Svarbiausias, Partijos

Vilniuje įvyko Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas

21 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:29

Vilniuje įvyko Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas

Gegužės 21 dieną Vilniuje, viešbutyje Best Western Hotel, įvyko partijos Nacionalinis susivienijimas suvažiavimas. Jame dalyvavo 132 balsavimo teisę turintys delegatai.

Suvažiavime priimtos rezoliucijos dėl nepaprastosios padėties ir priemonių nacionalinės gynybos stiprinimui, o taip pat viešas laiškas dėl Lietuvoje vykdomos, Kremliaus terminais, „denacifikacijos“, ir būtinybės stabdyti šį reiškinį.

„Įvesdamas nepaprastąją padėtį Seimas suteikė nemotyvuotus įgaliojimus policijos pareigūnams be teismo sprendimo sustabdyti bet kurios žiniasklaidos priemonės veiklą vien dėl galimo kurstymo diskriminuoti asmenis įsitikinimų bei pažiūrų pagrindu. Naudodamasi nepaprastąją padėtimi Vyriausybė savo nuožiūra ėmė neribotai naudoti valstybės rezervą, kurį be adekvačios kontrolės ėmė švaistyti ne žlungančiam šalies smulkiajam verslui palaikyti ar žmonių socialinėms reikmėms tenkinti, o įvairioms ideologinėms programoms, tyrimams ir juos vykdančioms parazitinėms institucijoms bei įstaigoms finansuoti. Tapusi vienintele Europos Sąjungoje valstybe, kuri visoje savo teritorijoje paskelbė nepaprastąją padėtį, valdančioji dauguma, spaudžiama tarptautinių lobistų ir Lietuvai nedraugiškų jėgų, politinė valdžia suteikė sau teisę neleisti visuomenei rengti protestų jautriausiais visuomenei klausimais,“ – konstatuojama rezoliucijoje dėl nepaprastosios padėties nutraukimo.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Albinas Plėšnys. Viešieji ryšiai, akademikai ir partnerystės įstatymas

6 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:23

Albinas Plėšnys. Viešieji ryšiai, akademikai ir partnerystės įstatymas

Visuomenėje, kurios ekonominį pagrindą sudaro laisvosios verslininkystės sistema, reklama yra ypač svarbi. Juk kuo didesnis yra vartojimas, tuo ji sėkmingiau funkcionuoja. O jei prekę reklamuoja įžymus ir visuomenėje gerbiamas žmogus, gamintojo sėkmė garantuota.

Štai vienas žymiausių pasaulyje žaidėjų reklamuoja mineralinį vandenį. Vanduo tikrai puikus ir aš dažnai jį perku, ypač kai parduotuvėje pritaikoma nuolaida. Kitas mažiau garsus visuomeninis veikėjas, kuriam nejaučiu jokių simpatijų, reklamuoja koldūnus. Nieko negaliu pasakyti, koldūnai visai neblogi. Kino žvaigždė, serialo „Mentalisto“ aktorius, reklamuoja puikius šveicariškus laikrodžius. Jei uždirbčiau bent dešimt kartų daugiau nei dabar, tikrai tokio laikroduko norėčiau.

Tokia reklama paremta paprastu psichologiniu pastebėjimu: aš norėčiau sekti įžymybe, bet neturiu tiek valios, kad taip intensyviai ir kryptingai dirbčiau kaip jie. Tai bent jau vartojimo elgsenoje būsiu kiek panašus į juos.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Internete plinta peticija prieš vienalytės partnerystės įteisinimą

2 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:20

Internete plinta peticija prieš vienalytės partnerystės įteisinimą

Savaitgalį socialiniuose tinkluose pasklido peticija prieš vienalytės partnerystės įteisinimą. Peticijos autorius – Krikščioniškosios kultūros institutas, motyvuojantis, kad šeima galima tik tarp vyro ir moters. Per savaitgalį peticiją pasirašė daugiau nei 2700 asmenų, ja dalinosi kardinolas Sigitas Tamkevičius, kunigas Arnoldas Valkauskas ir kiti žinomi asmenys. Pasirašiusiųjų pavardės nėra viešinamos.

