Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Tiesos.lt siūlo   2020 m. liepos 27 d. 13:17

53     

    

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Suprantu, kad ištinka šokas ir apima isterija, kai 30 metų esi neliečiamasis ir po tiek metų vieną dieną sužinai, kad tavo įmonės su sklypu Vilniaus mieste pardavimo sandorį už vieną eurą pagaliau ima tirti VMI. Juk 30 metų niekam neturėjai paaiškinti savo veiksmų, kad ir ką bedarytum tavimi nesidomėjo jokios institucijos, žeminai kitus (prisiminkime Landsbergių šeimos posakius – „šunaujos“, „apačios“, „runkeliai“) ir jauteisi priklausantis elitui.

Prisiminkime, kaip niekuo baigėsi Landsbergių bandymai pasinaudoti valstybės turtu „Lietuvos energijos“ sąskaita, iš šios įmonės dukterinės įmonės „NT Valdos“ lengvatinėmis sąlygomis nuomojantis patalpas mokyklai, kurios dar ir turėjo būti išplėstos valstybės sąskaita (ČIA), panašiai pelnytasi ir iš neįgaliesiems suteikto turto. Vienas Landsbergių „Vaikystės sodo“ darželis įsikūręs savivaldybei priklausančiose patalpose Antakalnyje, kurios buvo išnuomotos Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai, o A. Landsbergienė jas pigiai persinuomojo. Dar buvo gausybė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nustatytų higienos taisyklių ir kitokių pažeidimų. Iš 12-os sostinėje veikiančių „Vaikystės sodo“ darželių pažeidimų tuomet užfiksuota net 10-yje (čia iš tėvų per mėnesį buvo imami 479 eurai už vaiką; žr. ČIA). Bet kuriam kitam verslui toks aplaidumas vaikų sąskaita būtų kainavęs aibes aiškinimųsi visoms įmanomoms tarnyboms. Tik ne Landsbergiams.

Tad, manau, aišku, kodėl Landsbergių isteriją ir šoką stebime antra diena po to, kai pranešta apie VMI tyrimą. Prasidėjo grasinimais teismais, baigiasi – moteriška emocija ir bandymu iškoneveikti oponentą (daugiau skaityti ČIA).

Ir net nekeista, kad kai dingsta argumentai arba jų tiesiog nėra, tada prasideda epitetai. Juk, pasak Landsbergių, kalti visi („runkeliai“, „apačios“, „šunaujos“arba tiesiog „teroristai“, kaip ką tik išgirdome), kurie pasakė, kad karalius kažkiek nuogas, bet tikrai tas nuogas karalius nekaltas.

Bet labiausiai šioje istorijoje stebina ne ta Landsbergių isterija ir šokas. O nusavinimas. Jau net ne Sąjūdžio, kurį Landsbergiai savinasi taip, tarsi jo nebūtų kūręs A. Juozaitis, R. Ozolas ir daugelis kitų žmonių, bet Lietuvos. „Mano Lietuva“, – sako p. Austėja. Ne „mūsų Lietuva“, ne „Lietuva“, o „MANO“. Nežinau, kiek žmonių norėtų gyventi Landsbergiams priklausančioje Lietuvoje, bet esu įsitikinusi, kad mes visi norime gyventi toje mūsų visų Tėvynėje, kurios nėra prichvatizavusi viena neliečiamųjų šeima.

Ir pabaigai. Vieno, ko bijau ir labai nenorėčiau – kad ta Landsbergių isterija neperaugtų į aklą kerštą VMI tarnautojams, kurie priėmė sprendimą išsiaiškinti ir pateikti atsakymą visuomenei, o kaip gi iš tiesų yra su tuo vienu euru už įmonę ir sklypą.

