Svarbiausias, Kultūros, kalbos, istorijos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Makrono naujasis švietimo ministras – neokomunistinis hunveibinas

17 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 27 d. 20:32

Makrono naujasis švietimo ministras – neokomunistinis hunveibinas

Ndiaye tvirtino, kad Prancūzija yra „struktūriškai rasistinė šalis“, sukeldamas šoką daugeliui prancūzų politikų ir komentatorių, kai Makronas jį išrinko vadovauti šalies švietimo sistemai.

Priimdamas sprendimą, kuris sukrėtė Prancūzijos politinę sistemą, Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) naujuoju šalies švietimo ministru pasirinko prieštaringai vertinamą istoriką Pap’ą Ndiaye, nepaisant jo propaguojamų rasistinių pretenzijų baltiesiems ir ilgos karjeros, beveik visiškai paskirtos rasinėms nuoskaudoms.

Ndiaye, Imigracijos istorijos muziejaus direktorius ir ,,JAV socialinės istorijos bei mažumų” „specialistas” padarė daugybę pareiškimų, keliančių susirūpinimą dėl to, kaip jis galėtų pakeisti Prancūzijos švietimo sistemą.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Papunkčiui su Vytautu Sinica. LGBT pasikinkė Putiną

8 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 27 d. 20:27

Papunkčiui su Vytautu Sinica. LGBT pasikinkė Putiną

Kaip jau tampa įprasta, į Seimą vėl grįžta bandymai įteisinti vienalytes šeimas. Šįkart tas pats siūlymas pavadintas ne partneryste, o civiline sąjunga. Turinys nuo to nesikeičia, abu žodžiai reiškia tą patį. Seime skaičiuojami numanomi balsai, abi pusės skelbia peticijas, o žiniasklaida nušviečia klausimą nepaprastai šališkai. Ko tikėtis šiemet šiuo klausimu ir kas lems galutinį sprendimą? Apie tai papunkčiui kalbamės su Vytautu Sinica, šįkart kviečiančiu pasirašyti peticiją seimospeticija.lt.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Už partnerysčių įteisinimą padėkosime TS-LKD

6 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 27 d. 20:16

Vytautas Sinica. Už partnerysčių įteisinimą padėkosime TS-LKD

Autorius yra politologas, VU doktorantas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas

Žinia, šiandien Seimas po pateikimo pritarė Civilinių sąjungų, taigi vienalyčių partnerysčių įteisinimui. Tai tik pirmasis iš trijų balsavimų, bet pritarta 70 parlamentarų balsuojant už, tad rizikos tikrai esama.

Jeigu jums nėra nesvarbu, kaip Lietuvoje bus suvokiama šeima ir kokios šeimos sampratos neišvengiamai bus mokomi vaikai, pats laikas pajudėti šiuo klausimu: parašyti savo apygardos ar rinktos partijos Seimo nariams, pasirašyti peticiją prieš partnerystės įteisinimą ir paraginti tai padaryti savo aplinkos žmones: seimospeticija.lt

Tačiau pradžiai pažiūrėkime į balsavimą ir tai, kas lėmė tokį rezultatą. Lėmė vienareikšmiškai Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai. Galima išvedžioti kiek tik norisi, tačiau akivaizdu, kad be jų visuotino palaikymo šis projektas neturėtų jokių šansų.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Tomas Viluckas. „Laikmečio“ kronikos

4 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 27 d. 20:02

Tomas Viluckas. „Laikmečio“ kronikos

laikmetis.lt

Per Kristaus Dangun Žengimo šventę Bažnyčia mini ir Pasaulinė visuomenės komunikavimo priemonių dieną. Tądien Bažnyčia atkreipia dėmesį į visus, kurie užsiima įvairiais komunikacijos būdais, ar tai būtų darbas žiniasklaidoje, ar šiuo metu itin aktualūs viešieji ryšiai.

Šią dieną ypatingas dėmesys tenka krikščioniškai žiniasklaidai ir jos darbuotojams. Galėtume sakyti, kad Šeštinės yra krikščionių žurnalistų profesinė šventė. Šiemet ji pažymėta išskirtine data, nes Lietuvoje minime auksinį Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos jubiliejų. Tai yra puiki proga naujai apmąstyti krikščioniškos žiniasklaidos iššūkius ir uždavinius.

