Nerasta rubrikos, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Agnė Širinskienė apie sutapimus: STT pradėjo ikiteisminį tyrimą ir Tadas Langaitis traukiasi iš Seimo. Gerbiami konservatoriai, kas čia vyksta?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 24 d. 11:06

32     

    

Agnė Širinskienė apie sutapimus: STT pradėjo ikiteisminį tyrimą ir Tadas Langaitis traukiasi iš Seimo. Gerbiami konservatoriai, kas čia vyksta?

„Po ilgų diskusijų su šeima ir kolegomis turiu pranešti svarbią žinią. Šiandien atsisakau Seimo nario mandato“, – savo veidaknygės paskyroje paskelbė Seimo narys.
Kukliai pasigyręs savo nuveiktais darbais ir narsiai užsipuolęs valdančiuosius dėl netinkamų veiklos principų, galiausiai prisipažino praradęs viltį ką nors doro nuveikti Seime…Bet pajutęs ryžtą grįžti į verslą...*

Agnė Širinskienė: Ar tikrai „jokių slaptų priežasčių“?

Keletas pastebėjimų apie sutapimus, kurie lydi T. Langaičio sprendimą trauktis iš Seimo.

T. Langaičio biografijoje rašoma, kad „Estijoje įkūrė ir plėtojo informacinių technologijų paslaugų įmonę „Webmedia Group“ (dabar – „Nortal“)“. UAB „Nortal“ figūruoja Antikorupcjos komisijos atliktame e.sveikatos tyrime.

Tyrimo išvadų pagrindu Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo kuriant elektroninės sveikatos sistemą. Tikėtina, kad kito (o gal ir to paties?) tyrimo eigoje įvyksta kratos Santaros klinikose.

Vėl figūruoja IT sektoriaus įmonės. T. Langaitis netikėtai traukiasi. G. Landsbergis paslaptingai komentuoja: „Apskritai suprantu, kad tas žmogus tiesiog pamatė, kad ateityje nepavyks suderinti viešų ir privačių interesų dėl įvairių vykstančių projektų, kurie, matyt, pradėti kažkada anksčiau prieš politinius procesus, jie, matyt, nesustabdomai vyksta ir žmogui belieka tik rinktis. Jis pasirinko kitą kelią.

Tik vienas klausimas, gerbiami konservatoriai, tai kas čia vyksta? Kokios tikrosios priežastys? Ar tikrai „jokių slaptų priežasčių“?

* * *

* Visas Tado Langaičio tekstas:

„Po ilgų diskusijų su šeima ir kolegomis turiu pranešti svarbią žinią. Šiandien atsisakau Seimo nario mandato.

Pastaruosius pusantrų metų siekiau pateisinti rinkėjų išreikštą pasitikėjimą manimi. Nepaisant to, kad pareigas ėjau kaip Seimo opozicijai priklausančios frakcijos narys, atkakliai dirbau bandydamas įgyvendinti Tėvynės sąjungos programą ir savo rinkėjams duotą pažadą – stiprinti Lietuvą kaip inovacijoms ir aukštosioms technologijoms atvirą, ambicingą ir verslią šalį. Mano iniciatyva Seime buvo įkurtas Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis. Dirbdamas šios parlamentinės struktūros pirmininku dėmesį skyriau tinkamos verslo aplinkos startuoliams kūrimui, valstybės sumanios specializacijos veiksnumui, Lietuvos inovatyvaus verslo stiprinimui, valstybės IT ūkio valdymui ir konsolidavimu, bei kitoms pažangiai valstybės ekonomikai kurti skirtoms sritims.

Visgi šis pusantrų metų darbo Seime laikotarpis atskleidė ydingus valdančiųjų darbo principus, užgesinančius bet kokias viltis vykdyti sutarimu grįstą Lietuvos ekonomikos kūrimo procesą. Nuo pirmųjų darbo dienų Seime valdantieji demonstravo nenorą ieškoti sutarimo dėl svarbiausių darbų valstybei. Didžioji dalis mano ir kolegų teiktų įstatymo pataisų ir projektų buvo sutinkami abejingai, o dažnai ir atvirai priešiškai (buvo atvejų, kai tiesiog dėl užkaitusių valstiečių galvų įstatymo pataisų nebuvo leidžiama net pateikti). Konstruktyvus darbas vyko tik su keliais valdančiaisiais. Prieš pat Seimo rinkimus daugelio puoselėtos viltys, jog priklausomybė konkrečiai partijai ar frakcijai netaps stabdžiu priimti visuomenei naudingiausius sprendimus, visiškai nepasiteisino.

