Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

2020-ųjų metų rinkimai į Seimą baigti: šįkart naująją valdančiąją koaliciją burs konservatoriai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 26 d. 7:46

48     

    

2020-ųjų metų rinkimai į Seimą baigti: šįkart naująją valdančiąją koaliciją burs konservatoriai

2020-ųjų metų rinkimai į Seimą baigti: Tautos atstovybe vadinamą instituciją pagal savo sąžinę ir supratimą išrinko mažiau nei pusė balsavimo teisę turinčių Lietuvos piliečių – antrajame ture rinkėjų aktyvumas (39,7 proc.) buvo dar mažesnis nei pirmajame (47,81).

Daugiausia mandatų – 50 – naujajame Seime dalysis Tėvynės Sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), prie pirmajame ture iškovotų 24 mandatų antrajame ture pridėjusi dar 26. Labiausiai tikėtiniems naujosios valdančiosios koalicijos partneriams Liberalų sąjūdžiui ir Laisvės partijai – atstovaus atitinkamai 13 ir 11 politikų (pirmojo turo rezultatai: 6 ir 8).

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga išsaugojo 32 mandatus: antrajame ture laimėjusi antra tiek mandatų, kiek ir pirmajame – 16. 

Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) pavyko užsitikrinti 13 vietų (pirmajame ture laimėta 8 vietos).

Darbo partija dalysis 10 mandatų (pirmajame ture laimėtos 9 vietos, antrajame – tik 1).

Po tris atstovus, laimėjusius vienmandatėse, turės Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija.

Partija „Laisvė ir teisingumas“ ir Lietuvos žaliųjų partija turės po 1 savo atstovą, laimėjusį vienmandatėse.

Vienmandatėse apygardose pergalę iškovojo ir 4 savarankiškai išsikėlę kandidatai – Vytautas Bakas, Domas Griškevičius, Petras Gražulis ir Valdemaras Valkiūnas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-28 9:35

(Teksto autorei, -iui su nr 2020-10-27 12:32)
1. Atsiprašyk, burnojusi, -ęs Tautai su tekstu nr 2020-10-26 12:34.
2. Niekiniame (antikonstituciniame, beverčiame) seimo rinkimų spektaklyje už Aušrinę Armonaitę buvo tik 0,...% išvarytųjų svetur - Tautos budelių režimo švietimo sistemos sugadintųjų.
3. Baisiausia yra tai, kad šita neišjungtų budelių komunistpalaikių (100 metų užslaptintų kgb’istų, stribvaikių, ...) konclagerinė sistema jau beveik istorijos šiukšlyne, o kitos (gyvybiškai reikalingos) dar neturime ir pykstamės. Reikia protingiausiems išmintingai veikti, kurti gyvybiškai reikalingą tvarką (kitokią sistemą) elementariausiu būdu (nesant seime, vyriausybėje, ...), kad likusieji skurdo iškankinti bėdžiai atsigautų bei išvarytieji turėtų galimybę sugrįžti. Pradžia tam jau yra.
________________________________________________
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat.
Sukilimas

aksioma       2020-10-27 22:08

Ar būna kažkokia “mažesnė” mirtis?
Ne.
Arba esi gyvas arba lavonas.
O lietuviai balsuotojai yra unikalūs. Jie išrado stebuklą - “mažesnį blogį”.
Na, tokį tarsi “mažiau mirusį” lavoną, “nepilnai nėščią”,
nei nuogą nei apsirengusį velnią, šlapią ugnį ir sausą vandenį.
Unikalu.
Bet, kai durniai balsuoja už “mažesnį” blogį, galiausiai ir gauna blogį.
Ir jokie grabai mulkių neištiesins.

