Demokratija ir valdymas

16 partijų pasišovė dalyvauti Seimo rinkimuose, bet… ar yra iš ko rinktis?

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugpjūčio 9 d. 11:49

115     

    

16 partijų pasišovė dalyvauti Seimo rinkimuose, bet… ar yra iš ko rinktis?

Rugpjūčio 5-oji buvo paskutinė diena pareikšti norą dalyvauti spalio 9 d. Vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose ir siekti mandato – teisės ketverius metus priimti sprendimus visų mūsų vardu.

Iš 19-os užsiregistravusių partijų pareiškinius dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateikė 16 partijų ir 30 savo kandidatūrą išsikėlusių asmenų. Galutinius kandidatų sąrašus VRK paskelbs likus mėnesiui iki rinkimų – rugsėjo 9 dieną.

Kviečiame Tiesos.lt skaitytojus susipažinti su (abėcėlės tvarka) partijų ir koalicijų pateiktais preliminariais sąrašais daugiamandėje apygardoje bei programomis (deja, apie kai kurias iš jų nepavyko rasti tikslesnės informacijos), juos analizuoti ir polemizuoti.


Darbo partija
Partijos kandidatų sąrašas ČIA, programa skelbiama ČIA.

„Drąsos kelias“
Partijos kandidatų sąrašas ir programa skelbiami ČIA.

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Apie partijos kandidatų sąrašą skaitykite ČIA, rinkimų programa partijos svetainėje dar nepaskelbta.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
Partijos kandidatų sąrašas ČIA, programa skelbiama ČIA.

Lietuvos liaudies partija
Partijos kandidatų sąrašas kol kas neskelbiamas, R. Paulausko video, pristatantį rinkimų programą, žiūrėti ČIA.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Partijos kandidatų sąrašas ČIA, programa skelbiama ČIA.

Lietuvos Sąrašas
Partijos kandidatų sąrašas ČIA, programa skelbiama ČIA.

Lietuvos socialdemokratų partija
Partijos kandidatų sąrašas ir programa skelbiami ČIA.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija
Partijos kandidatų sąrašas ČIA, apie rengiamą programą skaitykite ČIA.

Lietuvos žaliųjų partija
Apie partijos kandidatų sąrašą skaitykite ČIA, programa skelbiama ČIA.

„Tvarka ir teisingumas“
Apie partijos kandidatų sąrašą žiūrėkite ČIA, programa skelbiama ČIA.

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Partijos kandidatų sąrašas ir programa skelbiami ČIA.

„Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija“, sudaryta iš Lietuvos centro, Emigrantų, Lietuvos krikščioniškos demokratijos ir Lietuvos pensininkų partijos atstovų
Kol kas apie kandidatų sąrašą žinoma tik tiek, kiek paskelbta spaudos pranešime eltos.lt portale ČIA.

„S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“, sudaryta dviejų partijų – Tautininkų sąjungos ir partijos „Jaunoji Lietuva“
Partijos kandidatų sąrašas ir programa skelbiami ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nėra       2016-08-12 11:36

Klausiaste: “16 partijų pasišovė dalyvauti Seimo rinkimuose, bet… ar yra iš ko rinktis?”
atsakymas : nėra,nes įtariu kad kiekvienas kandidatuojantis yra KGBistas priklausantis tiems 2000 seimo paslėptų KGBistų.

Pikasas       2016-08-11 20:09

Negaliu diskutuoti kai kurių gal įprasta maniera. Niekad nesu į kitą komentatorių kreipęsis antruoju asmeniu. Paryškinau vieną informatorių, tai tas panoro “garbės ir orumą” susigrąžinti. Tik nežinau, kaip jis gali tą padaryti, jei raštu ir žodžiu yra pats viską prisipažinęs… Jei kas pageidauja diskutuoti, tai nesu prieš nusistatęs. Na, o jei kas temoka tik įžeidinėti, tai tokio lygmens diskusijai tikrai nepakanka. Tam ir laiko neturiu.

Salavynckui       2016-08-11 19:13

Oi tu demagoge, demagoge. Tavęs klausia apie ratus, o tu kaip šlangas- apie pautus. Ar tik nebūsi koks kgb ex stukačėlis? Labai panašus demagogijos miglų pūtimas.
Tarp koncervų ir koncervų fanų juk kgb agentų yra daugiausiai. Tai žino visi.

Pikasas to anonimui "raskite"       2016-08-11 17:15

Visados politines partijas vertinau pagal jų veiklą, Kartais, mano supratimu, teigiamą, kartais neigiamą. Tokiu būdu savaip ragindavau mąstyti ir vertinti. Kas mąstyti nenori ar siekia nešvarių tikslų, tai pasiekia tokį rezultatą, kurį dažniausiai po Seimo rinkimų matome. Kas galėjo pagalvoti, kad po ketvirčio amžiaus Lietuvos politika vis dar bus įtakojama neskaidrių jėgų. Ar dar neprisibuvome imperijos gniaužtuose?

raskite       2016-08-11 16:47

taip, raskite - nors vieną pikasiaus raginimą balsuoti prieš koncervus.
to tikrai nebuvo.
tai kam ta demagogija, slavinskėli?

Pikasas       2016-08-11 14:46

Mano patirtis sako, kad į panašaus pobūdžio komentarus neverta kreipti dėmesio. Ir dar. Jei jūs rasite nors vieną mano siūlymą per kelioliką metų balsuoti už vieną ar kitą partiją ar kandidatą, tai netgi labai nustebčiau. To tikrai nebuvo.

patirtis sako       2016-08-11 14:11

daryk atvirkščiai nei siūlo koncervų propagandonas pikasius ir bus bent jau ne blogiau

Pikasas       2016-08-11 13:04

Siūlau p.Tarabildai nedalyvauti “blogio pakištuose žaidimuose”  ir “nespausti vaško” klaidindamas skaitytojus, kad demokratiniai rinkimai yra apriori kažkoks tai blogis. Tokius populistinius aiškinimus, manau, verta iš karto atmesti. Neleiskime rinkimus įtakoti blogio jėgoms, užsiimančioms politine ir kitokia korupcija. Tai yra labai svarbu demokratijos sutvirtinimui. Politinių jėgų ir jas atstovaujančių kandidatų yra netgi labai platus pluoštas. Privalome sugebėti atsirinkti ir būti aktyvūs per rinkimus. Ypač, jei norime neleisti tęstis tai situacijai, kai mus valdo neaiškios kilmės galimai net iš Rytų įtsakojamos politinės jėgos. Gal kai kam labai norisi, kad Tautos valia nebūtų išgirsta, o rinkėjai balsuotų tik už labiausiai šaukiančius demagogus. Neturėtų tokiems “klakeriams’ visur ir visada uždegta žalia šviesa.

Tarabilda       2016-08-11 10:32

Kalbėkime iš esmės. Ar krikščionis, elgdamasis pagal savo sąžinę, kylančią iš dieviškosios gėrio - blogio perskyros, nenusidėdamas savo ir dieviškąjam imperatyvui, gali dalyvauti blogio pakištuose žaidimuose? Tokie rinkimai, kuriuos mums siūlo, yra juk ne bendrojo gėrio, o bendrojo blogio kūryba ir panacėja, apsimetinėjant kad iš šūdo galima išspausti vašką, kaip nori įtaigoti savo komentaruose Pikasas.

Pikasas3       2016-08-11 7:49

    Tikėjausi, kad po mano 10:12 laike išsakytos nuomonės sulauksiu prasmingo oponavimo. Deja… Pasiūlytas rašinys diskusijai tikrai yra vertas platesnės diskusijos, nes ir dabar Lietuvoje yra nemažai piliečių, kurie nusivylę gyvenimu siūlo boikotuoti Seimo rinkimus - vieną iš retų galimybių eiliniam rinkėjui įtakoti mūsų valstybės politiką. Nors kai kurios rinkiminės programos primena plagiatus, tačiau ir jose galim įžvelgti kai kuriuos siekius “imti valdžią” savo ar grupinėms reikmėms.
    Straipsnio pavadinime išsakytas klausimas netgi siūlo atsakymą, kad nėra iš ko rinktis. O tai tas pats, kas siūlymas nedalyvauti rinkimuose. Ir tai yra pats blogiausias, prieš demokratinę raišką nukreiptas variantas. Žinoma, galima pasitikėti balsuojančiu draugu, kaimynu ar kokiu nepažįstamuoju. Tačiau tada netenkama net moralinės teisės virkauti po rinkimų, kad “ne tuos išrinkome” Visados turi laimėti dauguma, o tai gali įvykti tik laisvuose, kreivai neįtakojamuose rinkimuose.
    Labai dažnai Lietuvoje išsakomas teiginys, kad rinkimai gali būti suklastojami. Esu dalyvavęs tame procese ir galiu atsakingai pasakyti, kad paveikti antiįstatymiškai galima tik vienetus, o bendros skaičiuotės rinkimams jau įvykus - neįmanoma. Tai lemia gausus stebėtojų skaičius ir jų surinktų rezultatų skubus pateikimas politinių partijų būstinėms. Ne šiaip sau metamos didelės sumos rinkėjų sąmonės plovimui, jei būtų įmanoma laimėti rinkimus balsus skaičiuojant. Verta priminti, kaip blokuojamas emigrantų aktyvumas. Net techninių galimybių nepanaudojant. Manau, kad kai kurios jėgos, daugiausiai sietinos su neokomunistiniais likučiais, bijo išvykusių nuomonės, kuri dažniausiai krypteli demokratinės dešinės politikos link. Net ir Lietuvos antros pilietybės atėmimas netgi atgaline data prieš piliečių valią, galimai, buvo skirtas tam pačiam tikslui.

stasys       2016-08-11 6:19

zulusai demokratai rinkosi sau valdžia trumpiausio degtuko metodu. smile))

Urnai       2016-08-10 21:12

Aš mačiau, kas ten toj urnoj buvo sumesta. Kontora ten tiek primetė, kad jei dar tuos į Sąrašą jie būtų įtraukę, tai visiška svieto pabaiga. Puteikynas ir kagebynas kvadratu.

to prieš keturis       2016-08-10 20:50

Aikštėj buvo urna, tas tiesa. Tiesa yra ir tai, kad į urną buvo metami lapeliai. Viskas tvarkoj. O kodėl taip ir nėra rezultato, t.y.- kodėl rexultatas yra ti visiškas Nulis?
Labai paprasta. Juk metama buvo kur? Į urną. Į šiukšlių dėžę kitaip sakant.
Visi balsai kurie metami į urnas visada keliauja į atminties šiukšlynus.
Tik tada kuomet balso niekam neatiduodi, kai savo balsą pasilieki sau- tuomet gali tą sau priklausantį balsą pakelt, gali reikalaut.
Ir jeigu piktai reikalauji, išsireikalauji.
Kai balsas yra atiduotas, kas belieka- tik tylėt.
Atiduokit savo balsus Cirko klounams, meskit į urnas ir ...
Tylėkit, cit! Nekrebždėkit, Malčatj!

