Teismai

A. Valantinas: „Teismas yra ta institucija, kurioje galima rasti tiesą, kurioje galima argumentuotai ginčytis, kurioje gerbiamos kiekvieno teisės“

Tiesos.lt siūlo   2016 m. liepos 26 d. 19:47

30     

    

A. Valantinas: „Teismas yra ta institucija, kurioje galima rasti tiesą, kurioje galima argumentuotai ginčytis, kurioje gerbiamos kiekvieno teisės“

Siūlome Delfi.lt žurnalisto Dainiaus Sinkevičiaus interviu su naujuoju Apeliacinio teismo pirmininku teisėju Algimantu Valantinu ir apie naująsias pareigas, ir apie sėkmingai daromą karjerą, kuriai neturėjo įtakos net ir tas faktas, jog jo vadovauta prokuratūra taip ir neištyrė nei Kauno žudynių, nei Garliavos pedofilijos bylos. Kad „buvo padaryta klaidų“, pripažįsta ir pats A. Valantinas, bet apie tai, kad klaidas reikia ir ištaisyti, interviu nekalba.

Interviu kviečiame skaityti portale Delfi.lt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vasia       2016-07-29 20:22

CINIKAS!

eilinis       2016-07-29 19:36

teisesaugos demagogo papezejimas.Nereiketu pezeti,jei teismu reitingas nebutu plintuso lygio.

Kas susikure tokia prokuratura?       2016-07-29 13:57

Kas paliko tik KGB strukturoms lojalius teusejus?Gerbiamos Grybauskaites net Lietuvoje nebuvo.KGB viska ciki,ciki suistvarke prie “senelio salcio” kadenciju,O dabar viska nori apversti aukstyn kojomis!Kaip ir pedofilijis byla.Viskas atvirksciai tai gerai idirbtas KGB metodas:) Paciai Prezidentei KGB nurodymu yra perduodama suklastota informacija.Salies vadove yra priversta ja tiketi,nors ir jaucia jig tai klastotes:)

Lietuvos pilietė       2016-07-29 10:53

nesityčiok iš eilinių piliečių nes mums buvo atimta teisė apsiginti teisme pagal Lietuvos civilinio kodekso įstatymus ir ne vieną kartą...Gal jau Lietuvoje galioja šios patarlės principas: ,,nuvarytus arklius nušauna,, Kadangi esam pensininkai, dėl šios priežasties mums nebuvo leista apsiginti savo teises teisme pagal Lietuvos Civilinio Kodekso įstatymus.

dar3 metus       2016-07-28 17:00

Grybe bus rami - pedofilijos byla giliai numarinta - susodinti visi pasisiuksline, bet SAVI i aukstus postus. Na, o Furmanaviciaus seserys, jei nebutu pamisusios , paduotu i teisma exgen. prokurora, i kuri apsaugos ,,prase” ju broliukas, taip noredamas paslepti pedofilinius pomegisu ir .t., o tos apsaugos taip ir negavo - galimai, zinojo kazka daugiau, todel buvo svarbu ji nuimti, o kalte suversti Kedziui. Viskas suorganizuota is saugumieciu irstvos. Tik Lietuvos zmones dar nera pilnai nudurninti, dar galvoja ir daro savo isvadas.

Lao Dze       2016-07-28 9:39

Ten kur prasideda teismai - baigiasi teisingumas. Iš kalėjimų paleisčiau nuteistuosius ir pasodinčiau tuos kurie juos teisė.

zzz       2016-07-28 8:02

mes esame okupuoti

Algutis* Juliui Pūrui       2016-07-27 22:43

Visiškai Jums pritariu. Žinoma, kad tie pagalbos prašymai - Naruševičienės, Stankūnaitės, Furmanavičiaus, atseit nuo Kedžio, buvo skirti tam, kad būtų sukurtas pamišusio Drasiaus Kedžio vaizdinys, kad liaudis vėliau, įvykus žudynėms, lengviau patikėtų, kad tai D. Kedžio darbas. Nesvarbu, ar Naruševišienė su Stankūnaite realiai galvojo (buvo kažkieno įtikintos), kad D. Kedys siekia su jomis susidoroti, ar ne, kai rašė pagalbos prašymus.

KGB valdzia        2016-07-27 20:35

Prisieme sau naudingus istatymus,susisodino KGB prokurorus ir teisejus ir ant visos Lietuvos daro ka tik panoreje!!

