Naujienos, Įžvalgos

A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną

Tiesos.lt siūlo   2017 m. sausio 20 d. 18:40

16     

    

A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną

Pro Patria

Sausio 21 dieną Vilniuje Karalienės Mortos mokykla, kurios steigėja yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio žmona Austėja Landsbergienė, organizuoja eiseną „Sister March Vilnius“. Ši eisena yra tą pačią dieną įvairiose pasaulio šalyse vykstančių eisenų „Women’s March“ dalis. Joje dalyvauti savo Facebook paskyroje kviečia ir darželių tinklas „Vaikystės sodas“, kurio generalinė direktorė taip pat yra A. Landsbergienė.

Nors socialinio tinklo Facebook renginio puslapyje esančiame aprašyme rašoma, jog renginiu tiesiog siekiama atkreipti dėmesį į smurtą prieš moteris ir vaikus, neslepiama, kad „Sister March Vilnius“ idėja yra įkvėpta Vašingtone vykstančios eisenos „Women’s March“ bei yra visame pasaulyje tą pačią dieną vykstančių šios akcijos palaikymo eisenų dalis. O šios akcijos internetiniame tinklalapyje anglų kalba rašoma: „Paskutinės rinkimų kampanijos retorika įžeidė, demonizavo ir grasino daugeliui mūsų – įvairių statusų imigrantų. Musulmonai ir įvairių kitų tikėjimų žmonės, taip pat žmonės, identifikuojantys save kaip LGBTQIA, čiabuviai, juodaodžiai ir rudaodžiai, neįgalieji, seksualinių nusikaltimų aukos ir mūsų bendruomenės kenčia ir yra išsigandusios.“

Taip pat pridedama: „Moterų teisės yra žmogaus teisės, nepaisant šių moterų rasės, etniškumo, religijos, imigracijos statuso, seksualinės tapatybės, gender išraiškos, ekonominio statuso, amžiaus ar neįgalumo. [...] Mes privalome sukurti visuomenę, kurioje moterys – taip pat ir juodaodės, čiabuvės, nepasiturinčios, imigrantės, neįgalios, musulmonės, lesbietės, sutrikusios seksualinės tapatybės ir transeksualės – būtų laisvos ir turėtų galimybę rūpintis savo šeimomis, kad ir kaip šios šeimos sudarytos“ [čia ir kitur paryškinta propatria.lt].

Tinklalapyje pateiktame moterų teisių sąraše yra ir „reprodukcinės teisės“, kurios tuoj pat apibūdinamos ir kaip teisė į nėštumo kontrolę, lytinį švietimą ir visiškai neribojamus abortus. Be to, „Women’s March“ yra generalinė Planuotos tėvystės organizacijos, JAV atliekančios per 300 tūkstančių abortų kasmet, partnerė, o eisenose neleidžiama dalyvauti moterų organizacijoms, remiančioms gyvybės apsaugą nuo pat jos pradėjimo akimirkos. Kaip atskira teisių rūšis, išskirtos ir „LGBTQIA teisės“, apimančios „gėjus, lesbieties, biseksualus, sutrikusios seksualinės tapatybės, transeksualus“. Taip pat pridedama, kad „turime turėti galią kontroliuoti savo kūnus ir būti laisvi nuo gender normų, lūkesčių ir stereotipų“.

Galiausiai, į žmogaus teisių sąrašą įrašomos ir „imigrantų teisės“ pareiškiant, jog „tikime imigrantų ir pabėgėlių teisėmis, nepaisant jų statuso ar kilmės šalies. Tikime, kad migracija yra žmogaus teisė ir kad joks žmogus negali būti nelegalus“.