Būtent nuo Kronikos prasidėjo minties ir žodžio laisvės sklaida. Kronikos leidėjai buvo ypatingos drąsos žmonės. Jie nepabūgo milžiniško represinio aparato, siekusio užgniaužti bet kokio laisvo žodžio apraiškas. Nors atrodytų, kad Kronikos tiražai nebuvo dideli, leidiniai buvo spausdinami mašinraščiu ir platinami iš rankų į rankas, bet ji tapo tikru mūsų kovų už laisvę simboliu.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimt trečioji (gegužės 27) diena

27 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 27 d. 19:55

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimt trečioji (gegužės 27) diena

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Gerą vakarą.
Donbaso kryptis:

Šiaurinis flangas
- Charkiv. Toliau vyksta vangus pasistumdymas Ternovo – Rubizhne (orkų iniciatyva) ir Zarichne (ukrainiečių iniciatyva). Ukrainiečių placdarmas prie Zarichne ir toliau lieka trapus, tad perspektyva smūgiui link Vovchansk, kuris galėtu išspręsti orkų Izyum grupuotės klausimą atrodo vis labiau miglota.
- Izyum. Agresorius atnaujino puolimą Slaviansk link, tačiau ir vėl rezultatų nepasiekė. Tuo pačiu toliau tęsia smūgius palei Donec upę su tikslu paremti orkų grupuotę prie Lyman.
- Lyman. Padėtis sudėtinga, orkai įžengė į miestą. Atrodo, kad jie įsitvirtina dalyje miesto, ukrainiečių pajėgos su mūšiais traukiasi. Neatmestina, kad gynėjai paliks miestą ir bandys persikelti į naują gynybos ruožą. Pasirodė vaizdai, kaip ukrainiečiai kasa apkasus pušyne, tokie vaizdai būdingi miškams į pietus nuo Lyman. Tačiau ar tai pastarųjų dienų vaizdelis, ar ne – sunku pasakyti.
- Severodonetsk. Miestas toliau atakuojamas iš šiaurės, rytų ir pietryčių. Tuo pačiu orkai vėl pabandė pulti nuo Nyzhnie į šiaurę. Atakuota Ustynivka gyvenvietė, mūšis tęsiasi. Kol kas bandymai priartėti prie Lysychansk orkams yra nesėkmingi.
- Bakhmut. Tęsiasi sunkūs mūšiai linijoje Nahirne – Lypove – Komyshuvakha:
Nahirne. Agresorius stengiasi susigrąžinti vakar turėtą kelio Bakhmut – Lysychansk kontrolę. Jei jiems tai pavyktų, tikėtina jie dar pabandytų kuo skubiau užimti šiek tiek į šiaurę esančią Berestove gyvenvietę ir taip įsitvirtinti kelio Bakhmut – Lysychansk ir geležinkelio Siversk – Popasna sankryžoje. Kelias yra pastoviai apšaudomas, į vakarinę pusę juda orkų žvalgybinės – diversinės grupės, bet agresoriui savo tikslų pasiekti kol kas nepavyksta. Situacija labai trapi.
Lypove. Tikslas yra ne tik užimti patį miestelį, bet ir perimti čia pat esančios Nyrkove gyvenvietės kontrolę. Joje yra geležinkelio stotis kelyje Siversk – Popasna, o tai logistine prasme būtų svarbu orkams vystant puolimą toliau į šiaurę.
Komyshuvakha. Tęsiasi sunkūs mūšiai, ukrainiečiai stengiasi gintis, tačiau padėtis šiame ruože labai sudėtinga. Pirmiausia todėl, kad Komyshuvakha – Zolote ginantys ukrainiečiai dabar yra pusiau apsupime iš pietų pusės, keliai į šiaurę link Hirske ir Vrubivka kol kas neužimti. Tačiau žvelgiant iš šono ukrainiečių pajėgų atitraukimas nuo Komyshuvakha – Zolote į patogią gynybai liniją Vrubivka – Hirske liniją (vandens kliūtys, didesnės gyvenvietės, priešo nėra flanguose) būtų logiškas. Tuo labiau, kad iš šių gyvenviečių eina automobilių ir geležinkelių keliai į Lysychansk. Taip, Komyshuvakha – Zolote ruožas taip pat patogus gintis (vandens kliūtys, gyvenvietės), tačiau priešas gali jį tiesiog apeiti ir atkirsti smūgiu iš Komyshuvakha link Hirske. Ukrainiečiai tai tikrai žino, geriau viską mato vietoje ir vertina įvairius sprendimo variantus. Matysime kaip bus.