Tikrai verta prisiminti       2016-08-10 20:23
Prieš 4 metus       2016-08-10 20:15

Daukanto aikštėj buvo urna, į kurią buvo metami lapeliai su pavardėmis tų, kuriais pasitikėjome ir todėl soūlėme į Lietuvos sąrašą, kurio koncepcija tuomet buvo visai kitokia negu dabar.
Tai buvo bandymas tiesioginės demokratijos keliu - kaip kad Islandijoj- sudaryti patikėyinių sąrašą. Deja, niekas net nebandė to įgyvendinti ir, žinoma, prieš šiuos rinkimus nė neprisiminė tokios galimybės. Visi sudarinėjo partinių patikėtinių sąrašus. Net ir tas pats neva atsinaujinęs ir puteikizmo atsisakęs Lietuvos sąrašas, savo programoj skelbiantis, kaip svarbu į sprendimo priėmimus įtraukti visus, iš esmės pasiūlė savų sąrašą.
Puteikio piratiniai žaidimai su krivickais ir gemom bei leliukais galutinai demaskavo tą veikėją.
Tautininkai, taip ir nesuvokę, koks istorinis šansas jiems buvo susiklostęs - vis dėlto jų intelektualinis potencialas itin menkas, susismulkino taip, kad jau ir nebeatsities.
Visi kiti išvis beviltiški, nors, žinoma, kiekvienam sąraše galima rasti tokių, kuriais būtų galima pasitikėti.
Kad ir Urbšys. Suprantu jo sprendimą nekurti partijos - ją iškart apgultų visokie leliukai, bet nemanau, kad tai sąžininga: aš labiau pasitikėčiau jo sudarytu sąrašu, nei tuo, kurį sudarė Karbauskis, nors prieš jį asmeniškai irgi nieko neturiu - jo mecenatystė tikrai verta pagarbos.

to laikas prisiminti       2016-08-10 19:56

Ar tik ne matrioškinis komunistas būsi?

cha       2016-08-10 19:02

galvojau balsuosiu uz Puteiki, bet su Krivicku man nepakeliui. Nusivyliau tavim Puteiki.

Pikc       2016-08-10 18:48

->“Demokratijos absurdai” - tai kad ir išrinktieji neskiria - gi visi gieda, kaip eurosajūzas mūsų saugumą užtikrina. smile
O apklausas siūlyčiau vertinti atsargiai - mano galva, jų rezultatai skelbiami ne tam, kad visuomenės nuomonę ATSPINDĖTŲ, bet kad ją FORMUOTŲ. Pagal tas apklausas, absoliuti dauguma žmogelių išsižioję ir apsiseilėję garbina visas “progresyvias” idėjas, o joms nepritaria tik “žemesnio išsilavinimo, vyresnio amžiaus, mažiau uždirbantys kaimo gyventojai”.
Antra vertus, gi visos masinės dezinformacijos priemonės užsiima ne mažesnio ( jei ne dar agresyvesniu) smegenų plovimu, negu sovietų okupacijos laikais, tai tikėtina, kad nemaža dalis žmogelių - išties užzombinti ir šventai įtikėję į “sajūz nerušymy respublik svabodnych”. Bet absoliuti dauguma? Atleiskit, netikiu.

Laikas prisiminti        2016-08-10 18:29

7 didžiąsias dorybes iš pradžių patiems,o paskui pasiteirauti,ar jas žino norintys į seimą.Kaip ir 7 mirtinas nuodėmes.Sena,bet visada modernu.

Demokratijos absurdai       2016-08-10 15:14

Argi gali išrinkti į Seimą kažką vertingesnio tie, kurie praktiškai neskiria NATO ir Europos sąjungos tikslų?
P.S. Paskutinės apklausos parodė, kad absoliuti Lietuvos gyventojų dauguma visiškai pasitiki ES institucijomis ir ES-ą vertina kaip Lietuvos suverenumo garantą...

Nelaukti, ne tikėtis, ne prašyti malonių       2016-08-10 13:10

Reikalauti!
.
” ” ” Emigruojantieji vieningai teigia: reikia sudaryti žmonėms sąlygas dirbti ir užsidirbti tiek, kad jie galėtų oriai gyventi. Tik nei valdžios vyrai, o juo labiau - privataus verslo savininkai to daryti nenori. Juk mokėti daugiau - tai dalintis. O dalintis Lietuvoje retas nori. Ir ne tik materialinėmis vertybėmis, bet net ir širdies šiluma, supratingumu, geranoriškumu.

Neseniai pažįstamai teko vežti į ligoninę senyvo amžiaus neįgalų tėvą. Ligoninės koridoriuje pralaukusi medikų dėmesio tris valandas, ji neapsikentė ir kreipėsi į slaugytoją. Išgirdo atsakymą: „Laukite, pas mus tokia tvarka.“ Laikyti ligotą žmogų koridoriuje, nepasiūlius jam net pledo užsikloti ar vandens atsigerti, yra „tvarka“?

Toks slaugytojos atsakymas moteriai buvo akstinas nukeliauti tiesiai pas skyriaus vedėją ir „pakelti triukšmą“. Tada „tvarka“ labai greitai pasikeitė - senolis atsidūrė palatoje ir net sulaukė gydytojo apsilankymo.

Tik štai panašaus amžiaus pora, tyliai sėdėjusi ligoninės koridoriuje ir laukusi, kol bent kas nors iš medicinos personalo jais pasirūpins, ten pat tebesėdėjo ir prabėgus dar kelioms valandoms. Žinote, kodėl? Nes sėdėjo tyliai. O jeigu tyli, tai niekam nesvarbu, kad seni ir ligoti, - net ir ligoninėje…

Štai tokia mūsų Lietuvoje nusistovėjo „tvarka“: nori gauti tai, kas tau priklauso, ar tiesiog sulaukti dėmesio - garsiai rėk, tada gal būsi išgirstas. Nenori triukšmauti - išmok medituoti. Dabar tai madinga. ” ” “

stasys       2016-08-10 9:13

Nuoskaudos prastas patarėjas rinktis ateitį. smile

Dočys       2016-08-9 22:33

Rinktis tikrai yra iš ko. Iš Nieko.

Nėra iš ko rinktis       2016-08-9 19:45

Kandidatų, norinčių tapti turtingais ponais Lietuvoje, sąrašai manęs nedomina.

Šiandien per LRT       2016-08-9 18:16

radiją  buvo keistas interviu,kur viena dėstytoja iš Kauno pateikė hipotezę,kad jei lietuvaičiai nemokės bent kelių užsienio kalbų,neišliks.Žinoma,kalbų mokėjimas puošia ir mokytis reikia,tik stebinanti intencija.Kad ,pavyzdžiui,bendrauti su vokiečių verslu,jau anglų kalbos neužteks,-reiktų ir vokiškai…Šit kaip,-kitos šalys labai vertina savo kalbą,o mes savą paliksim podukros vietoje?Savą kalbą mokėdami galim išnykti?Ekonominis terorizmas?

Pikasas > "Yra..."       2016-08-9 16:56

Galima net neabejoti, kad netgi yra tam tikras jūsų aptariamos veiklos perimamumas. 1600 “nebūnančių buvusiais”  slapta liustracija neįgalino meluoti kandidatinėse anketose. Leido tik nutylėti, į valdžią nesiveržiant. Kuriems į “Dekalogą’ nusispjauti, tie ir toliau mus mulkina… Jiems padeda tie, kurie tai, kad kai kurie sovietiniai teisininkų kadrai pakilo iki aukščiausių pozicijų. Tai, manau, - gėda Lietuvai.

Pikasas Tarabildai       2016-08-9 15:47

Gaila, kad jūs nesupratote mano pastebėjimų. Bet tai ne mano problema…

Yra to Nėra       2016-08-9 15:01

Anų kagebistų yra visur, ne tik pas Butkevičių. Liustracijos klausimu todėl visi unisonu sutaria, - nebus. Ale be tų senųjų per ketvirtį amžiaus nauja karta visokių grušnikų priaugo. VSD kažkodėl nesugeba tokių aptikti. Tad kyla labai rimtų įtarimų, kad kažkokia ranka iš aukščiau juos globoja.

