Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

A. Širinskienė apie G.Landsbergio „įžvalgą“, kad krikščioniškos vertybės „primestos Kremliaus“ ir yra grėsmė: „Ir juodžiausiam sapne to nesusapnuosi“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 17 d. 16:54

40     

    

A. Širinskienė apie G.Landsbergio „įžvalgą“, kad krikščioniškos vertybės „primestos Kremliaus“ ir yra grėsmė: „Ir juodžiausiam sapne to nesusapnuosi“

#VertybiųKrizė #SvetimaGėda

Per dvejus Seime praleistus metus teko matyti įvairių nuostabą keliančių dalykų, kai tai, kas juoda, yra vadinama balta, o balta staiga tampa juoda.

Visi puikiai žinome, kad TS-LKD klastūnynas yra to meistrai. Bet kad „žmonių partijos“ lyderis, kurio partijos pavadinime yra (bent jau kol kas) žodžių junginys „krikščionys demokratai“, pasakytų, kad tradicinių krikščioniškų vertybių gynimas yra grėsmė iš rytų, o ir pačios vertybės yra „Kremliaus primetamos vertybės“ – to tikriausiai ir juodžiausiam sapne negalėtum susapnuoti. Bent jau prieš kokius dvejus trejus metus (skaityti lrytas.lt „G. Landsbergis Kremliaus ranką regi net savo partijoje“).

Nežinau, kaip jaučiasi Paulius Saudargas, Laurynas Kasčiūnas, Audronius Ažubalis, Rimantas Dagys, bet net iš šalies žiūrint – situacija sunkiai suvokiama. Žmonės, dešimtmečiais gynę konservatoriams pamatines vertybes, staiga naujojo savo lyderio yra išvadinami tais, kurie gina jas kaip „Kremliaus primetamas vertybes“.

Prieš savaitę buvo paminėtas Tikinčiųjų Teisėms Ginti Katalikų Komiteto 40 metų jubiliejus. Jo įkūrėjai, tuo metu dar kunigai, S. Tamkevičius, J. Kauneckas už krikščioniškų vertybių gynimą mokėjo ilgais sovietinio persekiojimo, tremties, kalinimo metais, kun. J. Zdebskis – mokėjo savo gyvybės kainą. Ar dėl to, kad laisvoje Lietuvoje, praėjus 40 metų, iš tų vertybių būtų pasityčiota tokiu būdu ir dar „krikščionių demokratų“ pavadinimą nešiojančios partijos politiko lūpomis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Keistas       2018-11-21 21:49

Agnė Širinskienė už krikščioniškas vertybes, bet tarnauja pagonių Dievui, kuris yra paslaptingas pilkasis kardinolas, ar ji nesupranta, ar kažkas atsitiko su ja.

Abdula Izmailov       2018-11-19 19:54

Palajkau Širinckienę. Visa Kaunaso Vaikteisių kontora palajko!

>ENDAMS       2018-11-19 11:43

priplaukei , atsitokėk ,būk vyras ir nemyžk taip atvirai į kelnes. Be pykčo ,škia.

Mias       2018-11-18 23:04

Mias už gestapą! Nes mias juos rinkom.

mazgys       2018-11-18 22:43

Ei, dejuotojai, jūs vyrai ar ne? Ar jūs už Lietuvą?!

The End       2018-11-18 19:36

Skaitau budulių komentarus ir visus tuos “pagarbų” proveržius. Dieve, Dievuli… Komentatorius Povilas teisus - Lietuva nei kaip valstybė, nei kaip tauta išlikti neturi jokių šansų. Absoliučiai jokių! Debilų kaimenė nei Dievui, nei pasauliui nereikalinga.

Povilas       2018-11-18 17:27

Paprasčiausiais būdas esant valdžioje gauti dėmesio,pritarimo ir net palaikymo:
- demaskuoti ir sumaišyti su žemėmis prieš tai buvusiųjų pridarytas nesąmones bei nusikaltimus.
Tuo pat metu darant naujas nesąmones ir naujus nusikaltimus.
Šiandien Karbauckiniai ant bangos.
Po to ateis kiti - trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių...
Ir dar kiti…
Ar taip ir nebus galo?
Ne!
Pabaiga jau netoli.
Šitos valstybės pabaiga.

Pagarba Agnei Širinskienė       2018-11-18 16:46

Manyčiau, kad “krikščionys demokratai” pas liberalkonservus yra nepateisinama išdavystė. Laikas tikriems krikščionims-demokratams palikti anūko gaują ir įkurti savarankišką frakciją Seime.

