Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Įžvalgos, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Agnė Širinskienė apie „eksperto“ kalbas, jog kitas žingsnis – priverstinė vakcinacija

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 1 d. 15:02

34     

    

Agnė Širinskienė apie „eksperto“ kalbas, jog kitas žingsnis – priverstinė vakcinacija

Niurnbergo procese naciai aiškino, kad jie nieko nepažeidė. Viską darė teisėtai ir pagal tuo metu galiojusius įstatymus. Kaip baigėsi Niurnbergas – žinome. Jis tapo labai aiškiu pripažinimu, kad prigimtinės žmogaus teisės yra aukščiau įstatymo, kuris jas pamina.

Tokia pirma asociacija pamačius „ekspertų“ kalbas apie PRIVERSTINĘ vakcinaciją.

Nežinau, kur sveika nuovoka, pagarba žmonėms ir net elementarus žmogiškumas pasidėjo, kad „ekspertas“, kurio patarimai atvedė valstybę į tokią pandemijos krizę, kad turėdami vakcinas esame blogiausiai su pandemija besitvarkanti valstybė ir esame dugne, palyginti su tuo, kas pernai buvo tuo pačiu metu, dar leidžia sau prabilti apie priverstinius skiepus. Apie atsistatydinimą iš „ekspertų“ verčiau kalbėtų.

Kalbos apie PRIVERSTINĘ vakcinaciją visiškai diskredituoja ne tik medicinos etiką, bet ir vakcinaciją apskritai. Ir mes dar norime, kad paskui po tokių šnekų žmones tikėtų valstybe, jaustųsi orūs, gerbiami ir norėtų skiepytis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-10-4 13:31

O ko nekalbet jeigu jam liepe taip pasakyti garantuodami ,kad “uz bazara atsakyti” neteks?
Jus supraskite, jam kaip ir jums seima sert reikia.Zmogus sedi sinekuruje kur kapa atlyginimas. Tas atlyginimas siaip kisenpinigiams, o navara jam leidzia susikurt is kitur: koki seminariuka zmonems nahier nereikalinga pravesti, ten firmeles apmoka ir atvaro savo baudziaunykus pasiklausyti, straipsni suklijuoja ir honorariukas nubyra ir pan. Vienzo sviestui zmogus pasidaro.
Dabar jam paskambijo ir paklause ar netartu jis savo eGZperto nuomuones esa reikia uzlauzus rankas tautai vakcYna subinen varyti. Jam ir nemokejo nieko galbut , taciau zmogus tikras lietuvis, zino: atsimazins - simuliantas,pasakys kaip yra - vascie priesas, trockistas kuri dusint kaip hnyda reikia.
Jus norite tapti uteles kiausiniu valdziai, kaip Neringa Venckiene? Faktas nenorite.
Tai ir ciulbekite ka reikia, a bo bus kaip Venckienei. Is Amerikos istrauksime ir visa likusi gyvenyma vaistukams dirbsite, o piktybinis busite - seile nuo lupu pro smakra varves ir vaiksciosite akiu baltymus vartydamas.
Tokia valdzios zinia urbis et orbis apie XXI amziaus laisvan Lietuvan.
PS. Jus ne toks? Ka tikrai melagingai neliudijote ne kart, pazymu nepirkote? Tada ne Lietuvoje gyvenate.

Strioga       2021-10-3 9:19

joks medikas,tai psychinis ligonis.

XXR       2021-10-2 20:58

Puikus straipsnis- sugebėjo kaip aukščiausios kokybės musgaudis surinkti tokį tuntą tamsuolių komentatorių. Matyt jie visi nuolatos sukinėjasi aplink zyzdami- tiesos….

Priverstinė vakcinacija užkratu       2021-10-2 17:13

ne medicinos etiką diskredituoja, bet parodo, kad jokios medicinos čia nėra ir bent šeši iš septynių vergų privalo mirti, nes pertekliniai vergvaldžiams nereikalingi. Kita vertus, kam Viešpats leido šį žvėries ženklą, be kurio nei pirksi, nei parduosi, gal avinai to ir verti?  Kodėl leidžiasi naikinami užuot sukilę? Mat visai ne valstybe reikia tikėti, kada nusikaltėliai jokių kodeksų nepaiso. O juk viskas Viešpaties rankose.
Dar pats laikas pasauliui sukilti. Kai sukils, bus pamirštos ir vakcinos. Ne vakcinų tada griebsis ir vergvaldžiai, bet atvirai masinio naikinimo ginklo.

