Parama kovojančiai Ukrainai

Paramą pervesti galima čia:

VšĮ "MEDIA LAB"
Įm.kodas: 302495656
PVM mokėtojo kodas: LT100006432312
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302495656
Bankas: Akademinė kredito unija
A.s. LT94 5010 9000 1400 1619
Arba PayPal: info@medialab.lt

* Jei norite suteikti paramą daiktais – už tai atsakingas savanoriai Tadas tel. +37061470001 ir Ieva tel. +37064890810

Surinkimas Vilniuje:
Pramonės g. 141 Vilnius
Žydrūnas +37064571749
Vitalijus +370 (626) 97 697

Reikia:
šalmų, šarvinių liemenių, bet kokiu liemenių, į kurias galima įdėti šarvines plokštes, turniketų, vaistinėlių, tvarsliavos šautinėm žaizdom, vaistų nuo skausmo, uždegimo, alergijos, antibiotikų, fiziologinio tirpalo, lašelinių, Power bank, žibintuvėlių, racijų, naktinio matymo optikos, termovizorių, generatorių, miegmaišių, paklotėlių, kelių ir alkūnių apsaugos, karinių davinių, dujinių viryklių su balionais, dronų, karinės aprangos, pašiltukų, batų, dyzelinių 4x4 automobilių ir dyzelio.

* Jei galite padėti su transportu, registruokitės pas Editą tel. (8614)63393
* Jei galite suteikti nakvynę, registruokitės pas Rūtą tel. +37067118593

Veidaknygė

Svarbiausi

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis (3) Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą (6) Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International (33)
Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje (12) Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime? (5) Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui (25)
Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena) (16) Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose (5) Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas (5)
Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?! (15) Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas (7) Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams (6)
Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą (1) Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros (1) Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai (2)
Baltarusijos protektoratas (0) Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena) (31) Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!! (23)
Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio (53) Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių (4) Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien (13)
Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką (1) Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius (1) Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena) (18)
Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau (7) Išėjo Liudvikas Jakimavičius (12) Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis (18)
„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris (0) Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas (4) Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento? (14)
Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją (2) Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės (7) Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena) (10)
Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis (25) Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė (36) Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“ (11)

Tinklaraštis

Geroji Naujiena

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

3 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 7 d. 10:38

Po krikšto Jordano upėje Jėzus skelbė Evangeliją apie Dievo karalystę ir ragino: „Kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės“ (Lk 12, 33).

Paulius, Jėzaus pašauktas būti apaštalu, uoliai skelbė jo Gerąją Naujieną apie dangaus karalystę, į kurią einame tikėjimo keliu. Laiške žydams rašė: „Tikėjimas laiduoja mums tai, ko viliamės, įrodo tikrovę, kurios nematome“ (Žyd 11, 1). Evangelijos skelbimas Pauliui labai daug kainavo: jis buvo persekiojamas ir uolią tarnystę baigė kankinio mirtimi.

Apaštalas Paulius kaip gražiausią tikėjimo pavyzdį rodo Senojo Testamento patriarchą Abraomą: „Tikėdamas Abraomas paklausė (Dievo) šaukimo keliauti į šalį, kurią turėjo paveldėti, ir išvyko, nežinodamas kur einąs“ (Žyd 11, . Palikti gimtąjį kraštą ir keliauti į svetimą kraštą, kuriame nežinia, kas laukia, Abraomui buvo didelis išbandymas. Dar didesnis išbandymas buvo Dievo paliepimas paaukoti sūnų Izaoką. Abraomui reikėjo didelio pasitikėjimo Dievu, kad įvykdytų tai, kas buvo paliepta.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Sveikatos apsaugos politika, Šeimos politika, Europa, Šiaurės Amerika

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

6 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:22

Atsitiktiniai lytiniai santykiai yra neliečiama seksualinę revoliuciją sekusi teisė, o pasakyti LGBT žmonėms sumažinti savo seksualinį aktyvumą turbūt yra didžiausia erezija.

Liepos pabaigoje Pasaulinė sveikatos organizacija paskelbė beždžionių raupus „visuotine sveikatos nepaprastąja padėtimi.“ Kaip teigia pagrindinės žiniasklaidos priemonės, beždžionių raupais, pasireiškiančiais užsikrėtusiems karščiavimu, galvos skausmu, raumenų skausmais ir (be kitų simptomų) išbėrimais aplink lytinius organus, pirmiausia užsikrečia vyrai, turintys lytinių santykių su vyrais.