„Nepritariame partnerystės įteisinimui, nes šeima galima tik tarp vyro ir moters. Žmogus sukurtas kaip vyras ir moteris, lytys papildo viena kita, o jų bendrystė vienintelė leidžia atsirasti naujai gyvybei ir išlikti žmonijai. Politikai negali palaikyti šią tiesą neigiančių įstatymų. To moko ne tik Bažnyčia. Daugybė tyrimų rodo, kad vaikams geriausia augti stabilioje šeimoje su tėvu ir motina. O stabiliausios yra vyro ir moters santuoka sukurtos šeimos. Valstybė turėtų padėti šeimoms ir skatinti santuoką bei tėvystę, o ne kurti kitokias, žmogaus prigimčiai prieštaraujančias šeimos formas. Vaikų geriausi interesai ir ateities kartos turėtų būti svarbiausias teisingos valstybės rūpestis“, - rašoma paskelbtame peticijos tekste.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Europa, Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Vakaruose prasidėjo svyravimai

22 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:18

Kastytis Braziulis. Vakaruose prasidėjo svyravimai

Štai kas man rėžia akį šio šalto pavasario paskutinio mėnesio pirmadienio rytą.

Džiugu, kad Vakarai yra vieningi dėl Ukrainos ir Rusijos karo.

Vasario 24 d. kai prasidėjo karas Vakarai pritūpė ir nutilo. Niekas netikėjo, kad šiais laikais Europoje gali įvykti karas, žudynės ir nekaltų žmonių skerdynės. Visi laukė greitos karo pabaigos.

Rusija pradeda, Rusija laimi ir visi toliau gerai ir laimingai gyvena, išskyrus ukrainiečius. Na, bet jie pripratę, paklus, prisitaikys ir gyvens toliau. Juk neturi kitos išeities.

Vėliau, kai Ukrainos didvyriai davė į dūdą rašistui ir Vakarams atskleidė jo tikrąją esmę, parodė jo supuvusį vidų, Vakarai sukluso.

Pradėjo jie vieningai kaltinti rašistus, skelbti sankcijas ir remti Ukrainą. Buvo smagu matyti jų vieningumą. Kartais susidarydavo įspūdis, kad jie rungtyniauja tarpusavį, kas daugiau parems, kas gražiau pakalbės, kas padės.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimtoji (gegužės 24) diena

24 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:11

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimtoji (gegužės 24) diena

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Sveiki!
Donbaso kryptis:
Šiaurinis flangas
- Charkiv. Ukrainiečių judėjimas rytinėje Donec upės pusėje (Zarichne) verčia orkus reaguoti. Jei dar ukrainiečiai sugebėtų forsuoti Donec upę prie Pechenihy ir rytinėje upės pusėje sukurti tvarų placdarmą, orkų padėtis taptų labai sunki. Pasirodė pranešimų, kad agresoriaus vienetai pradėjo įrenginėti gynybines pozicijas aplink Velykyi Burluk. Šis miestas yra svarbus taškas kelyje Vovchansk – Kupiansk – Izyum. Jei orkai netektų Vovchansk, bet kontroliuotų Velykyi Burluk, jie dar galėtų nuo Valuyki (RF teritorija) per Prykolotne – Velykyi Burluk pastiprinti ir remti aprūpinimu prie Izyum esančias pajėgas, neperkraunant kito logistinio kelio Valuyki – Dvorichna – Kupiansk – Izyum. Tuo pačiu agresorius gynybai ėmė ruošti ir pagrindinį logistinį centrą – Kupiansk. Taigi, netekus Velykyi Burluk, orkams liktų tik vienas didesnis aprūpinimo kelias, kas ženkliai apsunkintų aprūpinimo (maistas, priemonės, kursas, technika, ginklai, sužeistieji, amunicija) efektyvumą ir kartu vienetų padėti kontaktinėje linijoje ne tik Izyum grupuotei, bet tikėtina Lyman bei Kreminna (Rubizhne) sektoriuose puolantiems agresoriaus vienetams. Na, ne pyragai, taip sakant.
- Izyum. Besižvalgydami į Charkiv pusę, orkai vis dažniau priversti sutraukti žiedinį raumenį ir paklausti savęs „o jei neteksime Kupiansk?“ Tuo labiau, kad pulti nesiseka (eilinį kartą nesėkme baigėsi puolimas prie Dovhenke, Virnopillya), o ukrainiečiai vis dažniau pereina į kontratakas. Dėl to ir Izyum sektoriuje orkai ima intensyviai mojuoti kastuvais ir rausiasi žemėn. Agresoriaus gynybinės pozicijos įrenginėjamos šiaurinėse miesto prieigose (Levkivka ir Zabavne), bei rytiniame priemiestyje Kapytolivka.
- Lyman. Nors vakariniame sektoriaus flange orkų pajėgos pasiekė taktinių laimėjimų, tačiau čia puolimas išsikvėpė. Taktinę pauzę užpildo aktyvėjantys agresoriaus veiksmai rytiniame flange (nuo Yampil). Tiesa, čia vietovė puolimui itin nepalanki, tad sunku tikėtis, kad orkai čia pasieks didelių rezultatų. Tuo pačiu, atakuojamas pats Lyman miestas.
- Severodonetsk. Ukrainiečiai ir toliau ginasi nuo agresoriaus atakų miesto šiaurėje, rytuose, ir pietuose. Intensyvėja agresoriaus spaudimas aplink Toshkivka su tikslu priartėti prie Lysychiansk ir blokuoti Severodonetsk iš pietvakarių. Orkai siekia sunaikinti tiltus, jungiančius Severodonetsk ir Lysychansk, su tikslu suskaldyti ukrainiečių gynybos sistemą į atskirus židinius („katilus“). Mūšiai tęsiasi.
- Bakhmut:
Agresorius pabandė nuo Popasna pasistūmėti į šiaurę ir praplėsti placdarmą, tačiau Oleksandropillia apylinkėse ukrainiečių artileristai juos sustabdė.
Trečia diena stringa orkų puolimas siekiant perkirsti kelią Bakhmut – Lysychansk. Čia jie vykdo desperatiškas atakas keliomis kryptimis siekdami surasti silpną vietą ukrainiečių gynyboje. Kol kas be rezultatų.
Galimai agresorius užėmė, arba iš dalies kontroliuoja Troitske (15 km į pietus nuo Popasna). Tuo pačiu pasirodė pranešimų, kad orkų pajėgos įžengė į Myronivs’kyi kaimą (apie 20 km į pietus nuo Popasna). Tai mūšio dėl Debaltseve 2015 m. žiemą vietos (mūsų tekstas apie šį mūšį dėl Debaltseve
https://blog.parakomanai.lt/m%C5%AB%C5%A1is-d%C4%97l… ).