habilitās       2021-10-2 16:29

„Niurnbergo procese naciai aiškino, kad jie nieko nepažeidė“.
✒✒✒
Nieko jie neaiškino, nes 1931 m. Vokietijoje buvo priimtas Medicinos tyrimų įstatymas, pakeitęs 1900 m. Prūsijos ministro įsakymą. Įstatyme reglamentuoti terapiniai tyrimai prieš tai turėjo būti išbandyti su gyvūnais. Terapiniuose tyrimuose buvo patvirtintas privalomas paciento informavimas ir jo sutikimas. Nacių „medikai“ (23 asmenys), kuriuos teisė Niurnberge puikiai žinojo, ką daro.
Kaip ir teritorijos „ekspertai“, kurie žino, kad būtent po Niurnbergo proceso 1947 m. Niurnbergo karo nusikaltimų tribunolas priėmė Niurnbergo kodeksą. Dabar šis kodeksas yra plačiai žinomas kaip pirmasis tarptautinis tyrimų etikos dokumentas, kurio dešimt punktų skelbia priimtinus tyrimų su žmonėmis kriterijus.
Vėliau sekė Pasaulio medikų asociacijos generalinėje asamblėjoje priimtas Tarptautinis medicinos etikos kodeksas, į kurį, atsižvelgiant į Niurnbergo kodekso principus, taip pat buvo įtraukti punktai apie klinikinius tyrimus su žmonėmis, 1964 m. Pasaulio medikų Asociacijos Helsinkio deklaracija, 1997 m. Europos Tarybos Ministrų Komitetas Ovjede patvirtino Žmogaus teisių ir biomedicinos konvenciją, žinoma kaip Ovjedo konvencija ir baigiant 2005 m. UNESCO Visuotine deklaracija dėl bioetikos ir žmogaus teisių.
Pastaroji ypatinga tuo, kad taikoma visoms pasaulio valstybėms. Vienas iš jos tikslų yra pripažinti, kad moksliniai tyrimai ir jų raida vyktų laikantis deklaracijoje nustatytų etikos principų ir kad būtų gerbiamas žmogaus orumas, žmogaus teisės ir pagrindinės laisvės, o taip pat, kad moksliniai tyrimai turėtų būti atliekami tik gavus išankstinį savanoriškai, aiškiai ir sąmoningai duotą asmens sutikimą.
Ir svarbiausia (!!!), kad jokiu atveju kolektyvinis bendruomenės susitarimas arba bendruomenės vadovo ar kito autoritetingo asmens sutikimas negali pakeisti sąmoningai duoto asmens sutikimo.
Taigi, visą tai teritorijos „ekspertai“ žino ir tikiuosi, kas vieną dieną bus surengtas dar vienas Niurnbergas, kur teisiamųjų suole sėdės Pišdulkiai su visais savo dvaro „ekspertais“.

gaila to striogos...       2021-10-2 14:27

psichopatų scenarijus netruks ilgiau dvejų-trejų metų. Žmonija šitame kare, pasirinkusi kelią su Dievu, bet kuriuo atveju laimės. O serioga jau pasirinko š*diną likimą.

Pasiskiepykime ir grįšime į normalu gyvenima       2021-10-2 13:27

Klausimai ir atsakymai apie vakcinos nauda 1.-Ar galesiu pasiskiepijes nenesioti kaukes?-Ne. 2.-Ar galesiu atsidaryti parduotuve ir normaliai dirbti?-Ne. 3.-Ar turesiu imuniteta virusui?- Niekas nezino. 4.-Ar as neuzkresiu kitu?- Neaisku. 5. -Jei vaikus paskiepys, prades dirbti ugdymo istaigos?-Ne. 6. -Ar galesim nesilaikyti distancijos?-Ne. 7. -Ar prades veikti ligonines ir poliklinikos? -Ne. 8.- Ar bus galima nedezinfekuoti ranku?-Ne. 9.-Jei pasiskiepys gimines ir visa seima ar bus galima juos lankyti kitame rajone?-Ne. 10.-Ar pasiskiepije gales rinktis kartu?-Ne.

nuomone       2021-10-2 12:35

o as manau,kad neesame mes jokioje blogiausioje situacijoje.Skaiciai ‘‘ligoniu’‘paimti is lubu.Viskas klastojama

Thomas Renz (Ranger Report)       2021-10-2 11:15

PG valdoma gynybos departamento programa „Project Salus“, vykdoma bendradarbiaujant su JAIC (Jungtiniu dirbtinio intelekto centru), išanalizavo duomenis apie 5,6 mln. 65 metų ar vyresnių „Medicare“ naudos gavėjų. Duomenys buvo surinkti iš „Humetrix“, duomenų ir analizės platformos realiuoju laiku, kuri seka sveikatos priežiūros rezultatus.