Kadangi apie neliečiamuosius, tebūnie tai – #politinė_reklama

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kol       2020-07-31 19:42

kas neliečiamąja esate jūs ponia A. Širinskiene

Heiders       2020-07-29 18:34

Apgailetinas sitas Karbaukio pitbulis. Jau Landsbergiuko milijonu ieskojo. Ir ??  Kur jie ?? Nerado. Ir nutilo , nutilo. Ir dabar bus taip pat.  O Landsbergiai saunuoliai. Taip ir toliau. O i runkeliu pezalus   be demesio.

to 2020-07-29 12:14       2020-07-29 14:10

matosi, kad išgamos pezalas

Raigerdas        2020-07-29 12:14

Komunizmas jau nudžiūvo , o komunistai? Komunistai vis dar čia. Fašizmas liko nubaustas ir pasmerktas, o ar fašistai ar išnyko? Jie čia. Ir visa mūsų visuomenė žiūri,  bet nesupranta, kad fašistas turi savo mąstymo ypatybes. Ir viena iš tokių ypatybių yra neapykanta ir išgalvotas priešas. Komunistas taip pat turi mąstymo ypatybes, ir jis irgi serga ta pačia manija - skelbti karą išgalvotiems priešams, tik fašistas tai daro atvirai, o komunistas tai daro užmaskuota forma, nes jis sako:” sveikas drauge”, “aš noriu su tavimi draugauti” ir t.t. ir tyliai už jo nugaros kasa jam duobę arba ruošia jam spąstus. Pati visuomenė nieko blogo tame nemato, kad egzistuoja šalia dorų žmonių ir tokie niekšai. O jie gi darė tai visuomenei žalą, daro dabar ir darys ateityje. Valstybė kaip ir turėtų prisiimti atsakomybę, kad nesugeba apsaugoti savo piliečių nuo niekšų jos viduje,  bet patys niekšai įsitaisė į valstybines institucijas, todėl jie gina patys niekšus ir daro viską, kad tos valstybinės instirtucijos būtų užkrėstos “nekaltais” niekšų darbais, kurie faktiškai iš lėto paralyžuoja jos darbą. Mūsų valstybė mirs tik dėl to, kad niekšams leidžiama užsiimti kenkėjiška veikla valstybinėse institucijose ir jie savo neikšingus darbus atliks. Tas sklypas už 1 eurą, savaime aišku, yra afersitų darbas. Kiek jame dalyvavo valstybinėse įstaigose dirbančių žmonių? Ir visi jie akli? O iš kur tas aklumas? Kokios to aklumo šaknys? Apie tai nedomina aukščiausio lygio atsakingų asmenų. Štai, kur yra prasidėjęs valstybės gedimas. O jeigu toks atvejas būtų R. Karbauskiu? Ar konservatoriai būtų tylėję? Ne, tai būtų sukeltas skandalas gal net ant visos Europos. Ar būtų tylėjęs Vytautas Landsbergis? Nebūtų. O A. Kubilius? Šimonytė? Rasa Juknevičienė? O Aušra Maldeikienė? Dabar tyli. Ir taip mes turime situaciją, kokia buvo aprašyta G.Orwell “Gyvulių ūkyje”. Šis kūrinys tinka ir fašistams ir komunistams. Kokia jie atlieka misiją visuomenėje? Iš pradžių jie šaukia “Šalyn Drakoną”, o patys atsidūrę valdžioje tuoj pat įteisina savo tikruosius fašistų ir komunistų ketinimus, kuriuos jie pradžioje kruopščiai slepia nuo visuomenės: “visi gyvuliai yra lygūs, tik kiti yra lygesni”. Landsbergiai priskiria save prie “lygesnių”. O štai pažiūrėkite, kas juos gina:“Nagi 2020-07-29 6:47
Bet kiek galima tas nesąmones rašinėti? Atrodo kaip kokia beviltiška pletkininkė ir intrigantė. Geriau normaliai darbą dirbtų, dabar ko tik imasi - niekais virsta, o naudos valstybei iš to - nulis”. Kaip matote užsimaskavusi šmeižikė ir pletkininkė nors per komentarą stengiasi įgelti A. Širinskienei, iškėlusiai į viešumą apie apie Landsbergių išskirtinumą, nes jie yra “lygesni”.
O štai dar vienas užsimaskavęs komunistas-šmeižikas, su slapyvaždžiu “Hehe”    2020-07-29 6:35
“Šyra kaip visada visais kanalais mala šūdą”. Taigi, pažiūrėkite kokie išgamos gina Landsbergius. Jie tikrai nubalsus už konservatorius.

Zose        2020-07-29 10:30

Pritariu p, Sirinskienei. Landsbirgiai neliečiamuju kasta. Jei Lietuvoje veiktų sąžinės principas tai šiandiena Lietuva nebūtų ubagų šalis, kurioje 10%turtingųjų kasta, o likusieji prasiskoline ubagai.

