Prezidento rinkimai 2019

Arvydo Juozaičio rėmėjai protestavo prieš nesąžiningus kandidatų debatus

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 9 d. 10:48

35     

    

Arvydo Juozaičio rėmėjai protestavo prieš nesąžiningus kandidatų debatus

alkas.lt

Balandžio 8 d., pirmadienį, pavakare šalia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos protesto akciją prieš nesąžiningus prezidento rinkimų debatus surengė kandidato į prezidentus Arvydo Juozaičio šalininkai. Savo plakatais ir šūkiais jie išreiškė nepasitenkinimą, dėl to, kad į bibliotekoje vyksiančius debatus buvo kviesti tik trys parinkti kandidatai – premjeras Saulius Skvernelis, Seimo narė Ingrida Šimonytė  ir ekonomistas Gitanas Nausėda.

Protestuotojai laikė vėliavas ir transparantus: „Reikalaujame debatų vienu metu tarp visų kandidatų!“, „Kodėl bijot Juozaičio?“, „Gana tik sisteminius reklamuoti, o kitus kandidatus – ignoruoti!!!, „Reitingai – Jūsų, balsai – mūsų!“, „Surežisuotiems rinkimams – NE!“, „Juozaitis Nr.1“, „Nomenkltūros kandidatai ir debatų organizatoriai iš demokratinių rinkimų bando padaryti „iškamšą“…

Į debatus atvykusį Gitaną Nausėdą protestuotojai paegzaminavo savo klausimais. Taip pat klausimais buvo apipiltas apipylė ir kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Kandidatė į prezidentus I. Šimonytė prie protestuotojų nesustojo ir į kalbas nesileido, o pabrukusi uodegą bandė kuo greičiau prasmukti pro bibliotekos laiptus ir todėl buvo palydėta protestuotojų šūksniais „Gėda, gėda, gėda!“.

Piketas truko 1 valandą. Jam besibaigiant prie protestuotojų prisijungė ir savo palaikymą pareiškė kandidatas į prezidentus europarlamentaras Valentinas Mazuronis. Jis sakė, kad dėl lėktuvo reiso užlaikymo nespėjo iš Briuselio laiku atvykti į „antraeiliams“ kandidatams organizatorių siūlytus atskirus debatus, kuriuose jis ketino dalyvauti su Centro partijos kandidatų Nagliu Puteikiu.  Paklaustas kodėl šio pasiūlymo neboikotavo kaip, kad kiti kandidatai, sakė, kad būtų pasinaudojęs duota tribūna pasisakyti apie nesąžiningą debatų organizatorių elgesį.

Nacionalinės bibliotekos kitiems kandidatams pasiūlytuose atskiruose debatuose be A. Juozaičio taip pat atsisakė dalyvauti Vytenis P. Andriukaitis, Valdemaras Tomaševskis ir Mindaugas Puidokas.

Pirmadienį sambūrio „Lietuva yra čia“ lyderis ir kandidatas į prezidentus A. Juozaitis Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) apskundė Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rengiamų kandidatų į prezidentus debatų rengėjus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rinkėja       2019-04-13 20:51

Skvernelis “įkištas” šiaip, dėl didesnio sąmyšio. Nei vienas iš trijų “didžiųjų” kandidatų nekalba to, ką norėtų girdėti žmonės. Šiek tiek paskiedžia, bet nenuoširdumas persišviečia kiaurai. Nereikia būti labai mokytu, kad tai pastebėtum. Ir priešingai - nuoširdumas persišviečia kiaurai.

Taip kad prašome mūsų nemulkinti. Žmonės viską mato.

Matom       2019-04-13 13:23

kad brukami tik du kandidatai, žeminamas Skvernelis, o kitų net negirdėti..Kodėl Skvernelio kažkokie menki pažeidimai keliami į paviršių, o tylima apie žmonių skurdinimą valdant Kubiliui ir būnant ministre Šimonytei

>rinkėjai       2019-04-12 23:23

nereikai aklai kliautis suinteresuotų piktavalių skiedalais.
Juozaičio žmona yra gimsi iš gudės motinos ir ukrainiečio tėvo. Mokant elgtis su Google paieška tą lengva patikrinti ir įsitikinti.

Rinkėja       2019-04-12 15:29

Čia žemiau kažkas rašė, kad A. Juozaičio žmona rusė. Aš vis galvoju tokią paralelę. Jei lietuvis, tarkim, turi draugą musulmoną, tai tas lietuvis jau teroristas automatiškai? Jau iškart galim sakyti, kad dirba išvien su Islamo valstybe?