Nerimą keliančios išvados rodo, kad didžioji dauguma COVID hospitalizavimo atvejų yra tarp visiškai skiepytų asmenų ir kad visiškai pasiskiepijusių pacientų rezultatai blogėja kiekvieną savaitę. Atrodo, kad tai atitinka vadinamojo antikūnų priklausomybės stiprinimo modelį, kai gydymo intervencija (mRNR vakcinos) blogina sveikatos būklę ir sukelia daug hospitalizavimo bei mirčių.

Šie čia pateikti duomenys sugriauna oficialų Bideno / Fauci pasakojimą, kuriame melagingai teigiama, kad Amerika patiria „neskiepytų žmonių pandemiją“. Duomenys rodo, kad pandemiją iš tikrųjų pagreitina vakcinos nuo „Covid-19“, o nevakcinuotų asmenų rezultatai yra daug geresni nei skiepytų.

https://www.brighteon.com/c3c52dd7-7db9-4e1c-b386-58b9a6c97f5b

pagal komentarus dėliojasi       2021-10-2 10:38

jeigu jo išsilavinimas neatitinka gydytojo - ir jis kažkokiu būdu ‘patapo’ gydytoju - tai kas čia per sveikatos apsaugos sistema, kad nuotraukose ‘apsirengęs’ gydytoju - patampa gydytoju. Kaip koks anekdotas? Sunku patikėti….

Viiktorija       2021-10-2 10:15

Pritariame autorės nuomonei. Su pagarba.

Klausimai       2021-10-2 9:34

Kodėl VISUS žmones reikia skiepyti eksperimentine mažai veiksminga vakcina, jeigu jau yra išrasti vaistai „Eli Lilly“ gydyti TIK susirgusius nuo Covido?
Ryšium su tuo, profesorius, hematologas Eduardas Vaitkus klausia:  „Lietuvos Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) prie SAM turi visus įgaliojimus patys ištirti ir nuspręsti dėl bet kokių vaistų registracijos ir naudojimo Lietuvoje. Tai atlikus Lietuvos žmonės galėtų gauti tinkamesnį gydymą. Tik jeigu nesiimama iniciatyvos to atlikti, kyla klausimas, kas yra svarbiau - politika, pinigai ar šalies gyventojų sveikata?...”

komunistų prievarta       2021-10-2 9:06

daug, oi labai daug lietuvių komunistai nužudė
daug, oi labai daug lietuvių komunistai išvarė iš šalies
daug, oi labai daug lietuvių komunistai padarė bomžais

Gal       2021-10-2 7:30

Šitas apgailėtinas žmogeliukas turi apsaugą?...

situacija       2021-10-2 6:58

palanki šitam kompleksuotam žmogeliui pajusti savo ‘‘galią’‘.Jis ir toliau būtų niekas,bet prireikė parsidavusių...

iš kaimo       2021-10-1 21:21

norėčiau su šituo šunsnukiu susitikti kur nors nuošalesnėj vietoj.

Pilietinis nepaklusnumas       2021-10-1 21:20

Oficialiai pareiškiu: jeigu bus ĮSTATYMIŠKAI įteisinga PRIVERSTINĖ vakcinacija, aš tą pačią dieną praktiškai aktyvuosiu LR Konstitucijos 3 straipsnį.