DD plius DD       2020-07-29 8:41

Širinskienė, žinoma, fenomenas. Bet kai imasi moralizavimų, tai nei verkt nei juoktis. Vienintelis jos sėkmingas darbas, tai išsukta A.Skardžiaus uodega. O prisvilęs jis buvo nejuokais. Kitais atvejais kliurka po kliurkos ir dar penkios viršaus. Mėžė iš LTV Siaurusevičių su Jakilaičiu, užsirovė ant Budrienės ir Makaraitytės… Ir kaip pradėjo, taip ir tęsia nuo grėblio ant grėblio. Būtų gal net juokinga, tačiau labai jau bjauru.

stasys        2020-07-29 8:00

DD plius DD 2020-07-29 5:13 .sugadinote visą balių ..Galėjote bent duoti aniems truputi pasidžiaugti ir pasimėgauti .(aišku tai ne priekaištas) .

Nagi       2020-07-29 6:47

Bet kiek galima tas nesąmones rašinėti? Atrodo kaip kokia beviltiška pletkininkė ir intrigantė. Geriau normaliai darbą dirbtų, dabar ko tik imasi - niekais virsta, o naudos valstybei iš to - nulis.

Hehe       2020-07-29 6:35

Šyra kaip visada visais kanalais mala šūdą

DD plius DD       2020-07-29 5:13

Šiaip jau delfyje yra sklypo ir mokyklos pastato savininko paaiškinimai. Esmė ta, kad Landsbergienė to įžymaus sklypo ir pastato neturi, o paprasčiausiai nuomojasi. Ničnieko skandalingo ten nėra apskritai. Įdomu, ar liaudis bent suvokia kokį kvailį karbauskiai su širinskienėmis čia užstūmė?

au au       2020-07-28 13:42

au au au au auu au au, kai tik pagalvoja apie gerb. Landsbergius tai au au au au auu au au aaaūūū, tai tik BEGALINIS pavydas ir kerštingumas

Taip       2020-07-28 12:30

Daugelis komentuotojų tik patvirtino savo žemą doros lygį,deja.O visa tai nepuošia lietuvių kultūrinės aplinkos.

> 2020-07-28 12:12       2020-07-28 12:27

ir kuriam kagebesitas-provokatorius julius Milaitis yra mįslingas? „Juozaičio dūmams” (smoke)?

DD plius DD       2020-07-28 12:12

Kažkoks pamišėlis mane kažkokiu mįslingu Julium Milaičiu pavadino.

Raimundas       2020-07-28 12:08

Skandalas,kurio Lietuva laukė trisdešimt metų

> 2020-07-28 11:31       2020-07-28 11:44

juliau Milaiti, ką reiškia „DD plius DD”?! Dvigubas debilas plius dundukų dundukas?! Ar kaip?

DD plius DD       2020-07-28 11:31

Juozaičio liudytojams nepatiks, Lietuvos Ramūno gerbėjams patiks dar mažiau- šitos paršavedės knyslė net rimto mėšlo nesugeba išknisti…

DD plius DD       2020-07-28 11:07

Aš čia jūsų tinklapyje, nelyg ekskursijoje po beprotnamį jaučiuos. Suprantu, kad negražu, bet smalsumas ima viršų.

kiek       2020-07-28 10:58

teko pastebeti visi koncervatoriu partijos nariai kazkokie antzmogiais save laiko, ypac sekretores :D

stasys        2020-07-28 7:05

Drasi,darbsti ir nuosekli p.Sirinskiene 2020-07-27 22:13 > i Seima kitokie ir nepatenką , bet ar to užtenka tam kad atstovauti sąžiningai tautą ?

Trabantas       2020-07-28 0:09

Širinskienė, ar kas nors kitas? Aš irgi pasakyčiau tą patį, nes pažįstu Landsbergių šeimynėlę. Dalykas tas, kad jų genuose yra labai stiprus godumo genas. Pinigų, gerbūvio, valdžios. Jis ėjo gal labiau iš a.à. Ručytės, kuri ir valdė šeimą. Vytulis buvo podkablučnikas, bet kai liko vienas, suvokė, kokiam mėšle sėdi su visu Ručytės paveldu.

Landsbergiai       2020-07-27 23:12

Adamsu seimynele.