Be to, tokia renginio data pasirinkta dar ir todėl, kad eisenomis siekiama protestuoti ir prieš naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo išrinkimą. Taigi, „Sister Marches“ eisenos visame pasaulyje žinomos kaip eisenos, palaikančios neribojamus abortus iki pat gimimo, lytinį švietimą, genderizmo sklaidą, homoseksualų bei transeksualų „teises“, nelegalų gyvenimą svetimoje šalyje ir protestuojančios prieš Donaldo Trumpo išrinkimą JAV prezidentu.

Karalienės Mortos organizuojamos eisenos Vilniuje aprašyme visų šių dalykų nėra, o renginio organizatoriai pareiškė, kad: „Kadangi pats renginys pasisako už žmogaus teises, visame pasaulyje dalyvauja labai daug organizacijų su savo žinutėmis ir savo konkrečiu akcentu. Už kiekvienos organizacijos kiekvieną žinutę visame žmogaus teisių temos kontekste bei jos interpretaciją mes nesame ir negalime būti atsakingi; o tai, kokią žinutę siunčiame mes, MES puikiai žinome ir, manome, geriausia ir būtų mūsų klausti, o ne interpretuoti“.

Vis dėlto pagrindiniame „Women’s March“ tinklalapyje anglų kalba yra pateikta skaičiuoklė, kiek žmonių visame pasaulyje jau žygiavo šiose eisenose, o į šį skaičių bus įtraukti ir Vilniuje žygiuosiantys žmonės. Be to, tinklalapyje tiesiai pareiškiama, kad „daugiau nei 60 miestų ir 32 šalys žygiuos išreikšdamos solidarumą su planuojamu žygiu Vašingtone“.

Taigi, net jei asmeniškai nepalaiko „Women’s March“ propaguojamų teisių į neribojamus abortus, lytinį švietimą, laisvą „lyties“ pasirinkimą ir nelegalų gyvenimą svetimoje šalyje, „Sister March Vilnius“ dalyviai savo eisena išreikš pritarimą visoms šioms „teisėms“, nes pagrindiniame „Women’s March“ tinklalapyje bus įskaičiuoti į jų palaikytojų sąrašą. Be to, šiame tinklalapyje nedviprasmiškai pasakoma, kad eisenos visame pasaulyje išreiškia solidarumą su Vašingtono eisena, o „solidarumas“ reiškia palaikymą Vašingtono eisenos tikslams.

Ar etiška vaikus įtraukti į tokias akcijas neinformuojant jų tėvų ir pačių vaikų apie tikruosius šių eisenų tikslus? Ar žmonės, dalyvausiantys eisenoje Vilniuje, žino, kad savo dalyvavimu protestuos prieš demokratiniuose rinkimuose išrinktą naująjį JAV prezidentą, kad parems nelegalią imigraciją, „teisę“ į neribojamus abortus iki pat kūdikio gimimo bei teisę laisvai susikurti savo „gender tapatybę“, pasirenkant vieną iš keliasdešimt „lyčių“?

Galiausiai, ar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis, debatuose su Ramūnu Karbauskiu prieš rinkimus pasakęs, kad pritaria teiginiui, jog žmogaus gyvybė prasideda nuo jos pradėjimo akimirkos, pritaria tokiems savo žmonos Austėjos Landsbergienės įkurtos mokyklos renginių tikslams – Lietuvoje propaguoti idėjas, niekaip nesutampančias su oficialia TS-LKD partijos ir absoliučios daugumos Lietuvos gyventojų pozicija?

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Created Equal       2017-01-22 20:16
jau       2017-01-21 15:25

monikuciu delpiai dziaugsmingai pranese jog sestadieni ivyko minetos eitynes.

delpiai neslepdami susizavejimo skelbia jog eityniu kolonos priekyje nesina plakatu zygiavo anuko gabriuko austeja.

demonstruotojai kuriu tarpe nuotraukose mirga is austejos karalisku mokyklu suvaryti mokiniai skandavo sukius reikalaujancius nedelsiant ratifikuoti stambulo konvencija kuri kaip zinia iteisintu visu iskrypimu pavidalus ivardijant tai socialines lyties forma kuri pagal iskrypeliu pomegius oficialiai turetu keliasdesimt variantu kurie de jure prilytu lig siol istatymiskai pripazystamom tik vyriskai ir moteriskai lyciai.

