Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 6 d. 21:09

13     

    

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Ar dar yra kur nors likęs koks nors modernumų apsirūkęs degradas, politinis idiotas, biudžeto vagis, įžymus šarlatanas ar antro galo teisių specialistas, kurio mums būtų neparodę pro visus galus?

Ar dar yra nors viena visus padoriai gyventi mokanti, be priežasties nepaliaujamai kvatojanti, sėkmingai parsidavusi kvaila šliundra, kurios nepažintume iš balso kaip savo šeimos narės?

Ar dar yra koks nors Lietuvą garsinantis, garbingas, šaliai nusipelnęs ir visų gerbiamas, nuostabus ir doras žmogus, kuriam išėjus pasaulis pasikeičia ir pasidaro tuštesnis, kurį mums būtų parodę ne grabe?

Ir viskas tik iš baimės, kad jis pasakys, ko nereikia, nors gal ir nebesakytų.

Svarbiausia, kad niekas nekalbėtų apie tai, kas svarbiausia. Kad protingas kasdien pasijustų idiotu, o doras – bejėgiu ir kiekviena vidutinybė būtų bukai laiminga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aciu,Jus ,kaip daznai teisus,       2020-08-7 10:54

taciau kai kurie komentarai nuleidzia tema zemiau asfalto,todel sis portalas neretai skaitosi su neskanumo,provincialumo,agresyvumo kvapu

Aciu,Jus kaip daznai,teisus,       2020-08-7 10:52

bet zmoniu tai nenervina,o kai kurie komentarai nuleidzia tema zemiau asfalto,paskutiniu metu sis portalas kartais atrodo neskanus ,ir del ju

krikščionys vs ateistai       2020-08-7 9:18

Nebijokite! - krikščionio šūkis.
jie ir nebijo (sąžinė švari)
——-
ateistai (komunistai liberastai kgbistai) bijo, bijo, bijo…
(apsivogę, apsipedofilinę, apsimelavę ir t.t.)
B.Brazdžionis - “Baimės kultas”

Dabar vertybė durnumas ir bukumas       2020-08-7 9:15

Pasaulyje atrodo daugiau kvailybės kaip dabar dar niekada nebuvo. Nueini į kokį IKI prekybos centrą ir negali atsistebėti, kai kažkam kažkodėl prireikė kievienoje dėžėje kiekvieną bananų kekę apvynioti lipnia juostele su prekybiniu “Clever” ženklu? Visiška beprotybė, visiškai beprasmis kažkieno atliktas darbas ir gamtos teršimas. Nebėra dienos be akcijų, akys raibsta nuo kasdien keičiamų ir vis didesnių lentelių su nubrauktomis kainomis, lipdukų, bukletų ir viso kito šlamšto. Tiesiog kažkoks bepročių cirkas. Ir negaliu atsistebėti žmonių susitaikėliškumu su viskuo, ką ant jų kailio nesugalvotų išbandyti, ir elementarios savigarbos neturėjimu. Niekas nesipiktina, kai didžiuliame prekybos centre dirba vos viena ar dvi pardavėjos, o per garsiakalbius varo į savitarnos kasas, nes ten neva tuščia. Aš atvažiuoju į prekybos centrą gauti paslaugą, nes pagaliau aš gi moku pinigus(!) ir už tai turėtų būti parodyta bent minimali pagarba, o ne po darbo dienos dar atidirbti kasininke savitarnoje. Siūlau nesulaukiantiems normalios paslaugos nebūti avimis ir nestumti vežimėlio į savitarną, kaip ragina per visus Maximos garsiakalbius, o protesto dėlei palikti pilnus krepšius ir vežimėlius prekių prie kasų ir iškėlus galvą ramiai iš tokios skylės išeiti. Arba, visi dabar garbina depozito sistemą. Man tikrai paprasčiau buvo pakuotes įmesti į rūšiavimo konteinerius prie namų, nei kaupti namuose ir temti juos atgal į prekybos centrą, ir dar atstovėtį eilę prie prarūgusiu alumi dvokiančio taromato. Depozito sistema yra prievartos sistema, be to, tikrai ne pigi išlaikyti - pastatyti surinkimo punktai, dirba žmonės, technika, transportas, vykdoma apskaita. Gaila, kad piliečiai tik per prievartą pasidaro valyvesni, o nevalyvių mažuma išprievartauja daugumą dalyvauti tokioje prievartoje. O kiek piliečių pamiršę ar dėl skubesnių reikalų nei taros pridavimas kasdien vežiojasi maišus tuščios taros savo automobilio bagažinėse? Aplink visur nemokamas bepročių cirkas…

StasysG       2020-08-7 8:47

(pirmam)
Ir aš greitomis paskaitęs nesupratau. Bet Prašalietis suprato.