O Agnė Širinskienė būtų geriausia kandidatė į prezidentus, bet ji šiuo laiku labai svarbi Seime. Šiaip žmonės galėdami palyginti Agnę su šimonyte - pamatytų koks niekingas fruktas yra “konservatorių” išrinktoji. Apgailėtini ir tatos pasisakymai lietryty - tikra gėda!

Pasveikinkim brolius latvius...       2018-11-18 14:21

http://infa.lt/13832/latvis-per-latvijos-laidotuves-as-neverksiu-kodel/

Panašiu laiku ,pasiaukojančiomis plebėjų ir šviesuomenės pastangomis, buvo sukurtas ir apgintas mūsų  broliškų šalių valstybingumas. Dabar broliškos tautos ir jų valstybingumas kartu beviltiškai dūsta (melagingų  šimtmečio fejerverkų fone…), tokios pačios oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos(ONS) smaugvirvėje.Jie ,kaip ir mes , gelbėjasi ne priešindamiesi ir burdamiesi, bet bėgdami iš pamote pavirtusios Tėvynės…Rygoje, beje, latvių tik 50 nuošimčių....Latvių inteligentai, skirtingai nei mūsų šviesuliai,., tautos išnykimo akivaizdoje dar sugeba retsykiais protestui suburti iki 10 tūkstančių žmonių...Mūsų Tautos forumo šviesuliai iš Vilniaus Forumo tiek pasimetę įvairiose demokratinėse iniciatyvose,kad negeba nei sukurti Reformų plano projekto, nei beranda valios ir drąsos sukurti šalį apimantį pilietinį-demokratinį judėjimą...Tiek apduję nuo kovos prieš gėjus, nomenklatūrinę LRT ar globalizmo grėsmes, kad neišgali ir nedrįsta pasiūlyti tautai savo kandidatą į prezidentus ar bent paremti ir pakviesti žmones susiburti darbui už esamą pagrindinį. nacionalinių jėgų, gan gerietišką  kandidatą į prezidentus…
  LR formalios inteligentijos dauguma net neverta šviesuomenės vardo, nes seniai jau virto egoistiškų, baukščių savimylų ir bambeklių sankaupa, tikrai protinio darbo kumečių pelke..
Dieve, laimink abi oligarchinės santvarkos galabijamas tautas ir atleisk, jei įmanoma , mūsų šviesuomenei jos pasimetimo ir proto pridusimo kaltes…

Orwel> "pagarboms"       2018-11-18 14:18

Kuo vaikagrobių tvarto galvijai skiriasi nuo landzgrybių tvarto galvijų? Kurie yra “lygesni”?

Pagarba       2018-11-18 13:59

Gerbiu Sirinskiene, kuri pajudino mafija t y.landsbergiu tvarta

Al.       2018-11-18 13:20

Vis tik keista, kad tokie, atrodytų, padorūs žmonės, kai kurie ir ,,giliai tikintys”, kaip Kukuraitis, vieningai parėmė ir iš esmės teberemia karą prieš šeimą. Šią enkavėdistinę tvarką reikia stabdyti nedelsiant. Vietoj to tempia gumą ir aiškinasi kuris didesnis krikščionis.

PAGARBA       2018-11-18 13:09

A.Širinskienei.Tai viena iš protingiausių, darbščiausių ir sąžiningiausių Seimo narių. Būtų gera Prezidentė....

Juozapas       2018-11-18 12:52

Ilgai, dantis sukandęs kenčiau tai kas vyksta.
Negaliu nereaguoti į situaciją šio portalo komentaruose:
Vienos banditų gaujos lyderė kritikuoja kitos banditų ģaujos vadą.
Situaciją matau būtent taip.
Nes ji tokia ir ne kitokia.
Tačiau čia gausu tokių asilų, kurie užganėdinti kritika landzgrybio Broileriui, gatavi laižyti subinę Kolūkietei.
O kad ta Kolchoznikė?
Eilinė nusikaltėlė, Vakagrobystės(!) “įstatymo” pa/įtvirtinimo bendrininkė.
Nes tas gestapinis ukazas ir visos vykdymo instrukcijos yra siabingiausias nuo stalininių trėmimų nusikaltimas prieš Lietuvos valstybę ir jos piliečius.
Bet kokias išlygas atmetu kategoriškai!
Todėl visokiems “stiprybių linkėtojams”, avims ir avinams, kurie pamynę elementariausią moralę, čia rašinėja susižavėjimo kupinus komentarus gestapinio režimo vienai iš fiurerių, nuo manęs nuolaidų nebus- tokius kolaborantus laikau tiesiog niekšais.
Jokie “geri” darbai negali pateisinti blogų.
Juo labiau realiai vykdomo blogio negali pateisinti kritika kitam banditui.
O buratiniškas įprotis ploti kiekvienam kuris gražoau pačiulba yra tiesiog šlykštus.
Šlykščiuosiumis “brangūslietuvosžmogystos”.
Jūs esate realus ir vienpradmiškas Atsakymas į Deimantės išklyktą Klausimą:
“Žmonės jūs ar ne žmonės?!?!!!”
Akivaizdu, jog jūs ne žmonės.
Esate lpadugnių padugnės.

