Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Socialinė politika, Emigracija, imigracija, demografija, Vilnius

Agnės Širinskienės replika: „Tvoros kaina dar net nepradėjus jos statyti („ant popieriaus“) pakilo 33 kartus“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 3 d. 1:06

16     

    

Agnės Širinskienės replika: „Tvoros kaina dar net nepradėjus jos statyti („ant popieriaus“) pakilo 33 kartus“

Seimo narė Agnė Širinskienė atkreipė dėmesį į gluminantį faktą:

Per kiek daugiau nei mėnesį tvoros kaina dar net nepradėjus jos statyti („ant popieriaus“) pakilo 33 kartus.

Žinant konservatorių gebėjimus statyti didelius projektus, į kuriuos „sumigruoja“ visi savi tokių didelių investicijų „migrantai“, – spėčiau, galutinis rezultatas jau bus virš milijardo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Neskirkite laiko Bilotaitei       2021-08-3 22:36

Ji tikrai 0

Blia-blia-taitė       2021-08-3 17:24

Moteriausybės pranešimo anonsas:
2021-09-01
.
Pirmasis naujos pasienio tvoros statybos etapas kainuos daugiau nei 5 milijardai eurų.
Lėšas numatoma įsisavinti iki š/m 12-13 d.
Sausio mėnesį numatytas II-sis Tvoros statybos etapas kuriam bus paskirti 15 mlrd. eur, o darbai bus užbaigti kitų metų pabaigoje, kai bus įsisavinti likusieji 50 mlrd. eurų.
Moteriausybė brangių Lietuvos žmonių vardu pasiskolins pinigų už kuklius 50 proc. metinių palūkanų.
Tačiau mūsų visų gerbiama Prezidentė D. Grybauskaitė, pažadėjo padėti pasitelkusi savo senus ryšius ir sako, jog galima bus pasiskolinti tuos reikalingus milijardus ir už 70 proc. palūkanų.

nt biznių egzpertas       2021-08-3 17:15

gyviantojei -investuokit į tvoras nes tvoros dar labeu brankz

Ramiros       2021-08-3 17:03

Uch, niekšai, iš valstybės ir žmonių nelaimės nori pasipelnyti ... Nebejuokinga ....

Kis       2021-08-3 15:43

perskaiciau iki “Pauliaus’Kodel Sirinskiene kazka turi,o Bilotaite dzin.Toji migera dar ir ministre,bet pauliaus po pauliais,jiems stovi lyg siol Sirinskiene skersai gerkles.“Paska"dar nesibaige,uz 1 eura teks atsiskaityti ir daug kam.

DD plius DD- Algirdas       2021-08-3 14:14

Oi tik nereikia…
Tas jūsų nubučiuotas “batka” susiriejo su visais, išskyrus rusus. Užteko netgi “Hamas”, šveicarams ir kitokiems vokiečiams. Mūsiškė pozicija kaimynų režimo atžvilgiu buvo niekuo neišsiskirianti nuo lenkų, latvių, ukrainiečių ir kitų. Tichanovskaja, beje, prie jūsų dar labiau nubučiuotų valstiečių gavo prieglobstį. Jei ką ir galima prikišti mūsiškiams, nebent tam tikrą fariziejišką laikyseną- būdami kitiems itin reiklūs demokratai, savo piliečių atžvilgiu tampa, kaip rusai sako, gal ir demokratais, bet antro šviežumo.
Antras dalykas- pasakas apie pažabotą kontrabandą “prie Skvirnelio” gal kam kitam pasakokit. Mano aplinkoje nemažai rūkorių, tai gerai žinau ką jie pleškina nuo Brazausko iki Šimonytės, įskaitant ir Skvernelį, Kubilių ir visus kitus. Kontrabandą apskritai visos valdžios kažkiek žabojo, bet mastai dar dideli.
Trečias dalykas- iš kur ištraukėt kvailystę, kad “batka saugojo sieną iš savo pusės”? Baltarusių biznieriai liudija, kad jų kontrabandistai kartu su “sylovykais” baliavoja. Jei ir saugojo, tai sienos kontrolės postuose- Šumske, Medininkuose ir pan. O kitur- pro pirštus. Lygiai kaip ir mūsiškiams mažai rūpi kas iš mūsų nelegaliai bėga į Baltarusiją. Tai baltarusių galvos skausmas.
Ir įsidėmėkit vieną kartą- ne kokie landsbergiai ar linkevičiai, ar netgi tapinai kalti, kad suerzintas kaimynas psichopatas kiaulina. Jis galėjo primesti savo žaidimo taisykles tik todėl, kad savo metu (beje, vėl gi prie jūsų valstiečių drauge su tuometine opozicija) mūsų valdžia apsikvailino su migracijos paktu. Ir jei manot, kad čia vien dėl mūsų valdžios jam nepalankios pozicijos Lukašenka keršija, manykit iš naujo. Pavyzdžiui Protasevičių, kuris jam už Tichanovskają  dešimt kartų didesnis priešas, priglaudė lenkai. Mums keršija todėl, kad idiotiška 2018 gruodžio 4 d. rezoliucija jam tokią galimybę ant lėkštelės padavė mūsiškiai. Ir tik šiomis dienomis atsirado jau normalesnė reakcija- suteikė pasieniečiams būtinus įgaliojimus, kad jie tą antplūdį galėtų stabdyti.

