Emigracija, imigracija, demografija

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 5 d. 15:12

45     

    

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Gruodžio 4 d. Seimas priėmė rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ (Nr. XIIIP-2979(2) (toliau – Susitarimo), kuria iš esmės Lietuvos valstybės vardu pritarė prieštaringai vertinamos Jungtinių Tautų „Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ projektui ir atvėrė kelią Lietuvos atstovams šį susitarimą pasirašyti.

Didėjanti grupė valstybių (Australija, Austrija, Čekija, JAV, Lenkija, Vengrija, Slovakija, Šveicarija, Bulgarija ir kitos) suvokia šio Susitarimo grėsmes ir jau oficialiai yra pareiškusios, kad jo nepasirašys, nes jis yra nukreiptas prieš Europos tautas, jų kultūras ir jų valstybes.

Šiame Susitarime nei vienu žodžiu neužsimenama apie nacionalinių valstybių piliečius, apie jų teises, bet siekiama sukurti privilegijuotą padėtį migrantams atvykimo šalyse (countries of destination) lyginant su juos priimančių šalių piliečiais. Mėginama visoms šalims, JTO narėms, primesti ideologiją, kad migrantų plūdimas į jų teritoriją bus padarytas naudingu joms pačioms. Deja, tokia ideologija jau patyrė krachą Vokietijoje. Naujos darbo jėgos, padedančios vokiečiams kurti tautos gerovę neatsirado. Ne tik padaugėjo socialinių išmokų gavėjų, bet ir padidėjo nusikalstamumas bei piliečių nesaugumas.

Šiuo Susitarimu Europos valstybėms bandoma primesti ydingą ir klaidingą ideologiją grindžiamą globalia tautų maišymosi utopija bei vieningos žmonijos be tautų ir valstybių kūrimo strategija.

Esu įsitikinęs, kad Lietuva neturėtų  pripažinti išgalvotos „žmogaus teisės“ migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas viršijančias net tas, kurias turi migrantus priimti įpareigojama šalis. Lietuva turėtų priešintis tokiai multikultūralizmo plėtrai keliančiai tiesioginę grėsmę Europos tautinių valstybių suverenitetui.

Pareiškiu, kad jei dabartiniai Lietuvos valdžios atstovai, neatsiklausę Lietuvos suvereno – Tautos, gruodžio 10-11 d. tarptautinėje konferencijoje Marakeše (Marokas) pritars šiam susitarimui, jei būsiu išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu, padarysiu viską, kad Lietuva oficialiai atsisakytų šio mūsų valstybei kenksmingo susitarimo.

Dr. Arvydas Juozaitis

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vyte       2018-12-6 18:36

va uz sita pozicija reikia balsuoti uz Juozaiti

to Redkolegija spjaudo į savo principus?       2018-12-6 15:36

Sakai, kad apie Centro Komiteto patikėtinius gerai arba nieko, ane? Nežinai ar apsimeti nežinąs, kas tokia buvo Bolševikų partija arba kas tokia yra Vasaros 5, ane, makaronščike?

Redkolegija spjaudo į savo principus?       2018-12-6 14:55

Kaip pirmo Sąjūdžio žmogus, vis dar nepaliauju stebėtis ne ONS šulų veidmainyste ir melu, bet geriečių (nacional-demokratų )veidmainyste ir tuščiažodžiavimu….ONS veikėjams ir tarnams -tai įprastas veidas, bet kaip demokratai gali tikėtis pakeisti sistemą, jei jie kopijuoja ONS papročius, elgesį. Dėl panašios moralinės nešvaros ir nepagarbos nei sau ,nei kitiems (ONS santvarkos slibinui per stebuklą  nugaišus…), manau,gali atsirasti iš ,,narsaus” gaišimo proceso stebėtojų V forume greičiau naujas slibinas, nei kitokios santvarkos įtvirtintojai…
Stebiuosi ne tik TF neformalaus lyderio V. Radžvilo tekstų ir poelgių neatitikimais (kad ir prez. rinkimų klausimu, ar faktiniu plataus judėjimo-  TF keistu nekūrimu, o tik parodomuopju kalbėjimu apie būtinybę tokį kurti..)
Stebiuosi, kaip V. R. kolega iš VF, portalo redaktorius L. Šopauskas ir redaktorė R.B. nuolat spjaudo į savo deklaruojamą  principą , jog redakcija ” pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.”    Pamenate, kaip Juozaičio asmenį  dergė ir įžeidinėjo komentatoriai , stebint besišypsantiems portalo vedliams ????Tas pats tęsiasi toliau. Pateikiu tik labai ŠVELNIŲ  komentarų  pavyzdžių , kaip,  lyg ir demokratai, lyg ir šviesuomenės žmonės,  Šopauskas,Bingelienė ir Jakimavičius niekina savo DEKLARUOJAMĄ  principą ir toliau leidžia laisvai siautėti komentaruose dvasios vargetoms ir šarikovams.  Rašau visuomeniškiems žmonėms ir redkolegijai ir neabejoju, kad   mano raginimą redakcijai, laikytis portale JOS PAČIOS deklaruojamų principų ir moralinės švaros,V. R. auklėtinis ir visiškai nekritiškas (lygtai savanoriškas..???...) jo gynėjas, šviesuolis ir demokratas V. Sinica kokiame nors anoniminiame komentare ar laiškuose forumiečiams vėl išvadins ,,eiliniu išpuoliu prieš portalą” , o mane ,,ligoniu”:) smile
 
