A. Patackas. Aūū, redaktoriai… Kur jūsų laisvė?

Tiesos.lt redakcija   2015 m. sausio 21 d. 17:50

54     

    

A. Patackas. Aūū, redaktoriai… Kur jūsų laisvė?

Trumpai apie reikalo esmę – pasirodžius žiniai, kad LGBT ir jai vadovaujantis toksai Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su „žaismingu“ prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai, parašiau tekstą, kuriame perspėjau, kad „tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga, bet žaidimas su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Kartoju – absoliučiai nepriimtino. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą  „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje (pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija, bet civilizuotu, be provokacijų būdu“.

Straipsnį iškart nusiunčiau visiems didžiųjų tinklaraščių redaktoriams, išskyrus lrytas.lt, nes jį laikau beveik tabloidu. Tačiau nė viename jų straipsnis nepasirodė, nors kai kur buvo lyg ir pažadėta (sąmoningai nerašau tinklaraščių pavadinimų bei redaktorių pavardžių, nes reikalas – ne atskiri personažai, o reiškiniai). Mano straipsnį „Perspėjimas piliečiui Simonko“ pasigavo ir išspausdino mažieji tinklaraščiai – alkas.lt, tiesos.lt, propatria.lt, kauniečių dienraštis „Kauno diena“, gal dar kas nors.

Ką tai reiškia?

Ogi štai ką – vėl aš ir mano bendražygiai, bendraminčiai ir bičiuliai iš anų ir ne tik anų laikų vėl esame pogrindyje, kaip ir anais, iki nepriklausomybės, laikais. „Tiesos“ vaidmenį atlieka koks nors delfi, „Komjaunimo tiesos“ – lrytas.lt ir t.t. Kaip ir tada, oficialioji spauda turi visišką monopolį ir kontrolę žodžio laisvei, yra valdoma XXX – neaiškių, nežinia kur esančių jėgų, o kitaip manantys yra nustumti į šalikelę ir turi tenkintis, kaip ir anų laikų pogrindžio spauda, mažais tiražais, menku skaitytojų skaičiumi ir balansuoti ant finansinės duobės krašto.

Originalusis blogeris Zeppelinus atkasė įdomių faktų apie tai, kad jau sudarinėjami „blogiukų“ sąrašai, jų veikla analizuojama, tiriama ir, reikia manyti, bus užkardoma. Tyrimus „Radikalia politinės valdžios kritika pasižyminčių tinklapių socialinis tinklas“ atliko (už valdiškus pinigus) UAB „Philip Morris Baltic“ remiami Baltijos pažangių technologijų instituto, Kauno technologijos universiteto, Socialinių inovacijų instituto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkai, kuriems vadovavo Tomas Krilavičius. Štai šis sąrašas:

Ir išvados:

1. Daugiausiai referuojami, populiariausi ir daugiausiai vartotojų pritraukiantys tinklalapiai: tiesos.lt, zeppelinus.livejournal.com, zemesvardu.lt
2. Kitų tinklapių informaciją labiausiai „skleidžia“: tiesos.lt, infomums.wordpress.com,nername.wordpress.com
3. Greičiausiai perduoti informaciją kitiems tinklą sudarantiems tinklalapiams gali: blaivus.blogspot.com, aidas.lt, nacionalinispasirinkimas.lt
4. Greičiausiai gauti informaciją iš bet kurio tinklą sudarančio tinklalapio gali: infomums.wordpress.com, nername.wordpress.com, kaire.lt
5. Didžiausią įtaką informacijos sklidimui tinkle turi: alkas.lt, sarmatas.lt, anarchija.lt
6. Tinklo „branduolys“: voruta.lt, alkas.lt, slaptai.lt“

Nors yra įtrauktas vienas kitas išties kenkėjiškas tinklaraštis, vyrauja šiame blogųjų sąraše tautinio-patriotinio ar jiems artimo pobūdžio tinklaraščiai – jų beveik dvidešimt. Tai ir yra subtili klasta – šalia idealistinių, vos galą su galu suduriančių redakcijų į vieną katilą sumesti ir įtartini, tikriausiai iš užsienio finansuojami tinklaraščiai, tuo būdu pirmuosius apjuodinant. Į sąrašą pakliuvo ir tokių padorių politikų bei žurnalistų, kaip Povilo Urbšio, Tomo Vilucko, Naglio Puteikio, na ir paties Zeppelinus tinklaraščiai.

Ką tai reiškia? Kaip šitai suderinti su „žodžio laisve“, kuri taip skambiai aidėjo per čarliadą ir kuri buvo keliama aukščiau Dievo, o išties realybėje pasireiškė kaip naujo pobūdžio globali cenzūra?