Šiandien matant valstiečių murkdymąsi politiniuose skandaluose, kai sąmoningai ignoruojami demokratiniai parlamentinės veiklos principai, konstruktyvus darbas nėra įmanomas. Mano galva, dabartinė politinė situacija opozicijoje veikiantiems politikams palieka tik vieną išeitį – nuosekliai vykdyti itin griežtos parlamentinės priežiūros ir kontrolės funkciją. Seimo TS-LKD frakcijos kolegos tai puikiai daro. Seimą palieku tvirtai pasitikėdamas opozicijos ryžtu ir gebėjimu apsaugoti Lietuvos Respubliką nuo vis dažniau pastebimų antidemokratinių tendencijų.

Drauge esu įsitikinęs, kad, negalėdamas rezultatyviai vykdyti savo kaip išrinkto Lietuvos parlamento nario pažadų rinkėjams, asmeninį indėlį į Lietuvos kaip inovacijomis vis labiau garsėjančios valstybės kūrimą konstruktyviau realizuosiu kitais būdais – padėdamas vystyti aukštųjų technologijų ir finansinių paslaugų startuolius, kurdamas naujas, gerai apmokamas, Lietuvos ir pasaulio ateitį kuriančias darbo vietas.

Taip pat toliau aktyviai dalyvausiu Tėvynės sąjungos veikloje“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:32
Skirmantė       2018-03-2 2:28

Tas ŽMOGUS, KURIS NEGALI PRIPAŽINTI TIESOS, POLITIKOJE YRA BERGŽDŽIAS. NUO TOKIO REIKIA BĖGTI KUO TOLIAU. Neseniai teko matyti situaciją: stovi aferistas priešais teisėją ir įžūliai meluoja Į AKIS,  BYLOJE, KURIOS VISI FAKTAI AIŠKŪS. SUPRATAU, KAD MELAVIMAS YRA BLOGIŲ BLOGIS. GRIŪVA PASITIKĖJIMAS. Kartais net pats aferos faktas nėra toks baisus, koks yra pats melavimas.

Daktarui       2018-02-27 16:38

O kodėl manote, jog tų žmonių vertinimai neatitinka tikrovės?
Ar kad jūs su savo hipertrofuota saviverte ir pasišlovinimu kur nors apskritai nuvažiuosit? Lindit dieną naktį komentaruos ir tą patį per tą patį  kartojat… ir nieks nė per nago juodymą nesikeičia

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-27 16:24

“dr.Jonai,    2018-02-25 11:54
keisk plokštele,uzsiėdė...”.

Man atrodo, kad mano plokštelė gerai sukasi, kaip čia rašo žemiau “daėdė iki gyvo kaulo”. Taigi blogai su jūsų vertinimu, niekaip nematote, kad plokštelė sukasi, o tamstai usžsiėdė. Su tokiais vertinimais toli nenuvažiuosite, iki pirmo griovio.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-27 16:22

to “Tas     2018-02-24 21:36
dr.Jonas, daėdė iki gyvo kaulo.”


Džiugi naujiena, ačiū. Stengsimės iki mirusio kaulo.

Vyksta       2018-02-26 9:05

Ogi vyksta štai kas: raktines pozicijas konservatorių ir socdemų partijojse ir valdžioje užėmusieji įtariamieji KGB agentai, jų statytiniai,jų vaikai ir anūkai sutartinai ir koordinuotai veikia prieš Lietuvos valstybę. O formos, kaip žinome, pačios įvairiausios.

goglinis       2018-02-25 23:45

‘Vagis ant vagies sėdi, vagis vagį varinėja’. N. Gogolis, ‘Mirusios sielos’

dr.Jonai,       2018-02-25 10:54

keisk plokštele,uzsiėdė...

patikslinimas rutai       2018-02-25 8:36

Gamtoje taip elgiasi pakliuvusios į spąstus lapės - nusikanda koją. Šiuo atveju konservai nusimauna “baltą” pirštinę ir pašalina interpeliacijos grėsmę. (Pagarba - drausminga mafijinė struktūra). Prapuls pirštinė garderobe, kaip per klaidą įkliuvęs Masiulis. Joks delfinariumas nepirstels, jei pirštinė pravers prokuratūros duris. Tegyvuoja sąrašinis balsavimas - visada gali pasikeisti pirštines savomis.

ruta       2018-02-25 7:35

Panasu , kad dar vienas Masiulis ikliuvo , tik sumos gerokai didesnes ..p.s. ‘iseina ‘is Seimo , nes tada neteks pasiaiskinti Seime nagrinejant jo nusikaltimus ..ar daug isgirdome ir girdime apie Masiulio prekyba savo ir savo partijos itaka ..