Dzeikas       2020-10-27 21:16

Al’ui
Gyvenymas JAV ir likusiame pasaulyje , sakykime ES labai panasus i automobilio vairavima.
Stai JAV yra taisykle vairuotuojas pirmiausia atsako uz tai ka mato priesakyl. Jeigu jis ivaziuoja ir priekyj buvusia masina - ivaziaves visada (VISADA) kaltas. Nebent priesakinys tycia stabde, tikslu sukelt tokios rusies avarija. Bet tycia ar ne teismas nuspres tik jeigu priekyj buvusios masinos vairuotuojas pats prisipazins, jog tycia stabde. Europoje atsakomybe perkeliama ant abieju. Jeigu tau ivaziavo i bagazine turi irodyti,kad stabdei del pateisinamos priezasties.  Kitaip sakant , jeigu ivaziaves tau i bagazine nusamdys gera advokata, liksi dar ir kaltas.
Visokie eurofanai ir leftistai , o dazniausiai sukciai ima zviegt: Uztatai JAV labai daug tyciniu avariju! Va tycia kerta per stabdzius , sekes is paskos ivaziuoja tam i bagazine ir apmoka iki paskutinio varztelio kokio susrudijusio kiaurom Chevrolet remonta. Buna tokie dalykai? Taip buna. Jeigu sedai uz brangios masinos vairo sakykim naujas Jaguar uzu $60-70K(ir brangesni) - tokiu dalyku tikekis IR LAIKYK TINKAMA distancija. Istatymas kaip ant delno , taisykles zinai , atatinkamai vairuok masina. Ir pagalvok ar tau reikia JAGUARo jeigu vairavimo stazas tik 1 ar 2 metai?
T.y. JAV istatymai socialiai orientuoti i neturtinguju luoma , nes joks turcius padares TOKIA avarija nuo atsakomybes neissisuks. O ES salyse - issisuks nes istatymuose pataisu kaip lopu. Lietuviski istatymai gi lyderiu gretose “vairuotuoas turi praleisti , bet pesciasis negali piktanuadziaut pirmumo teise”, tautiskos istatymdavystes perlai - jums nebado akiu sita demagogija???
As tas eismo taisykles cituoju kaip etalona , nes sis skirtumas raudona linija eina VISUOSE istatymu kodeksuose.
Jus kalbate apie dziungliu istatymus? Kur jus matote dziungliu istatymus? Istatymu paprastume ir aiskume? Kad jeigu tau dauzo automobili plytomis , o tu atsakydamas isegei tokiam kulka i pilva jus matote dziungliu istatymus? O kai Lietuvoje marozai dauzo tavo automobili , o nusoves pacuka pats sesi kalejman jus dziungliu istatymo nematote?
Nusove Komskis policijos suni butu gaves atgal kulka is policininko , nes jam, policininkui pasirodytu pavojinga , kad kazkoks ginkluotas vyras policijos tarnybini suni saudo, gali ir jam kliut. Arba atsakytu kaip uz policijos pareiguno nuzudyma.
Jus man paaiskinkite, kaip JAV “dziungliu istatymai” sukuria toki gyvenyma kur verziasi net pasiturinciu saliu pilieciai imigruoti, o lietuviski “zmoniski ir humaniski” istatymai sukuria dziungles su stipriojo teise???

po orgazmo       2020-10-27 18:28

balsavom, balsavom ir prisibalsavom.
dabar tą košę valgykit visi.

Šaunuoliai patriotai       2020-10-27 17:17

Ir toliau taip vienas kitam gerkles graužkit.

Al. Dzeikui       2020-10-27 14:18

,,Stai JAV nieko nedraudzia”. Įvairiose valstijose juk skirtingai. Be to, Amerikoj tur būt didžiausia įkalintų piliečių dalis. Džiunglių atranka yra geras įrankis sukurti konkurentišką bendruomenę, bet tai plėšrūnams palanki terpė. Kuris modelis geresnis - Sparta ar Atėnai? Europa ar Kalifatas? Manyčiau, kiekvienam savo.

Al.>>'ui       2020-10-27 13:58

Labanakt.

>> Al. >>'ui 2020-10-27 13:06       2020-10-27 13:36

NUSIVYLIAU.
Tikėjausi rimtesnių minčių !!!
Negi manai kad lietuviams truksta “telegrafo…”.
Lietuviams truksta poreikio tiesai, teisingumui, principingumo, tautinio solidarumo, tautinio patriotizmo (o ne šūkaliojimo sportiniuose renginiuose), rįžtingumo…, ko kaimynai tikrai turi su kaupu. Gal todėl kad ten dar gyvas “tarybiškumas”, kaip pas mus 1989 - 1991 m. O gal todėl kad jie 30 metų NETURĖJO Landsbergio su visa jo demagogija apie “globalų patriotizmą” ir nacionalizmą.
——
Tikėjausi konkrečių konkrečios veiklos orentyrų. Pvz.: tinklapio kūrimas, judėjimo pavadinimas, ar konkretus piketas…, bet…
——
... einu miegoti.

