A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 25 d. 15:29

23     

    

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Siūlome prisiminti a.a. Algirdo Patacko žodį apie profesorę Laimą Bloznelytę, pasakytą Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje 2013 metų balandžio 9 dieną, prieš parlamentarams balsuojant dėl Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimo.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Juozas Valiušaitis       2016-01-30 20:47

Apie Tiesos liudijimą apie Teismų nuostatas liudijančiųjų atžvilgiu

Laimutė Bloznelytė yra persekiojama teisme už tai, kad visiškai be emocijų, be jokio moralinio vertinimo epizodo jos darbo kabinete neužsiregistravusių ir daugiau nei keistai pasireiškusius lankytojus - teismui papasakojo epizodą ir lankytojų pageidavimus, kurie teismui ne tik nesukėlė nuostabos, ne tik nesukėlė jokių klausimų, bet apkaltino gydytoją “šmeižtu”. Šmeižtas tai yra sakymas niekinamų dalykų (kaip antai, apie a.a. Algirdą Patacką “saulėgrąžų pavogimu” - apie tai mėnesius lodinus žiniasklaidai, į ką teismai nesureagavo niekaip, kai tai, tuo tarpu, buvo juodas žmogaus apdergimas, neturintis nieko bendro su apmaudžiu įvykiu “Maximoje”. Net pati “Maxima”, neturėjusi jokių pretenzijų Algirdui Patackui - neišdrįso viešai paskelbti, jog tas išskandalytasis pakelis, rastas jo kišenėje - NEBUVO jos prekė.

Antrasis persekiojimas už matyto paliudijimą pradėtas prieš senelį Vytautą Kedį.
Jis 2013-iais teisėjos Danutės Mickevičienės buvo nuteistas už tai, jog teisme patvirtino, kad kartą, atėjęs parsivežti anūkės iš marčios namų, belaukdamas tarpduryje kol bus aprengta - netekęs žado išvydo… iš jam (kartą gėrus kavą) pažįstamo kambario išeinant pilietį A.Ū. Kas - Lietuvos Respublikos vardu - šiame liudijime Teismo nustatyta ir paskelbta šmeižtu?

Tik citatos:

Du - dukros L.S. ir mamos T.S. - vienas kitam prieštaraujančių liudijimų, duotų su priesaika Teismui, kad kalbės TIK TIESĄ - liudijimų citatos, seneliui Vytautui Kedžiui pasakius, jog jo vieno apsilankymo S. namuose atvykus paimti D.K. netikėtai išvydo netikėtaii iš gretimo (jam pažįstamo iš vieno kavos gėrimo) kambario išeinantį V.Ū. vienais apatiniais. Citatos - iš teisėjos DANUTĖS MICKEVIČIENĖS nuosprendžio:

1. “Liudytoja L. S. parodė, kad (...) ji su amžinatilsį D. K. ir su seneliais nelabai gerai sutarė (...), nebuvo artimi draugai ar artimi giminaičiai, ar taip gerai sutardavo, KAD pasikeisdami mergaite GERTŲ KAVĄ.”

2. “Liudytoja T. S. parodė, kad (...). V. A. K. jų bute nebuvo nei karto, kai jis atvažiuodavo pas juos (...), tai jie NE VIENĄ KARTĄ KVIETĖ jį užeiti - kartu su žmona - IŠGERTI KAVOS, bet jis visą laiką atsisakydavo.”

KLAUSIMAS:

Kodėl teisėjai D.Mickevičienei NEKILO klausimas, tai kaip gi buvo iš tikrųjų - tai kvietė, ar nekvietė?

Šaltinis e-Teismai.lt:
http://eteismai.lt/byla/75484442461959/1-1637-119/2013?word=triusikais

gerbiamieji,       2015-04-27 7:55

nepamirškite, kad ir tarp mūsų, gyvųjų, vaikšto šventieji. Juos pašventina jų darbai, gyvenimas ir beribis žmogiškumas, išugdantis didelį jautrumą vargstančioms sieloms. Pagarba išėjusiam A. Patackui. Ir atsiprašau už visus tuos, kurie jį šmeižė, drabstė melu ir purvais. Nevertieji, jūs nė suprasti nesugebate, kad tokių Žmonių savo niekingumu niekada nepažeminsite.

romėnų teisė        2015-04-24 10:18

yra vergovinės Romos teisė sukurta absoliutaus blogio - vergijos įteisinimui. Vergija - įteisinta prievarta. Baisiausia vergijos forma vaikų prievartavimas kuriuo mėgaujasi aukšti valdžios pareigūnai ir netgi kunigai.

