Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Agnė Širinskienė: Edita Žiobienė turi prisiimti atsakomybę už neveiksnią Vaiko teisių apsaugos sistemą ir atsistatydinti

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 28 d. 9:20

31     

    

Agnė Širinskienė: Edita Žiobienė turi prisiimti atsakomybę už neveiksnią Vaiko teisių apsaugos sistemą ir atsistatydinti

Penktadienį lankydamasi 15min.lt studijoje Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė pareiškė, kad Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė turinti atsistatydinti arba neeilinės Seimo sesijos metu vasario 14-ąją bus atstatydinta – tokių siūlymų Seimo koridoriuose esą jau dabar girdėti.

„Įstatymiškai jau dabar yra, kad tokį atvejį, kaip dabar įvyko šiomis dienomis, mes užkardytume. Bet kas įvyko? Tarnybos neveikia. Galima būtų kelti klausimą, ir, tarp kitko, Seime aš jau šiandien koridoriuose girdėjau, yra keliamas klausimas, ar nereikėtų kalbėti apie vaiko teisių kontrolieriaus tarnybos vadovės atsakomybę“, – 15min.lt studijoje penktadienį kalbėjo A.Širinskienė.

Jos įsitikinimu, nuo tokio smurto, kokį patyrė keturmetis iš Kėdainių, turėjo apginti ne tik smurtą prieš mažamečius draudžiantis Baudžiamasis kodeksas, bet ir Smurto artimoje aplinkoje įstatymas: „Nuo 2011 m. yra sukurtas Smurto artimoje aplinkoje įstatymas, yra Baudžiamasis kodeksas, yra visa ta sistema, kuri turėjo veikti ir funkcionuoti“.

Tačiau vaiko teisių kontrolierė E.Žiobienė su savo apreigomis nesusitvarkė ir dabar turėtų prisimti atsakomybę. „Šiuo atveju aš tikrai manau, kad tas žmogus turėjo pasakyti, kad, taip, aš esu atsakinga, nes sistema iki galo nefunkcionavo. Kažkas kažko nežinojo, kažkas kažko nepasakė. Visos galimybės buvo tą sistemą kurti. Tai yra ne pirma, man atrodo, jos kadencija, bet mes to rezultato neturime“, – sakė A.Širinskienė.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwqwq       2017-11-14 2:25

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve1

Cghcgfg       2017-11-1 15:32

Manau per daug zinanti Ziobiene apie Kedziu ivykius susijusius su tarnautoju veiksmais kad butu atstatydinta

niekas neleis       2017-02-3 12:08

Norint atstatydinti Žiobienę reikia prispausti jos šeimininkus, ar kaip čia pavadinti juos? O tam reikia:
1.stiprios politinės valios;
2.išsikviesti VSD vadovą su pavaduotoju;
3.išsikviesti gen.prokurorą;
4.išsikviesti generalinį policijos komisarą
Veiksmas vyksta Daukanto aikštėje, dalyvaujant prezidentei ir jos patarėjams. Ant stalo klojamos schemos ir pavardės, imamasi visų reikiamų veiksmų. Žiobienei gal net pareiškimo rašyti nebereikėtų.
Nes visi viską žino, arba yra girdėję, arba nujaučia, arba patys sau išsiaiškinę, bet su niekuo nepasidaliję mintimis, įtarimais.
Tačiau kažkodėl nieko tokio nevyksta ir neįvyks. Atsakymus, manau, akivaizdus - Sistemos tvarumas. Vardan jos mes jau bebaigiame fiziškai valstybę prarasti gyventojų skaičiaus pavidale. Sistema, kaip bebūtų, yra neišvengiama, bet ji neturėtų kenkti aptarnaujamam objektui. Štai kur bug’as! Gal ir genant geriems norams kurta Sistema labai greitai išsigimė, tapo parazitine ir jau bebaigia pribaigti šeimininką.

ana       2017-01-30 10:18

Ponia AGNE

sėkmės Jums, būkite drąsesnė ir ryžtingesnė. Sveikatos, kantrybės, nekreipkite dėmesio į puolančius.Einate teisingu keliu. Laikykitės

taip       2017-01-29 19:05

pritariam gerbiamos Širinskienės nuomonei.

Reikalaukime ziobienes atsistatydinimo! Uz vaikus!       2017-01-29 11:23

Nepalikime sios nelaimes uzmarstyj iki kito karto!!! Reikalaukime atitinkamu valdininku atsistatydinimo - Editos Ziobienes ir kitu… Tada bent prades rusenti viltis, kad kazkas keisis, nes like ir naujai ateja valdininkai susimastys. Jei prie sios nelaimes prisideja valdininkai ir toliau vaidins, kad dirba, tai nei metai nepraeis ir galesim laidoti dar viena mazyli….