“ko nutilo dainos?”    2018-12-5 22:54
Taip, kvaišos “agnės” ir samdytos “salomėjos” kartu su “raigrybais” tyli subines įgaubę- viršinykai pasimetę, nesugalvoja ką liepti rašyti:)


2
? ? ?    2018-12-5 21:32
O kur gi tie etatiniai komentarų mulkiai, kurie lig šiol iki apsimyžimo čia linkėdavo “pagarbū ir stiprybiū”, a? smile

kodėl prezidentė neatlieka savo konstitucinės pare       2018-12-6 13:30

belieka pritart. Tik Tauta turi teisę dalint savo suverenumą esant tam tikromis aplinkybėmis. Lietuva dabar paprasčiausiu ,primityviausiu būdu yra tiesig išvalstybinama .Tai daugiau nei akivaizdus faktas.

stasys        2018-12-6 10:18

Džeikui .. ir taip ir ne , ne visada norisi pulti atstačius krūtine su savo nuomone. Jei neaiški mano pozicija ta tema tai atsakau ? .. taip jos nėra !!. Vargiai ir ta visuomenė ka nors žino apie ta iniciatyva , be abejo be tu kurie čia lankosi ir turi apie viską susidarę savo nuomone ( kas nėra blogai) .smile Aš gal kiek atsilikęs toje temoje, nuo visu tu keistu debatu ir pasikumščiavimu aš aš .., kitose interneto platformose , jokiu chimerų  Dzeikai ..tema kaip ir svarbi o nuomonių įvairovės tuo klausimu rūksta netgi čia , nejau taip visiems viskas aišku .? , .. p.s. mintis ...velnias, man belieka tik į vata pavirsti iš kurios galima butu daryti rutuliukus ausims ..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-6 9:37

“LVT išrinkta valdyba šiandien kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, Ministrą Pirmininką, vidaus reikalų ministrą, Seimą ne tik dėl JTO sutarčių dėl migracijos ir pabėgėlių nepasirašymo, bet ir dėl mūsų priėmimo rytoj, gruodžio 5 d, visų dokumentų pateikimo, įgaliojimų pasirašyti šias sutartis panaikinimo. Jei tai nebus padaryta š.m. gruodžio 6 d., tai vadovaujantis signataro statuso įstatymo suteiktomis teisėmis aš signataras Zigmas Vaišvila pranešu Lietuvos Prezidentei, Ministrui Pirmininkui, vidaus reikalų ministrui, Seimui, kad š.m. gruodžio 7 d. atvyksiu drauge su LVT išrinktos valdybos atstovais pas Jus visus iš eilės pasiimti prašomą informaciją ir dokumentus, jų tarpe ir sprendimus dėl įgaliojimų pasirašyti šias dvi sutartis ir šių įgaliojimų panaikinimo dokumentus.” (Zigmas Vaišvila)
***
http://alkas.lt/2018/12/05/z-vaisvila-tauta-nubudo-jega-ir-smurtu-jos-i-baudziava-nesugrazinsite-video/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-12-6 9:36