Už savo veiksmus nevisad gali atsakyti,o       2015-04-22 4:06

ką jau ten už kitą.
Garliavinių garbinamoji šviesiausia tyriausia protingiausia sąžiningiausia
bėglė kelia juoką-dar prašo algos už neatliktą darbą.

taip ir       2015-04-21 10:07

išėjo anapilin neatsiprašęs mamos,apšmeižtųjų ir nužudytųjų artimųjų.Tegul baudžia Aukščiausiasis.

Laiko neturintis apsišaukėlis        2015-04-20 15:06

O kur garsusis kovotojas (žodžiais) Puteikis? Kiek kartų buvo Garliavos teisiamųjų ir kitų persekiojamų už teisybę teismuose? Laiko neturi? Ar todėl, kad užsiemęs, laksto kaip į uodegą inkirptas po Kakadu su brazauskienėmis ir kitomis gviazdomis?

Stasys       2015-04-20 0:49

Įdomu, kokia sąžinės kaina ?

O, amžiną atilsį A. Patackui ir, manau, už tiesos sakymą kankinamai garbingąjai profesorei L. Bloznelytei didžiulė pagarba .

Iš 2013 m. balandžio 9 d. Seimo posėdžio stenogram       2015-04-19 13:30

A. V. PATACKAS (DKF). Noriu padaryti trumpą pareiškimą, liečiantį vieną labai svarbų N. Venckienės bylos epizodą, kuriame kaip vandens laše atsispinti dramos esmė. Visi gerai žinome gydytojos profesorės Laimos Bloznelytės liudijimą šioje byloje apie pasibjaurėtiną įvykį jos kabinete, griaunantį esminius mūsų doros kultūros pamatus, kai vaiko akivaizdoje buvo ne tik nesidrovima, bet ir įžūlaujama. Šis liudijimas be galo svarbus šiai bylai, galintis nulemti ne tik jos baigtį, bet ir viešosios nuomonės svarstykles, nes, be juridinių pasekmių, jis dar apnuogina tų žmonių ir jų tarpusavio santykių šlykščiąją esmę. Tuo tarpu daroma viskas, kad šis liudijimas taptų niekinis, o gydytoja, atlikusi savo pilietinę ir profesinę pareigą, iš liudytojos virstų kaltinamąja. Jei nepatikėsime šiuo liudijimu ir leisime jį paniekinti, padarysime sąžinės klaidą. Aš nedažnai duodu garbės žodį, ypač viešai, tačiau šį kartą sakau: garbės žodis, ši liudytoja – Laima Bloznelytė sako tiesą, pažįstų ją daug metų kaip reto sąžiningumo, giliai religingą žmogų, jai melas yra neįmanoma būsena. Tiesa yra ne tas pats, kas teisė. Seimas yra gyvas organizmas, nepaverskime jo mechanizmu. Jeigu leisime, kad būtų susidorota su liudytoja, ir leisime, kad būtų atiduoda teismui N. Venckienė, padarysime metafizinę nuodėmę, leisdami tiesą pakeisti teise, ir nesistebėkime, jeigu sulauksime atpildo iš to, kuris yra pasakęs: „Aš esu tiesa ir gyvenimas.“

Pastebėjimas       2015-04-19 12:39

Visi žino kad Dėdulės sumanymų vykdytojai, pradedant Venckiene, niekada nemeluoja.

Gal palikite tą Patacką ramybėje, už savo dvigubus standartus, kai gina nuo teisingumo pabėgusią ir darbo neatliekančią seimūnę, jis jau prieš Aukščiausiasias jėgas atsakė ir abejoju, kad sugrįžęs į žemę vėl pakartotų savo neteisingą elgesį.

paprasta sunaikint vėžį teisėsaugoje       2015-04-19 10:55

Kristaus šviesos spinduliais.
Prievartos būdu gydyti teisėjus, prokurorus, komisarus: kas savaitę privaloma tvarka dalyvauti mišiose, aukoti 10-dalį gautų otkatų bažnyčiai ir atlikti išpažintį.