>> Pensininkė 2020-10-27 8:52       2020-10-27 13:11

Tokie pensininkai plačiąja prasme yra Lietuvos TRAGEDIJA !!!
Padidino pensiją !!! Ir jiems tai stiklo kalno viršūnė. Jų gyvenimo vertybių vertybė - hmm.
——-
Finansai be emocijų.
Ką reiškia “padidėjo pensija”?
Matematinis skaičius tikrai didesnis !!!
O reali perkamoji galia ?!!
Tas “padidėjimas” yra tik DALINIS infliacijos padarinių kompensavimas ! Kaip vienas ekonomistas privačiame pokalbyje pasakė: “o kaip kitaip iš žmonių atimsi pinigus”.
Siekiant objektyvumo būtina pasakyti, kad karbauskiniai infliaciją kompensavo geriau negu ankstesni, bet visumoje… rinkiminų pažadų netesėjo, girdi trukdė landsberginiai. O kas karbauskiniams trukdė “paprašyti” savo išrinkėjų “pagalbos”? A?!!
Viskas remiasi į politinę valią.
O kur dar Verygos kliedesiai apie generinius vaistus ir karantininius kliedesius (neteikiant žmonėms net būtinos informacijos).
O kur sunaikinta Technikos biblioteka su visais filialais. Ir tik per stebūklą* išlikusios Medicinos ir Seimo bibliotekos.
O kur tautinis (išeiginis) kostiumas, ir tautinis-patriotinis ugdymas…
Yra ir gerų darbų. Draudimai rūkyti… (nuoširdus ačiū ir sveikinimai).
——-
Kol absoliučiai didžiajai tautos daliai bus svarbiausias dalykas sotus pilvas ir daugiau nieko, svaigstantys apie “aukštas materijas” gali pamiegoti.
——-
Dabartiniai karantino reikalavimai. Pažiūrėkite kaip verda ir putoja Delfio komentatoriai. O čia, ko ne esminiai tautos ir visuomenės klausimai, ir bemaž visiškas štilis.
Ar ne taip LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS…

Al. >>'ui       2020-10-27 13:06

,,O jei daryti, tai nuo ko pradėti?” Nuo to paties, kaip visada - paimti telegrafą ir t.t.. Žodžiu įsigyti bendravimo įrankius. Dėl ko Gudų sukilėliai sugeba susitelkti? - nes turi internetinius kanalus, manau.

>> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-27 12:32

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS (pataisyta)    2020-10-27 8:03
,,,,
Aš nesušiktas bjaurybė..., o tu su savo aštriom deklaracijom labai panašus į NS - visas garas išeina švilpukui.
Jeigu ta išeivija tokia…, tai ATSAKYK (!) - kodėl balsavo už A…? Ar ten truko pasirinkimų ?

stasys       2020-10-27 9:22

Ar gi gaila ? nieko negaila pensininkams .Skolintais galima buvo ir 13 pensija padovanoti, kad tik tas varkstantis ir šąlantis pensininkas viskuo butu patenkintas .Skolas grąžins Lietuvoje likę gyventi , bet taip kaip tu ‘šalančiu’ pensininkų vaikai jau senai į anglijas išmovę ..tikėtina jog čia tiktu posakis ‘po mūsu kad ir tvanas’ joptararai ..

Pensininkė       2020-10-27 8:52

Iš visų Nepriklausomybės valdžių man geriausi Valstiečiai, pensija nuo 2017m sausio iki dabar didėjo iki virš 50 procentų(pasižiūrėkite savo Sodros sąskaitas, neskaitant 200eu pandeminės išmokos),  moksleivių anūkų  pinigai didėjo, dirbančių šeimos narių algos didėjo. Ačiū Skverneliui, ačiū Karbauskiui.Keista, kad pensininkai rinko konservatorius