Drasi,darbsti ir nuosekli p.Sirinskiene       2020-07-27 22:13

Tegu tiria,taciau susidaro ispudis,kad daliai zmoniu tos teisybes ir nereikia,vergo filosofija ir pyktis ant tu,kurie nori tiesos,tokia realybe
Sekmes

to Kis       2020-07-27 20:56

Ožy, ką čia pripeckeliavojai? Na ir kas, kad ji litvakė, kaip ir prezidentė? Litvakės geriausiai išmano rinkos ekonomiką, yra sąžiningos, doros, todėl pačiam mokytis ir mokytis, o ne šmeižti čia jas.

to Kleopatra 5        2020-07-27 20:46

esi neverta ožio kanopos nago juodymo

Deivis        2020-07-27 20:08

Austėja tai gryna žydelka, net abejonių nėra.

Juliui       2020-07-27 20:00

gal ponas po Oniniu dar neissipagiriojot?

Kleopatra 5       2020-07-27 19:54

Jau seniai laikas iškrauti tą vagių irštva tik nesuprantu kodėl taip ilgai laukė visą Lietuva mato ir žino ką jie išdarinėja tai protu nesuvokiama iki jo jie neprisigrobe jokios sąžinės aišku su seno ožio palaiminimu sodinti juos visus su ožių priešaky ir atimti viską nes viskas atimta iš žmonių

Toto 2 Uždrausti        2020-07-27 19:18

Gal. Tamsta, galite iš tų veikėjų pavrdinti litvakus, ?????
Manau, kad tokių nėra, jie nieko bendro su Lietuva neturi, tai žymiai vėlesnis produktas.

stasys        2020-07-27 18:56

Cit.“ perẽkšlė, perinti višta ar kitas naminis paukštis. Geriau peri mėsinių ar pusiau mėsinių veislių vištos. Geriausios perekšlės yra kalakutės, blogiausios – antys. Iš pradžių perekšlė išmėginama porą dienų ant ne perinimui skirtų kiaušinių. Jeigu ji tupi, tuomet tupdoma perėti. Perekšlės reikšmė nedidelė, nes dauguma paukščiukų išperinama inkubatoriuose.“ Trumpa informacija kas yra ta perekšlė ...iš aprašymo aišku jog tai labai vertingos pareigos be kurių negali apsieiti jokia ‘gyvuliu tvartelio partija ‘ paukščiu populiacijoje. Kas gi dar jei ne ponia A.Širinskienė valstiečiu partijoje gali ‘išperėti‘ tokius mėsinius str. ? Siūlau stasiaus pasigailėti ir jo neieškoti .. Geriau bauskite Kisos Varabjanino žmona už per ilga josios liežuvį .
p.s. Stasy G .. apie svetimas žmonas geriau kalbėti abstrakčiai ir šiukštu vengti tapatinimo . Visos moterys unikalios tiek savo vertybės ir ju trukumais .

DD plius DD       2020-07-27 18:11

Dar apie neliečiamuosius anot madam Širinskienės. Tyrimą dėl neaiškaus praturtėjimo VMI pradėjo? Pradėjo ir kuo ramiausiai vykdo. Tai kur čia ta širinskienes šiurpinanti neliečiamybė? Labai noriu pamatyt.

Kis       2020-07-27 18:07

labai daug norinciu ikasti Karbauskiui,nors raso Sirinskiene,kaip iprasta kuprotas Stasys chamiskai isvadino moteriske,kas nesunku atsekti ir nubausti,panasiai,kaip nubaude zmogeli ,kuris Sakala kazkaip nepagarbiai isvadino,jeigu is Lietuvos Stasys siulau ji paprasciausiai nubausti.O izeidinejimai prasideda tada ,kai nera argumentu,juk dronai neskaraido po Nemersete ,kur stovi Dedules vila ar rumai kazkur,net milijona pasisavines is Norges neatiduoda kam priklauso,o privatizavo,o MIldazyte net anti paleido i viesuma,kad sis milijonas skirtas buvo Landzbergiui,nes jam nedave Nobelio premijos,o Gorbaciovui,buvau sokiruota tos aferistes samokslo teorija?Kur mes nusileide,kas like is kazkada padoriu zmoniu?Ozio garbintojai atsibuskite,bus jums ir palikuonims didele geda,nes melas ir vagystes tampa musu garbinami?O kas liecia Sirinskiene,kartais meginu palyginti ja su Povilioniene,kaip skiriasi zmones,neitiketina.