Centras. Agresorius toliau bando apeiti Avdiivka įvirtintą gynybos rajoną iš šiaurės ir pietų, tačiau rezultatų nepasiekė.
- Zaporizhia. Kol kas nematyti prieš kelias dienas prie Vasylivka atvykusiu trijų orkų  BTG veiklos rezultatų, galimai šios pajėgos panaudotos stiprinant gynybą. Tuo pačiu prie Zolota Niva (tarp Velyka Novosoylka ir Vuhledar) agresorius pabandė vykdyti puolamuosius veiksmus, tačiau gerai gavo į straublį ir grįžo iš kur atėjęs. Tęsiasi abipusiai netiesioginės ugnies apšaudymai, dirba orkų aviacija.

Pietų kryptis
Orkai pabandė pulti Mykolaiv (Tavrijs´ke) ir Kryvyi Rih (Mykolayivka) link. Kaip ir galima spėti, tokie veiksmai nebuvo sėkmingi. Panašūs bandymai tėra siekis palaikyti įtampą fronte ir neleisti ukrainiečiams šioje kryptyje pasijusti per daug laisvai. Dabartinėmis sąlygomis agresoriaus padėtis aplink Chersoną yra sudėtinga (pirmiausia dėl logistinių klausimų) ir artimiausiu metu orkams nėra galimybių čia pasiekti operacinių tikslų. Pavyzdžiui, grįžti į Mykolaiv apylinkes su tikslu iš ten artilerijos ugnimi pasiekti Odesą arba pratęsti platesnio mąsto puolimo operaciją link Kryvyi Rih.

Žemėlapis bendram vaizdui susidaryti:
https://soar.earth/maps/12607…

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Diskusija, Svarbiausias, Demokratija ir valdymas

Reikalaujama nutraukti Kremliaus inspiruotą „nacių medžioklę“ ir Lietuvos „denacifikaciją“

36 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 26 d. 20:34

Reikalaujama nutraukti Kremliaus inspiruotą „nacių medžioklę“ ir Lietuvos „denacifikaciją“

Minėta, kad gegužės 21 dieną Vilniuje, viešbutyje Best Western Hotel, įvyko partijos Nacionalinis susivienijimas suvažiavimas. Jis priėmė rezoliucijas dėl nepaprastosios padėties ir priemonių nacionalinės gynybos stiprinimui, o taip pat viešą laišką dėl Lietuvoje vykdomos, Kremliaus terminais, „denacifikacijos“, ir būtinybės stabdyti šį reiškinį.

„Įvesdamas nepaprastąją padėtį Seimas suteikė nemotyvuotus įgaliojimus policijos pareigūnams be teismo sprendimo sustabdyti bet kurios žiniasklaidos priemonės veiklą vien dėl galimo kurstymo diskriminuoti asmenis įsitikinimų bei pažiūrų pagrindu. Naudodamasi nepaprastąją padėtimi Vyriausybė savo nuožiūra ėmė neribotai naudoti valstybės rezervą, kurį be adekvačios kontrolės ėmė švaistyti ne žlungančiam šalies smulkiajam verslui palaikyti ar žmonių socialinėms reikmėms tenkinti, o įvairioms ideologinėms programoms, tyrimams ir juos vykdančioms parazitinėms institucijoms bei įstaigoms finansuoti.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Linas Karpavičius. Valdančiajai koalicijai pavyko prastumti į Seimą Civilinės sąjungos įstatymo prjektą

2 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 26 d. 20:27

Linas Karpavičius. Valdančiajai koalicijai pavyko prastumti į Seimą Civilinės sąjungos įstatymo prjektą

70 prieš 55.
Toks šios dienos rezultatas. Valdančiajai koalicijai pavyko prastumti į Seimą Civilinės sąjungos įstatymo prjektą.

Kam vardinti kas buvo už, kas buvo prieš? Pateiksiu nuorodą ir patys pasitikrinsite. Bet dabar apie dvylika judošių, kurie apaštalus vaidina, bet juodvarniais laksto.

Taigi, be išverstaskūrių 12 Seimo narių, kurie išdidžiai save vadina “opozicija”, eilinį kartą bandymas būtų patyręs fiasko.

