Parama kovojančiai Ukrainai

Paramą pervesti galima čia:

VšĮ "MEDIA LAB"
Įm.kodas: 302495656
PVM mokėtojo kodas: LT100006432312
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302495656
Bankas: Akademinė kredito unija
A.s. LT94 5010 9000 1400 1619
Arba PayPal: info@medialab.lt

* Jei norite suteikti paramą daiktais – už tai atsakingas savanoriai Tadas tel. +37061470001 ir Ieva tel. +37064890810

Surinkimas Vilniuje:
Pramonės g. 141 Vilnius
Žydrūnas +37064571749
Vitalijus +370 (626) 97 697

Reikia:
šalmų, šarvinių liemenių, bet kokiu liemenių, į kurias galima įdėti šarvines plokštes, turniketų, vaistinėlių, tvarsliavos šautinėm žaizdom, vaistų nuo skausmo, uždegimo, alergijos, antibiotikų, fiziologinio tirpalo, lašelinių, Power bank, žibintuvėlių, racijų, naktinio matymo optikos, termovizorių, generatorių, miegmaišių, paklotėlių, kelių ir alkūnių apsaugos, karinių davinių, dujinių viryklių su balionais, dronų, karinės aprangos, pašiltukų, batų, dyzelinių 4x4 automobilių ir dyzelio.

* Jei galite padėti su transportu, registruokitės pas Editą tel. (8614)63393
* Jei galite suteikti nakvynę, registruokitės pas Rūtą tel. +37067118593

Veidaknygė

Svarbiausi

Zelenskis pradėjo įgyvendinti Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos nutarimą apie oligarchų registro formavimo tvarką ir jo vedimą (1) Almantas Stankūnas. Neapykanta be politinės išminties yra baisus dalykas – komentaras už kurį ploja Kremlius (6) George Friedman: Lenkija yra auganti Europos galia (2)
Katalikų Bažnyčią Vokietijoje paliko rekordinis tikinčiųjų skaičius (4) Ar kada nors žodį „mokytojas“ rašysime iš didžiosios raidės? (2) Tyrimas: amerikiečiai vis mažiau tiki transgenderizmo ideologija (1)
Atšaukti J. K. Rowling. Kaip „Hario Poterio“ kūrėja tapo politinio korektiškumo prieše (2) Karas Ukrainoje. Šimtas trisdešimt antroji (liepos 5 diena) (12) Smarkiai auga nelegalios migracijos per Graikiją apimtys (5)
Ramūnas Aušrotas. Ilgo karo pabaiga (6) Linas Karpavičius. Amišų Amerika – kita Amerika (2) Ar JAV panaikino „teisę į abortą“? (0)
Mindaugas Karalius: Didžioji LRT apgavystė – ir liepos 6-ąją, Valstybės dieną (7) Robertas Grigas. Apie tranzitą ir patriotizmą (25) Ar lietuvių mąstytojas klydo dėl grėsmių Lietuvai (8)
Vladas Turčinavičius. Reikia reikalauti Seimo, kad 1941 m. birželio 23 d. paskelbtas Nepriklausomybės Aktas būtų priimtas Lietuvos valstybės aktu (3) Karas Ukrainoje. Šimtas trisdešimt pirmoji (liepos 4 diena) (21) Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Džiaugsmo versmė – XIV eilinis sekmadienis (17)
Masinis valstiečių sukilimas Nyderlanduose (12) Linas Karpavičius. Rublio krizės atvirkštinė pusė (26) Lenkija buria koaliciją kovai prieš ES dujinių ir dyzelinių automobilių draudimą (2)
Almantas Stankūnas. Išgyvenate, kad už elektrą mokėsite 24 cnt/kWh? Greitai gali tekti mokėti 40 cnt/kWh! (6) Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). I dalis (8) Ramūnas Aušrotas. JAV po konstitucinės teisės į abortus panaikinimo (2)
Dominykas Vanhara. Už šios valdžios sprendimų galimai kyšo stambaus verslo lobistų ausys (5) Edvardas Čiuldė. Ar Dalia Grybauskaitė jau pradeda rinkiminę kovą dėl prezidento posto? (19) Vokietijoje planuojama leisti visiems pasikeisti lytį nuo keturiolikos metų (6)
Vytautas Sinica. Europos Teisingumo teismo sprendimas dėl migrantų yra beprotybė (3) Ordo Iuris. Laiškas dėl Briuselio žingsnių link Europos federacijos (3) Krikščionis gydytojas, tikintis, kad pacientai negali keisti lyties, gins savo nuomonę Apeliaciniame teisme (1)
Kaip pavergti tautą? Aktyviosios KGB priemonės (11) Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt devinntoji (liepos 2 diena) (22) Ramūnas Aušrotas. Dar kartą lipama ant to paties grėblio (37)
Pražūtingas poveikis Rusijos ekonomikai. Su kuo susidūrė Rusijos gamintojai? (8) Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt septintoji (birželio 30 diena) (19) Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“ (6)