“LVT išrinkta valdyba šiandien kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, Ministrą Pirmininką, vidaus reikalų ministrą, Seimą ne tik dėl JTO sutarčių dėl migracijos ir pabėgėlių nepasirašymo, bet ir dėl mūsų priėmimo rytoj, gruodžio 5 d, visų dokumentų pateikimo, įgaliojimų pasirašyti šias sutartis panaikinimo. Jei tai nebus padaryta š.m. gruodžio 6 d., tai vadovaujantis signataro statuso įstatymo suteiktomis teisėmis aš signataras Zigmas Vaišvila pranešu Lietuvos Prezidentei, Ministrui Pirmininkui, vidaus reikalų ministrui, Seimui, kad š.m. gruodžio 7 d. atvyksiu drauge su LVT išrinktos valdybos atstovais pas Jus visus iš eilės pasiimti prašomą informaciją ir dokumentus, jų tarpe ir sprendimus dėl įgaliojimų pasirašyti šias dvi sutartis ir šių įgaliojimų panaikinimo dokumentus.” (Zigmas Vaišvila)
***
alkas.lt/2018/12/05/z-vaisvila-tauta-nubudo-jega-ir-smurtu-jos-i-baudziava-nesugrazinsite-video/

Dzeikas       2018-12-6 9:33

reziumuojant:
1) Priimt ar nepriimt svetimsali diskusijos objektas.
2) Teise priimt arba nepriimt svetimsali priklauso suverenui.Ir tai NEdiskutuotina.

Dzeikas       2018-12-6 9:29

Kad ir kaip’ui:
M.D. atmestina ne todel, kad svetimsalius atvykelius priimt nepriimtina. O todel, kad kazkas nurodines privalo suveneri valstybe priimt ar neprivalo. Jeigu suverenui priimtina, jeigu jis turi galimybiu priimt ir adaptuoti svetimsalius atvykelius - tada SAVO sprendimu jis juos priima.Arba NEpriima.
Reziumuojant:
1)

Dzeikas       2018-12-6 9:19

stasy, as paremiau Juozaiti, nes sutampa musu nuomuones apie Migracijos deklaracijos nereikalinguma.Tiesa, Juozaicio akcentai nesutampa su mano. Kad JAV neparemia Deklaracijos man yra sveikintinas, bet antraeilis dalykas. Kodel Juozaitis apeliuoja i juos - jo ir klauskite.
Toliau nagrineju jusu teksta:
“Nesu to PAKTO skaitęs atidžiai , tai ir ginčytis kažkaip neišeina”
Tada kokia prasme mums testi diskusija ir ka jus norite pasakyti Deklaracijos reikalu? Kad nezinote apie ka ji? tada kokia jusu, busiu politkorektiskas, “rasinio” prasme? Speju: ipirsti chimera ,kad visuomenej rupi kaip cia svetingiau atvykelius priimt? Klausimas rodo jusu arba nesiorientavima problemoje, arba samoninga priezasties ir pasekmes sukeitima vietomis.Paneigite jeigu neteisingai supratau.
Reikalo keisti Zmogaus Teisiu Deklaracija nera. O jos atkartojimas rasant Migracijos Deklaracija kenksmingas tuom, kad atkartodamas ar “tikslindamas” isplauna Zmogaus Teisiu Deklaracijos konturus kurie yra pakankamai subalansuoti. Ir “ideja” as matau tik viena - isbalansuoti Zmogaus teises. Tokiai idejai as priesinuos ir palaikau Juozaicio pastangas ta linkme.

skaitykit       2018-12-6 9:04

res publika

UZBAN INTI       2018-12-6 9:02

ESAT vargsai

stasys        2018-12-6 8:55

Dzeikui .. Turite proga tada paaiškinti , kam tas visas tekstas apeliuojant į kitu valstybių apsisprendimą neremti to PAKTO . Nesu to PAKTO skaitęs atidžiai , tai ir ginčytis kažkaip neišeina . Kliūna tik viena ir tai nėra kažkokia katastrofa, bandymas neteisingai argumentuoti , pateikti visuomenei, kodėl nereikia jo Lietuvai . Tokia pozicija nepaaiškina visuomenei o ka vietoj jo siūlys musu ateities politinis elitas ? kaip toliau vystysis valdžios ir visuomenės nuomonių apsikeitimas .? pasižiūrėkime ka galvoja kiti .? kas UŽ kas PRIEŠ. Dzeikai svarbios tik idėjos .jas turi ir generuoti politikai visuomenei ..blogos geros visos tinka aptarimui .