stasys       2020-10-27 8:42

Laikotarpis kai džiūgauja laimėję rinkimus ir pelenais galvas barsto ta valdžia praradę. Paprastam piliečiui tai tik valdžios šurmulys kuriame neatsispindi to piliečio buities problemos, nerimas epidemijos ir ateities klausimai ..kaip gyvensime rytojaus diena ?  Vargas tam piliečiui jei jo visas pasaulis sukasi tik apie tuos klausimus , o kaip valdis koncervatoriai ir ar kokia ‘Laisvės partijos’ įdėja kaip legalizuoti marihuanos vartojima netaps dar viena juoda statistika prie to kuo jau daug metu visuomene maitina atitinkamos žiniasklaidos priemonės. Labai kukliai Lietuvoje aptartos Lenku KT nutartis dar labiau suvaržyti moteru teises abortui ? Ar ta tema tabu ..visokiems pamaldumą demonstruojantiems ‘Vaidams’ ir ilgaliežuviams Reigardams ? . A Lietuva po rinkimu turės apsispręsti dviem svarbiais klausimais
a. Ka paskirti į užsienio reikalu ministrus , pakeičiant ilgametį Linkevičių
b. Santykiai su Lenkija ? kai į naują Seimą nepateko ‘Voldemortininku’ partija ir jų ‘stogas’ S.Skvernelis prarado vyriausybės vadovo postą triūškinančiai pralaimėjus ir vienmandatėse jaunai konservatorei ..
Be abejo klausimu sąrašas pildomas ..

Dzeikas       2020-10-27 8:07

Cia kazkas uzrase i + valstieciu apribojima alkoholio draudimui ar reklamos draudimui, ne esme. Na kazka uzdraude ,kad tauta nepasigertu…
Stai JAV nieko nedraudzia(isskyrus narkotiniu medziagu pardavima nepilnameciams iki 21m.:alk., cig.). Pirk ir gerk. Tik siukstu ne gatveje , atvirai. Tik stai klausimas:nieko nedraudzia, o tie kas dirba, turi arba tikisi darbe perspektyvos negeria. Neturi tiesiog laiko “gerai pasedeti”. Na nebent sestadieni ar penktadieni.Bet jeigu seimoj, tai zmona neleis, nes namie darbu yra, o jeigu su sveciais, tai organizuot reikia… Net rimta darba turedamas alaus vakare net ir puslitri nelabai gali - ryte nebusi kaip stiklas, o darbai tikslus ir daug visokiu faktoriu yra kuriu negali praleist (sakykim pasitaiko laidai zemai ir masina gali uzkabint).
Kodel stengies taip, kad net lengvas isgerimas isvakarese trukdo?
Todel ,kad net vairuotuojas gali tapti kompanijos vadovu. Jei tinkamas charakteris, imlus protas ir zmogus padorus - tokiam keliai daryt karjera atviri ir TOKIU DAUG. Atvyko i JAV lopytom kelnem , po 5-10 metu vadovas ir gyvena name, paskola uz kuri dar po 5-10 metu ismokes. Zmones tai supranta ir reguliuoti gyvenymo jiems nereik- patys reguliuojasi.
Ziurim ka turim ant Lietuvos. Tu ari ari…Degutiene tokia pazistat? Ne is simpatijos sajudistams rodau, bet kaip tipini pavyzdin, paliekant nuosalyj sajudistus kaip partija.Ateina apsisnargliaves , mokslu nebaiges, gyvenymo neragaves Dedules atzalele - sast! Ir partijos pirmininkas. O juk nedakepes nuo uodegos iki galvos, nusikalba kaip imbicelas Mokslu Akademijoje. Lygiai tas pat visose Lietuvos srityse. Tavo talentai,pastangos ir issilavinimas labai mazai reiskia.
Ir as nematau partijos, ka cia kalbeti apie partija, as nematau NET IDEJOS kad taip turetu buti.Kad turetu elitas buti ne svogeriai ir subinlaiziai, o tie kas tam tinka ir kas irode buti tinkami tam. Tokios idejos nera!
Tai kas belieka? Teisingai, paimt alaus buteliuka, ir stebeti kaip du pi-dukai vienas kitam akis drasko. Aha, vienas nugesino antra.Puiku, o dabar ateis rusai ir nugaletojan galva i sikinyko skyle sukis, kaip 1940m.
Beje, rusai bent uzgrobtose teritorijose taike pozityviaja atranka. Tad eilinaim lietuviui socialinio lifto sansai padides.
Realybe deja tokia. 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS (pataisyta)       2020-10-27 8:03

Neburnok, apsiramink sušiktas bjaurybe su nr 2020-10-26 12:34.
Tautos budeliai klastingai ir gudriai veikdami išvarė iš Lietuvos bemaž pusę darbščių darbininkų ir dabar mums reikia išmintingai veikti taip, kad jie sugrįžtų tuos budelius išjungti ir laimingai gyventi savo namuose - Lietuvoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOSS       2020-10-27 8:02

Neburnok, apsiramink sušiktas bjaurybe su nr 2020-10-26 12:34
Tautos budeliai klastingai ir gudriai veikdami išvarė iš Lietuvos bemaž pusę darbščių darbininkų ir dabar mums reikia išmintingai veikti taip, kad jie sugrįžtų tuos budelius išjungti ir laimingai gyventi savo namuose - Lietuvoje.