Tinklaraštis

Ukraina

Zelenskis pradėjo įgyvendinti Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos nutarimą apie oligarchų registro formavimo tvarką ir jo vedimą

1 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 5 d. 20:12

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pradėjo įgyvendinti Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos nutarimą apie oligarchų registrą. Visų pirma apie jo formavimo tvarką ir vedimą.

Apie tai praneša Censor.net su nuoroda į Prezidento birželio 29 dienos dekretą.

Registras bus vedamas elektronine forma, valstybine kalba. Į jį nebus įtraukiami duomenys, esantys valstybės paslaptimis, bei tarnybinė informacija. Šaltinis: https://censor.net/ru/n3351156

Tuo pat metu duomenys apie oligarchus, kurie įtraukiami į registrą, negalės būti pripažįstami konfidencialiais.

Apie oligarchus bus registruojami šie duomenys: vardas, pavardė ir tėvavardis, gimimo data ir vieta, identifikaciniai duomenys, paso rekvizitai ir kt., o taip pat kokiu pagrindu asmuo pripažintas oligarchu.

Prie šio registro turės prieigą deklarantai, registratoriai, aptarnaujantys darbuotojai bei registro administratoriai, o taip pat Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos pirmininkas, sekretorius ir nariai, bei kitų valstybinių struktūrų pareigūnai ir darbuotojai.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Demokratija ir valdymas

Almantas Stankūnas. Neapykanta be politinės išminties yra baisus dalykas – komentaras už kurį ploja Kremlius

6 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 5 d. 20:00

Almantas Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos narys

Neapykanta, be politinės išminties, yra baisus dalykas, nes gali nuvesti ir į nesąmoningų (o kartais ir sąmoningų) Lietuvos priešų sąjungininkų gretas.

Gaila, kad daug kas nesupranta to ir kad taip neapykanta rodos dėl teisingo dalyko diskredituoja bet kurią gerą idėją, kurią gina tokios neapykantos apimtas žmogus.

Štai vienas iš didžiųjų marširuotojų nutarė gėdingo Anūko pabėgimo į atostogas proga, sustiprinti savo kritiką valdantiesiems pasityčiodamas iš Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos.

Komentaras už kurį ploja Kremlius – juk prisimename, kaip bolševikai tyčiojosi iš Smetonos pasitraukimo iš Lietuvos ir daug menkos politinės nuovokos žmonių priėmė šį šmeižtą. Tuo tarpu buvo akivaizdu, kad valstybės vadovų pasitraukimas, kai TSRS okupavo Lietuvą, buvo galimybė išlaikyti valstybės legitimumą ir tęsti kovą dėl valstybės diplomatinėmis priemonėmis.

Dekanozovas tiesiog pasiuto sužinojęs, kad A. Smetona pasitraukė.

Algimantui dar truputį reikėtų pasistengti ir a.a. Paleckis, Cvirka ir kt. jau priimtų jį kompaniją, kuri važiavo atvežti į Lietuvą Stalino saulės.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Geopolitika, Europa

George Friedman: Lenkija yra auganti Europos galia

2 Tiesos.lt siūlo   2022 m. liepos 5 d. 19:57

laikmetis.lt

Geopolitikos ekspertas, Geopolitical Futures analizės centro vadovas George’as Friedmanas „Polska Times“ sakė, kad dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą metu Lenkijos vaidmuo pasaulyje išaugo.

Pasak amerikiečių politologo George’o Friedmano, kuris buvo buvo ilgametis „Stratfor“ prezidentas, Lenkija yra viena iš dviejų Centrinės Europos valstybių, kurios yra svarbios Jungtinėms Valstijoms.

„Žvelgiant iš JAV perspektyvos, Centrinėje Europoje yra dvi svarbios valstybės: Rumunija dėl Konstancos uosto Juodojoje jūroje ir Lenkija, kuri tampa itin svarbia geopolitine veikėja“, – sakė jis.