Kaip gamadinamiškai sunaikinti vėžį teisėsaugoje?        2015-04-19 10:12

Į L.Bloznelytę-Plėšnienę kreipiasi ne tik ligoniai iš Lietuvos, bet ir daugybė žmonių iš užsienio. Tarp jų yra ir itin aukšto rango, pasaulyje garsių asmenų. Prieš keletą metų gydytoja už savo veiklą buvo apdovanota Valstybine premija. Jau daug metų L.Bloznelytė-Plėšnienė gydo ir dar naujesniu - veiksmingesniu - gamadinaminiu būdu. Itin mažomis gama spindulių dozėmis ji tirpdo piktybinius auglius ir iš mirties nagų išplėšia beviltiškiausius ligonius. Kai kurie kitų “nurašyti” žmonės gyvena jau apie 10 ir daugiau metų be ligos recidyvų, o tai reiškia, kad jie kliniškai sveiki. Didžiausias L.Bloznelytės-Plėšnienės noras - kuo daugiau atrasti, nustatyti, įrodyti, kad galėtų padėti dar didesniam būriui žmonių. Dėl to net iš privačios veiklos uždirbtus pinigus ji skiria moksliniam darbui ir labdarai.

Daugiau skaitykite: http://lzinios.lt/lzinios/Zmones/isplesti-is-mirties-glebio/128920

Stasys       2015-04-19 9:11

Man taip pat nekyla abejonių, kad jinai tą viską prigalvojo, o tik papasakojo, ką matė savo akimis….. Neabejoju, kad ir ta mažoji nuskriaustoji papasakojo tai, ką jinai patyrė, ir, manau, nesąmonė yra, kad kažkam reikėjo tiek daug, su smulkmenomis primokyti mažametį vaiką. Tam užtektų kelių žodžių, kad juos vaikas įsimintų.  Bet, ....

aš manau, kad       2015-04-19 8:58

šis didis vyras padės mums ir iš anapus. Dar nebaigti Tiesos darbai..

komunistų diktatūrai tai smulkmena       2015-04-19 6:30

komunistų diktatūrai visi šviesūs katalikai lietuviai - yra pagrindinis priešas, kuriuos reikia sunaikinti.
neturėkite iliuzijų, kad korumpuoti kolaborantai pedofilai kada nors pakeis savo mąstymą.

Dievo pirstas       2015-04-19 5:16

Laima pries Laima

Tarabilda       2015-04-19 1:01

O kas matė Danutės Mickevičienės triusikus? Aš nemačiau ir teisme niekados apie juos neliudyčiau net kankinamas.

ChaChaChajui        2015-04-18 23:06

Ne, niekas neis spręsti bylos, nes spręsti nėra ko ten, kur visiems viskas aišku. 
O visiems “prievalomą (???) tiesą” paskelbs ta pati Danutė Mickevičienė, genialiai nustačiusi, kad senelis V. Kedys nematė Ūso triusikų, nes:
1) Liudytojai Stankūnaitė &Co; paliudijo, kad jis nematė triusikų.
2) Šių liudytojų parodymai, kad nematė, yra nuoseklūs, neprieštaringi.
3) Kuzios parodymai, kad ji girdėjo, kaip seneliai juokėsi iš triusikų.
4) Senelio parodymai nenuoseklūs, nes pirmoje apklausoje apie triusikus nekalbėjo, o tik antroje.
5) Bylos medžiagoje nėra jokio dokumento, patvirtinančio, kad jis matė triusikus.
Nemanyk, kad fantazuoju ar tyčiojuosi iš teisėjų, kokie juokingi jų argumentai. Paskaityk sprendimą ir įsitikink pats:
http://eteismai.lt/byla/75484442461959/1-1637-119/2013?word=triusikais

Cha cha cha       2015-04-18 22:24

Ir vėl patvorinių gauja eis spręsti bylos. Lietuvos Aukščiausiasis Patvorinis Teismas paskelbs vienintelę, neginčyjamą ir visiems prievalomą Tiesą!!!