Nėra       2016-08-9 13:00

Nėra :  įtariu kiekvieną esantį vieną iš tų 2000 KGBistų pasikavojusių ir pakavotų Butkevičiaus su buvusiais komunistais persivardijusiais į socialdemokratus ir bendrais kartu spaudinėjančiais mygtukus seime kad nebūtų demaskuoti tie 2000 KGBistų

Tarabilda Pikasui       2016-08-9 12:01

Pats sau prieštaraujate visur kur tik įmanoma. Viename komentare, kviesdamas į rinkimus teigiate:” Svarbiausia suvokti tai, kad viskas mūsų rinkėjų rankose. Kokį turėsime Seimą, tokią ir Vyriausybę”, o jau užspeistas į kampą:” Joks įstatymas, kuris prieštarauja LR Konstitucijos nuostatoms negali turėti teisinį legitymumą”.Tai kaip dabar tokį jomarką jūsų galvoje aiškinti ir kur pasiūlytumėte jus nukreipti. Lygiai ten pat jus reikėtų nukreipti ir už teiginį: “Šio straipsnio tema apie Seimo rinkimus, o ne apie sportą.” Tai kokio bieso politikė nr. 1, kuri neabejotinai diriguoja rinkimams, landžioja prieš atsakingus startus į sportininkų persirengimo patalpas? Politikai sumanė sugrot čia savo nešvarius rinkiminius žaidimėlius, o sportininkai išbalansuojami ir patiria karjerų tragedijas. taip kad šuruj, kur nurodžiau. Ir pasiskolink iš Lolišvili tualetinės pakrautos bumagos.

Iš ten kur daug laukinių bezdžionių       2016-08-9 11:51
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
kūda kūda Barakuda       2016-08-9 11:34
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Pikasas Tarabildai        2016-08-9 11:29

Šio straipsnio tema apie Seimo rinkimus, o ne apie sportą. Joks įstatymas, kuris prieštarauja LR Konstitucijos nuostatoms negali turėti teisinį legitymumą. Esu laisvas skaitytojas ir joks kitas komentatorius neturi moralinės teisės nurodinėti man, kur man savo nuomonę galima išsakyti ir kur negalima. Jei jūs, p. Tarabilda, ir toliau bandysite taip ciniškai komentuoti, tai žinokit, kad nesiruošiu nusileisti iki jūsų lygmens. Viso gero.

MaXimavičius pikasiui       2016-08-9 11:26
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Tarabilda Pikasui       2016-08-9 11:17

Į temą kalbu jau visą savaitę, kad pagal nekonstitucinį įstatymą išrinkta valdžia negali būti legitimi. tamsta puiikiai tą suvokiate ir malate š., tarytum tas faktas neegzistuotų. Trolinat susiriesdamas ir tiek. Tai ir trolinkit ten, kur jums nurodžiau.

Pikasas Tarabildai       2016-08-9 11:12

Jei turite kitokią nuomonę, tai kas gali drausti ją išsakyti? Tam ir skirti komentarų puslapiai. Na, o jei norite pasirinkti tokią raiškos formą, kokią pasirinkote - cinišką ir ne pagal rašinio temą, tai siūlau pasirinkti kitą pašnekovą. Sėkmės.

Tarabilda       2016-08-9 11:00
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Pikasas Tarabildai        2016-08-9 10:55
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Tarabilda Pikasui       2016-08-9 10:43
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Караууууулl!       2016-08-9 10:40
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Pikasas       2016-08-9 10:12

Rinktis galima iš 16-os partijų ir 30-ies pavienių kandidatų. Sąrašas įtartinai ilgas, jei ne perteklinis. Kodėl jis toks? - verta pamąstyti. Juk daugeliui iš jų aišku, kad nustatyto 5 procentų barjero jie neperlips. Lieka galimybė pasirodyti už valdiškus ir rėmėjų lėšas; Kartais galimai net neskaidrias. Tad koks tikrasis tikslas? O jis gali būti užslėptas dėl nuolatinės kovos tarp neokomunistinių reliktų ir demokratijos siekėjų. Pastoviai į  tarp šių jėgų bando įsiterpti liberalais save vadinančios partijos. Tokiu atveju mažus ir nereikšmingus darinius galima laikyti savotiškais “klakeriai”, kurie samdomi plojikais vienai ar kitai didesnei politinei jėgai. Yra dar vienas smulkmės niuansas. Vienos grupės nori timptelėti kairiuosius dar daugiau į kairę, o kitos į dešinę. Beje tos jėgos politinėje skalėje įprastai būna šalia viena kitos. Kartais jos netgi persipina. Lietuvos piliečių savimonė labai sunkiai vaduojasi iš sovietinio marazmo gniaužtų. Atrodytų, kad 26 metų turėjo pakakti didesniems poslinkiams, tačiau taip neatsitiko. Manau, kad Rytų imperijos įtakos šiuo atveju atmesti negalima. Tai už ką balsuoti per Seimo rinkimus? Manau, kad keturių metų turėjo pakakti tam, kad bent jau suprasti esminius motyvus. Jų daug, jie labai individualizuoti ir juos būtų labai sunku išvardinti komentaro apimtyje. Svarbiausia suvokti tai, kad viskas mūsų rinkėjų rankose. Kokį turėsime Seimą, tokią ir Vyriausybę. Taip ir gyvensime…

Tarabilda       2016-08-9 9:40

Išaušo rytas, labai geras rytas išvaikyti LTSR sporto komitetą už neregėto masto korupciją, už sugriautą futbolą, už sugriautus stadionus ir nepastatytus baseinus, už komunistinį vagių mentalitetą. Ištaškyt pataikūnų sporto žurnalistų ir komentatorių šutvę, o svarbiausia, suspenduot matriošką, kuri vardan savo pijaro lenda prie sportininkų ir trikdo bei griauna sportininkų psichologinę pusiausvyrą. Pribrendo. Seniai pribrendo. Asadauskaitė aiškiai pasakė jau po Londono olimpinių. Už tai ir Rio važiuoja beveik kaip persona non grata.
Ištaškyt, už kuriamas auksinių žuvelių mitologijas,ir nacionalinį karą prieš Jefimovą. Ištaškyt visus, kurie prie tos nesveikos mitologijos kūrybos prisidėjo.
O Rūtai nuoširdi užuojauta.

stasys to nugaros kasytojams        2016-08-9 9:36
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Asmenukiams, (SEL'fiams)       2016-08-9 9:04

Sel - Mes Negalim :

Na ir tegul man ir mano draugams sako seniai
Negalima gyvent taip kaip jūs gyvenat
Užtenka uliavot
Kvailioti ir baliavoti
Pats laikas apie šeimą ir karjerą pagalvoti Jie siūlo mums kas dieną
Keltis ankstų rytą
Ir važiuoti į darbą reikalų tvarkyti
O vakare namo grįžus laikraštį skaityti
Ir viskas tam kad žmoną ir vaikus išlaikyti Mes nenorim buities ir rėžimui pasiduoti
Jaunystėj savo šventę nuobodybei aukoti
Mes laukiniai pamišę
Nenormalūs neformalai
Mes amžinai jauni
Todėl negalim be balių

PRIEDAINIS:
Mes negalim negalim gyventi be balių
Nuo ryto iki vakaro trali vali
Bevaliai
Miegaliai
parazitai savo šaliai
Visas mūsų gyvenimas tai didelis balius

Na ir tegul man ir mano draugams sako seniai
Negalima gyvent taip kaip jūs gyvenat
Užtenka iššaukiančiai kalbėti ir rengtis
Pats laikas surimtėti ir solidžiai elgtis
Jie siūlo mums kas dieną dėvėti kostiumą
Nesikeikt ir pamiršti kramtomą gumą
Už dantų laikyt liežuvį ir drovėtis nuogumo
Aštrių pojūčių vengti
Kurie kenkia saugumui
Mes nenorim tapti nuobodžiais ir ligotais Jaunystėj savo šventę nuobodybei aukoti
Mes laukiniai pamišę
Nenormalūs neformalai
Mes amžinai jauni
Todėl negalim be balių

PRIEDAINIS:
Mes negalim negalim gyventi be balių
Dėl mūsų nemiega visas mūsų kvartalas
Vandalai
Nachalai parazitai savo šaliai
Visas mūsų gyvenimas tai didelis balius

Mes negalim negalim gyventi be balių
Nuo ryto iki vakaro trali vali
Bevaliai
Miegaliai
Parazitai savo šaliai
Visas mūsų gyvenimas tai didelis balius

Na ir tegul man ir mano draugams sako seniai
Negalima gyvent taip kaip jūs gyvenat

PRIEDAINIS:
Mes negalim negalim gyventi be balių
Nuo ryto iki vakaro trali vali
Bevaliai
Miegaliai
Parazitai savo šaliai
Visas mūsų gyvenimas tai didelis balius

Mes negalim negalim gyventi be balių
Nuo ryto iki vakaro trali vali
Bevaliai
Miegaliai
Parazitai savo šaliai
Visas mūsų gyvenimas tai didelis balius!
...
O po 6itokios dainos - po stikliuka, uzkandos!:
..
- O-o duok, duok, duok į snukį duok!

- Kad man širdis neleidžia.

- Duok, duok, duok į snukį duok!

- Geriau Jūs man suduokit.

- Duok, duok, duok į snukį duok!

- Vyrai, nepjaukit grybo.

- Duok, duok, duok į snukį duok!