Tarptautinis strategas ir knygų autorius teigė, kad Lenkija gauna naudos iš mažėjančio Vokietijos vaidmens.

„Situacijoje, kai Vokietija traukiasi iš aktyvių veiksmų arenos, Lenkijos padėtis kyla“, – sakė jis ir pridūrė, kad „Lenkija susiduria su puikia galimybe“, sprendžiant konfliktą Ukrainoje.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Religija ir filosofija

Katalikų Bažnyčią Vokietijoje paliko rekordinis tikinčiųjų skaičius

4 Tiesos.lt siūlo   2022 m. liepos 5 d. 19:54

katalikutradicija.lt

Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad Katalikų Bažnyčios Vokietijoje situacija yra itin prasta: lyginant su 2019-aisiais metais, 2021 metais ženkliai sumažėjo santuokų, krikštų, pirmosios komunijos ir sutvirtinimų skaičius. Vien per praėjusius, 2021 m., Bažnyčioje registruotis atsisakė 359 338 asmenys.

Katastrofišką Katalikų Bažnyčios Vokietijoje situaciją atspindintys duomenys jau tapo įprastu kasmetiniu reiškiniu. Vertindamas labai prastus 2020 m. statistinius duomenis Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas monsinjoras Georgas Bätzingas teigė, kad jie atspindėjo stiprų pandemijos poveikį bendruomenių gyvenimui. Vis tik per metus situacija iš esmės nepasikeitė: 2021 m. statistiniai duomenys taip pat yra itin prasti. G. Bätzingo teigimu, sinodinio kelio „atsinaujinimai“ dar nepasiekė tikinčiųjų.

Dėl religinio mokesčio Vokietijoje tikintieji yra oficialiai registruojami valstybės mastu. Dalis kiekvieno kataliku prisiregistravusio asmens pajamų mokesčio yra skiriama Bažnyčiai. Atsisakymas registruotis laikomas „pasitraukimu iš Bažnyčios“.

2021 m. užfiksuoti 359 338 „pasitraukimo iš Bažnyčios“ atvejai, 138 tūkst. daugiau nei ankstesniais metais. Prieš dešimt metų 138 tūkstančius iš Bažnyčios pasitraukusių asmenų viršijantis skaičius būtų buvęs laikomas keliančiu nerimą. 2010 m., atskleidus piktnaudžiavimo Vokietijos Bažnyčioje mastą, iš Bažnyčios pasitraukė 181 000 žmonių. Prie 359 338 „pasitraukusių iš Bažnyčios“ pridėjus mirusius, per 2021 m. iš viso katalikų sumažėjo beveik 550 tūkstančiais.

Be jokių abejonių, šie skaičiai teiliustruoja daugelį metų besitęsiančią Bažnyčios Vokietijoje suirutę. 2018 m. „pasitraukusių“ iš Bažnyčios skaičius buvo antras didžiausias per visą Vokietijos istoriją, 2019 m. - pats didžiausias per visą istoriją, 2020 m. - vėl antras didžiausias per visą istoriją, 2021 m. vėl istoriškai pats didžiausias.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Ugdymo politika

Ar kada nors žodį „mokytojas“ rašysime iš didžiosios raidės?

2 Tiesos.lt siūlo   2022 m. liepos 5 d. 19:41

Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

respublika.lt

Mažėjant Lietuvos gyventojų, nieko nestebina, kad kasmet šalyje mažėja ir bendro ugdymo mokyklų. Maža to, jose trūksta pedagogų. Mokytojams išeinant į pensiją, mokyklos suskato ieškoti, kuo juos pakeisti. Ši padėtis neatsirado per vienerius metus. Liūdina, jog krizė, susidariusi švietimo sistemoje dėl pedagogų trūkumo bei jų kvalifikacijos, tik gilėja.

Apie tai prie apskritojo stalo diskutuoja Seimo narė Vilija TARGAMADZĖ, profesorius Vytautas DAUJOTIS, Vilniaus Užupio gimnazijos istorijos mokytojas metodininkas, Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos tarybos pirmininkas Robertas RAMANAUSKAS bei Vilniaus licėjaus direktorius Saulius JURKEVIČIUS. Pokalbį veda žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.

G.JAKAVONIS: Statistikos departamento duomenimis, 2014 metais šalyje veikė 1202 mokyklos, o 2021 metais jų liko 957. 2014 metais bendrojo lavinimo įstaigose mokėsi 344 698 mokiniai, o 2021 metais jų liko 327 698. Atitinkamai sumažėjo ir mokytojų. Pernai dirbo 31 079 pedagogai, o 2014 metais jų buvo 37 284. Kas, jūsų manymu, vyksta Lietuvoje, kad mūsų mokyklose trūksta pedagogų tų disciplinų, kurių egzaminai bus privalomi stojant į aukštąsias mokyklas?

