Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Partijos

Agnė Širinskienė. Aštuoneri metai opocizijoje jau paveikė mąstymą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 29 d. 14:30

20     

    

Agnė Širinskienė. Aštuoneri metai opocizijoje jau paveikė mąstymą

Virsmas, kad konservatoriai jau yra valdantieji, turi įvykti ne VRK lentelėse, bet ir konservatorių galvose.

Pirmadienio LRT forume visi išgirdome naujos pozicijos prisipažinimą (ištrauka – apačioje) – jie jau dabar mielai deleguotų žmogų, kuris dirbtų su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga tam, kad pandemijos suvaldymo perėmimas būtų sklandus. Jiems kyla daug abejonių ir jie nori viešumo.

Puiku. To norime visi. Kaip ir sklandaus valdžios perdavimo.

Ministras tą patį pirmadienio vakarą viešai pakvietė naujosios daugumos kandidatą į sveikatos apsaugos ministrus dalyvauti visuose COVID-19 suvaldymo formatuose ir stebėti, kad tik valdžios perėmimas būtų sklandesnis, nes situacija su pandemija tikrai nėra eilinė, o ir slėpti ministras neturi ko.

Atėjo antradienis. Ir…. kaip manote, kas gi įvyko? Būsimas ministras ar kitas būsimų valdančiųjų atstovas jau ministerijoje? Ne. Užuot priėmę kvietimą, kurio patys dar pirmadienio vakarą norėjo, naujai iškepti valdantieji trenkė – kviesdamas domėtis ministerijos veikla ministras kratosi atsakomybės.

Suprantu, kad aštuoneri metai opozicijoje tikriausiai paveikė mąstymą. Per tiek laiko užaugo visa opozicionierių konservatorių karta, kurios vienintelis realus darbas buvo provokuoti, matyti vien tik priešus ir klastas, būti socialinių tinklų, Seimo posėdžių salės ir TV ekranų riteriais. Tad virsmas, kad jau esi realiai, o ne vien klaviatūros barbenimu atsakingas už valstybės gyvenimą, pirmiausiai turi įvykti galvose.

Rinkimai baigėsi ir net ne vakar ar užvakar, jau reikia ne vien kalbėti, oponuoti ar žadėti saugiai pasislėpus už ekrano. Reikia dirbti, domėtis, suprasti, kad jau dabar laikas traukti tuos stebuklingus opozicijoje esant parengtus planus, kaip „kitaip nei pas valstiečius“ bus valdoma krizė, nors apie tuos planus pirmadienio LRT forume G. Landsbergiui taip ir nepavyko papasakoti. Nes kol kas tik sakoma, kad viskas bus kitaip, pandemiją valdys I. Šimonytė. Bet tai ne planas.

Tai net ne plano juodraštis ar užrašai apie planą. Planas – konkretūs darbai. O paklausus apie konkrečius darbus – ištinka tyla, ne mažesnė, kaip ta, kuri ištiko M. Adomėną rinkimų laikotarpiu užkluptą klausimo: „O ką Jūs padarėte per ketverius metus Seime?“

Tad linkiu planų, darbų ir to tikro viešumo atskleidžiant planus – juk taip žadėjote prieš rinkimus.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Yumpa       2020-11-2 20:13

Šiaip teisingai kalba A. Širinskienė. Būti valdančiuoju - ne garbė, o didžiulė atsakomybė. LVŽS tegu atsikvepia nuo valdžios ir nuo kritikų - tegu užleidžia vietą tiems, kurie jau seniai žino, kaip reikia valdyti COVID-19 sukeltą krizę. Nujaučiu, kad konservatoriai su liberalais neturi jokio veiksmų plano. Nieko keisto, juk Armonaitei svarbiausios Lietuvos problemos yra narkotikų legalizavimas ir homoseksualų santuokos. Tai jas reikia spręsti nedelsiant, per 100 pirmųjų Seimo kadencijos dienų. 2024 m. konservatorių valdžioje neliks, pamatysit.

DD plius DD       2020-10-31 14:12

Eeee. Pats matau. Na, būna ir gudri višta išsidilgina. Aaa. Nesiteisinsiu. Eeee. Būna, kad ir kiemsargis tris lapus pražiopso.

DD plius DD > piminė       2020-10-31 13:48

“Gerai sakė tėtis, kad jau ko ko, o vagių, melagių, išdavykų reikia vengti ir duot į sn..kį!”
Skvernelis: “jMes kvietėm, o ie nėrė į krūmus”
Landsbergis ( ne tas , kuris pats baisiausias, o anūkas, kurio labiausiai ir baidomasi): ” negavom kvietimo”..
Ir kuris čia melagis? Kuriam čia j9ūsū tėtė norėtų duot į snukį?

piminė       2020-10-31 7:57

Šaunuolė p. Širinskienė - va ir parodė, kad parduot Lietuvą gali konservos, o kad dirbti tai ne jiems, nu dar melavimas, apgaudinėjimas jų arkliukas. Gerai sakė tėtis, kad jau ko ko, o vagių, melagių, išdavykų reikia vengti ir duot į sn..kį!