Ogi niekaip. Cenzūra yra cenzūra. Primenu Solženycino žodžius: „jei prie sovietų vyko „čelovekoubiistvo“ (žmogaus žudymas), tai Vakaruose vyksta „issušenie duši čelovečeskoi“ (žmogaus sielos išdžiovinimas)“. Todėl apsisprendžiau, kad šis rašinys bus paskutinis, kurį nusiųsiu didiesiems nežinia kieno valdomiems tinklaraščiams – paskutiniam išbandymui. Jau seniai žemino mano tekstų spausdinimas šalia visokių perversijų, bunkiazvonkių ir visos šitos velnio košės, pabodo redaktorės aplombas, kai gauni atsakymą „nespausdinsim“ be jokio paaiškinimo.

Tad paprastas ir doras skaitytojau, o tokių Lietuvoje dauguma – jei nori tiesos, susirask ir skaityk alkas.lt ir jo lygio kitus „blogiukus“ – jie yra šiuolaikinis pogrindis, jie pakankamai padorūs, juose sulasiosi tikrus atsakymus; gal ne su visais sutiksi, bet turėsi galimybę laisvai pasirinkti. O būtent tai yra tikroji žodžio laisvė.

Dabar – pora žodžių didžiųjų „laisvažodžių“ tinklaraščių redaktoriams: argi jūs laisvi, kolegos (save laikau šiokiu tokiu laisvu redaktorium ir žurnalistu, esu pogrindžio laikais redagavęs ir už tai pasėdėjęs „Pastogę“, „Lietuvos ateitį“)? Ką jūs suprantate apie žodžio laisvę, ar žinote, kiek ji kainuoja ir kiek jūs už ją pasiryžę realiai sumokėti – socialiniu gerbūviu bei prestižu, karjera, pagaliau sveikata ir gal net gyvybe, kaip mano jaunystės dienų bičiulis Mindaugas Tomonis.

„Perspėjimas piliečiui Simonko“, kur absoliučiai taikdariškai ir absoliučiai nedviprasmiškai pasmerktos abi pusės, „akis už akį“ išpažinėjos, buvo vieningai atmestas. Šis epizodas pirštu prikišamai parodė, kas jums yra žodžio laisvė. Kolegai Rimvydui drąsos užteko vienam kartui – publikavęs vieną mano straipsnį panašia tema, šį nutylėjo, tačiau surado vietos žinutei, kad drąsuolis airių politikas prisipažino esąs gėjus. Vienas jūsų – jaunas redaktorius, gerų tėvų vaikas, taip ir pasakė „tiesą sakant, jei būtų mano vieno valia, padaryčiau išimtį ir publikuočiau, bet, kaip suprantat, valia ne mano vieno, todėl turiu atsiprašyti“ (gal man bus atleista nuo privataus pokalbio paviešinimo vardan tiesos).

Tad būkite malonūs, neputokite mitinguose apie žodžio laisves, nes darosi nemalonu akivaizdžiai stebėti žmogiškos būtybės falšą ir nuopuolį. Pasakykite visų pirma sau, o ir visiems – esu tarnautojas-patarnautojas, ir tiek. Man prisakyta vengti dviejų temų – „žydros“ ir dar vienos, tą ir darau. O kai dėl sąžinės, tai turiu šeimą, skolą bankui ir ateities baimę. Pats turiu pažiūras, bet jų nerodau.

Ir tai suprantama… Ir tai verta gailesčio… Ir tai menka.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vilpišius >> Vlad Mazeliui Sr.       2015-01-23 15:00

Oi oi oi, kiek epitetų Patackui! O esmė tame, kad be galo pavydu, jog kaip tik toks žmogus ir begali būt laikomas homo-sapiens (žmogumi-mąstančiuoju (savarankiškai!!!)) - kai yr tam reikalas, tai ir skelia į liulį. Kadangi visai valdančiajai svolačijai reikalinga vartotojiška policinė visuomenė, tai ją tokią ir lipdosi - išvydo tūlas “pilietis” automobilį vos ant dviračių tako užmynusį (gal tai ir negerai), nufotkina ir siunčia į “e.policiją” - “Aš gi pilietiškas!” (nors būtent dėka tokių “piliečių”, ta mūsų pilis virtusi griūvėsiais - tokia visuomenė jau niekam nebeišgalės pasipriešinti . . .(O svarbiausia - pačiai svolačijai!!! . . . kur jau ten “rusai puola” . .))

Laisve yra       2015-01-23 6:24

tiktai pusti i Patacko duda. Kas nepucia has nelaisvas.