>> Al       2020-10-27 2:10

Pastebėjau, turi geru minčių, įžvalgų... Ką daryti? O gal, kaip kas kad siūlo, ramiai numirti. Ar be tų apsišaukėlių - NS, Lietuvoje daugiau neliko mąstančių...
Ir, po galais, kur mūsų intelektualai, ar visi parsidavė Sorosui, kaip rašo “Respublika” įvardindama net sumas kas kiek gavo… O sąrašas atrodo klaikiai. Gal ten daug melo, bet tai kas vyksta LT 30 metų, tikrai nėra be “pagalbos iš šono”.
Tai ką daryti, ar ramiai užgesti.
O jei daryti, tai nuo ko pradėti?
Visi ikišioliniai dariniai be perspektyvos!!!
Pūti ar Būti ?

Al.       2020-10-27 0:33

Pritariu Vaido komentarui. Bet nepritariu, kad NS ,,viską sujaukė”. Atrodo, kad tai buvo tik veiklos imitavimas. Programa gera, bet tas sėdėjimas bokšte išminčiaus pozoj atrodė beviltiškai. Net jei buvo klastojama. Iš trijų tinklalapių, dar tiesos.lt šiek tiek gyvas. Ir dar reiškia pretenzijas gudų pasipriešinimui. Dabar skaitytojų dėmesys šokinėja nuo vienos naujienos prie kitos, ir jokios diskusijos ,,svarbiais šaliai klausimais” nesimato. Ramiai stebėsim kol mus lėtai prievartaus valią gavę satanistai?

babute       2020-10-26 23:21

ar prisimenat kas patare ir globojo Dagio kuriama partija? va jums ir rezultatas.

Plamen Paskov       2020-10-26 23:16

Пламен Пасков о Беларуси на канале #политека_онлайн: прогноз, Лукашенко, Россия, глубинное государство
https://www.youtube.com/watch?v=NJIzkZ05Eo8&list=PLZdbWSa5p19ItedlLzxrqTskxW4S3_O1D&index=13

ah1       2020-10-26 22:11

prisiminkim apie ką tokius Trump sakė “very stupid peoples”?

Dzeikas       2020-10-26 20:59

Patarciau ziureti i Anuko partijos pergale filosofiskai. Skaitete jacko Londono “Siaures apsakymus”? Vienoje noveleje pasakojama ,kaip 2 vyrukai aukso ieskotojai, sededami smukleje,- o ziema, kai ne sezonas , kas toje Aliaskoje veikti - negi viski gurksnodavo istisas dienas,-  susigincyjo del kazkokios smulkmenos ir gincas issirutuliavo iki dvikovos pistoletais. Tai buvo tarsi ir uzdrausta, bet kas tame uzpeckyj paise to draudimo.
Laimej isikiso miestelio serifas turejes nemenka autoriteta kaip garbingas zmogus nesvaistas zodziu pavejui, sako: -“Gerai, nenorite taikytis , ir reikalaujate satisfakcijos - tebunie, saudykites. Bet nugaletoja as pakarsiu” - ir liepe padejejui risti virve ant sakos.
Gal cia tam tikra Apvaizdos atranka kas slykstesni Lietuvoje: patriotai-idiotai, ar leftistu prostitutes.
Mano valia tai as abi tas veisles i celofanini maiseli ir i skystas atliekas, bet Apvaizda gal kitokia nuomuone turi.
Gal vienas porusis grynas sh, o kitas visdelto tik meslas?

konservų ir liberastų atmatoms       2020-10-26 17:50


gražių paveiksliukų galerija:

http://www.liaudiesmenas.livejournal.com

>> Lietuvis       2020-10-26 15:10

Glušiau, peskaityk komentarus.