Klausimas ar čia orkams pavyks įsitvirtinti. Tačiau jei ir taip, norėdami pasiekti operacinį efektą (t.y. link Bakhmut pulti M03 keliu), jie tikėtina bandys įsitvirtinti Myronivs’kyi ir užimti Svitlodarsk. Tada šiame ruože užėmę gynybines pozicijas palei tvenkinius bei upę, agresoriaus vienetai gali bandyti ugnimi kaustyti kitoje vandens kliūčių pusėje esančias ukrainiečių pajėgas ir nuo Troitske atakuoti iš dešinio flango M03 kelią tam, kad galėtu vystyti puolimą toliau Bakhmut link. Ukrainiečiai čia ginasi jau 7 metai, tad lengva orkams tikrai nebus.

Kitose kryptyse ir sektoriuose kovų intensyvumas mažėja. Panašu, kad orkai viską metą į Severodonetsk ir Bakhmut sektorius.
Žemėlapis bendram vaizdui susidaryti:
https://soar.earth/maps/12594…

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Diskusija, Svarbiausias, Demokratija ir valdymas

Nacionalinis susivienijimas. Dėl šalyje įvestos nepaprastosios padėties

18 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 20:29

Nacionalinis susivienijimas. Dėl šalyje įvestos nepaprastosios padėties

Prasidėjus Rusijos karinei agresijai prieš Ukrainą, Lietuvos Respublikos Prezidentas 2022 m. vasario 24 d. dekretu ir Lietuvos Respublikos Seimas 2022 m. kovo 10 d. nutarimu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įvedė nepaprastąją padėtį. Ji baigėsi 2022 m. balandžio 20 d., bet motyvuojant tebesitęsiančia Rusijos agresija, pratęsta iki 2022 m. birželio 29 d.