Jurate Shefer       2015-01-23 1:16

Maciau ir as laidos gabaliuka,Kai kazkokie vyriukas gyresi bizniu Dariaus ir Gireno aveikslu geju klubams….labai ne skaniai nuskambejo.Man tai atrodo kaip pasityciojimas.  Viskam yra ribos. Yra kazkokie istoriniai palikimai Kultūra ,man tai labai nepatiko,palaikau nuo one Patacko. Smurto nesinori,must ir nereikia.galima kitokiu budu bausti. Laisve tai nera anarchija. Seksualines mazumos turi irgi mokytis etikos ,Kultūros gerbti, o tai vis skundziasi ,kad ju nesupranta,nereikia.taisykles visiems vie odors-Pagarbos jausmas

Letas Palmaitis Palmaičiujui2015-01-22 21:06       2015-01-22 23:50

Didžiausia globalistė yra Pati Tiesa, visiems viena, absoliuti, ne reliatyvi.
Todėl globalistais čia vadinami tie, kurie globaliai platina Vienos Tiesos nepripažinimą bei kovą su ja.

delfijomanui 2015-01-22 19:05        2015-01-22 22:58

tai ko ten dar trūksta tose delfių-fu-fi-fe-fekalijose,operatyvini šūdmusiuk?džiaugiamės ta išskirtine tavo vienatinio pasaulio krūvele///rūpinkis savimi, laikyk kojeles šiltai,žiūrėk, kad skersvėjis nenupūstų kur nereikia

s.m.       2015-01-22 21:54

na niekaip nesuprantu, kuo neliustruotiems ir ju pakabukams su vienu smegenu vingiu nuo furazkes taip baisiai uzmyne ant mazolio straipsnio autorius, kad net reikia tyciotis is pavardes, kaip debiliems penkiameciams…
Ir dar matos naujiena, - leitenantas per rytini instruktaza ikale etatiniams eterio smirdziams nauja savoka i makauleles.
RADIKALAI, vansi…
Liepta visus bent kiek mastancius ir ne bolsevikus butinai aplipdyti radikalu, bolseviku, kremliaus agentu etiketemis, o toliau pagal “metodickas” gasdinti kraujo praliejimais a la daunbabse…
O varge varge, dzerzinskieciai, kol kas dar neliustruoti, nenuteisti, nepasodinti kremliaus tarnai,
kokie jus buki…..................

>Dubna, ponai,       2015-01-22 21:51

na matai, o piliečiui Monkei Si atrodo, kad tai Žopa pasaulį valdo. Ir tamstai už Dubną jau šis tas kvepia.

Dubna, ponai,        2015-01-22 21:18

jums ne juokas!
žinokit, kad tai Dubna pasaulį valdo. Tai ten sėdi galingiausi globalistų  strategai, kurių taip bijo vatgšas Letas Palmaitis.
Nes jie sėdi ant atomo branduolio bombos.

tad klausykit Vaišvilos! Patackas žino, ką sako! Dubna yra uber alles!

>> Patackas reklamuoja        2015-01-22 21:13

keista, nejau Patackas negali savo drageliui iš Dubnos pagelbėti? Juk jo kitas draugelis - P. Gylys pats ir išsiuntė Grybauskaitę “po dalšė”, 9beje, kaip ir a+a Antaną Nesavą, kaip ir Venskienę)  kai šioji dirbo Užsienio Reikalų ministerijoje, o Gylys buvo URM ministru. Anbejų straipsniai greta juk. Tai ką? Ar Gylys negali Vaišvilai paaiškinti kada buvo Dalią išsiuntęs? Taigi nuprotės visai Dubnietis, jei naktimis nebužmigs ...smile

Kažkosk durnių laivas. O gal tik durnių ieško?

Palmaičiui        2015-01-22 21:06

tai katalikiškas “monitoring”. Na, betgi katalikai juk irgi globalistai.

beje        2015-01-22 21:04

užėjus į Alkas lt, turėjau valytis kompą nuo addthis failų, kurie stabdė kompo darbą.

užėjus į alfa.lt, prikimba diqus ir gemius failai, kurie taip pat kontroliuoja ir stabdo kompą. Gemius ir Disgus firmos įsikūrusios Lenkijoj, bet turiu įtarimą, kad jų motininė organizacija yra Leningrade Putino įkurtasis “Internetinių tyrimų institutas”.

Trojan virusas, kuris kažkada ir man hakerių buvo prikabintas,  užėjus į rumafia.com pažiūrėt Zigmo Vaišvilos kolegų  iš Dubnos tėvo ir sūnaus Antonovų dosje, yra sukurtas Rusijos programišiaus, paieškomo FTB ... kaip ir šis -  Evgeniy Bogachev, who has been added to the FBI’s Cyber’s Most Wanted list, was identified in court documents as the leader of a gang of cyber criminals responsible for the development and operation of both the GameOver Zeus and CryptoLocker schemes.
 

kacius >tapačkai 20:11       2015-01-22 20:59

teisus esi tapačka –  visi rėks: “As esu Latvių gatvės mėšlas!”. Bet tu, tapačka, to jau nebegirdėsi.

