Dienos aktualija, Politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo M. Kukaičio atsakymas į A. Taujansko ir advokato dr. A. Bartusevičiaus kreipimąsi:

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 3 d. 17:36

9     

    

Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo M. Kukaičio atsakymas į A. Taujansko ir advokato dr. A. Bartusevičiaus kreipimąsi:

Dalijamės po beveik dviejų mėnesių atsiųstu advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo Mindaugo Kukaičio atsakymu į Tiesos.lt 2021 m. gegužės 9 d. paskelbtą Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimąsi į Advokatų tarybą (skaityti ČIA)

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Senis       2021-07-7 9:10

Kietas bachuras sako,kad turi gerus kontaktus su Kongresu, ir Kongresas Vašingtone yra šventesnis už šventuosius, tai daugiau nei administracija ir gali sujungti su kubiečių-lotynų mafija, lobistų grupe, kuri yra antra pagal pajėgumą Kongrese. Aišku kad pirmoji Šaika pas pas mus ya KGBišnikai įslaptinti 75m.metus. ir kad nereikėtu tiek laukti reikia uždusinti visus dar mastančius senius….ir jiems nesvarbu ką aptarinės advokatai Birštone.

Vaidas       2021-07-6 15:30

“perskaičius p. Taujansko ir A.Bartusevičiiaus kreipimasi skausmingais advokatų bendruomenei klausimais , kyla daug minčių, visų pirma , kodėl atsakoma ne apie tai ko klausiama , o visai apie ką kitką.”

Todel siulau Advokatų vadovybei suprasti -

Ar neatėjo laikas spręsti Advokatūros problemos Visuotinio advokatų susirinkime, kuris yra aukščiausia Lietuvos advokatūros savivaldos institucija? Tai – gilias tradicijas turintis renginys, kurio metu galima išspręsti (eigų advokatai tik panorės) svarbiausi Lietuvos advokatūros klausimai - pvz. priimti ir pakeisti darbo apmokėjimo, paramos nariams teikimo tvarką, ir t.t.
Žinoma, nereikėtų pamiršti kad Lietuvos advokatai yra nepriklausoma Lietuvos teisinės sistemos dalis, todėl advokato veiklos laisvė ir nepriklausomumas yra Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nurodyto advokato vaidmens, dalyvavimo vykdant teisingumą ir tinkamo advokato funkcijos.
Tikriausiai atėjo laikas Advokatų vadovybei suprasti, kad nebeįmanoma dirbti su pavaldiniais vadovaujantis principu - aš viršininkas, tu kvailys, arba - teisus tas, kuris turi daugiau teisių. Atėjo laikas gerbti įstatymus. Ar ne ...

Marius       2021-07-6 14:36

p.M.KUKAITIS visiškai nieko neatsakė  į straipsnyje iškeltas problemas.Norėtusi,kad jos būtų aptartos advokatų susirinkime Birštone.

Samas       2021-07-5 11:24

Tai gal tie 30 eurų renkami iš senjorų yra skiriami neįstatyminiai pareigybei išlaikyti, jeigu apie tai Kukaitis neužsimena?Reikia išsiaiškinti ir paskelbti advokatų visuomenei (suvažiavimui ar kaip ten vadinasi)? Tegul paaiškina.

Pilypas K.       2021-07-5 9:27

Perskaičius p.M.Kukaičio atsakymą jokių emocijų nekilo. Paprastas biurokratinis institucijos atsakymas , kokių Lietuvoje yra labai daug ir tokie atsakymai yra įprasti paprastiems piliečiams : lėkšti, nieko nepasakantys , parašyti atmestinai , tarsi demosntruojant “ko gi čia nori?“Tačiau perskaičius p. Taujansko ir A.Bartusevičiiaus kreipimasi skausmingais advokatų bendruomenei klausimais , kyla daug minčių, visų pirma , kodėl atsakoma ne apie tai ko klausiama , o visai apie ką kitką.O tai jau veda prie minties, kad atsakymas yra paruoštas nekompetetingai ir ne to asmens, kuriam adresuota, t.y. ne Advokatų taryba , apsvarsčiusi problemą, o advokatų tarybos pirmininko pavaduotojas ( ar tokia pareigybė tikrai yra teisėtai įsteigta, kelia abejonių , nes Advokatūros įstatymas tokios pareigybės nenumato).Taigi, ar kompetencija nepažeista? Galima suprasti, kad Taryba klausimo nesvarstė, o Tarybos pirmininkas gal paklausimo ir nematė. Atsakyme nurodoma, kad paklausime nurodyti klausimai
(pensijųskyrimo ir mokėjimo advokatams )yra sureguliuoti pensijų įstatymuose .Tačiau paklausimo autoriai apie tai ir neklausė.Peršasi išvada , kaip toj lietuvių patarlėje :vienas apie batus kitas apie ratus.Klausiama juk kodėl pensinio amžiaus senjorai pradėti apmokestinti , kai tokios prievolės jiems nebuvo . Apie šią problemą p. Kukaitis nekalba.Išvada viena-atsakymas paklausimo autoriams nepateiktas.