Prezidento dekrete ir Seimo nutarimuose nurodoma, jog žmogaus teisių ir laisvių apribojimais siekiama pašalinti dėl Rusijos ir Baltarusijos veiksmų šalies nacionalinio saugumo interesams ir visuomenės rimčiai kilusią grėsmę. Pratęsiant nepaprastosios padėties režimą motyvuota, kad dėl taikomų represijų didėja gyventojų pasitraukimo tikimybė iš Rusijos ir Baltarusijos valstybių. Be to, motyvuota, kad Rusija grasina NATO, Europos Sąjungos (ES) bei kitų Europos valstybių saugumui bei kelia grėsmę Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui. Nuogąstauta ir dėl galimų hibridinių atakų bei įvairiausio pobūdžio provokacijų, keliančių grėsmę visuomenės rimčiai, kurių neva neįmanoma pašalinti netaikant konkrečių nepaprastųjų priemonių.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

PSO įspėja dėl Europos gėjų paradų

9 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 20:23

PSO įspėja dėl Europos gėjų paradų

Po žinios, kad Pride eitynės Kanarų salose ir gėjų festivalis Belgijoje paskleidė beždžionių raupus, PSO įspėja apie ateinantį panašių susibūrimų ,,sezoną”.

PSO rašo, kad ankstesni beždžionių raupų atvejai, aptikti Europoje, buvo nustatyti „vyrams, turintiems lytinių santykių su vyrais“, o ne tarp žmonių, kurie lankėsi Afrikoje ar kitose vietovėse, kuriose liga pasireiškia natūraliai.

„Europa žengia į vasaros sezoną“, – konstatuoja PSO naujame savo Europos skyriaus pareiškime ir pabrėžia, kad Europos regione festivalių daugės.

„Tuomet infekcijos plitimas gali paspartėti, nes dabar aptinkami atvejai yra tarp seksualiai aktyvių žmonių, o simptomai daugeliui nežinomi“, – raštiškame pranešime rašo PSO Europos skyriaus vadovas Hansas Kluge.

Organizacija teigia, kad visi, sergantys beždžionių raupais, turi būti izoliuoti nuo pirmųjų simptomų, o to taip pat reikalaujama Švedijos infekcijų kontrolės įstatyme.

Kol kas neaišku, ar planuojami kokie nors apribojimai. Tačiau jei priemonės bus taikomos, jos gali turėti įtakos ir muzikos festivaliams bei kitiems visiškai normaliems renginiams, neplatinantiems raupų, vadovaujantis visų žmonių vienodos svarbos principu. Ankstesnis įstatymas dėl homoseksualų pirčių klubų, platinančių užkratą, buvo panaikintas 2004 m., remiantis visų žmonių vienodos svarbos principu.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Sveikatos apsaugos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijų sutartis: naujas postūmis vakcinų pasams, pasauliniam sekimui ir kt.

3 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 20:15

Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijų sutartis: naujas postūmis vakcinų pasams, pasauliniam sekimui ir kt.

Nerenkamai tarptautinei sveikatos agentūrai netrukus gali būti suteikti didžiuliai nauji įgaliojimai

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) nariams liko vos kelios dienos iki balsavimo dėl tarptautinės pandemijų sutarties ir Tarptautinių sveikatos taisyklių (2005 m.) pataisų, kurios suteiktų nerenkamai PSO didesnę nacionalinių skubios sveikatos priežiūros sprendimų kontrolės teisę ir naujus įgaliojimus stumiant vakcinų pasus, pasaulinį stebėjimą ir „visuotiniai koordinuotus veiksmus“, nukreiptus į „neteisingą informaciją“, kai PSO paskelbia „nepaprastąją sveikatos padėtį“.

Gegužės 22–28 dienomis 194 valstybių narių (kurios sudaro 98 % visų pasaulio šalių) PSO atstovai dalyvaus Pasaulinės sveikatos asamblėjos posėdyje Ženevoje ir balsuos dėl šios sutarties bei siūlomų Tarptautinių sveikatos taisyklių (TST) pakeitimų. Jei sutarčiai bus pritarta, TST pakeitimai bus teisiškai privalomi pagal tarptautinę teisę.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šiaurės Amerika, Ukraina, Rusija

Audrius Bačiulis. Iš $ 40 milijardų karinės paramos Ukrainai „paketo“ tikrovėje ginkluotei tenka tik $ 4 milijardai

21 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 20:08

Audrius Bačiulis. Iš $ 40 milijardų karinės paramos Ukrainai „paketo“ tikrovėje ginkluotei tenka tik $ 4 milijardai

Veidaknygė

Iš plačiai išreklamuoto JAV Dempartijos „40 milijardų karinės paramos Ukrainai paketo“ tikrovėje ginkluotei tenka tik $4 milijardai. Visa kita belenkam kitam, didžioji daugma pinigų lieka JAV ir pasiskirsto tarp Gynybos departamento ir Valstybės departamento programų.