Letas Palmaitis LetuiPalmaičiujui 2015-01-22 19:07       2015-01-22 20:46

Begėdi, kada aš gyniau tą “islamo valstybę”? Neklaidink skaitytojų!
ISIL žvėriškumai yra pačių musulmonų salafitų smerkiami, tačiau:
kas kuriuos berniukus kur užmušė, tokių “žinių” globalistų eteryje netrūksta. Duok nuorodą į islamišką šaltinį.

Tapackui        2015-01-22 20:32

Patackas sako, kad jis to nesiūlo. Jis siūlo “akis už akį.

Taigi, jei Simonko būtų Chiarli, jis turėtų nupiešti karikatūrą kaip Patackas su Gyliu ir Vasiliausku ant Kedžio lavono į Seimą įjojo:)

Patackas reklamuoja Alką?        2015-01-22 20:29

tai, kad ne Alką, o iš ten neišlendantį Zigmą Vaišvilą Dubnietį.
Tas gi kaip išprotėjęs varo tą patį per tą patį. Rašo šiandien, kad jau ne kartą reikalavo, kad Prezidentė ateitų pas jį ant kilimėlio pasiaiškinti dėl savo biografijos datų - 1992 ar 1991 buvo išsiųsta studijuot į vadovų kursus Georgtawno universitete. Bet toji neateina ir gana.
Neklauso net paties DUBNIEČIO!
Tik pamanykit!
Kaip drįsta?!
O ir Povilionio iš JAV ambasados neatšaukia, kaip liepė Dubnietis!?
Gal nežino kas ta DUBNA, ar ką?
O gal yra ir daugiau tokių, kurie nežino?
Gal bent Patackas žino? Turėtų žinoti, antraip taip nereklamuotų Dubniečio straipsnių.  o taip pat ir to “laisvojo” Alko, kuris leidžia “laisvai’ komentuoti, tik tereikia savo e - adresą pateikti. Kad paskui galėtų alkas visokiems referendūmininkams parduoti. Ir tada jau gauni laiškus ne tik iš “žemės vardu” apgautųjų, bet net ir iš Katalonijos bolševikinių referendūmininkų. O aš man net iš Lotynų amerikos vienas agitacinis atėjo. Tai rodo, kad bolševik-internacional ne tik “žemės varu” veikė, keičiant 134 Konstitucijos strapsnį taip, kad mažumos galėtų valdyti Lietuvą. Kas tokį pakeitimą pasiūlė seime ir pakišo po referendumu dėl referendumo, Patackas labai gerai žino…

Tapackas Patackui       2015-01-22 20:11

Aha, aisku, Patackas organizuos teroro akta pries gejus. Tik tegu nesitiki kad kas nors pasaulyje po to reks: “As esu Patackas!”.

mhm..       2015-01-22 20:01

tokios tyros akys,
o vis tiek atrodo,
tartum būtų vogęs
iš klebono sodo…

va va va        2015-01-22 19:11

štai būtent iš tokių fariziejiškų šventeivų, kaip Patackas, Palmaitis ir Juozas ir šaipėsi prancūzų karakatūristai. Jei mokėčiau piešti, tai Patacką irgi pavaizduočiau kaip rūpintojėlį su bomba rankoje.

Letui Palmaičiui        2015-01-22 19:07

LETUI PALMAIČIUI     2015-01-21 16:57
Ačiū Dievui, kad mūsų rinkėjai dar tiek neišprotėjo, kaip Leto Palmaičio mylima Islamo valstybė, kurioje vakar įvyko “valymas nuo sadomitų”. 13 vaikų berniukų, žiūrėjusių per TV futbolą,  buvo nužudyta, nes kažkam iš teroristų pasirodė, kad jie homoseksualūs.
Greit tokiems ir pora draugisškai besikalbančių vyrų atrodys gėjais, o netekėjusios moterys lesbėm.
Kas jums darosi, žmonės? Jau jokie diplomai nei krūvos prirašytų knygų  jus nuo durnumo nebegelbsti…  Paprastas, nuo žemės neatitrūkęs kaimietis sugeba sveikiau mąstyti. Iš didelio rašto išsikraustėt iš krašto. Gėda!

nenusipliurpk, koloradinis juozapai        2015-01-22 19:05

Turim tik vieną Delfį, kuris operatyviai pateikia informaciją apie pasaulį. O visikiti, čia paminėtieji, išskyrus slaptai ir Zepelinus, tėra antilietuviška propaganda. Nieko daugiau.