Demokratija       2020-10-26 15:05

Veikia, balsuoti eina, o kiek tai jau Kosmoso reikalas, niekada visi niekada nebalsuos, tai aksioma,ir jos dėsniai nėra nuspėjami, lieka tolesnis gyvenimas, ir iki kito ciklo

Lietuvis       2020-10-26 14:47

Sakiau kad konservatoriai laimes rinkimus! Jezus Kristus prisikele, nulauze velniui ragus!

stasys       2020-10-26 13:41

Aš lietuvis ir man pašvilpt ant to baltarus-lenkio deivio nuomonės apie lietuvius . Subinės švariai nusivalyti nemoka o jau nuomone apie visą tauta turi ir reikšti moka.

Deivis        2020-10-26 13:15

O mane nestebina rinkimų rezultatai. Apie lietuvius apskritai nieko gera negaliu pasakyti, deja.

Galutinė išvada.       2020-10-26 12:47

Lietuvių tautai nenereikia pačiai savęs.
Todėl, tebus prakeikti visi, trukdantys šitam nevykėlių dariniui numirti.

>> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-26 12:44

Na koks naivumas, dar kažko tikėtis iš NS !!!
Regintiems jau seniai aišku - tai tik VEIKLOS IMITAVIMAS !!!

>> taip durniams ir reikia        2020-10-26 12:41

Skaudu, bet esi visiškai teisus !!!
1991 (?) m. Margarita Tečer apie lietivius pasakė: “kaip jie tvarkysis, juk jie niekada neturėjo savo valstybės” (citata iš atminties).

>> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2020-10-26 12:34

Susirink savo žaislus ir eik ...
Gal tu glušas kad nematai, jog tavo sopuliai tai sušiktai tautai dzin.
Nors susidegink, bet tų balvonų jau nepakelsi !!!
Taip, man dėl to taip pat labai gaila, pikta, apmaudu bet tokia realybė.
—-
Ir dar. Pasirodo kad emigrantai du kart parazitai.
1. Užuot tvarkę savo kraštą emigravo.
2. Dar ir išrinko pačius pačiausius…
Ei jūs emigrantai, būkit prakeikti, ir jūsų palikuonys taip pat !!!!!

Kas man paaiškins       2020-10-26 12:24

Jai kažkoks glušas, ar penktakolonininkas dūrė nykštį žemyn, o avinų bandai dzin.
Ne popiežiui, bet ir litvinam būtinas egzorcizmas.

Kas man paaiškins       2020-10-26 12:17

Ar Lietuvoje yra ar nėra konservatorių partija ?
Kodėl landsberginius vadina konsaervatoriais, jeigu partijų registre ji vadinadi LTS-KD ?
Ir kodėl tiesos.lt skleidžia šitą  MELĄ ?!!
Ir galiausiai, kodėl gluši lietuviai (atsiprašau, litvynai) šito nemato, tai toleruoja ir kiek tai tęsis ?!!

stasys        2020-10-26 12:09

53 %nebalsavusių  2020-10-26 11:46 ..Prezidentė Dalia Grybauskaitė ?

53 %nebalsavusių       2020-10-26 11:46

laukia savo valandos.Nėra piemens,kuris ateitų ir tas avis nusivestų.Visi ieško lengvų kelių.Jie jau ižimti,nuosaikesni visada bus nustumti.Yra mažoje bendruomenėje tokia buvusi tremtinė,Dievo žmogus,jos tikėjimas toks tikras,kad ji sutaria su visomis politinėmis pažiūromis ir bet kurios partijos nariai ją gerbia ir su ja nori bendrauti.Nežiūrint to,ji visada sako tai,ką galvoja,tiesą ir niekas neįsižeidžia.Tokia tikėjimo dvasia jungia.

stasys       2020-10-26 11:32

tiek .. tai R.Karbauskis tuos visus ketverius metus vykdė kairės cęntro politiką . Gal Jus maišote ‘marksistus’ (raudonasis spalis) su kairės idėjomis ? Tai čia jokia centro kairė , tai radikalus kairės sparnas ir tokiems reikia taikyti Valinsko atrankos modelį .

tiek       2020-10-26 11:07

staska ,apie kokias kairias partijas kliedi. Visa Lietuva senai suprato ,kad prie lovio vyksta tik liberastų gaujų pjautynės dėl pinigų ir galios postų. Jokios kairės ,jokios konservatyvios minties nė padujų....