Tai kam       2020-08-7 8:25

ir kuriam neaisku apie ka cia aiskiai ir nedviprasmiskai.Jeigu kuriam neaisku, tai ir apie tave cia taip pat.Aciu autoriui uz atvira ir griezta nuomone.Bat teisinga.Kazkas juk turi, galu gale, pasakyti, kad jie nuogi ir zmones tai mato.O jie mano, kad jie protingi ir issipuste.

Birute       2020-08-7 8:04

Vienzodziu-Aciu.Tiesa.

Danius Naikštė       2020-08-7 7:50

Dienos aktualija šiandien - Baltarusija. Ten atgimimas. Įsijunkit youtube. Naujienos keičias kasdien. Galvojom, šita šaka nudžiūvus. O ji ėm3 ir pražydo. Šalia Lietuvos - stebuklas, kokio tenka laukti daug metų. O Lietuva, tarsi ignoruotų ar jos tsineluestų.
Pirmadienį Lietuvos santykiai su artimiausia kaimyne keisis iš esmės: arba sveikinsim naują prezidentę dėl visko tarsimės iš naujo, arba taikysim sankcijas jau atviram kruvinam diktatoriui, nes tik teroru, atšaukdamas rinkimus, skelbdamas ypatingą padėtį, tarakonas galėtų išlikti valdžioje. Bet paprastai jo padėjime diktatoriai kraunasi čemodanus ir bėga slėptis. Jo reitingas - 3 proc.
Baltarusija turi moralinį autoritetą, kokio nežinau jokioje Europos tautoje - tai Stanislovas Šuškevičius.
O už Lietuvą man kiek gaila ir gėda.

Prašalietis       2020-08-7 7:46

A.Rusteika eidamas senyn ar suvaikėjo ir nemato kas vyksta aplink, ar prarado atmintį ar dėl nenugalimos “patriotinės” baimės, kad “būtų toks, kaip visi patriotai”, užduoda tokius “klausimus” į kuriuos atsakymai yra visiems ir jau seniai žinomi.
- Ar dar yra kur nors likęs koks nors modernumų apsirūkęs degradas, politinis idiotas, biudžeto vagis, įžymus šarlatanas ar antro galo teisių specialistas, kurio mums būtų neparodę pro visus galus?
- YRA, YRA TOKS. Tai visų jau 30 metų labai “gerbiamas” V.Lansbergis - “tautos patriarchas, buvęs valstybės vadovas, TSRS griovėjas, visų valstybinių ir ne tik valstybinių galų žinovas…”, šiandieninio “tautinio” pseudovalstybinio darinio architektas, prichvatizacijos vienas iš pagrindinių organizatorių ir benificiarų....ir t.t.
- Ar dar yra nors viena visus padoriai gyventi mokanti, be priežasties nepaliaujamai kvatojanti, sėkmingai parsidavusi kvaila šliundra, kurios nepažintume iš balso kaip savo šeimos narės?
- YRA, YRA TOKIA. Panelė Grybauskaitė kuo tik nebuvo, kokių mokslų tik nestudijavo, kam tik nedirbo… O išliko visiems kaip “tikra motina”, kuri visus 10 metų motiniškai perspėdavo apie gresiančius pavojus - “ateina, ateina kraugeriškas rusas per Kaliningradą, per Švediją, per Baltarusiją, per Lenkų Suvalkų koridorių....”, ir tuo pat metu motiniškai visus nuramindavo sakydama- “atgrąsau ir atgrąsysiu piktą vaikučius ėdantį rusą taip, kad jis niekados nedrįstų ateiti vėl mūsų visų užgrobti ir suvalgyti, kaip jau valgė 50 metų”...
- Ar dar yra koks nors Lietuvą garsinantis, garbingas, šaliai nusipelnęs ir visų gerbiamas, nuostabus ir doras žmogus, kuriam išėjus pasaulis pasikeičia ir pasidaro tuštesnis, kurį mums būtų parodę ne grabe?
- NEBUVO, NĖRA IR VARGU AR KADA BUS…

Manau >>>Deivis, stasys       2020-08-7 7:35

Algimantas supyko ir išdėjo ką mano apie mums smegenis “pudrinančius” visų medijų pagrindinius veikėjus, kaip ale sektinus pavyzdžius. Čia apie visus labai mums primygtinai peršamus protingus mokslininkus, menininkus, valdžiažmogius ir t.t.

stasys        2020-08-7 6:15

Apie ka čia autorius rašo .? aiškiai pasimetes . Ta gerą pusmeti Jis nieko kito čia neveikė tik pataikavo vidutinybės ir stebgėsi jog jos būtu patenkintos ..jog jose augtu ir tvirtėtu išorinis nepasitenkinimas .. o čia ėmė autorius ir sustojo ? Kartūs vaisiai nudegino išlavinta skoniu gomurį ? Neskubėkite visko mesti ..mes paprašysime jog Jums Reigardas ka nors kur nors priglostytu .

Deivis        2020-08-7 0:05

Grafomanas apsireiškė eilinį sykį.

pastaba       2020-08-6 23:44

Nė velnio nesupratau. Išvardink, būk drąsus.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.