Prokuratura ir teismai       2016-07-27 20:31

Pastatyti ant aferyzmo ir melo pamatu.Jeigu butu kitaip jie visai nebuti reikalingi:)

prajuokino:)       2016-07-27 20:27

su savo pliurpalais-bezdalais kurie pakilo i ora ir pagadino ant visos Lietuvos ora:)

...       2016-07-27 20:08

Svarbiausia,kad keturis metus is eiles nepamirstamas Garliavos pogromas,vaiko pagrobimas,kasdien vis primenama.Seip tai niekada nebus pamirsta pasaulio geda.Vis daugiau zmoniu tiki galima pedofilija,kada kas atsakys uz gerb.Kedzio nuzudyma.Prikure tiek sudo,kad nebeisbris niekada,o mes tauta labai tolerantiski,klausomes ausis pastate,ka sukuria teisesauga,mes tyliai praryjame.TFUUUU.

Julius Puras       2016-07-27 19:18

Neobjektyvi dėl neaiškių motyvų žiniasklaida nuolat piršo visuomenei ta minty kad apsaugos prašėsi Furmanavičius, Neruševičienė bet apie tai kad Drąsiui buvo grasinama net neužsimenama. Priminsiu pedofilų klano smogikų teroristinė grupuotė (be dramatizmo) buvo užblokavus kale Drasiui. Dar priminsiu kad teisėjo nužudymas vyko panašiai užblokuojant kele.

zdal       2016-07-27 17:49

Teismas yra vieta, kur imituojamos teisingumo paieškos, o iš tikro visiems dzin - teisėjui, prokurorui, advokatui. Diskutuoti irgi gali - per advokatą - jei tik pinigų turi. Teismas yra vieta, kur gaminamas parūgęs teisingumo silosas.  Jei taip namus statytų statybininkai, kaip savo darbą dirba teismo pareigūnai,  tai geriau rinktumėmės gyventi urvuose po žeme. Jei taip dirbtų žemdirbiai, tai parduotuvėse maisto rastumėme karvių siloso.

Julius Puras i Alguti       2016-07-27 17:04

Ar tik nenorite sukurti iliuzijos kad Furmanavičius prašė Valantino apsaugos nuo D.Kedžio?

Algutis tam Labai norėčiau, 2016-07-27 10:32       2016-07-27 16:36

Viskas paprasta, nereikia čia sąmokslo teorijų apie kokius tai dvejopus standartus. Taigi, kaip mane apskyrė apeliacinio pirmininku, negalėjau gi leisti, kad mano vadovaujamas teismas nuteistų pareigūnus kaip neužkirtusiems kelio dviejų žmonių nužudymui. Tada visi sakytų: o, bet juk pats teismo pirmininkas asmeniškai turėtų būti teisiamas, kaip neužkirtęs kelio dviejų žmonių nužudymui. Mojuotų visi Šedbaro komiteto išvadomis: “Iš Generalinės prokuratūros pateiktų atsakymų matyti, kad 2009 m. rugsėjo 7 d. Generalinė prokuratūra gavo V. N. prašymą apginti ją ir jos vaiką nuo galimų smurtinių D. Kedžio veiksmų.(...) V. N. aplinkybėms patikslinti į policiją buvo iškviesta 2009 m. spalio 5 d., tačiau tą pačią dieną ji buvo nušauta.
Taigi akivaizdu, kad beveik mėnesį nieko daugiau, išskyrus prašymo siuntinėjimą iš vienos institucijos į kitą, nebuvo padaryta siekiant apsaugoti pareiškėjas nuo galimo susidorojimo. Komiteto nuomone, reaguoti į galimas grėsmes tiek pareiškėjų, tiek teisėjo J. F. sveikatai ir gyvybei buvo pakankamas pagrindas, tačiau jokių veiksmingų priemonių apsaugoti žmones nuo susidorojimo nebuvo imtasi. Dėl teisėsaugos pareigūnų neveikimo nebuvo užkirstas kelias dviejų žmonių gyvybei atimti, nors tokia galimybė akivaizdžiai buvo.” Nekalbant jau apie Furmanavičiaus daugkartinius prašymus apsaugoti jį. Tai kaip tokioje situacijoje galima buvo nuteisti pareigūnus?

Nacionaliniam referatui       2016-07-27 16:05

Matriošką.

Marginalas Rasai       2016-07-27 15:18

“Tas brudas” dėsto tai, kad TEORIŠKAI „teismas yra ta institucija, kurioje galima rasti tiesą, kurioje galima argumentuotai ginčytis, kurioje gerbiamos kiekvieno teisės“, bet ne tai, kaip yra diametraliai priešinga PRAKTIŠKAI. Dėl sparčiai didėjančios vad. “socialinės atskirtybės” jis mato aplinką tik pro savo automobilio stiklą.