Patackas yra amžinas užsispyrėlis, jis kaip asilas spiriasi prieš bet kokią valdžią.. jei jos nebūtų, tai spirtųsi pats prieš save… toks ožio būdas. Paklauskit jo artimųjų, brolio. Dabar jis jau spiegia, kad yra cenzūruojamas. Kas jį cenzūruoja? Delfis? Ar jam negana čia išminėtų probolševikinių laikrasčių? Tegul rašo į ANTIFA. Bus pats tas. Ar neužtenka suorganizuotų konfliktų?  Ar neužtenka dar mirčių? Kiek savanorių jį dievinusių jau žuvo? Kiek dar agituos?

Beta       2015-01-22 14:41

Viskas daug paprasčiau. Tai valstybės užsakymai. Pažiūrėkite tik, kiek valstybės biudžete skirta ministerijų viešiesiems ryšiams- dešimtys milijonų! Padauginkite visa tai iš trylikos, pridėkite dar partijų, visų kitų įstaigėlių viešuosius ryšius,  visokiems projektams- skalūninės dujos, atominė energetika etc,  milijonus skirtus viešiesiems ryšiams ir gausite atsakymą- pajamos žymiai didesnės už pajamas iš reklamos.  O prakutusiems žurnalistams, redaktoriams, jų šeimininkams gerai pagyventi tai norisi, pakeliauti po pasaulį norisi, Maldyvuose paatostogauti norisi, tai ir keliaklupsčiauja prieš valdžią.
Tik, bet jau aš, niekaip nesuprantu, kam ministerijoms reikalingi viešieji ryšiai? Jei normaliai turėtų pakakti informacijos, o informacija, per agentūras, gaunama nemokamai.
Viešieji ryšiai- Ryšiai su visuomene (angl. public relations, PR) – veiksmai, kuriais informaciją skleidžiantis subjektas siekia formuoti priimančių auditorijų (tikslinių grupių) požiūrį į subjektą. Ryšiai su visuomene kai kada vadinami viešaisiais ryšiais, piaru (PiaR), lietuvių kalboje nevartotinu pažodiniu vertiniu iš anglų kalbos. (Vikipedija).
Išeitų, viešieji ryšiai tai mūsų maustymo ir žiniasklaidos šantažo (nebūsi lojalus, negausi valstybės užsakymų) priemonė už mūsų pačių pinigus. Apie viską pagalvota… tik iš kur čia tas sovietiena padvokė?

Gerb.Patackui daug sveikatos!       2015-01-22 13:36

O zmonems ,kas nematete siulau pasiziureti/Samokslo teorija/laida.

Nevykėliams radikalams       2015-01-22 13:35

Nežiūrint daugelio sunkumų, problemų ir trūkumų, Lietuva eina pažangos keliu kartu su civilizuotomis Europos ir pasaulio šalimis. Dauguma jos piliečių palaiko ir remia savo demokratiškai išrinktą Prezidentę ir savo nepriklausomos Lietuvos respublikos vyriausybę. O nevykėliai, neprisitaikę prie civilizuoto gyvenimo, besiilgintys Rusijos vergovės, šmeižiantys savo valstybę, jos vadovus ir teisėsaugą, taip ir nugrims į nebūtį, į užmarštį kaip tuščia vieta Lietuvos istorijoje.

ruta       2015-01-22 11:20

Gerb. Patackas tik dabar pamate prie ko privede Lietuva lansbergiai , grybauskaites ir kiti sovietiniai kolaborantai , bet kaip sakoma , geriau veliau , negu niekad .
Man , asmeniskai , ‘blogiuku’ sarasai sukele soka , nemaniau , kad Lietuvos politikai taip apsidirbs .Dabar darosi ir suprantamas toks neadekvatus puolimas Garliavos tragedijos dalyviu , prezidente ir sistema issisgando konkurencijos , pilieciu susivienijimo , kuris galejo virsti varomaja jiega nusluojant korupcine politine nomenklatura .Todel ir buvo pasitelktas visas sistemos potencialas , spec buriai ir net Landsbergis atsiunte savo zmogu / o mes pamaneme , kad senatveje pas ji prabudo sazine , klydome ../ , kad tik nepraziopsoti naujos jiegos gymymo ir laiku ja neutralizuoti.