po stambulo konvencijos ratifikavimo sekantis zingsnis jau bus pedofilijos dekriminalizavimas

beje - pries rinkimus skvernelis savo fb paskyroje itin intensyviai agitavo uz tos sodomistu konvencijos ratifikavima.

kol kas po rinkimu ateje i valdzia naujieji viska daro atvirksciai nei zadejo-
drastiskai didina ir kuria naujas adm baudų formas, kelia mokescius ir rinkliavas, viskas sparciai brangsta o pragyvenimas sunkeja.

nereikejo balsuoti uz apsimetelius.

Dzeikui       2017-01-21 14:37

Labai tiksliai išdėstei. Pirmiausia nepakantumo atmosferą sodomijos stūmimui privalome kurti mes visi, kiekvienas. Valdžiai musų nuomonė turi būti rodoma taip, kad negalėtų ignoruoti.

Tai austėjai        2017-01-21 12:25

ir visai lanschiektų giminei reikėtų tuk tuk tuk per galvą su kočėlu. Čia ir būtų pasipriešinimas.

Dzeikas       2017-01-21 11:21

Paziuresimui:
Tai nauja valdzia kalta, kad Anuko pati organizuoja sodomitines akcijas?
Valdzia negali veikti pries istatyma, taciau gali veikti taip, kad atpalaiduoti rankas pilieciams pasipriesinti sodomijai.
Jeigu sodomitai organizuoti, o ju priesininkai ne - tai valdzia pati savaime mazai ka gali.
Kaip beje - ir Pontijus Pilotas: suprato, kad Jezus nekaltas.Bet Jo priesininkai buvo organizuoti - “nenuteisi maistininko - esi ciesoriaus priesas”.Ir pasnabzdeti ciesoriui Romoje butu kam. Ka Pontijus Pilotas galejo padaryti? Atideti susidorojima savo gyvybes kaina daugiu daugiausia.
Tas pats su Karbauskiu ir Skverneliu: be uznugario susidorojimas su sodomitais bus trumpalaike pergale, po kurios jie praras valdzia.

to Pažiūrėsim       2017-01-21 10:56

Ir vėl valdžia turi viską už mus padaryti…
Bet kokiu pagrindu?
Ir Austėja juk gali turėt pažiūras…
Bet kodėl jos auklėjamų vaikų tėvai neturi pažiūrų ir jų negina?... T.y. kodėl neatsiima savo vaikų, kodėl neprotestuoja prieš vaikų įtraukimą į politines akcijas ir pan???

Pažiūrėsim       2017-01-21 10:35

Naujieji “vertybininkai” su skverneliu priešakyje Sausio 13 “pasipuošė” masoniškomis nezabudkėmis.
Dabar pavasarį pamatysime kaip reaguos į piderų “paradą”.
Galima lažintis jog niekaip netrukdys sadomitų propagandai ir išsisukinės- tipo, tai savivaldybės kompetencija,vsio zakonno.
Tikrasias vertybes skvernelininkų  vyriausybė galėtų pademonstruoti jeigu švietimo ministrė atimtų iš sodomitės austėjos atimtų licenziją mokyti vaikus.
Atims?
Neatims.
Ir viskas tuo pasakyta.
Galvokit, galvokit buratinai…