Julius Puras       2016-07-27 15:15

Tai yra netiesa kuri išsakoma ciniškai žiūrint Lietuvos visuomenei į akis. Ūso byla buvo išnagrinėta neobjektyviai. Venckienei ir Kedžems nebuvo suteikta iki galo teisme “ginčytis” ir uždavinėti klausimus kad ir tai pačiai Stankūnaitei. Manau kad už tą ciniškai išsakoma netiesa kažkada vistiek reikės vienaip ar kitaip atsakyti.

Rasa       2016-07-27 12:45

Na tas brudas dar drista rasineti ,juk visdi mateme kaip 240 smogiku isiverze i nelieciamuma turincios teisejos namud,kaip smogikai dauze niekuo nekaltus zmones.Jei Venckiene buvo kalta ,tai pirmiausia reikejo panaikinti teistuma,o paskui atimineti mergaite.Ka jis cia pliurpia sikt antjo norisi,ir tikiu,kadDievo jam bus atlyginta

Nacionalinis referatas       2016-07-27 12:26

Konkursas.
.
Užduotis- reikia teisingai pratęsti ir užbaigti valentino sentenciją:
:
” Teismo institucija yra ta vieta kurioje galima rasti ... ... ... ... ... “

Orwelas       2016-07-27 11:44

Pasirodo bičas turi neeilinį talentą. Lietuva daug praranda kad toks žodžio meistras džiūsya teismų salėse.
Rašytų humoreskas, pelnytų padaulinę šlovę, garsintų tėvynę...

 

radybos       2016-07-27 11:39

...teismas yra ta vieta kur visada gali rasti mindę žalimą ir jo teisingus parodymus

KALĖ       2016-07-27 11:14

AŠ radau teisme tiesą.....

Labai norėčiau,       2016-07-27 10:32

kad Valantinas paaiškintų, kaip mums suprasti tokius teismų sprendimus, kai viename teisme, kur atsakovai Račkauskas ir jo kolegos, buvo išteisinti , nes prieš juos liudijęs asmuo buvo teisingai kvalifikuotas kaip pataloginis melagis, nes jis plačiai žinomas kaip nusikaltėlis, sėdėjęs kalėjime, plėšikavęs, vogęs ir t.t., o kitame teisme to paties asmens liudijimas priimamas už tikrą tiesą, nors jis tos tiesos ir negalėjo žinoti ir teisiama TIK PAGAL JO LIUDIJIMUS ŽMOGUS INVALIDAS, NEREGYS, O TAS “LIUDININKAS” AIŠKINA, KAD JIS VOS NE SNAIPERIS, VISKĄ MATO IR T.T.  O tesėjoS sėdi ir klauso, nežinau, ar jos nors kiek girdi, ar turi nors kiek padorumo. Ir viskas gerai. Neturtingas žmogus gali būti visiškai sunaikintas, o turtingi vagys niekada nebaudžiami. Tai čia teismas, Valantinai?

Kažkodėl       2016-07-27 7:11

Buves prokuroras Valantinas anksčiau taip nešnekėjo? Kai ji iš prokuratūros išginė tai lyg protas atsirado, ar čia kažkas kitas kalba.  Statytiniai yra statytiniai, komiam poste nesėdėtų.

Rita       2016-07-27 3:53

Kaip told Valentina.  ...s pakilo I auksta posta ? Oi Kiek daug ju tu elitiniu teisesaugoje…..

Algis       2016-07-27 0:00

Šis asmuo žino kas iš tikro nutiko Garliavoje. Kada nors gal ir Lietuvoje, kaip
Jungtinėje Karalystėje po daugel metų bus vėl paminėta šio asmens pavardė, tik jau visai kitam kontekste ...

teisybė arba labas rytas, pedofilai       2016-07-26 23:25

komunistai, pedofilai ir kgbistai labai mėgsta teismus - ginti savo “garbę’ bei interesus.
juos teismas visada išklauso ir paklauso.
o 75 proc. likusių lietuvių neklauso - todėl ir bėga masiškai…

XXX       2016-07-26 22:26

Aha, na ir pas mus greta rubrikų “Iš propogandos frontų” bei “Nuo bačkos” bus dar ir “XXX”.
Gana pikantiška, bet porno yra porno. Mums lyg ir neformatas būtų.
Delpiai- ot, ten kitas reikalas. Jų profilis pornografija.
Monikutės media viešnamis.
Ten valantynų smaukymai tinka.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.