atėjo laikas       2018-12-6 8:37

*Nes ateis ataskaitos laikas* - tai žodžiai iš senos katalikiškos laidotuvių giesmės.Kas,jei ne didingoji Anglija ir Prancūzija siautėjo Afrikoje,krovėsi turtus ir žiauriai išnaudojo?Iš kur pelnai,jei ne iš tų žemių?Ir galim juoktis,teisios pranašystės:pajudės juodieji žemynai ir užplūs kaip skėriai senutę Europą.Už viską ateina sąskaitos.Užaugo nauja liberali karta,jiems nei tauta,nei kalba,nei gimta žemė jau ne vertybė./*Man gerai,kol viskas man gerai* - dainuoja Donskovas.

rename       2018-12-5 23:00

Nu ką- vėliava pas mus tinkama, afrikietiškų spalvų.
O šalies pavadinimą teks pakoreguoti- bus Litvanistanas.
Kauną pervadinsim All Kaunu, Vilnių- Vilnanabadu, o Naująją Vilnią pervadinsime į Gazos sektorių. Nemunui tiks Nilo pavadinimas, Nerį pakoreguosim į Jordaną, Palangos nebeliks- prie jūros turėsim Al Mar Sheikhą.
O jūra? Velniop tą Baltiją, kai aplink vien negrai, baltam būt nejauku.
Negyvoji jūra žlugusiai valstybei bus kaip tik- geriau derės prie įkapių:)

Dzeikas       2018-12-5 22:54

stasy,vel migla puciate.Juozaitis pakankamai risliai paaiskino KODEL Lietuvos parasas po Migracijos Deklaracija , jeigu ji visdelto bus pasirasyta, atsauktinas. Ne siame, bet pries tai buvusiame straipsnyj:
kadangi argumentai nuostabiai sutapo su mano nuomuone(kuria isreiskiau anksciau negu tiesos.lt publikacija) lengvai persakau: todel, kad jeigu Deklaracija nieko neipareigoja, tai nera reikalo jos pasirasineti. Migracijos gi teise telpa Zmogaus Teisiu Deklaracijos apibrezimo remuose. Ir irodineti kad sviestas yra sviestuotas nera jokio reikalo.Lietuva gerbdama zodi 2 kartus apie ta pati dalyka neturi deklaruoti 2 kartus. Kaip bet kuri save gerbianti valstybe, organizacija ar zmogus.

Dzeikui       2018-12-5 22:47

Lyginti Solieczniku Kolobibiszkes su New Yorku gal ir romantiška, bet graudžiai naivu.

Auksiniū šaukštū ministras       2018-12-5 22:44

Suvalkų koridoriaus problemos nebeliks- paprašysim norvegijos arba kokiųbsaudų emiratų fondų pinigų ir iškasim griovį palei sieną. Bus Sueco kanalas. Rusai arabų nepuola, rusai arabus myli ir remia.

Dzeikas       2018-12-5 22:40

Ulycai:
Niujorke Chinatowne gatviu : anglu ir kinieciu spavadinimi surasyti 2 kalbomis: anglu ir kinieciu ieroglifais. Nors Kinija kitoje Gaublio puseje. Ne todel, kad Kinijai vizgintu uodega, o todel, kad gerbia kinu kilmes amerikiecius ir tikisi is ju lojalumo. Ir 99% atvejais Jungtines Valstijos gauna ta lojaluma. Net is rusu.
Kvizas tautinYkams: kodel Lietuvoje rusu kolonistu seimos, atzalos daznai nelojalios Lietuvai net 3 ju karta nors rurija smegenis savo lietuviskumu nepavargdami. O JAV net rusu koloradu seimu vaikai pagyvene 5 metus jau su tevais-koloradais nebesutinka?O jei gime JAV, tai tevu putinofilija kaip vanduo nuo zasu atsoka?
Va jums Ketrin kampas Medison strytai Niujorko Chinatowne: https://goo.gl/maps/zdfHoUhFWCA2

Šmikonytis       2018-12-5 22:39

Ha ha ha! Žvengiu, bet ne kaip arklys. Dabar būsiu Zebrė!
Nugi taigi dabar būsim jau nebe pribaltika. Ne severozapdnyj kraj.
Dabar mias jau būsim Šiaurės Afrikos bananū Respublika.
Nutolome nuo madkvų. Rūsaj nebeušpuls- piar toli:)

Nuosėda       2018-12-5 22:33

Bankas ir afrikose bankas. Daugeu skolininkų, daugeu pelno uš palūkanas.
SEBas- UŽ!

juodas reikalas       2018-12-5 22:30

Prancūzijos makaronas murkia pro nosį patenkintas:
-Pagaliau ir lietuvių krepšinio rinktinėje neužilgo žais vien negrai!