Stasys       2021-07-4 11:16

    Kalbant apie p. Kukaičio atsakymą kolegai į konkrečius klausimus reikia atkreipti dėmesį, kad atsakymas yra ne kas kita, o pasityčiojimas iš kolegos. Tai panašu į tarybinių laikų posakį: - Ja načialnik, ty durak.

Stasys       2021-07-4 11:10

Ponas Ayn Rand - ar bent vieną iš jų pažystate, kad leidžiate sau vadinti nuliais. Jie abu advokatai. Manau, kad tai kažką sako apie jų išsilavinimą ir veiklą visuomenėje. Bartusevičius, jei supratote, teisės mokslų daktaras. Todėl manau, kad jie niekuo nenutolę nuo krikščioniškų tiesų. Pone, pirma reikia suprasti reikalo esmę ir tik tada komentuoti.

To Ayn Rand, kuris realiai šiukšlina platformą...       2021-07-3 22:05

Todel Bartusevičius, ir Kukaitis yra nulis kad šie ir kiti nepatogūs klausimai gali sugluminti ir ilgam sugadinti nuotaiką viršininkams…

– ar Lietuvos advokatūrai taikytini ir ji laikosi bei vykdo Lietuvos Pensijų įstatymo normas?
– ar Lietuvos Advokatų tarybos pirmininkas ir Advokatų taryba šį įstatymą mutatis mutandis taiko advokatams ir padėjėjams?
– kiek Lietuvos advokatūroje advokatų pensininkų (vyrų ir moterų)?
– koks vidutinis praktikuojančių advokatų amžius?
– jeigu skiepijimo prioritetai keičiami nebus, ar bus teikiamos teisinės paslaugos (ikiteisminiame tyrime, įkalinimo įstaigose, teismuose, etc.)?
– kodėl pandemijos karantino metu neatleidžiate advokatų nuo advokatų/padėjėjų mėnesinių įmokų mokėjimo?
– ar skiriate advokatams finansinę paramą karantino metu? Jeigu ne, kodėl?
– ar sutinkate su Europos Komisijos rekomendacija Lietuvai prailginti pensinį amžių iki 72 metų?
– ar galėtumėte apibūdinti Lietuvos advokatūrą ištikusią dezintegracinę krizę, VGTP teisinę padėtį ir jos tolimesnę raidą?
– ar reikalingas ES imuniteto pasas ir Lietuvos galimybių pasas?
– ar advokatai be Covid-19 „skiepų“ ir galimybių paso galės praktikuoti bei teikti teisines paslaugas?
– ar segregacija Lietuvoje nėra draudžiama įstatymu?
– koks Lietuvos Advokatų tarybos pirmininko, pavaduotojo, kanclerio, vyriausiosios finansininkės mėnesinis atlyginimas?
– kiek lėšų kiekvienais metais skiriama Advokatūros pirmininko, pavaduotojo ir kitų Tarybos narių komandiruotėms po Lietuvą ir užsienio valstybes?
– kodėl nepasisakote aktualiais Lietuvos valstybės egzistencijos klausimais ir nediktuojate jokių kokybės standartų Lietuvos ir Europos Sąjungos teisinėje sistemoje?
– kokių artimiausiu metu Lietuvos advokatūrai reikėtų reformų?
ir t.t.

Ayn Rand       2021-07-3 20:28

Kodėl tiesos.lt privertė ką tik sugaišti laiką šito dalyko skaitymui? Bartusevičius yra nulis, ir Kukaitis yra nulis. Visa tai apie nieką. Redaktoriai šiukšlina platformą.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.