:-(       2015-01-22 9:27

Zoo….................m

Zoomui       2015-01-22 1:09

Klausyk, draugiškai tavęs klausiu. Apsiramink, pažiūrėk į duris ir nemeluodamas nei sau, nei mums atsakyk, ką matai? Ar tose duryse, kurias dabar matai, yra rankena?

zoom >>       2015-01-22 0:40

kazkokiam rusofobui,yra toks portalas sauksmas.lt arba paziurek naktiguone.Bet ne tai svarbu,man seneliai ir motyna sake kad mus su rusais vienija kazkokie nesuprantami rysiai (gal genetika.mano seneliai dzukai is daugu krasto),mes tikrai juos suprasdavom genetikos ligmenije bet buvo kazkokie kiti neva rusai.Ziaurus,istverstakulniai,subinlaiziai…Ir ju pavardes skambejo tikrai ne rusiskai.Is kur mano seneliai kurie zasys i Vokietija vare galejo zinuoti kas yra kas?Tai gal ir jus ten tie patis netikri lietuviai???

liberastiniam įspėjimasui       2015-01-22 0:16

demagoge, paskyk mums kas yra radikalas?
man asmeniškai radikalas yra pideris simonko.
man radikalai yra tie kurie pardavinėja mūsų šalį svetimšaliams.
man radikalai yra tie kurie ragina darželiuose mokyti vaikus anonizmo technikų.
man radikalas yra kiekvienas kuris kolaboruoja su valdančios chuntos režimu ar tarnauja kaip agentas kitų šalių spec tarnyboms.
bet jeigu nori, gali ir mus vadinti radikalais.
etiketė nekeičia turinio.
mes radikaliai nekenčiam car-fiurerio, radikalai nepalaikom agentės matrioškos maskuojamųjų pašūkavimų.
mes radikaliai ramūs.
tiesiog stebime situaciją.
jeigu pasirodys nors vienas koloradas, jis gyvens labai trumpai.
nebus kas užiminėja pastatus ir miestus.
radikalai to neleisim.

Įspėjimas       2015-01-21 23:59

Jei eisite su radikalais, tai prieisite laikus kai kraujas liesis Lietuvos miestų gatvėse ir visur mėtysis lavonai. Kai jūsų namai bus griuvėsiai. Susiraskite Donecko bei Damasko vaizdų ir video, jei kas netikite. Radikalai visur tik prie to priveda.

>> zoo-RU       2015-01-21 23:43

cha, mano tėvas buvo franklinas ruzveltas, o motina bridžit bordo.
pats gimiau tremtyje nairobyje į kur mane išvežė aleutai.
matai visiškai nesunku pasigirti, net caps locko nereikia.
caplockinimas yra kontorinių agentėlių pirmo kurso paskaitose išmoktas trafaretinis bajeris.
gal kokį kaimo budulį delfyje gali ant to pamauti, bet čia tokie rašinėjimai didžiosiomis raidėmis sutinkami tiesiog alergiškai.
čia tau asilėli nemokamas patarimas.

antra -nepažįstu nei aš nei kiti normalūs žmonės tokio tremtinio vaiko kuris už koloradus agituotų.
jeigu formalai tu ir esi tremtinių palikuonis, tuomet anie turėtų iš gėdos bordiniai būti.
nes rašai ne kaip tremties vaikas, o tarsi paprasčiausias sovietinis išpera, prpagandinis prostitutas.
na, bent nicką pasirinkai tinkamą, skeltanagi zoologini.

zoom       2015-01-21 23:33

komentaras apacioje>Trupmenas.Sorry!

zoom       2015-01-21 23:30

MANO PROBLEMA YRA TAME KAD MANO SENELIUS TAVO SENELIAI ISDAVE NKVD (zidiska represine struktura) IR 10 METU SENELIAI PRABUVO KRASNOJARSKO KRASTE (KARTU SU VOLDEMARO GYMINAICIAIS),O KAIP ZINOTE KRASNOJARSKE BUVO SUNKU SU LIETUVISKOM MOKYKLOM.Kas del krym nas,tai kaip bus su Kosovo nash? Dar karta tas video - http://vimeo.com/117155644 turbut baisu ziureti kai tiesa ne tavo puseje?

Letas Palmaitis: taisymas       2015-01-21 23:10

putoti

Trupmenas       2015-01-21 23:05

Pagaliau, pagaliau, pagaliau išvydome ir mįslingojo zoomo rašto sugebėjimus. Išstenėjo ne linką į “krym naš”, o visą sakinį. Tokio beraščio čia savo komentatorių draugijoj dar neturėjom. Latvių gatvės kiemsargis tikriausiai.