V.TARGAMADZĖ: Mokytojų trūkumas jau buvo prognozuotas anksčiau, tačiau laiku nebuvo imtasi priemonių, kurios sustiprintų mokytojo profesijos patrauklumą. Visi žinome, kad reikalinga ne tik kalbėti, jog mokytojo profesija 2025 metais bus prestižinė, bet ir formuoti visuomenės nuomonę apie šios profesijos misiją, jos svarbų indėlį į Lietuvos ateities perspektyvą. Tačiau neretai, užuot pateikus mokytojo veiklos sėkmės istorijas, buvo ir tebėra pateikiamos problemos, parodomi negatyvūs pedagoginės veiklos pavyzdžiai.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Tyrimas: amerikiečiai vis mažiau tiki transgenderizmo ideologija

1 Tiesos.lt siūlo   2022 m. liepos 5 d. 19:32

Puikybės paradas. EPA nuotr.

laikmetis.lt

Nepaisant nuolatinio propagavimo beveik visuose visuomenės sektoriuose, amerikiečių tikėjimas transeksualų ideologija mažėja, rodo nauja apklausa.

„Pew Research“ atlikta apklausa parodė, kad tik 38% amerikiečių mano, kad biologinė lytis nelemia, ar kas nors yra vyras ar moteris.

Apklausa, kurioje dalyvavo daugiau nei 10 000 dalyvių, parodė, kad 60% mano, kad biologinė lytis, su kuria žmogus gimsta, lemia lytį.

Šis skaičius yra 4% didesnis nei 2021 m. ir 6% didesnis nei 2017 m., kai amerikiečiams buvo užduotas tas pats klausimas.

Nuo 2017 metų apklausose 12 procentinių punktų išaugo pritarimas, kad prigimtinė biologinė lytis yra lemiamas faktorius lyties nustatyme.

„Dauguma amerikiečių taip pat mano, kad visuomenė per toli nuėjo priimdama transseksualumą ir translyčius asmenis“, – praneša „Valiant News“.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Atšaukti J. K. Rowling. Kaip „Hario Poterio“ kūrėja tapo politinio korektiškumo prieše

2 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 5 d. 19:27

J. K. Rowling. EPA nuotrauka

Augminas Petronis | bernardinai.lt

Praeitos savaitės amerikiečių žurnalo „Politico“ viršelyje buvo pavaizduota Hario Poterio knygų serijos autorė J. K. Rowling. Virš juodų potėpių sūkurių apgaubto veido – antraštė: „J. K. Rowling metamorfozė“.

Metamorfozė šiuo atveju žymi ne rašytojos kūrybinio talento evoliuciją. Per pastaruosius kelerius metus smarkiai pasikeitė santykis tarp rašytojos ir ideologinės kairės, tarp kurių, ypač jaunesnėje kartoje, nemažai užaugusiųjų su J. K. Rowling knygomis. Rašytoja simpatijų neteko dėl savo požiūrio į translytiškumą.

Catas Graffamas, save translyčiu vadinantis menininkas, nutapęs J. K. Rowling „Politico“ viršeliui, paskelbė vaizdo įrašą apie šį savo darbą. Jame atsiprašinėjo, kad apskritai ėmėsi tapyti Rowling – juk ji transfobė ir turėtų būti ignoruojama. Taip pat paaiškino, kad baltas fonas reiškia jos gerą praeitį, o ant veido slenkantis juodas viesulas – dabartį. Menininkas sakėsi norėjęs nutapyti ją panašią į kokį nors blogietį iš jos pačios knygos arba sudeginti jos portretą. Vadino ją „žmogumi – šuns šūdu“ („human dog shit“), „J. K Bullying“ („J. K. Patyčia“) ir „K. K. K. Rowling“ (aliuzija į Kukluksklaną).

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas trisdešimt antroji (liepos 5 diena)

12 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 5 d. 19:19

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Trumpa apžvalga apie padėtį iš šiuo metu pavojingiausio šiaurinio Donbaso flango.

Charkiv ruože didelių pakitimų nėra.  Agresorius toliau laiko iniciatyvą. Urainiečiai vis dažniau rengia kontratakas šiaurės rytiniame ruože, siekdami grasinti agresoriaus tiekimo keliui į Izyum.