Bet vadinamojį “opozicija” lemiamu momentu valdančiajai koalicijai suteikia pagalbą. Šiaip dėl akių tai jie dažnai burnoja ir kritikuoja valdančiają daugumą, bet kai reikia parodyti stuburą tai tie “apaštalai” praranda visą drąsą ir balsuoja taip kaip reikia. Kam čia pyktis su valdžia, gal kokį kaulą retkarčiais numes, dukrą ar sūnų įdarbins šiltoje vietoje.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Dr. Vygantas Malinauskas. Apie artimą ryšį, monogamiją ir santuokos kopijavimą

1 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 26 d. 20:19

Dr. Vygantas Malinauskas. Apie artimą ryšį, monogamiją ir santuokos kopijavimą

laikmetis.lt

Seimo narys V. Mitalas paskelbė „Delfi“ tekstą „Kuo Seimo nariams trukdo monogamija“, kuriame sunkiai slepiamas susierzinimas dėl grupės Seimo narių pateikto pasiūlymo Civiliniame kodekse įtvirtinti teisės į artimą ryšį sąvoką. Seimo narys bando ieškoti krislo kolegų pateiktame projekte, tuo pačiu nepastebėdamas rasto savajame. Ir tai suprantama.

Teisės į artimą ryšį projektas apnuogina tikruosius Civilinės sąjungos projekto rengėjų tikslus – pakeisti Lietuvos teisinėje sistemoje priimtą šeimos sampratą, o Konstitucijoje įtvirtintą nuostatą, kad šeimos teisinius santykius gali sukurti tik vyras ir moteris paversti teisiškai nereikšminga. Jau pats straipsnio pavadinimas rodo, kad Seimo nariui kliūva, jog teisė į artimo ryšio pripažinimą nesiejama su monogamija.

Kodėl Seimo nariui tai rūpi? Rūpi todėl, kad visas partnerystės arba civilinės sąjungos naratyvas grindžiamas tuo, kad neva nėra kito būdo apsaugoti asmenis siejančius ryšius, kaip tik juos padaryti tapačius santuokai viskuo išskyrus vyro ir moters lyčių tarpusavio papildomumo reikalavimą bei keletą kitų nereikšmingų skirtumų.

Seimo nario su kolegomis pateiktas Civilinės sąjungos įstatymo projektas nėra joks kompromisais ar „konservatyvus variantas“ kaip, kad bandoma įtikinti kolegas Seimo narius ir Lietuvos visuomenę. Projektas yra tiesiog teisinė santuokos kopiją, į kurį iš Civilinio kodekso 3 knygos II dalies, kurioje reglamentuojama santuoka, perkeltos esminės nuostatos, apibrėžiančios iš santuokos kylančių teisų ir pareigų turinį. Taip pat ir monogamijos reikalavimas.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Asta Višinskaitė-Katutė. Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD?

18 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 26 d. 20:16

Asta Višinskaitė-Katutė. Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD?

Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD? Pastoviai pasiklydę tarp savokų, pavadinimų ir savęs pozicionavimo vertybiškai priešingose nei yra realiai,  barikadų pusėse.

M. Navickienei frazės apie moteriškus pokalbius - baisusis šovinizmas, J. Sejonienė Lietuvoje įžiūri netoli milijono homoseksualų... Pati partija, kurios pavadinime yra žodis “krikščionių”, subalsuoja už žmogaus gyvybės naikinimo legalizavimą (Pagalbinio apvaisinimo įst. pakeitimai), save praktikuojančiais katalikais pristatantys partiečiai palaiko prigimtinės šeimos sampratos keitimą, kas ateityje lems krikščioniško požiūrio represavimą įstatymais. Ir visa tai netrukdo šios partijos nariams, ypač artėjant rinkimams, lankytis bažnyčiose ir darytis selfius pamaldžiai nudelbus akis.

Gal laikas Lietuvoje pradėti judesį, kaip kad pagaliau vyksta JAV, kur radikaliai katalikiškoms nuostatoms priešingais darbais pasižymintiems politikams Bažnyčia atsisako suteikti savo paslaugas, pvz. nebeduoda komunijos. Bent taip parodoma, kad save vadinti galima kaip tik nori, bet realiai, tai nekas kitas, kaip melas.

Norintiems pamatyti šios dienos balsavimo dėl partnerystės/civilinės sąjungos rezultatus - nuoroda komentare.

Taip pat raginu pasirašyti peticiją prieš vienalytės partnerystės (Civilinės sąjungos) įteisinimą. Nuoroda: https://www.seimospeticija.lt/

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Svarbiausias, Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimt antroji (gegužės 26) diena

28 Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 26 d. 20:09

Karas Ukrainoje. Devyniasdešimt antroji (gegužės 26) diena

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Gerą vakarą.
Dėmesio centre – šiaurinis Donbaso flangas.