Letas Palmaitis       2015-01-21 23:05

Putuoti mitinguose apie žodžio laisvę yra būtinas demokratijos bruožas, kuris ir parodo, kad “yra laisvė”. Reikia tik gauti leidimėlį mitingui su nuotroda, kokiu atstumu nuo valstybinių įstaigų tas mitingas turi vykti. O jei negavau leidimėlio, vadinas pats kaltas. Populiariausias demokratų “laisvės” reškinys - rašyti peticijas šėtonui ir rinkti parašus. Kuo daugiau parašysi peticijų šėtonui, tuo jis taps geresnis (peticijos išnyks archyvų šiukšlynuose). Kam redaktoriams kažkokia laisvė, jei turi algą? Kam redaktoriams kažkokia tiesa, jei tiesa - tai, ką surinko totalinis elektroninis sekimas. Kam reikalingas seimas, jei jis neprieštaraudamas priėmė Europos Parlamento direktyvą 2006/24/EC, pradėjusią totalinį laisvės apribojimą ir elektroninę kontrolę? Ar ne per vėlu dabar smerkti geras algas gaunančius “svarbesniųjų” dienraščių redaktorius? Juk Solženicynas paseno: tiek Ordoje, tiek “Vakaruose” įvedama ta pati orvelinė kontrolė, kai visi duomenys apie kiekvieną “pilietį” per kelias sekundes gali atsirasti pas “atsakingą darbuotoją”, kuris ir rūšiuos “piliečius” į “gerus” ir “netaisyklingus”, o artimesnėje ateityje, kaip ir pats Autorius parodė, jų rūšiavimas ir užkardymas bus jau sistemos vykdomas elektroniškai automatiškai.
Demokratinėje sistemoje basuotojų daugumos priimami įstatymai be išlygų yra viršesni nei D-vo įstatymai. Tikėti galima nurodytame aptvare (plg. Sen. Romos privalomą auką imperatoriui, kaip dievybei, dėl kurios tūkstančiai atsisakančių krikščionių buvo varomi žvėrims sudraskyti į cirkus). Prisiminkime, ką apie demokratinio įstatymo viršenybę neseniai sakė “krikščionis” D. Cameronas.

Juozapas---Antanui       2015-01-21 22:39

Sveiks, Tamsta.
Laaabai nebloga replika.
Pritariu.
Būtent, dosniai valdžios pinigėliais remiami vyskūpėliai savo parsidavėliškus veidelius parodė Referendumo atžvilgiu.
Ačiū D-v, Bažnyčia ne vien tik mūrai ir skeptrai.

zoom       2015-01-21 22:35

propoganda=reklama o ten analize! O jaigu istrins tai tik parodis kad kita nuomone cia ne toleruojama… su visom isvadom.Siaip suprantu kaip sunku pripazinti kad esi ne teisus!?

Neįtikitinam debilui       2015-01-21 22:34

Taip, Patackas jau ne jaunuolis. Gali vadinti ir senu.
Galima pagalvoti, kat tu nepasensi.
O va, su raginimu žudyti tai kažkaip apsimelavai pašlemėkėli.
Vis gi pasimelsiu, kad tavo noras išsipildytų.
Jeigu vis tik p. Algirdas susirgs alsheimeriu ar išsėtine skleroze ar šiaip išprotės bei tikrai paragisn tave nukakošinti - misliju, jam neprieštarausiu.
Pritrįkšti kokį koloradą ar tarakoną nėra joks žudymas.
Tai tiesiog higiena.

Antanas       2015-01-21 22:30

Gerb. Algirdai, nesi labai “uolus” katalikas, tad nepastebėjai,kad Aūū reikėjo ir reikia šaukti nuo religijos nuo dvasinių dalykų. Tad tai ką jūs išgyvenate su žodžio laisve, religijoje susigūžimas. “Krikščioniška” Europa, konkrečiai Prancūzija kuri turi skaičiumi brandžią katalikų bažnyčią, vyksta ritualinis sąžinės laisvės genocidas religojs srityje ir tą genocidą su čarliais palaiko Lietuvos “krikščioniški” politikai, o bažnyčia tyli už Švv. TREJYBĖS niekinimą? Tad kokio norėti TAMSTAI užtarimo, kai patys kardinolai neišbrenda iš vaikų tvirkinančių skandalų, parduodamos parapijos, išmokant nukentėjusiems konpensacijas. Šios dienos tylėjimu ( ir dėl Tamstos pozicjos, nes kaip disidentas gynei ir Lietuvos Katalikų bažnyčios teises )ar nėra manau “duoklė” suliberalėjusiems Lietuvos politikams, “po manęs kad ir tvanas”?