Reikalaukime ziobienes atsistatydinimo! Uz vaikus!       2017-01-29 11:22

Nepalikime sios nelaimes uzmarstyj iki kito karto!!! Reikalaukime atitinkamu valdininku atsistatydinimo - Editos Ziobienes ir kitu… Tada bent prades rusenti viltis, kad kazkas keisis, nes like ir naujai ateja valdininkai susimastys. Jei prie sios nelaimes prisideja valdininkai ir toliau vaidins, kad dirba, tai nei metai nepraeis ir galesim laidoti dar viena mazyli…

Kim       2017-01-29 9:36

Per maza bausme atsitatydinti…

Labai teisingai       2017-01-28 20:03

Gerbiamai Širinskienei linkime tvirtybės. Visi, kurie mato, supranta kodėl ją taip puola. Sekame Jūsų laikyseną, kuri yra argumentuota, aiški ir džiaugiamės! Sėkmės!

Bravo, ministre,       2017-01-28 19:47

tinkamai atsakėte tam nepraustaburniui - kaip šlapiu skuduru per veidą.

lauk       2017-01-28 19:37

EDITA ZIOBIENE - LAUK

Tikrai,       2017-01-28 17:53

Pagarba Sirinskienei!Sekmes kovoje!Tauta Jus palaiko!

Juozas       2017-01-28 15:12

Neveikli, nesiorentuojanti vaiku apsaugoje, idarbina DEGUTIENES. Ja senai reikejo atstatydinti, bet vargu ar naujasis labai tolerantiskai korektiskas seimo pirmininkas sugebes tai padaryti. Jei nebus naujos VEIKLIOS vaiku treisiu kontrolieres , tad panasus nutikimai vyks ir toliau.

Senjorė       2017-01-28 14:15

Turėtų Seimas pareikalauti E.Žiobienės atsiskaityti ką ji padarė ar nieko nedarė
vaiko apsaugos klausimais.Kažkodėl jos veiklos tais klausimais nesigirdėjo.
Visuomenė nori žinoti.

pagarba       2017-01-28 14:04

poniai A.Širinskienei

Aha       2017-01-28 13:52

Dabar bandys prastumt vaikų atėmimą už PSICHOLOGINĮ SMURTĄ iš politiškai nepaklusnių tėvų.O degradai kaip užmušinėjo iki šiol ,taip ir ateityje užmušinės vaikus.

Po Garliavos pogromo        2017-01-28 13:50

socialiniai darbuotojai nebežino kaip dirbt.
Naujų įstatymų nereikia.
Visą atsakomybę ir teisę spręsti turi prisiimt tas specialistas ,kuris dirba toje teritorijoje.Kitaip gaunasi:“Dešimt auklių-vaikas be galvos”.
Žiobienė turi atsistatydint,kadangi nesugebėjo apibrėžt konkretaus darbuotojo TARNYBINIŲ NUOSTATŲ.

Vilniete       2017-01-28 12:44

kai tik perskaitau zodi ziobiene,iskyla akyse DEIMANTES skausmas ir sauksmas ZMONES JUS AR NE ZMONES!Man ta ziobiene nera zmogus.

Pavojus       2017-01-28 12:39

Kelkit pavojaus signalus. Negalima vaiku teisiu tarnyba daryti NEPRIKLAUSOMA. Mes turim pavyzdi Norvegijos Bernevernet kaip NEPRIKLAUSOMA. Kukuraiti apsedo seni vilkai ir butinai vis sieke pamineti, kad bus nepriklausoma. Vaiku teises turi priklausyti valstybei, tai yra vyriausybe, prezidentura. Jeigu padarys nepriklausoma, tai mes turesime nauja Norvegijos padalini Lietuvoje. Maciau per konferencija, kaip ziobienes veidas svytejo.

ŽIOBIENĖS       2017-01-28 12:23

į tokias pareigas net PRIIMTI nebuvo galima, jau nekalbant apie ATLEIDIMĄ.....

O.G.       2017-01-28 11:18

Labai norisi, kad atsirastu neparsidavęs, nieko nebijantis ir nepakabintas žurnalistas, kuris Žiobienę patardytu,(kaip Jakilaitis Ramūną) - apie jos veiksmus pedofilijos byloje ir Garliavos šturme. Nes man nesuvokiama už kokius nuopelnus jinai buvo apdovanota Metų Moterimi, nors buvo ką tik apšilus kojas ir pagarsėjo šmeiždamą Neringą, o gindama Stankūnaitę. Nes prie šios sistėminės pareigūnės netekome dešimtimis vaikų. Ot įdomu, kiek laiko jinai praleidžia su savo dvynėmis dukrytėmis, nes kiek žinoma, ką tik pagimdžiusi jinai jau lėkė į darbą.