Algirdas>>DD pliusDD       2021-08-3 12:02

Tamsta tikriausiai pasivakcinavai.Širinskienė cituoja Bylotaitės samprotavimus spaudoje. Prie Skvirnelio per sieną prasmukdavo keli kontrabandistai, ir tia kurie turįjo induligesiją, kurie neturėjo-buvo uždaryti kaliūzėje. Prie “valstiečių” Batkos neerzino ir Batka sieną saugojo iš savo pusės. Kol pastatys sieną, jos jau nebereikės, babjų klanai valdys Lietuvą.

DD plius DD- Paulius 9.47       2021-08-3 11:03

Šiaip, kai bus sąmatos, rangovai ir kt., o ne Širinskienės įspūdžiai, bus galima šnekėti rimčiau. Juolab, yra su kuo lyginti- vengrai tvorą jau pastatė, vadinas yra jau rimtas orientyras. Ir jei paaiškės, kad lietuviškos kilometras kainuoja gerokai brangiau, galėsim ant šakių ir Seimą ir Vyriausybę kelti. O kolkas tai tik paistalai. Bet kaip sakoma- kai kam ir kumelė nuotaka, kai kam ir Širinskienės žodis įspūdingai skamba….

Paulius       2021-08-3 9:49

o dėl šito verslo ilgumo tai labai neaišku - tikėtina, kad atbėgėlių istorija ilgam nutrenks konCervus ir jų statytinius į galiorkę. nors, aišku, užzombinta „pilietinė visuomenė“ sunkiai prognozuojama

Paulius       2021-08-3 9:47

tokia replika turėtų būti pagrįsta faktais, o neparemta tikromis ar tariamomis nuoskaudomis. Daug kas nemėgsta konCervatorių, kai kas netgi labai (pvz aš), bet poniai Širinskienei (šiaip ar taip Seimo narė - vien statusas įpareigoja) derėtų elgtis solidžiai

Ką veikė Skvernelio Vyriausybė?       2021-08-3 9:31

Manau,kad savo kadencijos metu valstiečių žaliųjų vadovaujama Vyriausybė su premjeru Skverneliu galėjo duoti nurodymą statyti tvorą palei visą rytinę Lietuvos sieną. Bet, vietoje to ši Vyriausybė pirko ir statė keliuose naujus greičio matuoklius,pirko radarus,nežymėtus policijos automobilius ?

Povilas       2021-08-3 9:31

Šitas verslas ilgam.
Kitas sandėris - 200 konteinerinių namelių nuoma už 5,5 milijono EUR.
Paprastas veiksmas: 5500000/200=27500 EUR už vieno namelio nuomą.
Turėčiau namelį, tuoj pat išnuomočiau už tokią kainą!
Metams ar dvejiems, nesvarbu.
Vilniuje gero buto nuoma dviems metams mažiau kainuoja.

Regimantas       2021-08-3 9:05

Buvo konservatorių auksiniai šaukštai , bus ir auksine tvora!…

Kodel       2021-08-3 9:02

migrantams raminti nedavė guminiu kulkų, ar gumines kulkos tik saviems lietuviams?

Gal išauš       2021-08-3 8:10

diena,kai lietuviai pradės gintis.

DD plius DD       2021-08-3 7:25

Pirmas dalykas- 2018 gruodį kas buvo valdžioje? Teisingai- valstiečiai. Kada Seime buvo priimta rezoliucija, kuri patvirtino valstybės paklusnumą JT Migracijos pakto reikalavimams? Tiems, kurie supančiojo pasieniečių rankas ir kojas, o ir dabartinę daugumą tiesiog paralyžavo. Teisingai- 2018 gruodžio 4 d. Latvija ir Lenkija jo nepriėmė ir turi visiškai kitokią situaciją.
Antras dalykas dėl tvoros- jei statysim tokią kokia yra Izraelyje, kaina gali ir šimtą kartų pašokti. Bet ne čia esmė. Kai bus svarstomi statybos grafikai, sąmatos, rangovai ir kt. tada ir galėsim šnekėti apie kainą. Kol kas tai tik iš lubų traukti skaičiai. Mes su žmona panašiai pasvarstome ruošdamiesi bekoniuką pirkti- gal šimtas gal du šimtai. Ir tik pas ūkininką ar turguje sužinom jau tikrą kainą.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.