ežiukas       2017-01-21 10:15

Galima piktintis ir plūsti tą išsigimusią bobą kiek tinkami, bet iš to beveik jokios naudos.
Esmę pasakė kuklus, tačiau labai įžvalgus komentaras 9:48-
Kadangi 3/4 lietuvių yra nepakantūs piderinei propagandai ir sodomizmo ideologijai, globaist/liberastija sieks savo tikslų kitaip.
Pripratinti prie sodomistinio triukšmo lyg prie natūralaus fono.
Čia kaip “muzikos tapetai” - lyg ir nesigilini, bet tipo tegul sau groja.
Tai yra lėto moralinio intoksikavimo metodas, nuodijant tautos, visuomenės sąmonę per pasąmonę.
Yra vienintelis vaistas nuo to- iššaukiançiai ryškūs protestai.
Tai ne tik drąstiškai garsios protesto demonstracijos, bet ir ryžtingai nedviprasmiški smulkūs pasipriešinimo veiksmai demonstratyviai izoliuojant sodomizmo stūmikus ir išstatant juos viešam pasmerkimui.
Šalyse kur visuomenė yra ori, turi savigarbą yra rodomi regimi nepakantumo ženklai- dażais apliejami tokių tipų maßiniukai, nuplėšiamos jų firmų iškabos,
Purškiami smerkiantys grafiti,gatvėje sodomizmo apologetai palydimi patyčių švilpesiais,viešuose renginiuose apmėtomi daržovėmis ir pan.
Dažniausiai policija už tai nieko nenubaudžia nes policininkai yra tokie pat normalūs žmonės ir nenori jog jų vaikai augtų auklėjami piderizmo dvasioje.
Nesakau, jog turime viską kopijuoti protestuojant, bet viena aišku- jei tik gali parodyti tokioms austėjomsasmeninį  nepakantumą , RODYK!

Dzeikas       2017-01-21 9:55

Ir beje.Kas cia per dyvai - “karaliene morta”? Cia is Harrio Potterio serialu? Ne, serialas geras, pats esu ziurejes. Bet su realybe ar realia istorija painioti nereiketu. Net keista: vairuoti masina reikia gauti pazyma is psichiatro.Vaikus aukleti - ne.

landsbergienės       2017-01-21 9:48

“iniciatyvos” tai tik pradžia banadant įpratinti visuomenę abejingai žiūrėti į tokio tipo išsigimimų reklamą. Toliau bus dar “gražiau”, jeigu jie nebus pastatyti į vietą.

Al.        2017-01-20 23:54

Galėtų Tiesos.lt dar kartą pakalbinti garbės pirmininką, gal būt kartu su anūku. Tuo pačiu ir apie Slovaček rezoliuciją ir Stambulo konvenciją. Prunskienės moterys, pavyzdžiui, Stambulo konvenciją laiko savo etapiniu tikslu. Gal yra koks nors ryšys tarp kunigaikštienės ir karalienės Mortos ?

Dzeikas       2017-01-20 23:30

Apie kaukiu nusimetima kalbet neverta - neproduktyvu.
Geriau pagalvokime ka tai galetu reiksti? Patriarcho atzalos deda skersa ant tautos ir stato ant LGBTI? Ar ruosiasi ateiti ant sodomitu pinigu, nes lietuviskas kapitalas nebeinvestuoja i juos? Tipo jus mus pro duris isspyrete, o mes per langa atgal?
Ir ar apsiribos tik sodomitu pinigais ar nepasikuklins ir durtuvais jei ka?
Nejaugi “Šuo sugrįžo prie savo vėmalo” apie Landsbergiu gimine?

jonas       2017-01-20 22:00

LYTIS YRA VYRISKA IR MOTERISKA IR TIK JU SAVEIKOJE GIMSTA NAUJA GYVIBE APIE KOKIAS CIA KELESDESIMT NLYCIU NESAMONE PEZAMA?

jonas       2017-01-20 21:54

SUPUVES PASAULIS KAIP JIS DERA SU TEVYNES SAJUNGOS KRIKSCIONIU DEMOKRATU PARTIJOS VERTYBEMIS?