Atasakymas       2021-10-1 21:16

kodėl tai vadiname vakcinacija, o ne skiepijimu:)

ah1       2021-10-1 20:42

gauskit dūdos, skambinkit varpai - mes priverstinai dalyvaujame totaliame antikonstituciniame medicininiame eksperimente mums sušvirkščiant neištirtą, neaprobuotą, neveikiantį preaparatą pagal Šimonytės ir Dulkio tvarkas.

iš optv       2021-10-1 20:10

šiandien Janutienė optv Striogą išvadino Mengele, psichopatu, kuris gali daryti eksperimentus su žmonėmis ir kuriam reikia atimti licenciją. Dar daugiau - ji informavo, kad Mengelė bendradarbiauja su A. Darinsku ieškodami onkologinių ligonių. Teigė, kad ji pasibaisėjusi, ir jai net baisu pagalvoti ką jis daro net su pelėm smile

ah.ą       2021-10-1 20:09

nėra vakcinos o kalba apie vakcinaciją? Tokiu atveju Jėzus pasakytų - jūsų  tėvas velnias, melagis ir melo tėvas, jame niekada nebuvo tiesos nuo pat pradžių - nuo pat pradžių nėra tiesos apie vakcinavimą nuo C19 , nes nėra vakcinos nuo C19.
Velnias su angelais/pasiuntiniais puola. Tik tiesa/dievas gali išgelbėti.

striogoms verta žinoti       2021-10-1 19:39

6 straipsnis
Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas.
Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija.
21 straipsnis
Žmogaus asmuo neliečiamas.
Žmogaus orumą gina įstatymas.
Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.
Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.

acija       2021-10-1 19:37

tam striogai vertėtų pasiūlyti pasidaryti kastraciją, o po to dar ir eutanaziją.
ekspertas turėtų žinoti, jog tik asmeninis pavyzdys yra tikrai įkvepiantis.

b.p.        2021-10-1 19:19

Mačiau šitą fašistuojantį nupiepėlį šią vasarą pajūry (ta prasme, visai prie vandens) .. Gaila, nežinojau apie dr. Mengelės pasekėjo mąstymą .. Būčiau pasiūlęs kartu paplaukioti, bangavimas buvo, viskas tvarkoj ...

Apsivakcinaves paršas       2021-10-1 18:04

Man pochuj, ką visi kalba. Aš myliu PIŠ.

Panieka       2021-10-1 17:43

M. Striogai, visiems “ekspertams”, XXR ir į juos panašiems.

XXR       2021-10-1 17:21

Pagarba M. Striogai. Tikiuosi, kad taip pasielgti nereiks, bet diskusijai tinkama tema.

kada       2021-10-1 17:19

Kada šis ‘dr.aiskauda-dr.strioga’ bus identifikuotas pagal Niunbergo kriterijus?
Man atsakykite į tokį klausimą:
1. Ką jis baigė - kur, kada - duomenis pateikiant konkrečius?
Pradžiai tiek. Toliau įdomesnius klausimus galima pateikti: )

Kis       2021-10-1 16:57

nesupratau,tai sis ryzikas uz 10 ar12 tukstanciu pardave savo dusia,Na su tokiu setonu net i pragara neiciau,o tuo labiausavo sveikata patiketi?Na ir parsas.

T0mas J.       2021-10-1 16:49

Išsigimėliai - nuo senatvės mirusius senukus rašo kaip kovido numarintus. Nejau nepagaus jų už rankos koks mitrus teisininkas?!
Dėl neteisėtų vyriausybės potvarkių, ribojančių žmogaus teises pandemijos pretekstu į teismą kreipėsi kažkoks Vidmantas, o teisės ir medicinos profesoriai, susibūrę į STI - kažko laukia?!

Prašalietis       2021-10-1 16:14

Kaip rodo istorija su žmonėmis nežmoniškus eksperimentus siūlę “ekspertai” kaip ir šių eksperimentų organizatoriai ir vykdytojai anksčiau ar vėliau eksperimentus kęsti nepanorusios daugiau kentėti liaudies būdavo džiaugsmingai “kabinami” ant medžių, uždaužomi pagaliais, užbadomi šakėmis….

sdfSWDFsd       2021-10-1 15:34

tai ką Lietuvoje jau gimsta fiureriukai?

prigimtinės žmogaus teisės yra aukščiau įstatymo!        2021-10-1 15:13

Kalbos apie PRIVERSTINĘ vakcinaciją visiškai diskredituoja ne tik medicinos etiką, bet ir vakcinaciją apskritai.
kur sveika nuovoka, pagarba žmonėms ir net elementarus žmogiškumas pasidėjo?

Oi, erelis kietas,       2021-10-1 15:05

kai A-bombačka už nugaros.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.