Rinkimai irgi olimpiada       2016-08-9 8:04

Vyksta kas ketverius metus, vyrauja principas - svarbu dalyvauti, nors nieko tautai svarbiais klausimais net pakalbėt negali. Tiesa, atrankos kriterijai - visai neolimpiniai, pasijansus dėlioja ir kauliuką meta net nesuprasi kas, užtat rinkimų rezultatas viliojantis - politikos Olimpas. Keturiems metams tu kaip ir dievas - visi lenda ranką paspausti, ko nors palinkėti, ryškiai nusifotografuoti. Tiesa, kartais ir pageidavimų  koncertą užtaiso, bet jie juk marginalai - galima ir dar toliau pasiųsti…
Bet kartą ten patekus nekrologas ir ne tik garantuotas.
Tai ir dalyvauja. Štai 16 komandų krūtinę pučia - mes laimėsim, tik jūs pabalsuokit - iš jūsų nieko daugiau nereik, o ir jums tai juk nieko nekainuoja

O bet taciau       2016-08-9 7:39

Juk “Linkējimų” komentarai ta tikrai i į Temą- apie rinkimus. Prie ko čia autorius, jis tik parašė tai kas tvyro aplink. Na, “nepatogiai, bet…

Niekada       2016-08-9 7:35

Niekam nesakyk TieSos tiesiai į akis, geriau tik girk. Antraip nepagirs.

stasytojas       2016-08-9 7:32
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys       2016-08-9 7:27
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Čigonas       2016-08-9 7:26
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
to a greitas       2016-08-9 7:14
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
a greitai       2016-08-9 7:06
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
daig karčios tiesos       2016-08-9 6:59
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Nacionaliniai linkėjimų ypatumai-2       2016-08-9 6:26

Ypatingoji Finalo dalis, ( sic!, tai petskaičius Redaktore, oi,  vėl skubiai ištrink).
Aukso gavimo trimffo stebėti į tribūnas susirioglino visi kas galėjo- giminės, (už savus- normalu) ir už mūsų pinigus į Rrrrrrio nukakę, nulėkę /nulakę mūsų perrrrrRrrrgalių TALISMANAI- gausi strorrrrų, įmitusių nuo linkējimų sočių valdininkų gauja na irrrrrr…
Na ir MŪSŲ Pergaliuūūuū, a-ū-ū, Talismanė, linkėjimų Atamanė, Ponia , pati Pačiausia.
Neklystančiai mus vedanti į galutinę Suslovo Projekto petgalę.
Matrioška! Vudu Lėlė, Mis Nužiūrinėjimo Akis.
...
Rūta plaukė.
Plaukė prieš ponų pilnas tribūnas, plaukė tirpstančiomis nuo gausių linkėjimų rankom ir sumedėjusiais nuo linkiavimo auksiněs žuvelės pelekais…
Žiūrėjom išsižioję...
Ir likom.
Išsižioję.
Ketveriems metams.
Įpiklkit, bliatj, kas nors mums alaus į negalinčias užsičiaupti burnas!
Aukso!.....
...
Senoliai kadaise sakydavo: tylėjimas- auksas!
Ką čia bepasakysi…
...
O jepimova plaukė kaip kreiseris.
Kaip kreiseris aurora.
Na toks kur plūduriuja Nevoje, greta kailių lupimo akademijos.
Rusė gavo savo medalį.
Nes buvo kas sic!- tyyyliai, mintyse už Rrrrrasieją, vudu užkalbėjimais
LinkėDama, meldžiasi…
...
Visiems- linkėjimai!

Nacionaliniai linkėjimų ypatumai       2016-08-9 6:05

Mūsų troškimas pasipuikuoti nachaliavai yra nesibaigiantis.
Pasipuikuoti bent. Nes tiesio būti nemokam. Nesugebam.
Būti neìdomu, nes norit būti reikėtų tapti.
O tam reikia daug daug kantrybės. Ir asmeninio triūso.
O tam mes nesutverti.
Mes sutverti tik pergalėms. Nes pergalrs švenčiam.
Geriam.
Alų. Be pergalių alus geriasi sunkiai, o su pergalėm- lenda lengvai ir daug. Pergalė- ir lupi sau ketverius metus nepaspringdamas.
Ech, kaip gera. Pergalingai prisigerti iki žemės graibymo.
Guli prisilakęs iki apsimyžimo…
Ir puikuojiesi. Pasaka!
Aišku, taų pergalių mums kas nors turi duoti. Kiti, bet mums.
Mums. Daug ir nachaliavai.
Nes mums, žinote, šachtos dega.
Nes tų pergalių visiems nepakanka. Per mažai nugalinčių.
Tie kas nugali, nespėja visų pergalēmis apdalinti.
Negali fiziškai visų aprūpinti, kad ir kaip besistengtų.
Kas bando per negaliu mums įtikti- patrúksta…Potencialius pergalių MUMS darytojus MES apsidrausdami apdorojam.
Kaip ir dera alaus pertekliaus mylėtojams- koduojam.
Kad parvežtų pergalių dar.
Dar! Dar! Dar, dar ir dar!
Parvežk auksinı, parvežk medalį, be medalio negrįžk, ...
Aukso! Auūūūksoooooopoo!
O mums auksinio alauūūūūs!
Parvežk ir tada mes gersim daug.
Iki apsimyžimo.
Už tave, už save, vaikui įpilsim ir anūkus gert išmokysim.
Svarbu būtų proga.
Tokia proga juk būna tik kas ketverius metus.
(Bliaaaatj!)
Savaitę geri, pasilinksmini, o padkui…
Bliatj,  bliatj…, kaip paskui skauda galvas…
Kasdien!
Nes ßachtos dega. Ir nebēra alui, o dykai niekas neîpila.
Tada tenka eiti ir rinkti.
Renkam tai kas liko po šventimo nachaliavai.
Tuščius butelius.
Kai šachtos dega, kiekvienas butelys- aukso vertēs!
Aukso, aukso, aukso,... Žvanga centai variokai už priduotas bonkes neplautam delne. Kiekvienas centas vertas aukso nes nors vieno truks, alaus nenupirksi.
Bet dažniausiai mums visada pritrūksta.
Tada iškaulinam. Nacaliavai. Arba pavagiam.
Arba nužudom ką nors, apiplėšiam.
Aukso nerandam po padußka, tai bent senutės pensijos centus susirenkam.
Nes pasirinkom tokį gyvenimo bůdą- rinkti tuos kurie bus už mus.
Rinkti tuos kurie įpils, tuos kurie prižadės aukso kalnus.
O tie kurie nežada, tuos kurie auksą iškovoti moka, tuos kurie gali- potencialius laimėtojus mes…nulinKiuojam.
NulinKiuojam- tai reiškia nulinČiuojam.
Linkėjimais!
Rūta parvežk! Parvežk būtinai.
Nes mes taip laukiam!...
...
Po finišo vargšę galutinai nulinKiuotą Rūtą Meilutytę kaip šakalų ruja apspito ištrrrroššßkę lietuvisai- auksą keturis metus mums į galvas kalę žurrrrnalystaj.
Apspito ruja.
Rrrrrrūta, kur auksas?!
Rrrrrūta kur medalis?!! Rrrrrrrrrr….! ! !
Kurrrrrrr?
Au au au ūūū!
...
Mergina nebeišlaikē.
Apsipylė ašatomis ir kūkčiodam sukniubo…
...
Filmuok, filmuok, filmuok durniau greičiau filmuok!
Ak, kokie kadrai! Auksas, o ne siužetas!
Tai bent!
Pagaliau!
Mes mokam , mes galim.
Mes- nulinkiavom!
Mes nulinkiuosim bet ką.
Nes tai mums nekainuoja.
Dalintis kitų pergales nachaliavai.
Visada kainuoja tik kitiems.
Kokiai, kokioms mergaitėms.
Berniukams, vaikams, anúkams…
Palinkėsim.
Prilinkėsim.
Nulinkiuosim!
Nes tooooookia proga tik kas ketveti metai.
Nėra iš ko rinktis…
Eisim rinkti vėl….

Dočys       2016-08-8 22:04
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
:-(       2016-08-8 20:34

Pats pripažinai, kad lėšos išvaistytos, kai 2% gynybai nėra, pensijoms-atlygimams nėra, o mergina bagažinėj sudeginta, nes pinigai BPC išgaravo. Taip, žaliaskverniai dirbo, bet ko tylėjo, kad sistema neveikia, gal nežinojo? O žuvusi policininkė? Taip, kaltas girtas vairuotojas, bet kas išvarė jauną merginą naktį į važiuojamąją dalį? Kam tos komandiruotės, jei nemato, kaip policija dirba kad ir Vokietijoje? Ir dar kažkas svajoja rinkti prisidirbusius. Rektų paskaičiuoti, kur pinigus įsavino, ypač tuos slaptuosius, ne be reikalo netinkamų įpėdinių kratosi.

Dočys kabliataškiams       2016-08-8 20:12

Na, jei kalbi apie autochtonus, tai vandens patrankos, tikrai pirkinys bergždžias, nes autochtonai mūsyse neturi pasipriešinimo ir protesto geno. Į gatves jų ne tik vandens patrankom, bet ir elektrošokais iš namų neišvarysi. Daržus galės laistyt su tom vandebs patrankom, bet šiais metais to lietaus jau daržams per akis.

:-(       2016-08-8 20:03

Dočy, vandens patrankos nutaikytos į tave, mane ir kitus. Kas ir kada liejo vandenį į imigrantus? Atvirkščiai, juos dar traukia iš vandens. O va pas mus piliečius pakiša ir po vandeniu… Oi reikia tokiems pakišų meistrams imuniteto, bet ar ne prašovė laužydami rankas…

Pikc       2016-08-8 19:44

-> Tarabilda: taigi čia tik pajuokavimas toks. Aš tikrai nesu toks naivus, kad tikėčiau, jog partijų pavadinimai atitinka jų vertybes. Čia būtų tas pats, kas tikėti, jog Šiaurės Korėja - iš tiesų liaudies demokratinė respublika. smile

Dočys       2016-08-8 19:35

Vandens patrankos - visai geras pirkinys. Kai per sienas siūbtelės pabėgėlių banga iš ordos pusės( iš Vakarų pusės negresia), negi į juos imsi šaudyti iš tikrų patrankų?