Kis       2020-10-30 22:21

dirbti ekstremaliomis salygomis,tai ne nykscio rodymas seimo saleje balsavimo metu.Jeigu neklystu,tai Gabrielius yra nemokus,kaip sakydavau-girto darymas.Juk vaiksto paskui pasturgali ir ne bum-bum,o propoganda net neprieina,nes bijos atsakymu,kurie nera isankstyniai?Bus cia tu cieku,reikia tam ruostis jau siandiena psichologiskai.

Virginijus       2020-10-30 21:17

Apie trolius… ir kaip paprasti norai tampa ,kūnu…Prieš penkerius metus jau šitokią pačią problemą viešinau delfyje,Lietuvos ryte, finale šitų abiejų portalų, buvau pats užblokuotas ...bet kai ką,sužinojau, kai kas pašnabždėjo ,kad visi troliai, finansuojami, ar kažkaip susiją su “Laisvos rinkos institutu”,visos gijos ,siūlai veda į ten…beje, jie patys, viską daro, per antrines įmones, žodžiu, yra taip:Lietuvos oligarchai yra pagrindiniai “Laisvosios rinkos instituto “finansuotojai ,Jie, suformuoja užduotis, telefoninis skambutis į “Lri” ir šie, pradeda veikti,kaip ekspertai ir planuotojai t.y.nustato prioritetus ,kaip geriausiai ir tikslingiausiai įvygdyti pavestą užduotį, tie(gautieji “Lri” pinigai), užmaskuotomis sąskatomis faktūromus,kad būtų viskas oficialu (pvz.antrinėms įmonėms sąskatos rąšomos uź viešinimą,marketingines paslaugas,viešinimo paslaugas ir t.t.) permetami į antrines įmones, medijas ir t.t ,kurios jau per autorines sutartis ir kitais būdais ,na žodžiu fantazijos netrūksta, pas “riabetas”, ir daro nustatytą jiems pagal duotą scenarijų juodą darbelį...visam šiam reikale įsukta 500-700 žmonių, savo srities profų, kurie net nežino ,kas ką daro ,nes gauna darbus vienai funkcijai…beje, ar atsimenat, Tapino “akciją” prieš valstiečius?oi kokios buvo mūsų “baltųjų“medijinės kovos, su rudaisiais samdytais “šunimis” ir kas skaudžiausia, niekas neįvertino, nes niekas nesuprato - valstiečių partijoj, nes tiesiog, nėra protingų išsilavinusių žmonių ,kuriuos už didelius pinigus juodiems “darbeliams"samdo konservatoriai .O žmonės, rimti su NLP žiniomis…dirbo.Matėt, kuo pasibaigė, Tapino mitingas?Jie gavo į kaulus ir to nesitikėjo…

DD plius DD       2020-10-30 19:31

“valstiečiams ir toliau taip pat šauniai dirbti Lietuvai, nepaisant dabar esančių chunveibinų valdžioje.”
Na štai- jums puikiausias pavyzdys idioto giesmės.
Juk šis/šita asilo kanopa net nesupranta, kad valdžioje kol kas valstiečiai….

p. Sirinskienei       2020-10-30 16:26

Jus daug kur teisi, bet politika yra politika. Konserv-liberalai rado savo buda daryti poline reklama- soc. tinklai, (neva laisva) ziniasklaida, influenceriai, patycios ir t.t. ir tai suveike. O Jusu partija sau geriau tinkancio budo nerado, todel ir pralaimejo. Ziniasklaidai buvo tiek isleista valdisku pinigu (per viesinimo sutartis, nesakykite, kad nezinote), bet naudos is to negavote, nes palikote viska savieigai ir kai kuriu asmenybiu pasireklamavimui, taip pat nuoltiniam zmoniu gasdinimui- kas antro uzsakyto straipsnio pavadinime buvo kazkas panasaus “jeigu sito nedarysite jums gresia bauda iki ... “. Gal ir zinisaklaida tuos “skambius” pavadinimus dejo, bet, kadangi uzsakovai buvote jus (atitinkama ministerija, policija ar dar kazkas), galejote ta kontroliuoti. Kitas dalykas, kodel nesinaudojote jusu oponentu ankstesne taktika- jeigu kazkokia medija jus kritikuoja (jau nekalbant, kai kritikuoja nepagristai), jus viesinimo kontraktu jiems neduodate. gal kazkas pasakys, kad nesazininga? gal, bet taip dirba visi, kas tuo uzsiima. Na bet ka as cia jus mokysiu, po musio kumsciais nemojuojama. Turejote keturis metus ir bent jau is pradziu pakankama dauguma, bet prisirinkote visokiu prielipu, kurie turejo savo reikalu ir siaip padarete mazai.