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-25 6:31

Baltos pirštinės tai tokios, kurios nieko nedirba ir viską gauna už dyką.Kitaip tariant ŽULIKAI.

nustebęs        2018-02-24 21:47

Vienas iš nedaugelio konservų apie kuriuos buvau geros nuomonės, nes daug gero tekę apie jį girdėti. Net gaila būtų, jeigu jo įkurta įmonė įsivėlė į kažką. Man kažkaip pasirodė, kad iš tikro jis pasitraukė dėl problemų pačioje partijoje, kas atrodytų logiškiau.

Skirmantė       2018-02-24 21:37

Baltos pirštinės tapo, na, patys žinote tą žodį, gaila, kad tai nė nebuvo baltos pirštinės - tik iš viršaus nuleistos korumpuotos esybės. Konservatoriai nemoka pasirinkti žmonių: renka ne sąžiningus, o nesąžiningus apsukruolius… Man jau nuo baltų pirštinių laikų Langaitis rodėsi nesąžiningas karjeristas ir bizniautojas. Labai krinta į akis tas naujasis ELYTAS.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 21:06

to “Tas     2018-02-24 21:36 dr.Jonas, daėdė iki gyvo kaulo.”

Tikslas pasiektas. Valio. Labai Jums didelis pavojus Konstituciją atitinkantys rinkimai: “vienas rinkėjas - vienas balsas”. Taigi labai malonu, kad koloborantams, stribams ir kgbistams daėdžiau iki gyvo kaulo. Gal ateis laikas būsit iškrapštyti ir išmėžti iš Seimo. Visi, nes nėra nė vieno legalaus, nes pats “rinkimų” procesas yra antikonstitucinis. Slaptoji kariuomenė, po to kai išėjo ruso kariuomenė, pasiliko.

Tas       2018-02-24 20:36

dr.Jonas, daėdė iki gyvo kaulo.

Koncervų "Titanikas" skęsta       2018-02-24 20:35

Pirmos ŽIURKĖS” išsirito per bortą...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 19:39

to “albina     2018-02-24 19:45
Nuo daktaro *receptų* ir senos melodijos jau bloga./čia apie komentatorių su daktaro regalijom/Išmoksim ir šioje rinkimų sistemoje gaudytis.”
*
Ponia Albina, JŪsų komentaras yra labai informatyvus. Tai, kad Jums darosi bloga parodo, kad su Jūsų fizine sveikata yra blogi popieriai. Tikrai pasitikrinkite.


Tos mano “melodijos” jau senokai įrodo, jeigu suprantate žodį “įrodo”, kad Lietuvoje visą laiką vyksta ANTIKINSTITUCINIAI rinkimai.

Matote, net ir pati sakote, kad dar ruošiatės IŠMOKTI šioje rinkimų sistemoje gaudytis. Skirtumas su manimi yra tas, kad puikiai gaudausi šioje antikonstitucinėje, antivalstybinėje rinkimų sistemoje su didžiulėmis privilegijomis sąrašų sudarytojams ir Valstybės darkytojams, antikonstitucininkams.

Matau taip pat, kad Jūs turite ir moralinių problemų. Nes neigiamai rašant apie asmenį būtų moralu prisistatyti ir vardu ir pavarde, kad žmonės žinotų, kad atsakingas už savo žodžius asmuo rašo. O Jūs iš pasalų, kaip kokia kgbistinė žiurkė, kai niekas nemato, tai bandote griaužti.

Matydamas tokius neraštingus komentarus asmens be sveikatos, moralės ir žinių, rekomenduoju Jums geriau patylėti, pagalvoti ką ir kodėl darote. Pastebėsiu, Jūs nuo savęs jau niekada nepabėgste, teks tokiai ir gyventi.

Tokie Tamstos komentarai yra neefektyvūs mano atžvilgiu, man patinka motyvuoti, pagrįsti komentarai, nes tik jie paveikūs.

O pagalba Jums tokia. Pastudijuokite pilnumone 2017-03-11 straipsnį “Okupuota nepriklausomybė” (http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/) ir tada pradėsite suprasti ir gaudytis rinkimų sistemoje, kurioje iki šiol NESIGAUDOTE.

albina       2018-02-24 18:45

Nuo daktaro *receptų* ir senos melodijos jau bloga./čia apie komentatorių su daktaro regalijom/Išmoksim ir šioje rinkimų sistemoje gaudytis.Paskutiniuose rinkimuose tik DU konservatoriai išrinkti tiesiogiai,Kaunas liko be konservatorių.Tai jau pirma pergalė.Reforma sunkiai,bet juda.Žmonės mato,galvoja ir supranta.Liko mūsų ne daug,bet kuo labiau žiniasklaida kala vieną vienos partijos *tiesą*,tuo daugiau atsiranda sveikos nuovokos.

