainos teritorijoje, auditą.

Kaip praneša censor.net, apie tai trumpos spaudos konferencijos metu pranešė Migracijos tarnybos vadovė Natalja Naumenko.

„Kalbant apie Rusijos Federacijos piliečius, asmenys, turintys leidimus laikinai gyventi šalyje, ir toliau Ukrainos teritorijoje būna teisėtai ir gali be trukdžių įvažiuoti ir išvažiuoti iš Ukrainos teritorijos, tačiau per kontroliuojamus sienos kirtimo punktus. Tuo pačiu metu su teisėsaugos institucijomis atliekame absoliučiai pilną auditą tų pagrindų, kuriais remiantis Rusijos Federacijos piliečiams išduodami leidimai laikinai ar nuolatos gyventi šalyje, leidimai imigruoti, suteikiamos pilietybės, kad išskirtume tuos, kas gali vykdyti tam tikrą prieš Ukrainą nukreiptą veiklą,“- sakė ji.

Taip pat Naumenko pridūrė, kad šiuo metu ruošiamas vyriausybės nutarimas, kuris pakeis tokių dokumentų išdavimo Rusijos Federacijos piliečiams tolesnio proceso algoritmą.

„Mes suprantame, kad reikia stiprinti darbą šia kryptimi“, - sakė ji.

Baltarusijos piliečiams situacija kol kas radikaliai nesikeičia.

„Politika Baltarusijos piliečių atžvilgiu kol kas nepasikeitė, artimiausiu metu atnaujinsime dokumentų priėmimą,“ – sakė ji.

Šaltinis: censor.net

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šlovė našim       2022-05-17 0:28

Visi dabar nori iš Ukrainos atimti jos grūdų derlių, o kaip Ukrainos žmonės gyvens - nerūpi. Kinija, Indija ir Rusija uždraudė grūdų eksportą. Kartu su Ukraina čia bus 70-80% viso pasaulio grūdų rinkos. Europai ir JAV grės BADAS. ☺☺☺☺☺ maisto kainos pramuš stogą. Cha cha cha… Ką valgysite? Rusai pranašauja Europoje HOLODOMORĄ, kurį sukėlė JAV.

Išsivertėlis garsusis režisierius R.Tuminas       2022-05-16 22:55

Apsišiko ir apsitapšnojo “garsusis” režisierius R.Tuminas prieš visą Lietuvą, prieš visus gerus draugus, prieš visus jį pažinojusius. Pažiūrėkite, kaip lengvai jį išdūrė prankeriai Vovanas ir Leksusas. Kaip visišką durnelį. Kaip savo laiku, kad jie išdūrė ir plėvėsą Žygimantą Pavilionį. Išsivertėlis Tuminas pasirodė kas esąs. Kas daugiau moka, tam ir šoka. O Tėvynė tokiems menkystoms yra paskutinėje vietoje…
Būtinai susiraskite Youtubeje video – “Розыгрыш Римантаса Туминаса” – žiūrėti nuo 4:00 minutės iki 44:00 minutės, bet būtinai pažiūrėkite jį visą. Pamatysite, koks išvetstaskūris yra “garsusis” režisierius Rimantas Tuminas!… Kokia keismažodžių lavina pilasi iš to aukšto kultūros veikėjo lūpų!…Tiesiog negaliu patikėti. Aišku, nenoriu teisti, bet… Na, kaip žmogus, tai sakyčiau, – tiesiog menkysta. Tiesiog be komentarų. Atsiprašau, jei ką įžeidžiau.
Ir dar. Pabaigai. Rezultatas šiandien toks: Rusijos premjeras M.Mišustinas ką tik atšaukė potvarkį dėl valstybinės premijos skyrimo buvusiam Vachtangovo teatro vyr.režisieriui Rimantui Tuminui kultūros srityje už 2021 m. darbo rezultatus.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.