:-(       2016-08-8 19:26

Arba kaikam Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija tapo nesistemine. Atvirkščiai ji limpa prie visų sistemų. O kokio galo sulauktų likusioje Europos Sąjungoje veikėjas davęs lazdų taikiems piliečiams? Trumpas gal dėl tokių ir sako, kad galvotų ar mus ginti, jei perkamos čia tik vandens patrankos.

Ringys       2016-08-8 19:21

Šaunuolė REDAKTORĖ, kad pagaliau ėmėsi filtruoti paranojiškus, kvailus ir tiesiog piktybiškus komentarus. Jie stengiasi rimtą portalą paversti moraliniu sąvartynu.

:-(       2016-08-8 19:15

Na ir demagogija, kažkam Lietuvos sąrašas vos ne liberalai. Jei kažkam per sunku, pamatuokit partijas požiūriu į rezonansines bylas.

Tarabilda Pikcui       2016-08-8 19:00

Ir ką duoda tas tamstos sugrupavimas? Ogi visiškai nieko, nes pavadinimai - nieko nereiškia. Su jokia korupcija nekariaus tie kas užsirašę pavadinime žod9 “korupcija” arba krikščionys nėra juk jokie krikščionys ir taip toliau. Beorasmis užsiėmimas gaujose 9žiūrėti kažkokias ideologijas ar bertybinius skirtumus. Žiūrėti galima būtų, (jei turėtume bent kiek duomenų), kas su kokiom verslo grupėm ar monopolijom ir kitokiais pinigų srautais kaip suaugčs. Dar galima būtų žiūrinėti kitą priklausomybę - kaip partija subordinuota su Daukanto aikšte. Būtų aiškiau, koks čia prastūminėjamas scenarijus.

Pikc       2016-08-8 17:27

Pažiūrėjau tą sąrašiuką - ir išties, ar yra iš ko rinktis? smile
Beje, keli įdomūs punktai: sąraše - trys liberalų partijos: Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir Lietuvos Sąrašas - pastarieji aiškiai save liberalais neįvardina, bet tai fakto nekeičia. Taip pat pora “antikorupcininkų” - „Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija“ ir „S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“. Tiesa, kiek suprantu, Lietuvos Sąrašas ir į šitą kompaniją pretenduoja - anie apskritai visur norėtų būti. smile “Žaliųjų” irgi pora: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija bei Lietuvos žaliųjų partija.
Na, o Lietuvos liaudies partija net sovietus perspjovė - anie bent jau sakydavo “Lietuvių liaudis”. smile Darbo partija visai tiktų į kompaniją - kaip ir LKP - oi, pardon - Lietuvos socialdemokratų partija. smile
Liankų “lugandonai” nusprendė patapti “Krikščioniškų šeimų sąjunga”. Su tokiais jokia save gerbianti krikščioniška šeima nesusidėtų - nebent tik “liankų” šeimos. smile Dar vieni “krikščionys” - libkonai (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Anie išvis šedevras - nei krikščionys, nei demokratai, nei su Tėvyne ką nors bendro turi. smile
Reziumė: žiūrint iš šalies, grynai pagal pavadinimus, sąrašą galima būtų gerokai sutrumpinti - visus liberalus į vieną krūvą, “sovietinius” - į kitą, “žaliuosius (raudonuosius)” - į trečią, “antikorupcinius” - į ketvirtą, “krykszczionis” - į penktą. Ir štai iš 16 pozicijų lieka 7 - daug paprasčiau:
1. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos Sąrašas
2. Darbo partija, Lietuvos liaudies partija, Lietuvos socialdemokratų partija
3. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija, Lietuvos žaliųjų partija
4. „Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija“, „S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“
5. Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
6. „Drąsos kelias“
7. „Tvarka ir teisingumas“
Tiesa, klausimas, ar yra iš ko rinktis, vis tiek išlieka. smile

Kur       2016-08-8 16:38

Dar yra paskelbta tokia koncentruota rinkiminė info, o ne tokių tikruolių komentarai ar subjektyvios politologinės apžvalgos.
Margaspalviai pasipūtę komentarų gaidžiai, nesugebantys polemizuoti pasiūlyta tema, tačiau kvykiantys iš pasitenkinimo vienas kitą užvedinėdami vis naujomis Prezidentės pravardėmis…

tikras lietuvis       2016-08-8 16:20

Ramutei Bingelienei.
Jei tai tikrai tavo darbas, tuomet pasielgei kaip kokia višta -  visai nesigaudai kas prie ko:  komentarai turi būti įdomūs ir tik tada bus pas jus daug lankytojų, nes straipsniai visoje medijoje yra tie patys - Lietuvoje nėra tiek išskirtinių žinių, kad kiekvienas galėtų pranešti ką nors nauja.

tikras lietuvis       2016-08-8 16:14

Papildau:
dažniausiai kaip tik komentarai būna kur kas įdomesni už straipsnius.
Todėl redakcijai patariu su tuo susitaikyti - ne visi yra tiek talentingi, kaip ne kurie komentatoriai.

tikras lietuvis       2016-08-8 16:12

Mano komentaras buvo pagiriamasis, todėl tas, kuris jį ištrynė, aišku kaip dieną, užpavydėjo minėtų komentarų kūrėjui suteiktos garbės.

Tarp pušų       2016-08-8 14:48

Radau vertą komentarą Delfiuose po Ž.Pavilonio pezalais:kaip tarybiniam anekdote 2016-08-08 14:52 IP: 78.56.121.126 kosmosus varinėja. o anekdotas toks. kolūkio susirinkime pirmininkas praneša, kad yra du klausimai, 1 - fermos statyba, 2 - komunizmo statyba. Pirmuoju klausimu, - vinių neatvežė, tai siūlo pereiti prie antro klausimo. geriau būtų padoresnės algos, o tai dabar net užsienio pabėgėliai pabėga dar kartą.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/z-pavilionis-pasimokykime-maga-taipmesgalime-jeigu-lietuvapirma.d?id=71995700&com=1®=0&no=0&s=2

Taigiui aiškui       2016-08-8 13:46

Taigi aišku, kad iš tavo pasiūlytos partijos vyniojasi raudona vata, nevyniojant į vatą.

Taigi aišku ką rinkti       2016-08-8 13:07

Iš pasiūlytų partijų tik 1 verta, kad už ją balsuotų, nes jos pirmininkas - asmenybė iš didžiosios raidės, protingas, drąsus, ryžtingas ir kalba aiškiai, suvokiamai, nevynioja muilo į vatą, tai gerbiamo signataro Rolando Paulausko vedama Lietuvos Liaudies partija. Dar buvo vertas balsavimo Lietuvos kovos už laisvę sąjunga vedama gerbiamo signataro Zigfmo Vaišvilos, bet, matomai, paskutiniai baisūs įvykiai sutrukdė. Todėl belieka vienintelis teisingiausias sprendimas, už kurį abejoti nebereikia. Sėkmės gerbiamas Rolandai Paulauskai.

butu       2016-08-8 12:33

Tikrai geriausia jeigu Lietuvos Saras sujungtu pajegas su Skvernelio ir Urbsio partije ir sudarytu Pokyciu Koalicia pries sisteminius. Taip pat ideologiskai ta prasme tinka jeigu kas del patvarumo ir Puteikio Komanda su Krivicku. Didesne koalicia butu stabilesne.

Tarabilda idiotui iš laikinosios sostinės       2016-08-8 12:17

Kokioms nors naujoms koalicijoms su tamstos brukamu Puteikiu laikas praėjo.LS pasiuntė toli tą tavo garvežį dūmais bezdėti. Susigaudė su kokiu šiknium ir avantiūristu turėjo reikalų. Geriau vėliau, negu niekad.

Viskas       2016-08-8 12:15

Baigėsi vienyjimosi etapas. Tik bendražygių iš Panevėžio pamestas piratas “ant draugysčių patraukė”, laikinai arogancijos atsisakė.
Akademinės bendruomenės atstovams su piratais nepakeliui.

Siandien       2016-08-8 12:05

Geriaue kas tiktu yra tik Vieninga dr. D.Kuolio Sarašo ir N.Puteikio koalicia.
Dr. Kuolis moka snekėti tai į pirmininkus, o giarb. Naglis butū energingas Premjeras. Balsuokim už tuos kurie mums dirbs!

vizdar tiesos skaitytojes       2016-08-8 12:00

perskačeu visus tuos kur liko neštrintus tarabildų ir juozapų kliedesius ir ką- paklodžių paklodės. Totalus briedas ir nej vienos racijonalios minties.

MK, Kaunas       2016-08-8 11:47

Tarabilda, ponuli, o tamsta ar tik ne diedukinis - juozapinis būsi? Kodėl Gerb. Redaktorė skaldytojo Nr.1, jakimavičiaus nepašalina iš MŪSŲ TIESOS etrio?

Tarabilda vėlkartujui       2016-08-8 11:41

Totaliai kliedi. Kišk galvą į frizerį ir palaikyk iki puteikis šaldytubą ištrauks iš rozetės ir tada su kuo nors sukryžmins, politinis embrione.

stasys        2016-08-8 11:37

tvarka yra tvarka , o jei ji dar gi ir nauja ..reiktu bent naujas tos tvarkos taisykles apkalbėti ..?
į tema : rinkiminis sąrašas pagal abėcėle , gal nuo viršaus į apačia tuo sąrašu ir reiktu lipti .smile
darbo partija ir jos vadas mazuronis ..nauja darbo vieta ..bet ordinus rolando senus pasiliko ..ka tai turėtu Lietuvai duoti ? kiek teisus J.Ramanauskas piktindamasis dėl iškreipto rinkiminio įstatymo ?  ar ne laikas atkreipti dėmesį į tuos tampomus ordinus ..kaip ne kaip nuopelnus skirsto visuomenė , o ne suteikta teisė  juos paturėti ..

etretikas       2016-08-8 11:37

O kodėl niekas netrina Marginalo palmačio? Jis visada raßo vien ne į temą. Alahu akbar ir žydų dievai- prie ko čia Lietuvos politika? Tik žmones kiršina. Tipiškas juozapinis fanatikas tas jūsų Letas P, tikras marginalas.