Tikintis rinkėjas       2018-11-18 11:42

Nors Širinskinės veikla ir pasisakymai nėra mėgstami daugelio Lietuvos žmonių, tačiau anūko pasakyti tokie žodžiai atsirito nuo jo senelio - Dėdulės. Nuo kada KGB atstovai buvo tikintys, senis tik dabar sukniubęs Katedroje prašo Dievo sveikatos, o kai skusdavo savo klasiokus Dievo neprašė juos vežti į Sibirą. Partijos pavadinimas irgi prisimestas, juk tai intrigantų partija.

...       2018-11-18 9:29

O iš tiesų, taip niekindami savo žmones, taip tyčiodamiesi iš jų, atimdami bent kokią teisingumo, moralios politikos, teisės ir ekonomikos viltį, JIE PATYS tarnauja kremliui, gali būti, kad kai kas iš jų ir sąmoningai, štai taip!

Pelkė       2018-11-18 8:48

Liberkonservų isterija Širinskienei pajudinus jų pelkę, geriausiai įrodo kokia ta pelkė ir jos gyviai.

Kazys       2018-11-18 8:42

Pirma,niekaip nesuprantu,kas laiko šitoj partijoj kai kuriuos rodos protingus vyrus.Koks kompromatas ar bylutė?Antra,tai kas iš tiesų organizuoja naują partiją.Kieno čia idėja?Ar tai ne dabartinės klonas?

Ema       2018-11-18 8:20

Nežinau nežinau, bet kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad ponaitis Gabrielius buvo nuleistas su tikslu sugriauti šitą “žmonių partiją. Ir dabar jau supratau, kad šis “žmonių” sąmbrūzdis niekada nestos ginti savo žmonių, savo tautos, jie tik aukštai iškėlę galvas mums aiškins, kad mūsų ašaros netikros, kad tai kremliaus užmačios, jie sakys, kad mūsų vargai - ne vargai, o kremliaus propaganda, jie lieps mums nesiskųsti niekam, nes kremlius gali išgirsti ir naudoti savo propagandai. Gal greitai jie mums įsakys ir maistą ne į burną, o į nosį ar ausis kišti, idant nesusitapatintume su Putinu, nes teko girdėti, kad jis maistą į burną deda…O man jie be galo darosi panašūs į sovietinių laikų propagandistus, tip top, nes taisykles tas pačias naudoja, nes kitaip nemoka. Ei jūs, krikdemai, nejaugi liksite šioję ‘žmonių” irštvoje? Man rodosi, kad ir iškabą jie bando keisti naudojant žodį “žmonių” dėl to, kad patys suabejojo, ar jie žmonės yra, kitaip kodėl gi reikėtų tai pabrėžti. Mano vizija tokia: šitie “žmonių” atstovai jungiasi su “dėžutininkų” likučiais, o krikdemai palieka juos ir organizuoja kažką krikščioniško-demokratiško, gal ir nepuls visi asilai už juos balsuoti, bet turės tikrus rinkėjus su aiškiomis vertybėmis.

Nuomonė       2018-11-18 8:04

Saldžiabalsė apsimeta padoria, o išties yra Karabaso rotveileris smile.

fanė "Agnė"       2018-11-18 0:05

-Nesvarbu ką daro, svarbu kaip šneka!

mazgys       2018-11-17 23:57

Jeigu, pasak Gabrieliaus Landsbergio, krikščioniškos tradicinės vertybės yra ,,Kremliaus agresija’’ ar ,,primesta Kremliaus’‘, tai pats Gabrielius Landsbergis turi, jei neapsirinku, tradicinę šeimą: vaikai gimę tradicinėje santuokoje - ir kas tuomet yra pats Gabrielius Landsbergis?.. Čia kažkas labai neaišku: ar ir tokia tradicinė šeima taip pat yra ,,kremliaus įrankis’‘?

DDD       2018-11-17 23:52

Visiškas provalas - po šio paviešinto gabrieliaus teksto TS-LKD nieko nelaimės bent 10 metų. Neužtarnauta “fora” berazumiui Naisių kniaziui.