Uždrausti       2020-07-27 17:33

Tą lansgrybių partiją ir ateis į Lietuvą, Vinių tvarka. O tai kuo toliau, tuo grzžiau-jzu kuklianski su rabinu aiškina kokius metus skelbti, ką švęsti Lietuvoje. Apsurdas, nebaudžiamas, todėl išviršėjęs su žydais, litvakais. Kartą ir visiem laikam pasakykim-čia Lietuva, čia lietuvių tvarka, Nepatinka žydams, jų rabinams, litvakams-varot namo. jūs niekas čia nelaiko. Varykit į savo kraštą ir ten darykit tvarką pagal save…

klausimeli       2020-07-27 17:29

istrauk galva is po Austejos “andaroko"pamatysi placiau ir nebeliks klausimeliu

Almantas       2020-07-27 17:23

Ar tik ne Austejos broliukas ar pusbrolis pazadejo nuzudyti medikus jei per mazai sipsosis jo gimdanciai zmonai.Mat per ta prakeikta karantina buvo priversta gimdyti Lietuvoje.Na ir Lansgrybiu “familija”.Didesniu runkeliu uz juos turbut nera visoje Lietuvoje.Psichologai sako,kad vaiko charakteris susiformuoja iki keturiu metu.Tai kokioje seimoje susiformavo” partskolos destytojos"charaktrris jeigu net dabar ji gedijasi savo seimos.“Lasbergynas tai istisa KGBistu irstva

stasys        2020-07-27 17:13

Na negali tvartelio ūkio gyventojai nelyginti kieno koks kąsnis didesnis burnoje ..

Na, taip       2020-07-27 17:00

Landsbergienės aimanas išpublikavo visi delfistano partneriai, bet R. Karbauskio atsakymo – ne. Nes argumentuotas jo atsakas tik labiau išryškintų “verslininkės” nesveikai isterišką reakciją

DD plius DD       2020-07-27 16:33

Apie neliečiamuosius kalbant. Savo metu (jau ne siaubūno Landsbergio laikais), muitinės departamentas pradėjo tyrimą dėl manipuliacijų trąšų sudėtimi, siekiant išvengti muito. Figūravo ten ne vien “Agrokoncernas”, buvo ir daugiau gudruolių. Baigėsi tuo, kad direktoriaus pavaduotojas išlėkė iš darbo, kartu pasibaigė ir tyrimas. Tai tiek apie neliečiamuosius.

Nuomonė       2020-07-27 16:24

Ši ištikima Karbauskio ginklanešė praleido progą patylėti. Gėda. Ir ne jai šmeižti gerb. Landsbergius smile.

stasys        2020-07-27 15:04

cit.“Ir pabaigai. Vieno, ko bijau ir labai nenorėčiau – kad ta Landsbergių isterija neperaugtų į aklą kerštą VMI tarnautojams, kurie priėmė sprendimą išsiaiškinti ir pateikti atsakymą visuomenei, o kaip gi iš tiesų yra su tuo vienu euru už įmonę ir sklypą.” keista skaityti apie tokias baimes iš tu lūpų kurios pačios pykčio ir nepasitenkinimo perkreiptos Seimo posėdžiuose .

jokių pagarbų       2020-07-27 14:54

O man jie visi vienodi- ir prochvatizatoriai landzgrybiai ir latifundininkai karabauckiai.
mažesnio blogio nebūna.
blogis visada tik blogis.
todėl velniop juos visus.

Apie Austėją       2020-07-27 14:51

Bravo Agne. Ramiai, bet principingai.
Įtaigiai ir su faktais.
Tik nesustokite.
Augijaus arklidės pilnut pilnutėlės…

Graudu...       2020-07-27 14:50

Kiek aistrų ta pačia tema!Arba meilė,arba neapykanta ir patyčios.Iš ko Lietuvoje koks nors ūkininkas atėmė žemę?Kokia kieno kito privati mokykla ar darželis turi tokių lengvatų įsigyjant sklypus?Pažerkit pavyzdžių,gal bus aiškiau?