DD plius DD- debilų tautelei       2020-10-26 9:48

Ojei..Ir ką jau toks protingas/a debilams norit pasakyt? Nors nesivarginkit- jau pasakėt. Tik pats/pati nepastebėjot, kad toks pasisakymas reiškia pareiškėjo pretenziją ne į paprastus debilus, o į aktyvius ir iškilius. Su kuo ir sveikinu.

kokiu ministru rusteika bus?       2020-10-26 9:42

Karo ar Teisingumo,
o gal Vidaus Reikalų?

stasys       2020-10-26 9:39

N
Kšgalvotos alternatyvios realybės muliažu lypdytojai atkakliai vis stengiasi priminti kaip atrodo ‘vagiu’ Snoro banke nuostoliai ir kaip būtina nepamiršti jog tai Lietuvai vis dar gresia kažkokie nuostoliai, uždarius tuos rusiškus bankus .Ar tai neprimena tos graudžios raudos grąžinant į Lietuva vienos ponios ? Turinys raudu gali skirtis o va asmenys ir ju manieros vargiai . ‘stasiškai mirgtelėsiu’, toks tokį sutiko ..ir broliškai apsikabinę apsiverkė .

DD plius DD       2020-10-26 9:22

Didžiausias nepageidautinas siurprizas, kuris gręsia, tai armonaitininkų kandidatas į švietimo ministrus Žukauskas. Pirmiausia dėl to, kad armonaitininkų “švietimas” su tikruoju švietimu mažai ką bendro turi- tai daugiau paprasčiausia indoktrinacija. O antras dalykas- kadaise tv rodė rektorių debatus. Tikslai nepasakysiu kokia proga, bet įspūdį gerai atsimenu- tarp kitų rektorių Žukauskas atrodė geriausiu atveju ūkvedžiu, o ne žinių šventovės prievaizdu.
Tiesa, norą vadovauti švietimo ministerijai pareiškė ir Čmilytės liberalai. Šie, manau, gal ir ką labiau vertą pasiųlytų. Žiūrėsim, kaip čia klostysis. Ministerija, šiaip jau, viena svarbiausių (nepaisant susiklosčiusios gėdingos praktikos, kur postų dalybose švietimui 0,5, o ūkiams, kūkiams, tūkiams ir indūkiams-1,5).

taip durniams ir reikia       2020-10-26 9:10

debilų tautelė neverta išlikti

stasys       2020-10-26 8:47

...stasys ir vėl buvo teisus . Užuojauta nenusipelniusiems valdžios ir vilties kaip nori tvarkyti ne savo Lietuva . Vienok tie rinkimai parodė ir kita problemą , atstovavimo istatymus valdžioje reikia keisti . Dalivavusių skaičius rinkimuose tragiškas ir ta problemą reikia spręsti padarius jos skausmingus priežasties pjūvius .Tai kad kairiosios partijos patyrė visiška fiaska faktas ir tai negali būti nuleista į euforijų kibirą kaip savaime suprantamas rezultatas .Ne , situacija reikia keisti , kol tai pasiduoda taikiems sprendimams .Kompresas problemai , reikia , gal netgi privaloma į koalicija pakviesti ir soc.demus .Geriau peštis vyriausybėje ,dėl įdėju, nei su dar vienu populistu R.Karbauskiu ir už jo stovinčiu cinizmu .

Tikėtuna,kad       2020-10-26 8:29

konservatorių laukia skilimo grėsė.Neik su velniu obuoliauti.O šiaip,Veryga valstiečių pralaimėjimo priežastis.Dabar kiekviena partija,kuri Sveikatos apsaugą laikys podukra,bus neišrenkama.

Privažiavom       2020-10-26 8:03

Okeanidę į švietimo ministrus!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-26 8:02

- 2020, išryškėjo VRK bei “Laisvės partijos” įžulus sukčiavimas antikonstituciniame seimo rinkimų spektaklyje. Apie tai
va čia (nuo 19:30)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
Laura Matjošaitytė su visa vrk šutve turi būti nušalinta nuo valstybinės tarnybos visiems laikams už sukčiavimą.
Seimo rinkimų spektaklio skaičiai - niekiniai.
- NS vedliai, kodėl tylit apie tokį sukčiavimą?
- NS vedliai, nedelsiant paviešinkit NS nuosprendį dėl tokio sukčiavomo.
__________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 26


Rekomenduojame

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.