05.17       2018-11-17 23:43

Veidmainė gražiai pačiulbėjo, o asilai ir asilės išsilydė iš laimės.
Ei, buki padugnės- gal dar apsiverksite iš laimės kaip žopienė?

panieka       2018-11-17 23:37

Gėda vaikgrobių bendrininkei bei jos pakalikams subinlaižiams rašinėjantiems čia

PAGARBA       2018-11-17 23:10

Širinskienei.

Gintarė       2018-11-17 23:09

Šią moterį palaikau.

,,,       2018-11-17 21:33

Pradedu manyti, kad Gabrielius ne Vytauto, o kokio Aloyzo anūkas :DDD

orwelas ir komunistai       2018-11-17 20:35

gyvenome melo ir demagogijos valstybėje - tarybinėje santvarkoje.
prezidentė - part.školos dėstytoja - kitus mokė meluoti.
visi politikieriai, valdžios ir teisėsaugos atstovai - iš anos santvarkos.
——-
taip kad melas - tai įgimta.
——
(kas bandys teisingai, be melo gyventi - tiems 240 policininkų, teismai, antstoliai ir t.t.)

nepartinis       2018-11-17 20:23

“Bei “belych” poka pokrasnejut, bej “krasnych” poka pobelejut!”
Koncervai yra pagugnės ir niekšai. Tokie pat niekšai bei pagugnės yra sysaldomkratai, dzarbaparcija, liberastai, o taip pat šūdpaksiai.
Visi jie verti kalėjimo. O politzei-gestap-kolxoznikai?
Ar jie ne niekšai? ( Ajajai širynckienė tai cacalialia!).
O bet tačiau padorūs žmonės už vaikų grobimus, miškų naikinimus, už mokytojų žeminimą nebalsuoja.
Visi kas buvo ir yra Lietuvos valdžiose yra verti tik vieno- to kaip savo “kadenciją” baigė Elena ir Nikolae Č.

kas tie konservatoriai ? jau nebesuprantamas reišk       2018-11-17 19:43

skilusių konservų vertybes gal gali dar reabilituot ,“suvienyt” nebent gerb. Širinskienės išrinkimas LT Prezidente - tai tikrai pakankamai padori ,objektyvi visems persona.Gent jau toks vaizdas iš šalies.O landsbergiukas tikrai ne savo klumpėse - žmogelis paveldėtoj pozicijoj visai “ne prie ko”,tik stipriai prisideda prie tos kompanijos skandinimo .

Tam - To; Stasiui 2018-11-17 19:47       2018-11-17 19:36

Tamsta tikrai užduodate nesąmoningus klausimus. Ir kam gi tamstai šito reikia, ar kas
nors verčia, ar jau visai nesigaudote aplinkoje?

To; Stasiui       2018-11-17 18:47

nu ar zinai kad seneliai dori? Kam nesamones rasot?

Stasys       2018-11-17 18:03

Nejaugi ? Juk seneliai tokie dori krikščionys, praktikuojantys katalikai. O į ką jisai atsigimė ? Gal neturi Lansbergių kraujo, koks nors pamestinukas, kad šitep sapalioja ?

Tiesa       2018-11-17 17:51

A.Sirinskiene verta didziules pagarbos-Visi dori zmones atsirenka kas yra kas

Tiesa       2018-11-17 17:50

A.Sirinskiene tirai verta didziules pagarbos.Jdori zmones atsirenka kas yra kasa nori sunaiinti,bet

Baras       2018-11-17 17:38

Senelis išmokė anūką vieno paprasto metodo: kas manęs (tavęs) neklauso, tas kremliaus agentas. Tai anūkas ir taiko jį visais gyvenimo atvejais.

jonas       2018-11-17 17:37

JUOZAITIS KONSERVATORIU KANDIDATAS VISA KITA TIK AKIU DUMIMAS.

Skils konservatoriai.       2018-11-17 17:29

Laiko klausimas.Tik po šiandienos jų suvažiavimo ir paskutinių Landsbergio žodžių,kad prezidentoo rinkimuose nepadarykit istorinės klaidos,aiškiai išsiduota,kad labiausiai bijo Juozaičio ir laiko jį rimčiausiu kandidatu.

Stebina kita-valstiečių       2018-11-17 17:27

naivumas.Kaip jie leidosi,kad jų rankomis būtų žarstomos žarijos.Čia apie Vaikų atiminėjimo reformą,kuri tokiakokia padaryta,buvo konservatorių,liberalų ir socdemų,įvykdžiusių nusikaltimus Garliavoje,svajonė.Teroras.Kaip valstiečiai nesupranta,kad jie tapo atpirkimo ožiu,Šakalienei sušukus Ura,Skverneliui paliepus….


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.