Keistai mąsto kai kurie žmonės, tikrai.

> aš tikrai bijau...       2019-04-11 13:24

Būūūū, kaip baisu! smile Turbūt turi pažįstamų ,,elfų” hakerių, tai paprašai, kad retkarčiais kokį ištrintų smile. Beje, kur įrodymai? Ir kur įrodymai, kad dauguma lietuvių stalinistai? Kadangi pats esi stalinistas - liberalmarksistas, tai manai, kad ir kiti tokie pat? Įsižnybk, ar nemiegi smile .

aš tikrai bijau juozaičio       2019-04-11 11:47

nes jo gerbėjai trina jiems nepatinkančius komentarus:
reiškia juozaitis su savo šaika yra stalinistai.

šaunuoliai       2019-04-11 11:47

Ačiū. Smagu, kad tauta nemiega.

ne Juozaičio šalininkas       2019-04-10 18:33

Bet piketuotojų reikalavimams pritariu.

Rinkėja       2019-04-10 14:29

Man 27 metai. Rinksiu Juozaitį. Mano aplinkoje visi taip pat balsuos už Juozaitį (nebent kažko nežinau). Bet reikia suprasti, jog ne ką mažiau svarbūs yra EP rinkimai. Juose, be jokios abejonės, balsuosiu už Radžvilą, o NE už kokią nors pozicijas keičiančią Maldeikienę ar neoliberalais pavirtusius TS-LKD… Būkime aktyvūs, nors mane kartais tikrai apima didelė neviltis. Tiek melo, tiek purvo seniai neregėjau. Gal sutemos tikrai tirščiausios prieš aušrą...

15 min.portale vykstančioje       2019-04-10 12:35

apklausoje M.Puidoko galimai reitingas netikras,nes už jį įsakyta balsuoti konservatoriams,kad suskaldyti valstiečius.Todėl galimai trečia vieta priklauso Juozaičiui.

Ramiros       2019-04-10 12:28

Nesu.amв.gerвėjas,manau,kad,jis,padarė.Lietuwai.sunkiai.pataisomą.žalą.sawo.waldymu,вet.вalsuočiau.už.A.J.,nes,tikiu,kad,tik.jis.gali.вūti.naudingiausias.Lietuwai…

vadinasi tinkamas       2019-04-10 11:43

Debatai privalo būti transliuojami per televiziją ir tik tas kandidatas, kuris išvers savo kišenes, nusimes visas savo kaukes ir nuogas kaip Dievas stos prieš rinkėjų teismą ir verdiktą, tas galės būti prezidentu. Būsimą prezidentą reikia perleisti per vandenį ir ugnį, per šaltį ir karštį ir jeigu jis dar gyvas, vadinasi tinkamas.

> aš bijau...       2019-04-10 11:21

Tau reikia bijoti tik vieno - prieiti prie veidrodžio. Nuo to, ką pamatysi, gali net numirti smile .

aš bijau juozaičio       2019-04-10 9:42

jis sugražino komunistus mus vėl engti bei smaugti
jo žmona rusė - reiškia okupantai bus vėl viršuje
jis dirbo pederastų-kgbistų irštvoje URM
jis yra ateistas

pasitikiu       2019-04-10 9:25

Aš pasitikiu Tauta, kuri prezidentu rinks Arvydą Juozaitį. Šis kandidatas šiuo metu yra pats tinkamiausias.Jau vien tai, kad jis bjauriai puolamas, šmeižiamas ir neleidžiama jam dalyvauti debatuose, turėtų byloti, kad jo bijoma…O kas bijo, susimąstykime?

Mirė pasaulinio       2019-04-10 8:45

masto gruzinų režisierius G.Danelija…

>G.P       2019-04-10 8:41

Kur tu tas mases matai?, matyt sapne, tai žiūrėk kitur kur tikros masės.

G.P.       2019-04-9 21:27

Jeigu prezidentinė rinkimų kampanija ir toliau bus vykdoma tokiais būdais, visos patriotinės Lietuvos jėgos turi ruoštis masiniams protestams po rinkimų. Turime NEPRIPAŽINTI rinkimų rezultatų.

tie jau valgo       2019-04-9 21:05

o sitie dar tik burnoja

Vėerkąsas       2019-04-9 20:56

Mėgstu cirkus. Ypač patinka piketuotojai.
Bet šį kartą kiek nuvylė- žvakučių nedegino ir “marijamarija” negiedojo…
O mes tai gi kaip žmonės- susėdom prieš langus, spragėsių, kokakolos pasiruošėm.
Nu, tipo kaip priklauso- cirko žiūrėti.
Apgavo ir nuvylė...
Ot laikai atėjo- vien chaltūrščikai aplink.
Kur žiūri meno tarybos, kur saviveiklininkų savigarba?