Charkiv. Orkai toliau bando judėti į pietvakarius nuo Ternovo. Ukrainiečiai nenori leisti įsisiūbuoti orkų kontratakoms, todėl aktyviai veikia artilerija bei gynėjai patys vykdo lokalias atakas. Tęsiasi susidūrimai prie Rubizhne.

Izyum. Virnopillya – Pashkove – Dovhenke ruože agresorius ir toliau persigrupuoja, bando vykdyti lokalias atakas. Tuo pačiu orkai siekė pagerinti savo taktinę padėtį rytiniame flange ir pabandė pulti link Pasika, prie Donec upės įsikūrusios gyvenvietės, su tikslu paremti kitoje upės pusėje veikiančią savo Lyman grupuotę. Puolimas baigėsi nesėkme.

Lyman. Sektoriaus gynyba tęsiasi, ukrainiečių pajėgos neatsitraukia ir toliau kaunasi. Agresoriaus aktyvumas nuo Izyum link Pasika – tai blogas signalas Lyman gynėjams:
- tokiu atveju orkai iš užnugario galės atakuoti upę ginančius ukrainiečius, remti juos prie upės ir taip naikinti vakarinio kranto gynybą; 
- orkams spaudžiant iš vakarų, agresoriaus pajėgoms Lyman sektoriuje atsiras daugiau galimybių forsuoti Donec upę. 

Severodonetsk. Miesto gynyba tęsiasi. Orkai buvo įžengę į priemiesčius, tačiau panašu jie iš ten išmušti. Situacija labai dinamiška. Tuo pačiu agresoriaus puolimas nuo Toshkivka Lysychansk kryptimi sulėtėjo, ukrainiečiai įnirtingai gina šį ruožą, vykdo kontratakas.

Bakhmut. Agresoriaus pajėgos ties Nahirne ir Bilohorivka perkirto kelią Bakhmut – Lysychansk. Šis taktinis orkų laimėjimas turi potencialo virsti operacine agresoriaus sėkme. Jei jiems pavyks kontroliuoti šį kelią ir išplėsti placdarmą, Severodonetsk gynėjų grupuotė būtų blokuota iš pietvakarių perimant pagrindinį maršrutą aprūpinimui, papildymui. Tad artimiausios paros yra kritinės, per kurias ukrainiečiai turėtų maksimaliomis pastangomis siekti išmušti orkus į rytus nuo kelio. Pasirodė informacija, kad ukrainiečiai susigrąžino kelio kontrolę, tačiau informaciją reikia tikrinti, bet kokiu atveju situacija labai trapi.
Pratęsiant Severodonetsk apsupties klausimą, verta pasakyti, kad orkų operacinė sėkmė yra reali.

Kelias Slaviansk – Lyman – Siversk – Lysychansk iš esmės jau dabar ukrainiečių aprūpinimo prasme nėra funkcionalus (dėl mūšių Lyman sektoriuje). Tikėtina, labai aktyviai naudojamas nedidelių kelių tinklas nuo Slaviansk iki Siversk, kurio svarba orkams perkirtus kelią Bakhmut – Lysychansk itin išaugo. Jei orkams pavyktų blokuoti Siversk gyvenvietę, Severodonetsk grupuotė atsidurtu apsupties žiede. Dėl to ukrainiečiams kritiškai svarbu išspręsti kelio Bakhmut – Lysychansk klausimą.

Savo ruožtu orkai čia išlaikyti iniciatyvą priekinėje linijoje ir ryžto turi pakankamai, bet nežiūrint į tai senka jų rezervai. Dabar orkai dar gali pulti, tačiau jei ukrainiečiams pavyktų numušti puolimo tempą, nublokšti priešą į rytus nuo kelio Bakhmut – Lysychansk, agresorius būtų priverstas arba 1) nuiminėti manevrinius vienetus iš kitų sektorių ir tęsti puolimą kuo neišvengiamai pasinaudotų ukrainiečiai, arba 2) pereiti į gynybą.

Reikia pabrėžti, kad ukrainiečius turėtų tenkinti orkų gynyba tik į rytus nuo Bakhmut – Lysychansk kelio. Galima daryti išvadą, kad ne ukrainiečių gynyba, o greitos ir efektyvios kontratakos remiamos netiesiogine ugnimi, gali apsaugoti Severodonetsk gynėjų grupuotę nuo blogėjančios situacijos.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Puslapis 1 iš 1009 1 2 3 >  Paskutinis ›

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.