LInkiu        2020-10-30 14:09

valstiečiams ir toliau taip pat šauniai dirbti Lietuvai, nepaisant dabar esančių chunveibinų valdžioje.Gerb. Širinskienė puiki, protinga, neleidžianti savęs išvesti iš pusiausvyros, taktiška ir inteligentiška moteris. O gerb.Verygo kantrumu, stebint 4 metus intensyvaus pasiutusių šunų puolimą, tikrai tenka stebėtis. Nepaisant šlykštaus atviro karo prieš šiuos politikus ir valstiečių partiją linkiu jai ir toliau kovoti prieš chunveibinus ir juos nugalėti.

DD plius DD       2020-10-30 9:43

Tiesa, komentatorius, kol galutinai savitvardos neprarado, galiu paguosti- žinokit, kad durnių ne tik jūsų tarpe, bet ir valdžioje pasitaiko (ir be madam Širinskienės). Antai Armonaitė nuo paties pažangos ir progreso smaigalio kuo rimčiausiu veidu šviečia atsilikusią Lietuvą- reikia ministerijas į internetą perkelti- karingai skelbia ši liberalios minties amazonė. Tada jau bus kūl okei olrait ir faina.
Bet kadangi dalis čia aktyvių komentatorių sunkiai supras kodėl šis pasiųlymas yra kvailas, paaiškinsiu- didžiąją dalį valdiškų reikalų jau seniausiai galima internete tvarkytis ir ministerijas ten iškelti nėra net mikroskopinės būtinybės.
Komentatoriai- bala jų nematė- kvailių visur pilna, ne tik “tiesos.lt”. Bet durnius valdžioje yra kas kita. Tokiais atvejais eilinis žmogus gali ir mizantropu tapti.

Ehrmantraut       2020-10-30 9:37

naujos valdžios darbo apmatai daugmaž aiškūs: kurį laiką kars visus šunis ant valstiečių, paskui verš diržus (tikėkimės ne ant kaklo), o ten žiūrėk - rinkimai ne už kalnų ir saugus užutėkis - opozicija.

DD plius DD> tiek       2020-10-30 9:05

smile.. Iš kur iš kur.. Iš jūsų tinklapio komentatorių. Kartais toks įspūdis, lyg ekskursijoje po bedlamą.

tiek>DD pliu DD       2020-10-30 0:31

iš kur tokių nesamonių prisigaudei, tamstele?

DD pliu DD       2020-10-29 21:06

Madam Širinskienei, madam aprimusiai Povilionienei ir vis dar nerimstančiai Armonaitei perfrazuosiu klasiką Vaižgantą- kitas vonioje orą pagadina, burbulus pažiūri ir šaukia- džiakūzis!

DD plius DD       2020-10-29 20:31

Dar sadistištiškai priminsiu- “laikykitės ir stiprybės jums, pone bankininke Stasy Jakeliūnai, kovoje prieš bankus….Briuselyje (šito dalyko karžygio Jakeliūno gerbėjai, žinoma, nepastebėjo)
Šičia buvo ir yra labai populiaru- vagys mafija kėslai sistema kryžiuočiai kagėbistai ir Landsbergio sugadintas popiežius, jei dar nesugadintas, tai neabejotnai bus.
AAAA, Gialbėkit. Trim metų mus teriojo genocidais liberalfaшистай. Bjaurybės. Užsislaptino ir kenkia iš pasalų jezaujezau, baisu koks siaubas. Mes statėm statėm ir beveik pastatėm, o jie sugriovė šunsnukiai….
Neįsižeiskit už teisybę, bet didžiosios dalies komentatorių didžiausias skundas paprastas- rūrija ožką, o giriasi, kad karvę...

Pagarba,Agne!       2020-10-29 19:38

Ramiai, protingai, atkakliu darbu nugyveno šiuos, tur būt beprotiškai sunkius, ketverius metus. Jei tokių politikų būtų daugiau, Lietuva klestėtų. Ačiū, sėkmės ir stiprybės jums ir visai valstiečių partijai.

Al.       2020-10-29 19:15

Valstiečių stovyklos sudėtis chaotiška, o veiksmai - panašūs į Brauno judesius. Bet Širinskienė prieš anūko gaują kaip brandus žmogus prieš ištvirkusius paauglius.