Laukiam ką kiti kandidatai pasakys       2018-12-5 22:30

Emigracijos klausimu. Kol kas visi tyli, išskyrus Puteikio ir Juozaičio nepritarimo kitų pretendentų nesigirdi. Tyla reiškia pritarimą nežabotai migracijai?

Dzeikas       2018-12-5 22:09

Is esmes si Juozaicio pareiskima palaikau.Bet su islygomis:
1) Migruoti zmogus teise turi. Valstybe NEturi isipareigojimo migranto priimti.
2)  Atsaukti(denonsuoti) Lietuvos parasa po Migracijos Deklaracijos salyga butina, bet NEPAKANKAMA. Turetu dar prideti mazdaug: “Sieksiu, kad pareigunai pasirase sia deklaracija negavus tautos pritarimo butu prokuraturos traukiami baudziamojon atsakomyben”
Antrosios salygos pakakatu , kad eitau balsuoti uz Juozaiti, net ir nepalaikydamas jo programos visumoje.Nes vien uz lietuvio ipratinima atsakyti uz zodi ir veiksma butu galima atleisti kruva nuodemiu Juozaiciui. Nemaziau negu Porosenkai uz Tomosa Ukrainos provoslavu baznyciai.

geo(loginė)politika       2018-12-5 22:02

Prognozė Migrantų Pakto pasekmėms:
Gedimino kalnas nebenugrius!
Bet,...Gedimino kalno neliks.
???
Kalnas išeis pas Mahometą. smile
.

Aha,       2018-12-5 21:56

po tokiu straipsniu bandyti ginti ir girti širinckienę, gali tik sipnapročiai

"ko nutilo dainos?"       2018-12-5 21:54

Taip, kvaišos “agnės” ir samdytos “salomėjos” kartu su “raigrybais” tyli subines įgaubę- viršinykai pasimetę, nesugalvoja ką liepti rašyti:)

? ? ?       2018-12-5 20:32

O kur gi tie etatiniai komentarų mulkiai, kurie lig šiol iki apsimyžimo čia linkėdavo “pagarbū ir stiprybiū”, a? smile

3 000 000!       2018-12-5 20:20

Režimo medijos džiaugsmingai skambina visais papais:
“Prapesijonalū Vyriausybė posėdyje trečiadienį patvirtino Demografijos, migracijos ir integracijos politikos strategijos įgyvendinimui skirtą veiksmų planą, kuriuo siekiama ambicingo tikslo:
iki 2021 metų sustabdyti gyventojų skaičiaus mažėjimą Lietuvoje,
o iki 2030 metų – vėl tapti 3 milijonų gyventojų šalimi!”
.
A jo- tikriausiai Homjaunuolis atveš keletą milijonū iš marokų.
Jeigu pasiseks, tai gal Lietuvoje greitai bus ir cieli penkiolika limonų teritorijos gyviantojū:)
P.S:
Dar būt gerai, kad valdžia ir kupranugarių atvežtų.
Naujiems gyviantojams.
Lengviau adaptuotųsi:)
O jau dėl dykumų tai nepergyvenkit- tam turime Aplinkos Ministeriją.
Propesionalaj ne tik iškapos visus eglynus ąžuolynus labanoruose, bet dar irvpalmių plynėse padodins.
Na, kobrų tai turime sočiai. Seime, vyriausybėje, savivaldybėse ir kitokiose kontorose vien tik gyvatės. Knibžda!
Akbar:)

zwei und drei >vienam pusgalviui       2018-12-5 20:01

Ja, ja- Nuosėda ir Pūsleikis būtų pats tas.
Dar Šikalienę pridurti ir būtų visiška zonderkomanda.
PS. :
Plius visus aprengti sarafanais. Mėlynais.
Arba žydrais:)

vienas       2018-12-5 19:36

o reikia ir nausedos ir puteikio, nes suvalgys kaip pakseli

ulyca Juzefa Pilsudskiego       2018-12-5 19:34

Pažangos naujienos:
Ketvirtadienį Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos narė Dovilė Šakalienė ketina pateikti socialdemokratų parengtą naują Tautinių mažumų įstatymo projektą, pagal kurį, ten kur gyvena tautinės mažumos jau bus galima oficialiai naudoti gatvių pavadinimus tuteišių ar kitokia kalba, bei dar daug kitokių pagerinimų už kuriuos p. Dovilei tikriausiai vėl bus dėkingi įvairių šalių fondai:)