Neįtikėtina       2015-01-21 22:09

kad šis senas ragintojas žudyti dar nesėdi kalėjime. Amerikoje jei senatorius ar kongresmenas ką nors panašaus paskelbtų, būtų tuoj pat priverstas atsistatydinti ir tuoj būtų traukiamas baudžiamojon atsakomybėn. Beje, jokio imuniteto JAV ir kitų normalių šalių parlamentarai neturi - niekas nėra aukščiau įstatymo.

agentėliui zoo'mui       2015-01-21 21:53

zoologini, tvarką žinai?
mėtysi propagandoninius linkus, bus ištrinta.
jukš.

nieko keisto       2015-01-21 21:21

žiniasklaida, redaktoriai, puikiai žino, kad pinigų srautai ir teisėsauga valdomi komunistų-pederastų-kgbistų-pedofilų.
niekas nenori rizikuoti savo bei darbuotojų gerbūviu.

zoom>pensininkas       2015-01-21 20:56

manau jums patiks!?  http://vimeo.com/117155644

pensininkas       2015-01-21 20:40

Aš dar nesergu senatvine dimensija ir gerai moku lietuvių kalbą ir suprantu žodžių prasmę, todėl galiu pasakyti, kad seimo nario žodžiuose, kuriuos girdėjau per LNK, neišgirdau jokio kvietimo susidoroti su netradicinės orientacijos žmonėmis.Jis tik tik galvoja , kad gali atsirasti tokių,  kurie priešinsis homoseksualų propagandai panašiais metodais , kaip kovoja islamistai Paryžiuje.

egiptas       2015-01-21 20:28

Na panasu kad dar vienas katukas atako bent vienos akies krasteliu. Garbus amzius ir liga neleis atakti pilnai, taciau gali praversti sekanciai reinkarnacijai. Pilna atakima isivaizduoju sekanciai - Patackas prie Seimo, degant lauzams, viesai nuplaka rykste Lansdbergi, o konservatoriu sulai sia groteskiska procedura apverkia ir meldzia tautos atleidimo.

zoom.Puiki laida       2015-01-21 20:04

is conterpost.com! http://vimeo.com/117155644

Fredis M.       2015-01-21 19:49

Psichikos liga Egodistoninė lytinė orentacija (arba homoseksualizmas) pagal Pasaulio sveikatos apsaugos organizacijos klasifikaciją turi savo kodą - F66.1.,kaip ir kitos psichikos ligos. Pasirodo, kai kuriems F66.1 ligoniams, kiekvienas asmuo, apsivilkęs lakūno uniformą, asocijuojasi su šia liga sergančiuoju. Gydytojai galėtų
aprašyti šį atvejį.

Ar Chodorkovskis nebūtų       2015-01-21 19:35

kažkas panašaus į Gorbačiovo variantą?Kad ir ne į temą.

Na,dar prisiminiau       2015-01-21 19:35

A.Uzkalnio stringus su tautine simbolika.Simonko-specialiai provokuoja-kaip gi kitaip gaus lesu savo organizacijos ,,teisems ginti”.Gelbekit-muuuusa!Nenustebciau,jei ir marskinelius su musu didvyriais lakunais imtu pardavineti.Kaip sakoma-,,vien tik biznis-nieko asmenisko”...

Lryto žinios šiandien       2015-01-21 19:33

17 val.žiniose pasakė,kad A.Maldeikienė į Vilniaus miesto tarybą kandidatuoja su D.Kuolio Lietuvos Sąrašu,o 18 val.žinioes jau pasakė,kad A.Maldeikienė kandidatuoja į Vilniaus miesto tarybą,bet kad su D.Kuolio LS nedrįso paminėti…Tokia tad nelaisvė.

pasimeldziu ir uz Jus,       2015-01-21 19:08

prasydama Dievo Jums sveikatos ir stiprybes - esate labai reikalingas nykstanciai ir naikinaimai Lietuvai ir jos zmoniu orumui.

Trupmenas       2015-01-21 19:07

O ko Algirdai, tikėjais iš šūdbernio dainiaus radzevičiaus liokajų šutvės. Rusai turi gerą epitetą tokiems pavadinti - “podkablučnikai”. Jei iš tikro žiūrėtume, tai visi jie yra moralės ir Konstitucijos užribyje. Juos reikia teisti, nes jie yra pamynę Konstituciją, kurioje parašyta: “Cenzūra Lietuvoje uždrausta”. Rupūže, bet gaji glavlitinė Gurvičių sėkla. Ir varge vargeli, koks apmaudas turėtų kankinti Antaną Terlecką matant savo sūnų Ramūną šitai nusikaltėlių cenzorių brigadoj tarnaujantį. Moralinė katastrofa - kitaip nepavadinsi.

Esate       2015-01-21 18:52

žmonių širdyse ir pagarboje,o mes ,manau,Jūsų.Linkim viso ko gražiausio,linkim sveikatos ir ištvermės.

Mix       2015-01-21 18:20

Puiku gerb.A.Patackai! Trumpame komentare viskas pasakyta bei atskleista apie dabarties Lietuvą.
Jūsų straipsnio nepriėmė “laisva žiniasklaida”, tačiau “piliečio” Simonkos pasiskundimą plačiai išviešino daugelis TV kanalų.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.