Iš Lenkijos       2020-10-29 16:35

Žaliųjų valstiečių dauguma Seime labai daug gero nuveikė socialinėje plotmėje ir ekonomikoje,bet smarkiai pasiklydo sudėliojant Vyriausybės personalinę sudėtį,ypač jos vadovą. Einant į naujus į Seimą rinkimus pasirinko netinkamą Žaliųjų valstiečių politinį vedlį-S.Skvernelį.Kaip bebūtų A.Širinskienė buvo ir yra viena iš pagrindinių  valdančiosios daugumos teigiamų vertybinių ir politinių veikėjų,- už tai ačiū Jai.

DD plius DD       2020-10-29 16:09

.“Planas – konkretūs darbai. “
Sako Agnė Širinskienė.
Hmm. Konkretūs darbai visada daug pasako apie dirbantį.
O dabar, išmintingieji kurmiai, paskaičiuokim.
Širinskienės mazgojama stovykla veiklą pradėjo ne nuo “Gretos palto”, o nuo muitinės direktoriaus pavaduotojo išvarymo.
Tęsė Siaurusevičiaus išvarymu iš LRT, kur galiausiai gavo Garbačiauskaitę ir Makaraitytę. Ir čia jau sėkmingai-išsuko Skardžiaus aiškiai prisvilusią uodegą, prafinanasavo Kirkilo socdemus.Pasitelkė “liankus”. Dar vienas sėkmingas “darbas”- šioji madam buvo sėkmingai paskolinta Žemaitaičiui…....
Aš. koks bebūčiau, Lietuvos Republikos pilietis, bjauriuosi panašiais žaidimais. Šlykštu.

pagarba Agnei Sirinkienei       2020-10-29 14:48

Seime ji tikrai puikiai atstovauja. Sazininga,  turi stubura, protinga. Mafija ir klanai jos bijos ir jai esant opozicijoje!


Rekomenduojame

Bernaras Ivanovas. Minimali demokratija

Teksase transeksualams uždrausta dalyvauti moterų sporto varžybose

Pekino politika. Konstantinas Andrijauskas

Somalietis bažnyčioje peiliu mirtinai subadė britų parlamentarą

Prof. Romas Lazutka: Svetur skurdas ne toks atšiaurus, kaip Lietuvoje

Kęstutis Girnius. Teismų viršenybės pavojai

Kraupi Europos valdančiųjų tylėjimo kaina

Vilniaus stadionas - “mokytojo” vertas “mokinys”!

Artėja būsena, kai nebebus to, kas mus vienytų

Iš propagandos frontų. Delfio Paulius Jurkevičius: fašistai yra jie – antivakseriai

Gyvenimas žemiau skurdo ribos: ar tai normalu modernioje valstybėje?

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Aleksandras Žarskus. Kalbos magija ir tikrovės kūrimas. Naujakalbė

Mark Regnerus. Ko valdžia nesako apie gėjų partnerystę?

Interviu su Romu Dambrausku: Meldžiu, kad Tauta vėl neužmigtų

Vengrijos teisingumo ministrė: ES negali atimti iš valstybių narių įgaliojimų, kurių jos Bendrijai niekada neperdavė

Teismas privertė VRK duoti žodį referendumo rengėjams per LRT

Anglijoje krikščionys tėvai kovoja su transseksualumo ideologijos propagavimu pradinėse mokyklose

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzaus mokinystė – XXVIV eilinis sekmadienis

Sociologė apie protestų dalyvius: tie žmonės jautėsi viešai apspjaudyti ir aptalžyti

Vidas Rachlevičius. Viešai ir aiškiai pripažįstama, kad tai yra ideologinis apsisprendimas

Vytautas Radžvilas. Mokytojos žodis: mokykla turi tarnauti Lietuvai!

Nuo bačkos. Gabrielius Landsbergis: Lietuvoje 30 metų vyko gijimas ir mes pagijome

Aleksandras Nemunaitis. Šimašiaus karas prieš automobilius Vilniuje

Vytautas Sinica. Tarptautinis veikimas prieš savo valstybę

Alvydas Mozeris. KT nustato, jog Vyriausybės nutarimas prieštarauja Konstitucijai, bet leidžia veikti daugiau nei metus!

Romualdas Žekas. Teks gerti iš pačių prispjaudyto šulinio

Vytautas Sinica. Lietuvos valdžia neturi jokios teisės nusileisti Briuselio spaudimui

Vidas Rachlevičius. Drama su grotesko, komedijos ir absurdo teatro elementais

Olga Suprun. Štai taip yra viešai skelbiami oficialūs Lietuvos statistikos duomenys

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.