Www       2019-04-9 20:27

O ar buvo sąžiningi rinkimai Lietuvoje nuo 1990m.? Jei skaitoma iš lapuku ar nera aršios diskusijos tai manau tik iš anksto surežisuota. Aš manau turi būti aštrus nepatogus klausimai, visomis temomis, nebūti kukliais klounais , manekenių ar manekenu Tautai manau nereikia.

jei.       2019-04-9 18:30

jei tik tiek šalininkų sugebama sukviest…tiapkinas juokias už kampo.

geriau nei zooparkas       2019-04-9 18:24

jei norite pamatyti gyvuliukus, be atminties, be protelio - žiūrėkite ir gėrėkitės juozaičio gerbėjais smile

$+$       2019-04-9 18:22

Tai puiki pamoka naivuoliams, skuodžiantiems rinkimų rytą prie balsadėžių ir manantiems, kad jų balsas ką nors reiškia. Sistema pademonstravo atvirą cinizmą ir parodė kas čia sprendžia, kas bus prezidentu.

Taip, kiekvienas balsas yra vertingas, bet ne tam, už kurį balsuoji, o balsų skaičiuotojams. Paprasčiau sukrauti reikiamą skaičių lapelių, į reikiamą krūvelę. A.J. labai jau lengvai pasidavė provokacijai.

Nuomonė       2019-04-9 17:27

Juozaitis būt geriausia kas šiuo metu gali būti Lietuvai-lietuvninkas,nenusikraipęs į šalikelius,einantis tvirtai lietuvybės ir išminties keliu.

Trumpai - Drūtai...       2019-04-9 16:42

Už A.Juozaitį,už LIETUVĄ ! ! !

Rinkėjas       2019-04-9 15:55

juozaitis būtų istorinė klaida, tiksliau - nelaimė mūsų Lietuvėlei, todėl dori piliečiai už jį NEBALSUOS

Juozas       2019-04-9 14:10

Gaila, kad Lietuva dar nepribrendo (gal perbrendo…) permainoms į demokratiją. P. Juozaitis atskleidė tikrai nederamą, netgi nusikalstamą debatų organizavimą, o visi kiti pretendentai tyli. Net jei tikrai nesitiki laimėti dabar, vistiek derėjo prisijungti prie protesto. Reikia vieną kartą suprasti, kad “mano priešo priešas yra mano draugas, tegul nors laikinai”.

Pasikartosiu       2019-04-9 13:54

praeituos Seimo rinkimuose irgi taip buvo . Atskirai diskutavo pirmos rūšies partijos ( kažko į tą pirmą  rūšį buvo iškart papuolę ir iki šiol antrarūšiai “žali valstiečiai”, gal “burtų keliu” ? ) ir atskirai antros rūšies partijos . Kodėl nieks tada nieko nepasakė ?

LK.       2019-04-9 13:41

Nausėda kaip Nausėda, o koks tavo reikalas, trolių armijos eilini? Bet lietuviškai neblogai rašai, tik rusiškai galvoji. Už aplaidumą minusas.

Pakalbėjęs su daugeliu kaimynų bei šiaip žmonėmis,       2019-04-9 12:58

darau išvadą: realus Juozaičio reitingas šiuo metu aukštas. Jei taip kils ir toliau, rinkimų I-ajame ture gali būti trečias, o gal net antras. Mūsų visų pareiga - ne komentarus rašinėti, nes juos mažai kas skaito, o konkrečia protinga agitacija prisidėti prie tų reitingų kilimo.

Oho !       2019-04-9 12:54

Nausėda į savo kompanija įtraukė Lietuvos Armijos generolus. Siūlau šūkį Nausedai -
Prieš Šeima su Armija - Valioooo!

> ah1       2019-04-9 12:28

Tik tada, kai politika prichvatizuojama.

ah1       2019-04-9 11:45

pavyzdys kad politika ir sąžiningumas nesuderinama?

Mes kartu       2019-04-9 11:36

su gerbiamu A.Juozaičiu,su išminties ištroškusia Lietuva.


Rekomenduojame

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.