$8,8 milijardo ekonominės paramos Ukrainai bus skirti… grynais JAV dolerių banknotais!

Savaime suprantama, senatoriaus Rand Paul siūlymas paskirti įgaliotinį, kuris prižiūrėtų, kad šie pinigai nebūtų išvogti, kaip anksčiau skirti „paramai Afganistanui“, buvo atmestas.

Senatas ketvirtadienį priėmė įstatymą dėl 40 milijardų dolerių Ukrainai suteikti ekonominę ir karinę pagalbą.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Civilinė sąjunga yra kitaip pavadinta partnerystė ir reiškia šeimos teisinius santykius

3 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 20:04

Vytautas Sinica. Civilinė sąjunga yra kitaip pavadinta partnerystė ir reiškia šeimos teisinius santykius

Civilinė sąjunga yra kitaip pavadinta partnerystė ir reiškia šeimos teisinius santykius. Jūs tą jau žinote ir neapsigausite. Pasakiau tą dar kartą LRT laidai „Savaitė“. Suprantama, kad negalėjo laidoje parodyti daugiau, bet akcentavau ir čia noriu pridurti dar kelis dalykus:

- pagrindinis ginčas yra ne dėl to, kad kažkas nori apsunkinti vienalyčių porų praktinį gyvenimą, o dėl to, šeimos ar ne šeimos santykiais jas pripažįstame;

- kurdami iliuziją, kad čia radikalus kompromisas, projekto autoriai prikūrė daug apsunkinimų vienalytėms poroms, bet jie niekuo nesprendžia problemos, nes tai vis tiek šeimos santykiai. Išėjo blogiau ir šalininkams, ir oponentams;

- Šalininkai visgi nesipiktina, nes supranta, kad svarbiausia pripažinti šeimos santykiais, bet kokiomis sąlygomis, o tada jau bus galima judėti toliau plečiant „teises“;

- tikrasis kompromisas buvo valstiečių ir krikdemų teiktas bendro gyvenimo institutas, nepripažįstantis vienalyčių porų šeima, tačiau sprendžiantis beveik visas įvardijamas jų praktines problemas;

- šį kompromisą valstiečių vyriausybės metais apklausose palaikė didesnė dalis partnerysčių oponentų, kas geriausiai liudija, kad oponavimas partnerystėms yra principinis, dėl šeimos sampratos, o ne dėl to, kad kažkas nekenčia gėjų ir nori jiems kuo blogesnio, nepatogesnio gyvenimo;

- nenoras priimti bendro gyvenimo instituto kaip kompromiso lemia, kad vardan principinio šeimos statuso siekimo daug ilgiau nesprendžiamos praktinės problemos;

- taip realus gyvenimas aukojamas dėl ideologinio principo paskelbti naują šeimos sampratą.

Visa tai neteisinga, žalinga ir neturėtų būti palaikoma Seime. Sėkmės atveju to siekiantieji neišvengiamai per švietimą ir žiniasklaidą įtvirtins naująją šeimos sampratą kaip vienintelę ir privaloma žinoti ir pripažinti kiekvienam piliečiui.

Neprieikime iki to. Pasirašykite peticiją prieš partnerysčių (civilinių sąjungų) įteisinimą: http://www.seimospeticija.lt tai nepartinė iniciatyva. Jos tikslas ne formalus svarstymas ir garantuotas atmetimas Seimo peticijų komisijoje, o tiesiog politinės valios išreiškimas Seimo narių žiniai. Dėl to be biurokratizuotų e-parašų ir bankininkysčių. Visgi tapatybę patvirtinti būtina ir to prašantis laiškas gali ateiti į jūsų elektroninio pašto reklamų skiltį. Nepražiopsokite!

P. S. interviu daviau greitajame traukinyje, stovėdamas tarp vagonų, žmonėms šalia vaikštant į WC, važiuojant 300 kilometrų per valandą greičiu, kontrolieriui sakant greičiau užsidėti kaukę. Toks vienas sudėtingesnių bendravimo su žiniasklaida atvejų, bet įdomu. Laidos nuoroda komentare.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Puslapis 3 iš 1009 < 1 2 3 4 5 >  Paskutinis ›

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.