Vėl kartu su N. Puteikiu į Tiesą!       2016-08-8 11:31

Kaip gerai kad portalas Tiesos, D.Kuolys ir N.Puteikis vėl kartu- NUGALĖSIM!

:-(       2016-08-8 11:25

Komentaras “nėra iš ko rinktis” 2016-08-8 9:26 pakišo mintį kaip paaiškinti nesuprantamus esamųjų sprendimus. Kodėl “okupacijos nebuvo”, kodėl taikūs piliečiai lazdų (kai kas ir karstą) gavo ir t.t. Todėl kad galima būtų sakyti: “ir tada dirbome Maskvai”. Nerinkit daugiau tų “darbininkų”. O komentaras Kaunas M.K. 2016-08-8 10:30 buvo įdomus ir į temą, manau be reikalo pašalintas.

Apuokiukui       2016-08-8 11:19

Į kitus atkreipei dėmesį, o va į Puteikio abracadabra kažkodėl ne. Ir net nepastebėjai, kad tas xitražopas sąrašą slepia. kas, apuokiuk, toks būsi, ne taip sunku ir suprasti.

:-(       2016-08-8 11:05

Straipsnis labai geras, viskas vienoje vietoje. Peržiūrim žmones, skaitom programas. Ką siūlo senieji? Ar tai padarė? Jei ne - ignoruojam. Žiūrim ką žada naujieji, jei patinka, duokim šansą.

SVARBU KAD NELIKTŲ JUOZAPINIŲ!       2016-08-8 10:53
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Irena Vasinauskaitė       2016-08-8 10:39

Pritariu redaktorės pozicijai.

Ramutė Bingelienė       2016-08-8 10:33

Sprendimą uždaryti komentarus, nesusijusius su publikacijos tema, priėmiau aš.

Jota       2016-08-8 10:32
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Kaunas M.K.       2016-08-8 10:30
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2016-08-8 9:44
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Kam       2016-08-8 9:37
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
kieno čia troliai?       2016-08-8 9:35
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
NERISKORINKTUJUI       2016-08-8 9:32
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
nėra iš ko rinktis       2016-08-8 9:26

2016m.rinkimai-galutinis Lietuvos politinės sistemos bankrotas.Be daug ir tuščiai pliurpiančios Maldeikienės gal ir teiktų dar kažkokių vilčių “Lietuvos sąrašas”.Negabūs miesčionys iš “elito” per 26 metus taip ir nesugebėjo suprasti,kad tie visi “runkeliai” protu jau seniai pranoko juos pačius ir beprasmės “protingų” žodžių tirados jokio įspūdžio niekam nebepalieka.Nuotaikos-ypač slogios.Dar Tautininkai galėjo kažką įdomesnio pasiūlyti,kol nesulindo vienmandatėse į “bachūro” Žemaitaičio vedamą tapšnojančios partijos sąrašą.Liūdna ir tiek.Kai pagalvoji,kad dar ir karas su maskoliais ant nosies-nors lipk ant sienų.

Apuokiukas       2016-08-8 9:24

Atkreipiau dėmesį į tautininkų, ,,Lietuvos sąrašo” ,,Drasos kelio” sąrašus - nyku.

stasys        2016-08-8 9:11
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Nevaikykit       2016-08-8 8:55
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Marija       2016-08-8 7:50
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Iš ten kur daug laukinių bezdžionių       2016-08-9 11:51

Talismanė bus ten dar ilgai. Liks iki pat uždarymo.
Liksim be pakabukų, brač...
Ale yra dar šansas! Nėr to blogo kas negalėtų išeit į gera.
Paprašykim kašiorų, kad Storąją pakeltų ir įdėtų iš viršaus į krepšį.
Pati neišsiropš ir liks.
Ot būtų gerai…
Kad liktų. Ten. Ten kur mnogo takix samyx obezjan.
Mes be Jos skandinančios Inkarencijos gal dar ir suklestėtume netyčia…

kūda kūda Barakuda       2016-08-9 11:34

Vartau, vartau ir vartau rinkiminius sarašus…
Intensyviai ieškau.
Ieškau laimės- būsimo seimo nario.
Amžius , vedybinis/šeimyninis statusas ir prekinė išvaizda nesvarbu.
Pasibarakudinsiu kaip man reikės.
Gaila gražulis jau užimtas…kKažkokia konkurentė jau padarė gražuolį.
Aj, tegul turi tą koldūną pašvinkusį. Bizniui šakutės, neperspektyvus žvejybai. Fi,...

MaXimavičius pikasiui       2016-08-9 11:26

Gal kartais tau reikia auksinės žuvelės vardinės tašės? Turim daug atliekamų.
Atiduosim su nuolaida, a?  Netuščią, pilną. Pilną auksinių rinkodaros reklaminių lynkėjimų. Nuo eXelenciJos. Perduotum Papūniaus puponautams,  koncervatoriams, turėtų talismaną, nes be laimę nešančių akcijų nebus pergalių.
O be pergalių, pats žinai- alų visai prastai perka.
Imk Pikasiau laimingą tašę ir laimėk. Paskui atsirokuosim. Mes jums auksinę norus pildančią Lovio žuvelę, o jūs mums.
Du tris milrd. Leo eurų.
Apie linkėjimus pagalvota!

Tarabilda       2016-08-9 11:00

Pats esate kaltas. tamstos skleidžiama demagogija užknisa.

Pikasas Tarabildai        2016-08-9 10:55

Pasigėdytumėt nors kiek… Juk viešoje erdvėje esate…

Tarabilda Pikasui       2016-08-9 10:43

Eik tu šikt į dvivietį Matrioškos unitazą su Kubilium, Gabriuku ir co.

Караууууулl!       2016-08-9 10:40

-Mūsų Carei tarybinė leudis tuoj špyyyyyyygąąąą parodys!
Pavooooojus, караул!!!
tarė Pykasius ir atskubėjo, atlekavo į pagalbą.
Dar Raigaidžio trūksta.
Kur tu Raibasis, tavo Matrioną puola (руууусай)!
Gaidy, sugrįįįžk!!!
Грейчяу сугрижк!!!

stasys to nugaros kasytojams        2016-08-9 9:36

man prašom truputi žemiau ir į dešine.. kaire mente . Aukso piliu nebus..liko tik tvarteliai individualaus vartojimo.

stasytojas       2016-08-9 7:32

stasys-tvartų aukso pilį pastasys:)
linkėjimai Stasi agentūrai!

stasys       2016-08-9 7:27

Turbūt nereiktu pykti ant nacionaliniu ypatumu , vienus vilioja auksas kitus alus o jei viska sudėsi į krūva paprastai gausi tai kas taps labai asmenišku .Turbūt ne auksas ir alus čia svarbiausi .. o ta graži redaktorė kuri drįso ir išdrįso ‘kažką’ pastatyti…ten kur visi stovi.

Čigonas       2016-08-9 7:26

tai negi vogto svetimo.
svetimą gali tik pavogti, ar apvogti. o savam- negaila. nes savas greta liks, gal karšins senatvėje. jeigu tinkamai išauklėsi, žinoma…

to a greitas       2016-08-9 7:14

Bet kailį lupat tik artimo?..

a greitai       2016-08-9 7:06

greitas tai greitas, bet ne linkėti. lupant kailį netikša dar gali tapti čempijonu, o vien auku tepant, vien linkėjimais, tai sugadinti bet ka gali…

daig karčios tiesos       2016-08-9 6:59

surašyta tuose nac.linkėjimų ypatumuose
Dar karčiau yra tai, kad tai surašė tas, kuris pats greitas linčiuoti.
Jei linčiavimas būtų olimpinė sporto šaka, aukso tikrai parvežtume…

Dočys       2016-08-8 22:04

Baiktum politikuot, tai visiems prieš miegą geriau pasidarytų.

SVARBU KAD NELIKTŲ JUOZAPINIŲ!       2016-08-8 10:53

PAGARBA REDAKTOREI!

Jota       2016-08-8 10:32

Geros permainos. Sveikinu Administratorių.

Kaunas M.K.       2016-08-8 10:30

Labai gerai, kad Gerb. Laisvūnas atsikrato tokių skaldytojų ir ideologinių girnapusių kaip jakimavičiai ir jo pakalikai diedukai su liepom ir juozapėliais. Dabar kai jau Gerb. Šopauskas vėl atnaujino bendradarbiavimą su Lietuvos Sąrašu, yra pats laikas apjungti jėgas ir kartu su Gerb. Naglio Puteikio o taip pat Gerb. Krivicko Komanda burti Vieningąją Koaliciją darbui Lietuvai.

stasys        2016-08-8 9:44

500 komentaru per diena ..bijau nepatrauksiu , ka mes be Jų darysime ? kas ta vežimą temps ..gal Dočys ? vyras.. mūras.. ąžuolinis .

Kam       2016-08-8 9:37

Neaišku - garbingos vietos suvokiantiems, kas yra Garbė.

kieno čia troliai?       2016-08-8 9:35

Matosi,kad daug vemiančių trolių pasiųsta pas nykštukus.Bužinsko konjaunuoliai ir homjaunuoliai?