Beždžionių raupai dažnai perduodami lytinio kontakto būdu, dėl ko tokie komentatoriai kaip Andrew Sullivan Tviteryje griaudėjo apie prieinamų vakcinų nuo beždžionių raupų trūkumą artėjant Puikybės mėnesiui (Pride Month). Trumpai tariant, ligos didžia dalim būtų galima išvengti… laikantis socialinės distancijos.

Bet atsitiktiniai lytiniai santykiai po seksualinės revoliucijos yra neliečiama teisė, o pasakyti LGBT žmonėms, kad sumažintų savo seksualinį aktyvumą, turbūt yra didžiausia erezija. Taigi tie patys sveikatos valdininkai, kurie uždarė mokyklas ir neleido žmonėms artintis prie mirštančių giminių lovos, uždarė bažnyčias ar ribojo jų veiklą, liepė žmonėms likti namuose ir reikalavo, kad visi laikytųsi 6 pėdų atstumo vienas nuo kito ir dėvėtų kaukes, net nesvarstytų sustabdyti masinius Puikybės renginius, kurie tapo infekcijos nešėjai.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Užsienio politika, Ukraina, Rusija

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

33 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:18

Susipažinkite. Tai Agnes Callamard, prancūzų žmogaus teisių aktyvistė, Amnesty International generalinė sekretorė. Žmogus tiesiogiai atsakingas už pastarojo meto šios organizacijos pareiškimus Lietuvai be galo aktualiais klausimais.

Turbūt daugelis girdėjo, kad Amnesty International paskelbė, jog:
- Lietuva pažeidžia žmogaus teises ne tik laikydama sulaikytus nelegalius migrantus, bet ir apgręždama juos nuo Lietuvos sienos. Lietuva turėtų juos įsileisti, nes jie sako, kad ieško prieglobsčio, nors daro tą neteisėtu būdu ir visi faktai rodo, kad jokio prieglobsčio jie neieško;
- Ukraina pažeidžia žmogaus teises, nes jos kariniai daliniai būna civilių gyvenamose teritorijose ir taip keliamas pavojus tiems civiliams gyventojams. Ukraina kalta, kad Rusija žudo civilius!

Abiem atvejais tai ne tik teisinio vertinimo apvertimas aukštyn kojomis. Tai ir klaikus faktų iškraipymas. Abiem atvejais tobulai atitinkant Rusijos propagandinio karo naratyvus mūsų regione.

Rusiją Lietuva pripažinta esant teroristine valstybe. Socialiniuose tinkluose pagrįstai keliamas klausimas, ar Rusijos propagandą transliuojanti ir jai solidų tarptautinį statusą suteikianti Amnesty International nėra terorizmą remianti organizacija smile

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Ukraina, Rusija, Kiti regionai

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

12 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:15

Svarbus įvykis įvyko prieš šį susitikimą. Erdoganas akivaizdžiai parodė kas yra šio susitikimo dominantas ir, kad jis Rusijos jau nelaiko supervalstybe, “turinčią antrą pagal stiprumą” armiją pasaulyje. Azerbaidžanas puolė Kalnų Karabachą. Sunaikino kelias Armėnijos karių pozicijas ir užėmė kelis kaimus. Rusų kariai, kurie pagal susitarimą, turi saugoti Armėnijos interesus, nieko nedarė, nors buvo šalia. Jie nesikišo. Kaip žinote Azerbaidžanas ir Turkija yra beveik vienas ir tas pats. Armėnijos prezidentas pareiškė, kad žlugo saugumo sistema, kurią garantavo Rusija, kad reikia ieškoti alternatyvų ir nusprendė prašyti Vakarų pagalbos. Pagaliau suprato, kad Rusija nėra garantas.

Sočyje putinas prarijo šią neskanią piliulę ir priėmė Erdoganą kaip karalių. Gyrė jį visaip, liaupsino. Pažiūrėkite kadrus iš susitikimo. Matėsi, kad putinas jaučiasi nejaukiai, kad jam neįprasta situacija, kad jis turi elgtis taip kaip nėra įpratęs. Visi prieš jį lenkiasi, o čia jis turi lankstytis. Anksčiau jis išdidžiai sėdėdavo krėsle, pašaipiai kalbėdavo, švaistė niekingus juokelius. Dabar kitoks, kažkoks palūžęs, pasimetęs. Matosi, kad jam sunku ir šis susitikimas yra svarbus.