Jėzusas       2017-01-20 21:25

Na nieko juk naujo. Nuo bolševikų laikų Leninas buvo finansuojamas ir gryždavo pinigai per Švediją. Šiandienos švedų bankų dominavimas Lietuvoje reiškia kad pasidalinimas kolonijų išlieka toks pats. Taip pat ir šių dienų ale naujoviška ideologija - pederastai, neobolševikai, atplaišėjai, išgamos ir kiti ligoniai finansuojami yra per Švediją ir kitas skandinaviškas šalis. Švedijos karūna yra dalis senųjų Europos aristokratų šeimų, kurios ir užsako muziką.

AAA       2017-01-20 21:08

Anksčiau ar vėliau tiesa išaiškėja. Apie konservatorius, bent jau jų viršūnėles, taip pat.


Rekomenduojame

Vincentas Vobolevičius. Tiesa ar Komjaunimo tiesa?

Irena Vasinauskaitė. Raseinių politikai prieš atostogas išsiaiškino, kas cituoja Adolfą Hitlerį, o kas – Vytautą Landsbergį

Laimutė ir Vytautas Kedžiai: Vaiko saugojimas nuo nežinia ko neturi virsti izoliacija – norime savo akimis išvysti, kad anūkėlei viskas gerai

Andrius Švarplys. Tai, kas Vakaruose yra laisvė į religiją, Lietuvos Konstituciniam Teismui yra socialinės privilegijos ir lygybės pažeidimas

Vytautas Sinica. Aukos ant populizmo altoriaus

Kova su korupcija. Algimantas Rusteika: kam griauti, jei galima nacionalizuoti?

Kurioje šalyje mokytojai uždirba 11 820 EUR per mėn.?

Vygantas Malinauskas. Galimybė laisvai praktikuoti savo tikėjimą Lietuvoje yra naikintina privilegija?

VU TSPMI baigęs Lietuvos diplomatas V. Radžvilą išplūdo necenzūriniais žodžiais

#tapinizmas ir sveika visuomenė: Raimondo Navicko replika Eglei Samoškaitei

Irena Vasinauskaitė. Ant rezonansinių bylų „siuvimo“ konvejerio – Garliavos byla

Irena Vasinauskaitė. Premjere, ar Jūsų komanda dirba PRIEŠ Jus?

Mokytojos kritika lietuvių kalbos egzaminui: nesuprantu, kodėl žmogus turi baigti mokyklą nubaustas

LVŽS frakcija apie savo inicijuotą Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymą: „Mažiau privilegijų, daugiau atsakomybės“

Dalia Grybauskaitė: Lietuvoje kova su korupcija įsibėgėja ir jau duoda konkrečių rezultatų

Vytautas Rubavičius. Civilizacinės savipratos svarba šių dienų geopolitikoje

Eurostatas: iš visų ES šalių būtent Lietuva praėjusiais metais neteko daugiausia gyventojų

Prezidentūra: Dalios Grybauskaitės darbai – Lietuvai stiprinti

VU politikos mokslų institute: kova su prof. V. Radžvilo „reakcingomis pažiūromis“

Vygaudas Ušackas: iš diplomatinės tarnybos traukiuosi, ar dalyvausiu prezidento rinkimuose 2019 m., dar nenusprendžiau

Geroji Naujiena: „Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies“

Raimondas Navickas. FAKE NEWS jau ir Lietuvoje

Kaip kurti teisingesnes, broliškesnes ir taikesnes visuomenes? Popiežiaus Pranciškaus laiškas G20 susitikimui Hamburge

Liudvikas Jakimavičius: Ar tokios ir yra naujosios ES vertybės?

Algimantas Rusteika. Konservatoriai be priešų – konservatoriai be ateities

Linas Kojala apie Donaldo Trumpo kalbą Varšuvoje

Kęstutis Girnius. Kada išnyks lietuvių tauta?

Laisvūnas Šopauskas. Liberalmarksistinio revoliucinio teroro pradžia Lietuvoje (II)

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kokią valstybę kuriame?

Vidmantas Valiušaitis. Ką rašė spauda 1940 m. liepos 6 d.?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.