StasysG       2020-07-27 14:47

Kalbėkit, ką norit, bet Širinskienė turi nemažai gabumų. p. Austėjai toli iki jos, net ir turint tokį užnugarį, p.stasy (šed.).

klausimeliui       2020-07-27 14:43

nesu Sirinskiene, bet sita klausima gali atsakyti bet koks bent minimaliai kompiuteriu mokantis naudotis zmogus. Karbauskis prisipirko zemes dar tuo metu, kai nebuvo jokiu apribojimu. istatymas ribojantis galimybe tureti zemes ne daugiau kaip 500 ha buvo priimtas veliau, plius tame istatyme buvo numatyta, kad istatymo isigaliojimo metu turintys daugiau kaip 500 ha gali ir toliau juos tureti. tai beje, taikoma ne tik Karbauskiui. Manau, kad tas istatymas yra diskriminacinis, nes jis diskriminuoja dabar perkancius lyginant su anksciau pirkusius, bet, kiek zinau, niekas to istatymo nekvestionuoja, KT irgi patenkinti. Nezinau, kodel, bet tikriausiai tokiu virs 500imtininku yra ir kitose stovyklose, ne tik pas valstiecius.

Laisvas laikraštis       2020-07-27 14:33
stasys        2020-07-27 14:30

Juokinga skaityti tos R.Karbauskio perekšlės minčių potėpius . Gal ponia Širinskienė pyksta jog jos turto deklaracijoje ir šiais metais skaičiai atrodo kukliai su tais Landsbergiais lyginant ?  pagal išganinga statistika ji save tituluoja viena skurdžiausių esančia Seimo salėje .   Suprantantis žmogus greitai perpras kur čia šuva pakastas ir kodėl ta iš pažiūros tyli moteris kaupia tokį didelį pykti Landsbergių „familijai‘ .  Labai tikiuosi ne iš pavydo tai Gabrielio šeimos buhalterinei sėkmei .. kitos priežastys : , taip reikia , taip Ramūnas K. liepė , to reikalauja rinkimai į Seimą , valstiečiu partijoje tik ji viena gali laisvai kalbėti ..smile))) tai tokia ta valstietiška demokratija ..daug šūkaliojimo ir socialiniu ašarų ir tos tiesos dėmesiui sulaukti pakrapinta .

klausimėlis       2020-07-27 14:23

paaiškink širinskene, kaip tavo kumyras sugebėjo prixvatizuot tūkstančių tūkstančius ha Lietuvos žemelės, jeigu įstatymu leidžiama tik 500 ha, a ?? o tada kvaksėk kasdieną apie Landsbergių šeimos dorai uždirbtus pinigus.

Kolchoznikai       2020-07-27 14:21

brandina bangą - pamažins. Žinosit už ką rinkimuose balsuot. Kol Trumpo neišfutbolins - banga siautės kartu su Agne. Nežinote, kaip parduodami įsiskolinę butai arba už skolas, kaip skolininkai išmetami į gatvę su visu savo barachlo be gailesčio? Kartais parduodant už nulį dar reikia ir primokėt, nežinojote?

Žodžio laisvė...       2020-07-27 14:07

Aš tokius neliečiamuosius vadinu-savų kišenių patriotai.Todėl ir gyvena žmonės šalyje
skurde,milijonas emigravo,kad per daug yra “savų kišenių mylėtojų”.Ir Dievo įsakymai-
nevok,nemeluok,neapgaudinėk Lietuvoje neveikia.O juk visi žino,kad turtų į kapus nenusineši,žmogau.Tai apie ką galvoji?Nevaldomas noras praturtėti,aptemdo silpnava-liui akis ir protą.Nelaimingas toks žmogelis.Tokiam ir Lietuvos Tėvynės negaila.

> 13:26       2020-07-27 14:06

Pagarba gerb. Korupcijai ir visai giminei! Nepagarba visiems, kas nenori penėti tranų! Ar taip, juliukai?

Mix       2020-07-27 13:36

Pagarba gerb.A. Širinskienei, nesitaikstančiai su melu, valstybės turto ir lėšų švaistymu. Šėkmės jai linkiu rinkimuose.

Julius       2020-07-27 13:26

pagarba gerb. Austėjai Landsbergienei ir visai jų giminei, didžiausia nepagarba intrigų meistrei širinskienei su taip vadinamais “valstiečiais”


Rekomenduojame

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.