Informacijos apie šį susitikimą yra mažai. Daryti išvadas, ją išsamiai analizuoti negali. Tačiau kai kas prasprūdo į viešumą. Matosi, kad Erdoganas gerai žino savo interesus ir juos gina tobulai. Sirijoje jis nori plėsti kontroliuojamas teritorijas. Kalnų Karabachas jam yra svarbus. Jis siekia stiprinti energetinį sektorių Rusijos pagalba. Stato atominę elektrinę, pigiai pirks dujas ir naftą. Putino interesai yra paprasti. Pirma, kaip apeiti Vakarų sankcijas. Jis siūlo Erdoganui įvairais schemas. Viena iš jų: Rusija nuperka kelias akcijas Turkijos naftos kompanijų ir per šias kompanijas pumpuoja naftą į Vakarus ir likusį pasaulį ne kaip Rusijos, o kaip Turkijos. Antra, putinas nori nutraukti karą, bet nutraukti pagal savas sąlygas. Jis nori Erdogano pagalbos, nes nėra pajėgus ilgai kariauti. Kraujuoja. Jis tikisi, kad Erdoganas ras būdą prispausti Zelenskį. Trečia, jis siekia Erdogano užtarimo Vakaruose, kad per jį Vakarai girdėtų putino balsą, galėtų ką nors įtakoti ir gauti sau naudos.

Kai kurie analitikai gerai sako, kad kai Erdoganas atvyks į Kijevą susitikti su prezidentu, tai Zelenskis pirma jį nuveš į Bučą, Irpeną ir parodys žiaurius karo vaizdus, o po to vyks pokalbis. Metodas išbandytas. Jis efektvus ir veiksmingas. Kartais atvykėliai kardinaliai pakeičia savo atsivežtas pozicijas.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Religija ir filosofija

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

5 Tiesos.lt siūlo   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:08

katalikutradicija.lt

Laisvė yra gėris, kurį turi visi žmonės. Jos apribojimas laikomas žmogaus orumo ir teisių pažeidimu. Bet ar tiesa, kad galime daryti viską, ko užsimanome? Nuo šio pagrindinio klausimo priklauso visas mūsų mąstymas ir veiksmai.

AR ESAME FIZIŠKAI LAISVI DARYTI KĄ NORIME?

Be abejo, jei tik nesergame ir nesame paralyžiuoti, turime tam tikrą judėjimo laisvę: galime judinti galvą, rankas, bėgti ir pan. Tačiau ši fizinė laisvė nėra neribota – galime kiek tik norime mojuoti rankomis, bet vis tiek neįstengsime skristi. Mūsų judėjimo laisvė yra valdoma dėsnių, kurių peržengti negalime. Negalime gyventi nevalgydami, negalime valgyti bet ko ir pan. Maištauti prieš šias mūsų fizinės laisvės ribas yra beprasmiška. Kita vertus, jei sutinkame priimti gamtos dėsnius, pavyzdžiui, gravitaciją, galime pakilti į orą lėktuvu.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

25 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:06

Kaip vertinti Amnesty International pareiškimą?

Vienareikšmiai blogai. Gal ne visi žinote kas įvyko, trumpai priminsiu.

Amnesty International paskelbė trumpą pranešimą-vertinimą apie Ukrainą. Jo esmė yra tokia: Ukrainos taktika pažeidė tarptautinę humanitarinę teisę paversdama civilinius objektus kariniais taikiniais. Po Rusijos šių objektų atakos žuvo taikūs miesto gyventojai ir buvo sugriauta civilinė infrastruktūra“. Pasikartosiu, privalome vertinti šį pranešimą itin neigiamai. Štai kodėl?

Pirma, blogai mes vertiname ne pačią organizaciją, o jos šį konkretų veiksmą. Jį nagrinėjame, analizuojame ir darome išvadas. Nemaišykite šių dviejų dalykų organizacijos kaip tokios ir jos konkretaus veiksmo;

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

16 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:02

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Panašu, jog pasaulio dėmesys iš Taivano ir Kinijos greitai vėl persikels į Ukrainą. Ten driskiai kelia pavojų Zaporižės elektrinei. Vakar teroristai antrą kartą apšaudė Zaporižės atominę elektrinę iš raketų MLRS. Trys raketų smūgiai užfiksuoti prie pat elektrinės teritorijos, netoli vieno iš energijos blokų, kuriame yra branduolinis reaktorius.

