Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Savivalda, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Advokato Sauliaus Dambrausko darbų ginant viešąjį interesą apžvalga: paremkime šias pastangas –  tapkime beprecedenčio proceso dalimi

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 5 d. 15:55

4     

    

Advokato Sauliaus Dambrausko darbų ginant viešąjį interesą apžvalga: paremkime šias pastangas –  tapkime beprecedenčio proceso dalimi

Supažindiname su advokato Sauliaus Dambrausko vieša ataskaita apie jau atliktus teisinius veiksmus ir vis dar tebevykstančius teisinius procesus byloje visuomenė prieš Kauno miesto savivaldybę ir viešu laišku, skirtu visiems, kurie norėtų – kiekvienas pagal savo galimybes – tapti šio beprecedenčio proceso dalimi.

Kartais į mane kreipiasi žmonės ir klausia, ar dar kas nors vyksta dėl medžių ir miškų, kaip pasibaigė tos rezonansinėmis trumpam šmėstelėjusios bylos; kaip būtų galima prisidėti nors pinigais ir ką galėtume padaryti bendrai? Į tokius klausimus trumpai atsakyti yra sunku vien todėl, kad teisinių darbų mastai tapo milžiniški. Oficialiosios spaudos ir TV ši informacija nedomina, o facebook’u bei internetiniais žinių portalais naudojasi pakankamai mažai žmonių.

Todėl nusprendžiau parengti šią viešą ataskaitą  norėdamas informuoti visuomenę apie iki šiol atliktus teisinius veiksmus ir aktualiai vykstančius teisinius procesus ir pradėti rinkti lėšas tiesiogiai tiek viešojo intereso gynimo teisiniams procesams, tiek siekiant apsaugoti suinteresuotą visuomenę bylose prieš Kauno miesto savivaldybę, kuri prieš aktyvius miestiečius pasamdė vieną didžiausių ir brangiausių advokatų kontorų Baltijos regione, taip tikintis atgrasyti visuomenę nuo savo teisių gynimo ir realizavimo.

Todėl Jus kviečiu ne tik pasidalinti šia informacija, bet asmeniniu pakvietimu paskatinti savo draugus, artimuosius ir bendraminčius nors mažu indėliu tapti šio pilietinio proceso dalimi. NET MAŽIAUSIOS PARAMOS GALIA – BENDRYSTĖJE.

                                                                        Advokatas Saulius Dambrauskas

* * *

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Geriausi linkejimai Sauliui       2018-10-8 23:26

Teko ji pazinoti vaikysteje-buvo drasus ir gyne silpnesnius jau tada .

Misteris       2018-10-6 12:35

Žaviuosi Sauliumi Dambrausku.
Kovotojas partizanas priš biurokratus.
Visą ugnį iššaukė į save.
Bebaimis kaip ir tėvas.

Reikia aukoti, reikia ir reformų..       2018-10-6 9:06

Pasipriešinimui prieš oligarchinį- nomenklatūrinį ,,teisingumą’’ verkiant reikia lėšų. Reikia ir teisėsaugos pertvarkos- renkamų teisėjų, renkamų prokurorų, renkamo KT, renkamų šerifų...Keisčiausia, kad pats viešojo intereso gynėjas S. D. yra savotiškas savęs ir visų eilinių kankinimo mėgėjas, nes aršiai PASISAKO PRIEŠ PILIEČIŲ TEISĘ PATIEMS RINKTI TEISĖSAUGOS IR TEISĖTVARKOS PAREIGŪNUS…Juokais galima teigti, kad jam patinka kentėti nuo nomenklatūros parenkamų savų teisėjų ir Ko, bet pakeisti tą luomą ties. rinkimų būdu jis sadomazochistiškai nenori..Patinka jam kentėti, o gal ar sukaulėjęs paties advokato požiūris?  Poiūris, jam nurodantis ,kad teisėjų  parinkinėjimas nuo Dievo…Deja, Sauliau, juos, plebėjams į vietą statyti parenka galingiesiems tarnaujanti sistema,o ne Dievas, o tamsta dėl keisto neįžvalgumo tą sistemą palaikai…

Arvydas       2018-10-5 21:17

Prisidėjau smile

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.