Mes, GYVIEJI, niekad nemirsime       2015-04-18 21:35

Algirdas Patackas
.
Nebenoriu pušų intymo
Ir juodos į kalną procesijos.
Palinkėkit man oro tyro
Ir šiltos saulutės poezijos.
.
Kad prajočiau ant balno tymo,
Pasakyčiau šakalams: – Nestaukite,
Jeigu jaučiate mano buvimą –
Puotaukite…
.
Mano broliai yra ne broileriai,
Netupėjau su jais vištidėje,
Sakalai yra mano broliai
Aukštybėje…
.
Ką galiu pasakyti troliams,
Pakarti troleibusuos ienų:
– Buvot moliai ir liksit moliai,
Esat jūs tiktai maistas hienų!

Su brangiausiais – neatsisveikinu…
Mes, gyvieji, niekad nemirsime,
Mėnulveidžiai ir saulaveidžiai,
Į tikėjimą tyrą pavirsime,

Į tikėjimą, į tekėjimą,
Į gaivaus dieviškumo srovenimą,
Nes mes einame, kaip ir ėjome –
Ne į mirtį, o į gyvenimą.

Algirdo smūgio jėga       2015-04-18 21:17

Jei Algirdo Patacko Seime pasakytas garbės žodis jiems nieko nereikš, tai dešinės smūgis iš anapus bus neatremiamas.
Pasitikėjimo Dievo Apvaizda ir ištvermės gerb. Laimai.

naaaa       2015-04-18 21:15

A.PATACKAS liks visu doru zmoniuu sirdyse.

bet tačiau       2015-04-18 20:37

Doro žmogaus Garbės žodis žmogystoms be garbės ir padorumo yra nieko nereiškiantis dalykas todėl nedaro jokio įspūdžio.

Aciu,       2015-04-18 20:11

nuostabiausias Lietuvos Zmogau Jus amzinai busite gyvas doru zmoniu sirdyse.

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Vakcinacijos pasais pasipiktinę bulgarai šturmavo parlamentą

Edvardas Čiuldė. Ar jau atėjo laikas atsidalinti Lietuvą?

Naujoje „Trys riešutėliai Pelenei“ versijoje – homoseksualios scenos

Vlogerių veikla be priežiūros tuoj taps praeitimi

LRT laidą prodiusuoja Edmundas Jakilaitis, o jo žmona – premjerės patarėja, veda Rasa Tapinienė

Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas ir teisininkas doc. Vaidotas Vaičaitis. Europos komisijos įsipareigojimai bendrovei „Pfizer“

Laima Kalėdienė. Lyg įstatymas būtų priimamas ne Lietuvos, o Lenkijos Seime

Vytautas Radžvilas. Ne, – krepšinis vis dėlto nevienija

Amerikiečiai nepasitiki žiniasklaidos informacija apie Covid-19

Vidas Rachlevičius. Ponios ir ponai, ar ne laikas prilaikyti arklius?

Regina Statkuvienė. Blogio veidas

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Dvi minios, dvi Lietuvos, dvi baimės ir du tikėjimai

Valstybinė kalba išduota ir Konstitucija sulaužyta įteisinant vieną esminių Jedinstvo ir autonomininkų reikalavimų

LVI: Agituojant už smurto artimoje aplinkoje įstatymo pakeitimus pasitelkiama klaidinanti informacija

Raimondas Navickas. Pasekmių dėl nuosavų veiksmų numatymas nėra stiprioji kai kurių mūsų politikų pusė

Krikščionė politikė Suomijoje: persekiojimas dėl religinių įsitikinimų yra privilegija

Vakcinas, pandemijos valdymą peikęs profesorius apie skundą pateikusius studentus: tai karta, kuri ateina į universitetą emocinio komforto

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: klaidinga teigti, kad vyskupai palaiko valdžios elitą

Vytautas Sinica. Galbūt paskutinis žodis apie valstybinę kalbą pasuose

Gintaras Songaila. Vytautas Landsbergis jedinstvos nasruose

Aleksandras Nemunaitis. Šiandien Seime nusimato „karšta“ dienelė

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.