Barbarai apgadino azoto ir deguonies gamyklą bei pagalbinį pastatą. Kilo vandenilio nuotėkio ir radioaktyviųjų medžiagų pasklidimo pavojus. Pranešama, jog prieš apšaudymą “Rosatom” atstovai skubiai paliko gamyklą. Teroristų vietininkai greičiausiai žinojo, jog atominė elektrinė bus apšaudyta.

Beveik visame Energodare dingo elektra. Ukrainos užsienio reikalų ministerija ragina tarptautinę bendruomenę priversti Rusiją pasitraukti iš Zaporižės atominės elektrinės ir grąžinti ją Ukrainai. Branduoliniai „žaidimai“ prasidėjo po to, kai Putinas pareiškė, jog Rusija neketina panaudoti branduolinių ginklų Ukrainoje. Smūgio į veikiantį reaktorių padariniai prilygsta branduolinės bombos sprogimui.

Kol Kremliaus šarikovai toliau terorizuoja pasaulį branduolinio sprogimo grėsme, civilizuotas pasaulis bejėgiškai stebi ir spėlioja, išlėks į orą atominiai reaktoriai, ar ne. Niekada negalvojome, kad taip galėtume taip sakyti, tačiau nežinia, kas geriau - sąlyginis saugumas ar branduolinis sprogimas, kuris pagaliau (tikėkimės) pažadintų smerkiančiuosius, besipiktinančiuosius ir apgailestaujančiuosius.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

5 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 5 d. 19:53

Lisa Paus

Asmeninio apsisprendimo aktas taikomas išimtinai keičiant lytį ir vardą.

„Šiandien Laisvei ir įvairovei mūsų šalyje yra gera diena,“ – liepos pradžioje drauge pranešė Vokietijos Šeimos reikalų ministrė Lisa Paus ir Teisingumo ministras Marko Buschmann, pristatydami Asmeninio apsisprendimo aktą.

Manoma, kad jis netrukus praeis teisėkūros procesą prieš Bundestago nariams išeinant atostogų. Taigi kiekvienas vokietis galės keisti kartą per metus pasikeisti savo lytį. Tam tereiks stabtelėti registrų tarnyboje. Šito daugiau nebespręs teismas, ir žmogui nereikės būti operuojamam.
Spėjama, kad šis įstatymas pakeis nuo1980 metų galiojusią teisės normą, kuri, pasak Federalinio Teisingumo ministro , yra „iš esmės prieštaraujantis konstitucijai.“

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Sveikatos apsaugos politika

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

5 Tiesos.lt siūlo   2022 m. rugpjūčio 5 d. 19:50

Savo Varpinė

Jau rudens Seimo sesijoje parlamentarus pasieks švelniai tariant kontraversiškas projektas. Pagal jį visi mes tapsime atsarginių dalių sandėliu.

Pataisymas Be abejo vaistai imunitetus slopinti ( būtini po transplantacijos) yra imunosupresantai . Kalbos klaida įraše atsirado nes paruoštuke dar buvo ir tokia frazė paruoštuke “štai vaistai nuo onkologinėms ligoms gydyti iki madingų antidepresantų” na gavosi finale toks hibridas ...

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Socialinė politika, Ekonominė politika

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

15 Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 5 d. 19:48

Na ką Perlas Energija iššovė sau į koją?!
Šauna jis ir visai valdančiųjų sukonstruotai elektros rinkos liberalizacijai.
O gal gelbstisi nuo bankroto?
O gal tiesiog veikia trumparegiškai dėl godumo?

Akivaizdu, kad NET gali žaisti kazino ruletę - arba uždirba didelį pelną vartotojų sąskaita arba bankrutuoja.
Ir vienas ir kitas scenarijus yra labai žalingas vartotojams - vienu atveju vartotojas permoka, o kitu - nukenčia tiek gamintojai, kurie negauna lėšų, tiek vartotojai, kurie yra priversti keisti tiekėją. Priedo dar vyksta rinkos konsolidacija ir mažėja konkurencija tarp tiekėjų.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Puslapis 1 iš 1464 1 2 3 >  Paskutinis ›

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.