Sąvokos       2018-02-24 18:06

Pirmiausia ne išeina, o anūkas liepė išeiti, kad lengviau būtų išgyventi gresiantį skandalą. Čia gerai susikibo Karbauskis su anūku. Ach tu tikrini LRT, tai aš tau Naisių vasarą. Ach tu man Naisių vasarą, aš tau e sveikatą. Šiaip tai man nei šilta, nei šalta, kad pajuodusi balta pirštinė nešdinasi.

Na, na       2018-02-24 17:58

pažiūrėsime kaip toliau šis “idealistas”  giedos.

Agnė>>Reikia džiaugtis        2018-02-24 17:56

Jei išeitų ir kitas neateitų, tada galima būtų ir pasidžiaugti.

pinigų upeliai senka       2018-02-24 17:16

ech gaila, o tiek vilčių dėta į šį viarsliniką.. kas papildys džiūstančią partijos TSKP kasą. Dėl sausros kalti valstiečiai…

Reikia džiaugtis       2018-02-24 17:12

Reikia džiaugtis, kad pats, savo noru išeina. Kitų gi nei su pagaliu neišvarysi? Ar ne, p. Širinskiene ir kai kurie komentatoriai?

ir kas gi čia vyksta?       2018-02-24 16:55

nieko ypatingo, viskas tas pats kaip ir lig šiol visus 28 metus:
vagia visi kas valdžioje ir laikas nuo laiko kažkas įkliūna.
konkurentai prie lovio įskundžia tarnyboms, tarnybos ima “auką” už autų.
tada pričiuptasis vagis atsistatydina ir…
na ir viskas.
o ko norėtumėt - kad iškeltų bylą ir pasodintų?
juokaujate?
pas mus už vogimą pasinaudojant valdžia nieko nesodina.
vot jeigu prieš sistemą išsišoksi, jeigu pradėsi iškrypėlius iš krėslų į šviesą vilkti - va tada bus ir apkalta ir bylų niolika ir į kalėjimą įkiš.

Išmonės žmogeliui neatimsi!       2018-02-24 16:34

Ypatingo talento (politinis) šokėjas yra tas, kuriam ne savi, o svetimi kiaušai trukdo!

StasysG       2018-02-24 16:13

Konservatoriai laukė žaliųjų griūties? Laukė. O kodėl patys staiga dezertiruoja?

vai me       2018-02-24 15:36

Pirmoji žiurkė palieka skęstantį” konservų” laivą.

Agnė       2018-02-24 15:07

Kiek žinau vyresnio amžiaus rinkėjų už konservatorius balsavo: nes reikia jaunų perspektyvių šviesią ateitį matančių. O kai seni seimo sėdėtojai sulindo palei sąrašus, nusivylę lingavo galveles.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 15:04

Ne tik, kad Seime absoliučiai iki vieno, taip pat ir Agnė Širinskienė, yra KONSTITUCINIAI NUSIKALTĖLIAI, Valstybės naikintojai, tačiau ir VAGYS kraupiu mastu.
O ponia Agnė Širinskienė vis dar nesupranta ar nuo savęs ugnį nori nustumti?
Lietuvos valdžia yra antikonstitucinė, nėra partijų, tik nusikaltėlių gaujos. Suprantama, tarp jų gali papulti ir vienas kitas paklusnusis…. tačiau tai ne esmė. Baisus paveikslas, Lietuva yra okupuota dabar.

Kaunietis       2018-02-24 14:05

Tuoj išgirsim apie “auksinius” kompiuterius ir “auksines” e-paslaugas.

e-sistemą       2018-02-24 13:09

stabdykit.Prie jos tik pablogėjo pacientams.Prisiregistruoti neįmanoma.Konservatoriai buvo didieji rajonų ligoninių uždarymų entuziastai.Matyt,patariant langaičiams.

......       2018-02-24 11:32

kUR DURSI VISUE vagys .jAUNI AR SENI VISI vagia IR NESVARBU KOKIA PARTIJA ,visi vagys .ir KADA JUS KAS PASODINS NORS VIENA I KALEJIMA . nENUSIMATO ,NES TEISESAUGA nusikaloteliu stogas .


Rekomenduojame

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.