NERISKORINKTUJUI       2016-08-8 9:32

SVARBU, KAD NEBELIKS JUOZAPYNIU!

stasys        2016-08-8 9:11

gal labiau tikru gribajoškario.ru ? gribingos vietos tik saviems ..smile

Nevaikykit       2016-08-8 8:55

Smagu šeimininkauti svetimame kieme ?
Kurkit asmeninius portalus ir taškykitės idiotizmais, gardžiuodamiesi savo išmone bei iškalba.
Neturi tiesos.lt analogų. Yra kitoks, todėl kiekvienas durnius, laisva valia ar kontoros pasiųstas,  ir demonstruoja savo “išminties perlus”.
Siūlau spiečiui bent olimpiados metu įsteigti portalą matioškario.lt ir dzinzintis ten iki sąmonės netekimo.

Marija       2016-08-8 7:50

Dar žydų Jahvės fanatiką reikėtų vyti lauk. Ta prasme Marginalą palmaitį.
Tuomet Tiesa triumfuotų.

Julius Puras       2016-08-8 7:08

Teisingai, stadi, tai gal dabar če bus galima jau ir normalei diskutuoti idant despotai juozapai pasisalina. Ramibes jiems lynkiu.

Retro       2016-08-8 7:05

Viska sugrįžta į ten kur prasidėjo… Każkada šis tinklalapis buvo tik musių nutupėtas kuoliškų paistalų niekam neįdomus užkampis. Prisimenant tų laikų statistiką, šiame puslapėlyje per savaitę būdavo iki 11 komentarų.  Po visais syraipsneliais suma sumarum. Tarpusavyje kalbēdavosi pora vietinių ir vienas- du tarnybų priskirti bobikai. Kartais užklysdavo vienas ar du atsitiktiniai žiopliai. Viskas. Taip būtų ši šopauskinyčia ir vegetavusi.( Hmm, gal ne?)
Po to buvo staigus, žaibiškas lankomumo sprogimas, kol galiausiai pernai berods, birželį pasiekė  teoriškai neìmanomą 500 komentarų ribą.
Po vienu straipsniu per tris dienas. Du, trys šimtai po kiekviena diskusija jau buvo tapę įprasta norma. Valio! Sakytum gyvenk, žvenk ir kalnus vartyk.
Sėkmė darėsi tiesiog pati savaime. Be niekieno pagalbos- taip susapnavo apsvaigęs puslapio savininkas. Nes nebuvo kas kūrė tą sėkmės istoriją.
Spiečius ir visokios bitės ne prie ko.
Sėkmę sukūrė nuo skaitytojų sprunkantis bailys ir kvailys Kuolys su aferisto Puteikio ninočkom, ane?
Koděl kontora puslapin turėjo mesti šutvę bobikų? Kodel saugumiečiai Rengė komp. atakas, siuntě “tyrējus” daryti kratas?
Dėl nuo žemės atitrúkusių profesorių pezalų?...
O gal dėl už straipsnius kietesnių komentarų? Komentarų kuriuos rašė kas? Puškinai?
Ar ilgam šuniui sardelės po kaklu? Spjovė Davininkas į tai ką galima buvo čia padaryti. Pasikliovē juliaus puro ir stadių su jotomis ” reikalingumu” kol pagaliau po metų kaip žirafai dašuto, kad bobikus reikia trinti.
Nes neužblokuosi techniškai.
Bet trinti , Durniau, reikėjo tada kada reikėjo, o ne birką voliot!
Supranti logikos bokšte?
Kai jau patys skaitytojai sukúrė situaciją kuomet bobikų rašliavos ėmė veikti prieš pačous bobikus ir visą Sistemą, staiga pabunda Ilgakaklis ir puola trinti net nekrmtęs viską kas po ranka papuola!
Ir ką?! Ką dabar turėsi finale? Ogi kaip ta nedėkinga senė iš pasakos:
Suskilusią geldą, vienuoliką “komentarų” per savaitę ir ... Juliu Pura, stadį, Marijasą, eretiką bei kitus visus šios skylės etatinius gyventojus.
Bůk laimingas kvaily.
Padarei. Valdžia patenkinta- rinkimų Cirkui kliūtys pašalintos.
Nebent plepalų forumas lankstukais negyvai režimą užmėtytų...

 

stasys       2016-08-8 6:49

Baisu , taip nutinka kai seno prarūgusio miežinio prisilakęs katinas ima ir ‚apsitriedžia‘ čia viduryje forumo ..ir dėl ko ? tam kad pakariauti su stasiais ,..purqais ir jotomis (pardom) ? kas gi jie tokie kad susilaukė tiek dėmesio to savimi mylinčio niektauzio kuris kažką spindėjo ir vertas buvo savimi didžiuotis ..o šiandiena laka savo mižalus tik tam kad paskutiniai dantys neišbirėtu ..Sąmokslas , metus ruošėsi ? ..įprasta katinui žiaukčiojančiam savo kailio atrajojimais ...išvaizda ne kokia ..vertas pasigailėjimo .Prieš gamta nepapusi , kailis turi būti švarus ir prižiūrėtas ..netgi tada jei ant pakaušio penkios sruogos liko. Liūdna nusivilti ..bet karaliai dažniau miršta nei tu rūmų juokdariai ..tokia ta tiesa…karti tiesa .Ale.. liūja Juozapėli..

Aha,       2016-08-8 1:20

Na čia tas L.Šopauskas tai iššovė. Šovė sau į koją, bet nusišovė į galvą.
Rinkimų cirkas, spręsis ar per sekančius keturis metus Lietuvėlė aplamai išliks ar nebe, o propiesorius ima ir sužlugdo pusę metų slapčiausiai kruopščiai po trupinį ruoštą virtuoziškai pradėtą info karo operaciją. Kas prašė?!!!
Piliečiai ne beturėjo kitos vietos alternatyvios minties sklaidai. Čia buvo likusi vienintelė. Kito lauko priešintis totaliam propagandiniam smegenų balvoninimo buldozeroui nebėra, viskas jau pribaigta. Arba kotoros arba ” savi” tipo šopauskai viską jau sužlugdę.
Ir kai buvo viskas parengta, išlaukta, pagautas idealus momentas- tekit, śe, ateina debilas ir nieko nesakęs viską sušika!
Kur tu kretine beveik metus buvai?
Kai jotos, stašiai ir purai čia darė ką norėjo.
Bites nieko neaiškinęs, apsirúkęs matyt, nustūmei šalin, o bobikai tipo savi, netrukdė?
Piemeny tu piemeny! Goželi diplomuotas.
Į sūnus daug kam iš Spiečiaus veteranų , senų info kareivių tiktum!
Kai bitės jau kariavo prieš režimą, tu snargliau dar tik stačias po stalu vaikščiojai ir šūdą saujoj minkydamas bubuliu vadinai.
Kiek prašyta buvo- bendradarbiaukim, tarkimės. Derinkime veiksmus!  Mes mokam ir turim idėjų - tu palaikyk biškelį tvarką ir techniškai minimaliai.
Ne- tu, pižone, nesiteikei.
Px, tipo kaimiečiai man “nia ligys”, ane?
Dabar davolnas suknistas bezdalų forumų kamšti?

Mišios..       2016-08-8 0:33

Tai kaip ir viskas- pribaigė šopauskas savo gazietą. ” Nuforumino”.
Laisvos žiniasklaidos nebeliko. Paskutinis numiro.
Galima skirstytis.
Medalį Logikui!
Rezidente Polikarpovna, parvešk iš benderio svajonių miesto Laisvūnui medalį!
Už sužlugdymą, za Pobiedu nad antisovietčikami.
Bravo, ai bravo btavissimo!
Molodec, prsotomol molodec.
Prosto “molis”.

brolis lokys       2016-08-8 0:13

Apie ką geriat, vyrai? Apie pergales - kur? Olimpijadoje
( čia nykštuko griežtai cenzūrastinama tema,sic!)
A, rinkyyyymuose? Kaip pasirodys koks polytinis gnomad pinokis ar puteikys
( kas jis bliamba tox?)
. Kam rūpi mirusių gemų gemalai/leliukai?
Skaitytojams?
O kur tie skaitytojai?
Kas juos buria? Kas viską kuria?
Logikos profesorius?
Aha,puru, stasių ir jotų rezervatu dar neseniai buvusio nususti spėjusio sienlaikraščio turėtojas, proto neturintis Didysis Nykštukas?
Ne mielieji, info karai nėra logika patemti konvenciniai uniformuotų katreivukų tvarkingi marširavimai.
Geras info kareivis ne tas kur haubica šaudo į putpeles.
Tikras onfo kareivis yra menininkas iš pašaukimo, nes info waruose laimi tie kurie kovoja ne logika o širdimi, supranti, nusmurgęs sausuoli?
Ne tavo algoritmai yra svarbiausi.
Susikišk juos kur nesueina tavo forūmroje, mulki tu diplomuotas.
Nes info karas yra ne skaičoukai kalkuliatoriuje.
Info war yra Karo Menas!
Gerk alų, tik nemyžk kolegai į batą, duok žmogui ramiai pabaigt arbatą.
..
Dabar gali pasilinksminti, atsipalaiduok ir išyrink.
Lavono nespardysim.//DDD smile
” Gyvenk”, lavonų kumetyno Karlike.
Linkėjimai sugrįšiantiems jotoms, purams ir stadiams.
Tuoj tai bus vieninteliai tavo chebrantai.
Visus kitus išsivesim padkui, nachren.
Lik sveikas, ” tankiste” špižine makaule. Tuoj viduje suauš betonas ir bus voila.
Tankistas” logykas” ir trys bobykai.
Tai ne prognozė, tai diagnozė.
Priviet fizkult!

BRAVO!       2016-08-7 22:56

logikui…idiotui!

stasys       2016-08-7 21:56

Cha, “pasiseke”... Vizgi kaip aklai vistai grudas. O jug tiek valstibe lesu i juos investavo. Auksciausia valstibes Vadove spesialei viko palaikiti, bet juozapiniai nepatenkynti putoja. Eikit geriau miegoti achogolikai.