Radžvilas -paniekos vertas ...       2018-12-5 18:58

Paskaitai ir pasidžiaugi puikiais ir vertybiškais kandidato į prez. A.Juozaičio tekstais. Paskui galvoji, kokiu ordinu mūsų korumpuota, antilietuviška nomenklatūra po rinkimų apdovanos VF vedlį Radžvilą už talką  nukenksminant A.J. prez. rinkimuose ir pastangas, kad jis gautų  kuo mažiau demokratinių jėgų talkos…

Susitarimas,       2018-12-5 18:56

kuriame įsipareigojama, bet tauškiama, kad tai nieko nekeis.(Panašiai kaip: “įvedus eurą niekas nebrangs”) Už jį Seime balsavo arba kvailiai, arba piktavaliai. Bet kuriuo atveju jie mums palengvino pasirinkimą už ką nebalsuoti būsimuose rinkimuose.

stasys        2018-12-5 18:53

Dabar madinga būti UŽ ar PRIEŠ . Matote ponas Juozatį atmetus iniciatyva reikėtu pasiūlyti sprendimą -idėją kuri paaiškintu tokia keista užimta pozicija .  vVlstybė tai ne kolchozas kuriame susirinkę burliokai ranku dauguma sprendžia eiti į darbą ar ne. Juk ruošiatės būti valstybės vadovu ?  tai mojuoti vėliavomis jau kaip ir nebetinka , būti lyderiu, pati lyderystės samprata AŠ Jus įpareigos tapti daugiau nei tik tuo “aš taip noriu ir galvoju” ..palykite tas menkavertes idėjas .Lietuva turi pilna teise ir persigalvoti pasikeitus aplinkybėms ...tinkamai argumentuojant .

Povilas       2018-12-5 18:22

Šiuo klausimu visiškai palaikau A.Juozaitį.
Bet balsuoti už jį neprivalau.

$+$       2018-12-5 17:42

„jei būsiu išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu, padarysiu viską, kad Lietuva oficialiai atsisakytų šio mūsų valstybei kenksmingo susitarimo.”

Jei norite būti išrinktu, neabejokite tuo, ką darote. Šis sakinys (citata) nedaro Jus lyderiu!

SOS       2018-12-5 17:09

Mokytojai marinami badu.Derybos tampa nelygiavertės.Pasirodo,Skvernelis mėgsta kankinti?

Juozaičiui       2018-12-5 16:14

o realiai, gausi interpeliaciją ir būsi prikirptas kaip ir paksius.
Arba bus kaip Lubiui. “Natūralus infarktas”.
Vienas žmogus šio režimo įveikti negali. O publika yr aliurbiai tinginiai, protestuoti neis.
Ir kas toliau? Šachas ir matas.
Jeigu ketini kažką daryti, pirma pagalvok ar tikrai turėsi galimybių tai padaryti.

Tomas       2018-12-5 16:13

Populizmas, Juozaiti, žinai,kad taip nebus

hau       2018-12-5 15:55

Lietuvos Seimas balsavo už. Lietuvos įgaliotas atstovas Marakeše balsuos už, nes kitaip jis negali. Turėtų atsirasti lyderis, kuris sukviestų tūkstantines minias prie seimo. Mačiau balsavimus internete. 97 proc. balsavusių buvo prieš. Seimas priėmė sprendimą absoliučiai priešingą tautos valiai. Jiems tai reikia pasakyti.

Kad ir kaip       2018-12-5 15:53

viliotų ir gundytų šis susitarimas,jis yra viso labo tik lengvas kelias,vedantis į tautų pražūtį ir karus.Vokietijos priedanga.Todėl,pasisvečiuoti prašom,o gyventi ten,kur lėmė Dievas.Tik kaip padėti tų šalių jaunimui,šalių,iš kurių jis emigruoja.

Rūta       2018-12-5 15:47

Vien dėl šio A.Juozaičio pareiškimo, mano balsas priklauso jam.

Tarabilda       2018-12-5 15:43

Labai teisingas politinis ėjimas. Garde.

Juozaičiui       2018-12-5 15:28

“kad Lietuva oficialiai atsisakytų šio mūsų valstybei kenksmingo susitarimo” manau, kad tai nebus įmanoma. Reikėjo dabar mitinguoti prie seimo ir priversti juos nepasirašinėti šio susitarimo, o ne lakstyti pas mokytojus, reikalaujančius neįmanomo.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.