> Būtų didelė klaida,kai 2017-01-28 9:28        2017-01-28 11:17

Jūsų pasisakyme reikšmingas netikslumas: ruošiamasi priimti ne liberalų įstatymą prieš smurtą, bet įstatymą apribojantį tėvų teisę į vaikų auklėjimą. Numatyta (bent kol kas) šį naująjį įstatymą pavadinti “Įstatymas prieš vaikų mušimą”, tačiau, jį išskleidus, turėtų būti ir draudimas barti prasikaltusį vaiką, nes tokiu atveju vaikas gali pravirkti, o juk tai nesunku bus pripažinti, kad tai yra psichologinis smurtas prieš vaiką, ką naujasis įstatymas laiko nusikaltimu prieš vaiką. Todėl faktiškai naujasis įstatymas yra “Įstatymas prieš vaiko mušimą ir barimą” (o gal netgi aplamai prieš vaiko auklėjimą...).

laive       2017-01-28 11:02

atsibuskime:neimanoma pakeisti pedofilu statytiniu,nes jie valdo mus.

nomenklatūra nekeičiama       2017-01-28 10:59

nusipelnę Partijai (kgbistams-pedofilams ir kitiems niekšams) tampa nomenklatūra.
Nomenklatūra nekeičiama ir nebaudžiama - įsidėmėkite litovcai !!!

Arjonis       2017-01-28 10:57

Seniai laikas mesti lauk šią, mano supratimu, nieko neveikiančią tarnybos viršaitę.

Yra daug gerų kompetentingų       2017-01-28 10:24

žmonių,kurie galėtų vadovauti vaikų teisių sistemai.Gal Kukuraitis pasitaria su protingais žmonėmis,gal jo nesuvirškins prezidentūra?Seimas turi parodyti politinę valią ir atstatydinti neveiksnią Žiobienę,kuri tik stoguoja .Turi pareikalauti iš jos atsakomybės už daugelio vaikų žūtis.Ir taip parodyti,kad liberalūs įstatymai neveikė,kaip ir neveiktų naujas prastūminėjamas,prisidengiant vaikų pražudymu.Turi būti priimtas visai naujos kokybės įstatymas,su jame įvesta valios sąvoka.Krikščionišką dvasią atitinkančios valios.

Mano nuomone vaikų teisių apsaugai reikia naujo va       2017-01-28 10:08

Neveiksnūs darbuotojai patys neatsistatydina, juos reikia išmesti. O užsisėdėjusius ir nežinia ką veikiančius tik imančius didelius atlyginimus biurokratus reikia kuo skubiau pašalinti iš užimamų pareigų. Gal ir prezidentė neprieštarautų , nes vaikų apsauga ir abejinga vaikų teisių apsaugos kontrolierė yra nesuderinami dalykai. Linkiu valstiečiams politinės valios ir drąsos priimti teisingus sprendimus.

jonas       2017-01-28 10:07

VAIKU TEISIU TARNYBA TINKAMAI NEDITBO JAU NUO KEDZIU TRAGEDIJOS.JAUS SENEI REIKEJO JA ISMESTI.

UAB "Vaikai iškrypėliams"       2017-01-28 9:43

Žopienės komanda efektyviausia organizacija pasaulyje, pagal vaikų paruošimą mūsų bendruomenei. Jau trylikos metų paauglės siunčia mums savo genitalijų nuotraukas ir veržiasi pas mus nesulaikomai, nereikia net sexvadybininkų.

Būtų didelė klaida,kai       2017-01-28 9:28

pasaulis keliasi naujam gyvenimui,bunda iš liberalių apžavų svaigulio,kai Anglija,Amerika renkasi natūralų gyvenimo kelią,bruzda Europa,Lietuvai imti ir pasirinkti liberalųjį prieš smurtą įstatymo variantą.Tai tikrai nekeltų pasitikėjimo savimi,atvirkščiai keltų didelį busivylimą,kad mes tokie nekritiški mėgdžiotojai.Matyt,tik dalelė liberalių žmonių renkasi išdaviko kelią,jausdami riebų kąsnį.Ir vaikai jiems visai nerūpi.Parsiduoti norvegams?

Tikrai pagarbos verta       2017-01-28 9:25

politikė A.Širinskienė.Palaikom jos idėjas.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.