Marija       2016-08-7 21:17

Melskitēs sekantį kartą uoliau Palmaičio žydų dievui, oi melskitės. Nepadės…

Valiooooooo!!!!!!       2016-08-7 21:16

Lietuva, Lietuva, Lietuva!!!
Ačiū Tau Dieve!

Spiečius       2016-08-7 21:08

Bet jeigu atsilaikysim? (Tikim!) Kur tada bus saugumiečiai kgbistai troliai?
Išsilakstys! Sakys kad irgi sirgo už.
Aha, tik už ką?!!!
14 sekundžių, ir 3 tšk skirtumiukas…
Mes nekvėpuojam.
Laikom kumščius.
14 sekundžių !
Ilga kaip šimtmečiai ataka…
Jau 12.
Dar!, dvylika sekundžių.!
...??????
.??????
Laimėēėjom, velniop, velnio matriošką!
Namo!
Namo parazitę!
Ne- į mēnulį!, į marsą!, į tolimiausią galaktikos juodąją skylę!
Na…..!

Jota       2016-08-7 20:59

Melskitės žydukui Jahvei, melskitės katolickai! Įsiminkite -tik pravoslavų Dievas yra galingas.

etetikas       2016-08-7 20:56

Na, tai kur jūsų, cha, dievas? Nereikia tokių dievų kai turime puikią Prezidentę.

stasys       2016-08-7 20:54

Labai gerai,... Pujkus zaidimas. Viskas pagal plana.

Julius Puras       2016-08-7 20:51

Linkiu jum ramibes!

Čiulbinayte       2016-08-7 20:51

Valio, valio, valio,
Valio, valio, valio
Ura, ura-a-a-ą!

Bliamba       2016-08-7 20:50

Neįmanoma žiūrėt

Muxamorkina       2016-08-7 20:48

Keri keri brakšt- jums nepasiseks!
Eni bebi kibeni daki- siuskit brazilai už našyx tritaškį!
Siurbi turbi daunams- traumų, traumų, traumų!

kuisis       2016-08-7 20:39

Paskutinis kėlinys, Matrioßkos užburti brazilai daro ką nori, išpersvaros liko tik katės šūdukas.
Bliamba, kur tie kiti uodai?
Kai reikia tai nėra, blin.
Patraukit iš tribūnų pagaliau tą velnio Bobą!

Pagaliau!       2016-08-7 20:34

Dievulis susimylėjo! - pasiuntė... uodą!
Taip, taip. Per televizorių kunigėlis pakomentavo kad kilo didelis kipišas- ì tribūnas prasočilsia Zikos viruso uodas ir įkando Storulei į paakî!
Tuoj pat užtino Tos pačios viena akis ir Ji nebegali dabar smarkiai nužiūrēti.
Nu tai mūsißkiai puolė mėtyt kaip patrakę.
Ale běda, kad komanda nesuprasdama klastos pasiuntě pas Tešlą savo gydytojus.
Deda ledus ir kompresus. Ta vapalioja, mosikuoja rankomis, veržiasi!, Ragana į salę! atgal.
Dar 10 min žaisti, o Ta jau vėl atsigauna.
Vajazau- brazilai triuškina jau mūsiškius!
Kas darosi, kas darosi!?
Siųsk Viešpatie kokią anakondą greičiau!
Sabonis, tēvas, briefis tas- jis lakstė î vietinę eurovaistinę antialetginių.
Kur jo akys!?
Šiknoj, blia…
Prakišim, jaučiu, prakišim beveik turėtas rungtynes…

galai į vandenį?       2016-08-7 20:08

Jau. Ištrinta, pašalinta žinia ir iš bns ir iš delfių.
Išsigando gal biškelį?
Kažin ką sakys rezidentė rytoj? Vėl sakys kad neprisiskambino ministrams?

XXL       2016-08-7 20:02

Ale greitai sureagavo svoločiūgos vis dėl to. Rinkimai… Nori apsidrausti svolociai.
Užkimšinėja net poetams burnas. Dasigyvenom berinkdami. Čia jau neprisirinkom, o prisiirbome…

vilma       2016-08-7 19:59

Gerb. J.Erlickui- stipryběs!

Nadtazas J.       2016-08-7 19:58

Lenkiu savo žilą galvą prieš Jūsų nemirtingą kūrybą, gerb. Juozai.
Jūs esate vienintelis nepatsidavës komunistams ir Lovio partijoms.

terlickas       2016-08-7 19:51

Laisvę Juozui!, Tegyvuoja Erlickas!, Šalin rankas nuo Klasiko!

fedia?       2016-08-7 19:50

Erlicką??? !!!
Nu blin, afanarieli visai!

girdėjot?!       2016-08-7 19:44

tik ką per žinias pranešė, jog pas Gyvąjį Kladiką, (J. E.) vyrai pilkais drabužiais atliko kratą.
iš įtariamojo padarytas rašomosios mašinkos poėmis.
tyrėjaj nieko nekomentuoja, bet bns ar vbs naujienų agentūrai pavyko sužinoti jog “klasikas”, ( dabar jau ko gero buvęs), yra būtent tas piktybinis tarybinės tikrovės juodintojas kuris rašinėja izdivatelstvų paskvilius taip vadinamame marginalų tinklaraštyje.
supūk kalėjime ackalūne!
(R.)

Čiumodan > aeroport >> muravjovka!       2016-08-7 19:30

Namo, namo, matrioškę namo!

Cit, varažytoja!       2016-08-7 19:26

Jeigu neGrybausim, tada laimėsim.
Reikia tik rinkt taškus aikštelėje, o ne lepšius/muxamorus rudenį.

Nuo visų- linkėjimai!       2016-08-7 19:23

Vai-vai Gauckio Ragų ir Kanopų belzebubinė kontora suskaičiavo cirkui registruotus klounus ir nuo visų patricijų/pinokių perduoda kollektyvinę Prognozę/palinksėjimą:
- prakišim visû akivaizdoje lygiai 16 taškų.
Nuo kiekvienos parcijos po balsą Liuciferio lažybų kontorai.
Suskaičiuos Guogtelėjęs makleris.
Bet yra ir paklaida- linkėjimai nuo Rezident, ta stora, tai sveria tritaškį.
Nesiseka tai nesiseka- pirmas varžybas prakišti 20! akių...
Iš lengvesnių liks tik juodaodija, ( Nigerija, negrija rašyti draudžia tolerastija)
Bloga akis, bloga.
Partinė- Sisteminė.
Liksim už borto su bananų augytojais, ot bus tada medaliai…

Matrioška Rotfrontovička/ studentka " Pelargonija/       2016-08-7 19:13

Brazilija- v period! Za našyx rebiat, otomstite labancam! Jefymova, v period!
Sdielaj Rutulku, xi, xi, xi! Budet etim laptiam zoloto- figuški!

ejnikys Pūkis       2016-08-7 18:54

Nu bet tai gal kitą savaitę nebus liaužė ložėse išsiderklinusi?
Gal išbrazdės namo į Rūmus, Valstybibės valdyt?
Ne į lėktuvą geriau jau, o į raketą ir ne namo- į mėnulį.
Paskui savo vardinius sputnykus.
Geriau ne ji savo bolga akim į mus žiūrinėtų, o mes ı ją.
Pro teleskopus.
Barak barak, obana- turi nasas, padėk!

Ragažė/kašius       2016-08-7 18:42

Žūrėsim ką apturėsim- olimpijadon nuskubėjo, išbraškėjo Storas Riebus Mergas su mėlynu tėvelio gajsrinyko kiteliu.
Talismanas!
Pergalė garantuota, bėkim užsipirkt alaus!
Bo gi bet tačiau idant- kai tribūnose JI savo storąją pafeda, tai visada gi tik ir laimim.
Kas nepamena, visokių gausių finalų?
Vien Makedonijos pavyzdžio pakanka!
Vis nepakanka?
Bus!
Bus bus kajp nebus.
Vat tik Rūtelės gaila.
Gera mergaitē, gero tėčio dukra.
Keturis metus ruošěsi, dabar Ragana nužiūrės…
Sėdi kaip kurica, šypsosi kaip plekšnė, vėliavyte atseit, mojuoja,
o mintyse už putino chebrą, rasi, “poteriauja v tixariax, už jepimovą, za svojix, va kgb školą...

Krapikas       2016-08-7 18:22

Einam vyrai, kašės pažiūrėt. Paskui pašnekėsim.

tikras lietuvis       2016-08-7 18:15

Komentarų
z.e.bezdiejus, Komnbinacyja, Jadze iš dvyračio žyniūūū, juliukas, bėdžiui
autoriui reiškiu griežtą
pagyrimą:
ir paskaityti yra ką, ir proga skaniai pasijuokti! smile

z.e.bezdiejus:       2016-08-7 18:02

- Kas neklauso Dievo, Tėvo ir Mamos, tas paklausys šuns skúros barškančios!
Ar dešinėj rankoj šúdas , ar kairėj rankoj šúdas- vis tiek gaunasi šūdas.
Kiek begalvosi apie saldainius, bet jeigu rankiosi šúdus, burnoj šūdo skonį ir jausi.
O tai cirke saldainių neduos?
Duos, tikrai duos.
Visada duoda.
Popierėliai blzgantys, viduj “auksiukas”.
O į “auksiuką” ...šūdukas ant pagaliuko įvyniotas.
Kaip kitaip?
Kaip visada.
Nu?
Taigi durnam bile blizga?..
...
...Mias yšeisym rasotajs takeliajs, nesiklausią nei Tevo, nei Mamos…”
( pijokų leudies dajna)

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.