Izyum. Agresorius siekdamas prikaustyti ukrainiečių rezervus ir neleisti jiems persikelti Syversk link, toliau atakuoja Krasnopyllia - Dolyna - Bohorodychne. Kad šis aktyvumas susijęs su Syversk rodo tai, kad aktyviausiai atakuojama Dolyna bei didžiausias kelias į Slaviansk.

Syversk. Ukrainiečiai neprileidžia orkų prie miesto. Jų kontrataka prie Bilohorivka davė teigiamų rezultatų - numuštas orkų puolimo tempas, ukrainiečiai bent trumpam primetė savo mūšio eigą, laimėjo laiko. Agresorius ir toliau atakuoja Spirne, tačiau nesėkmingai.

Bakhmut. Agresorius atakavo Svitlodarsk ruože, tačiau priartėti prie miesto nepavyko, ukrainiečiai apsigynė.

Gražios ryt šventės!

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Smarkiai auga nelegalios migracijos per Graikiją apimtys

5 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 4 d. 20:03

Per pirmuosius penkis šių metų mėnesius 36 % išaugo nelegalių migrantų, atkeliavusių į ES per Graikiją iš Turkijos, skaičius, jei lygintume su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, praneša AFP.

Graikų institucijos įspėja, kad apie 5000 nelegalų susirinko Turkijos pusėje greta Graikijos Lesbo, Chijo, Koso ir Rodo salų Egėjo jūroje ir dabar laukia, kad galėtų keisti kryptį į ES šalies teritoriją.

Graikijos vyriausybė žadėjo griežčiau elgtis su nelegalų antplūdžiu, bet iki šiol rezultatas tebėra menkas.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Ramūnas Aušrotas. Ilgo karo pabaiga

6 Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 4 d. 19:52

Ramūnas Aušrotas yra teisininkas,  Nacionalinio susivienijimo valdybos narys

Birželio 24 d. JAV Aukščiausiasis teismas paskelbė istorinį sprendimą byloje Dobbs prieš Džeksono moterų sveikatos organizaciją (Dobbs v. Jackson Women’s Health Organization (Dobbs). Socialiniuose tinkluose ir alternatyviojoje žiniasklaidoje, ypač priklausančioje radikaliai kairei, sklinda gandas, jog Aukščiausiasis teismas panaikino moterų teisę į abortą. Jį kartoja ir pagrindiniai Lietuvos žiniasklaidos kanalai. O kaip yra iš tikrųjų?

Iš tiesų JAV Aukščiausiojo teismo sprendimu buvo panaikintas 1973 m. byloje Roe prieš Wade (Roe vs. Wade) suformuotas precedentas, leidęs abortų šalininkams federaliniuose teismuose ginčyti valstijų įstatymus, kuriais yra ribojamas ar draudžiamas aborto atlikimas. Remiantis Roe prieš Wade išaiškinimu, jog valstijos savo įstatymais negali riboti nėštumo nutraukimo iki 24–28 nėštumo savaitės, t.y. iki to momento, kai negimęs vaisius tampa gyvybingas, o tai reiškia – gali savarankiškai išgyventi ne moters gimdoje, beveik penkiasdešimt metų JAV teismuose buvo sėkmingai ginčijami beveik visi valstijų priimti įstatymai, kuriais buvo siekiama nustatyti trumpesnį nėštumo nutraukimo atlikimo terminą.

Roe prieš Wade buvo kritikuojamas tiek teisinės, tiek medicininės argumentacijos požiūriu. „Mums nereikia spręsti sudėtingo klausimo, kada prasideda gyvybė. Kai medicinos, filosofijos ir teologijos specialistai nesugeba prieiti prie bendro sutarimo, teismai šiuo žmogaus žinių raidos etapu negali spėlioti“, 1973 m. sprendime parašė teismo nuomonės autorius teisėjas Harry’is Blackmunas. Švelniai tariant, keistas požiūris, nes visa abortų diskusija ir sukasi apie tai, kada atsiranda žmogus. Jei žmogaus embrionas yra tik vyriškų ir moteriškų ląstelių sankaupa, tai atsakymas į klausimą, ar galimas abortas yra vienoks, o jei kalbame apie du asmenis, tai atsakymas bus kitoks.

Skaityti visą straipsnį ir komentuoti

Puslapis 1 iš 1445 1 2 3 >  Paskutinis ›

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.